Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3015) Locutus


Locutus
veterán

Üdv!

GA-P35-DS3 (semmi más betű) című alaplapot tervezek venni, szóval lenne egykét kérdésem :)
Igazából először az L-es verziót néztem, de ha jól veszem ki azon gyengébb minőségű elektronikai kütyük vannak? (nem ultra durable2)

Kingmax Mars DDR2-1033 memória menne bele, egyelőre 1x1GB. Ezenkívül egy E6300 proci, és HD2600PRO videokártya.

A másik amin gondolkodtam a P5K alaplap, szintén egyéb betűk nélkül. Vajon melyik a jobb vétel? Az ASUS drágább, de nemtom mire fel.

Táp gyanánt egy TAGAN Black 480W van, mindenféle jóval megáldva, szal ebből gond szvsz nem lehet.

Megy majd rá egy wd raptor, meg samsung 120gb, egy audigy4 kártyával. Az alaplap sallangjai különösebben nem érdekelnek, USB-ből talán ha 4-et használok, firewire, eSATA, meg az integrált "raid"-nek nevezett bohóckodás sem érdekel.

És a tuning sem igazán feltétel. Alapon, vagy minimális de biztos tuning érdekelhet. (nekem ne indulgasson újra olymódon, amiket itt irtok)

Mi a véleményetek? Valakinek tapasztalat hasonló felállással?

Köszi

[ Szerkesztve ]

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.