Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Deck válasza .LnB (#350) üzenetére


Deck
titán

Minden játék ilyen, hogy ha belejössz akkor már nem nehéz :))

PS5

(#352) .LnB válasza Deck (#351) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt vártam, hogy az írod "Igen LnB, te egy isteni tehetség vagy" Jól van akkor... :(
:DDD
Nem szoktam sose a nehézségen agonizálni, de itt azért valahogy nagyobb szenvedést várnék, egy szamuráj kín-keserves útját. Nem gáz, csak nehezebbre számítottam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#353) ProEvoFan válasza .LnB (#352) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem baj hogy ilyen.Ez a játék mindenkié, a maradéknak meg ott van a Nioh1.2...simán megvenném a Nioh 2t is, ha lenne benne állítható nehézségi fokozat. A Team Ninjanak nem kell a pénzem...

[ Szerkesztve ]

(#354) Deck


Deck
titán

Azt írtam eredetileg, de kitöröltem.. ;]

PS5

(#355) .LnB válasza ProEvoFan (#353) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én se tartom bajnak, nincs semmi bajom a játékkal. Csak leírtam a tapasztalataimat a nehéz szinttel kapcsolatban.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#356) S e t h válasza ProEvoFan (#353) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az rendben van, hogy nekik ez a mojojuk, nélküle nem lennének azok akik, viszont csak kíváncsi vagyok mennyire lennének mások az eladási statisztikák eltérő nehézségi szintekkel.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#357) .LnB válasza S e t h (#356) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mi az a mojojuk?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#358) Deck válasza S e t h (#356) üzenetére


Deck
titán

El se kezdjük ezt itt is. A soulslike játékokba nem kell nehézségi fok. Megölné a játékot.

PS5

(#359) Mike válasza .LnB (#352) üzenetére


Mike
veterán

kezdd újra és semmit ne fejlessz fel
és izzadhatod is a vért

(#360) S e t h válasza Deck (#358) üzenetére


S e t h
nagyúr

Bocsánat hogy leírtuk.
Legközelebb privátban fogjuk.

De az ugye nem gond, hogy magamban felteszem a kérdést, mi lett volna ha......, mármint eladási számokat illetően.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#361) S e t h válasza .LnB (#357) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az a szinte egyedi, speciális, sajátságos jellegzetesség, ami jellemzi a játékaikat, amit egy általam nem ismert nagyságú réteg tart csak szórakoztatónak.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#362) Deck válasza S e t h (#360) üzenetére


Deck
titán

Néha előjön a téma és csak a felesleges vita, érvelés megy róla. Ezért, írtam. :R

PS5

(#363) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az armorok színezésére, festésére vonatkozó spoiler:
Van ugye a csávó, aki fehér cuccokat tud csinálni. Van esetleg olyan is, aki feketére fest?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#364) Mike válasza Deck (#358) üzenetére


Mike
veterán

elég a god mód

(#365) ProEvoFan válasza Deck (#358) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Egy kis off belefér.
Sosem értettem ezt a magyarázatot.Tesznek bele öt nehézségi fokozatot, külön öt trófeával így a büszke embereknek is megmarad az önbecsülése, mert a legdurvább nehézségen vitte végig, amit bizonyítani is tud.Nekik közben megmaradt a soulslike érzés, én meg egy jót játszom normal fokozaton.Mindenki nyer, a kiadó is, mert több a bevétel, nagyobb az esély a következő részre.

[ Szerkesztve ]

(#366) saelin válasza ProEvoFan (#353) üzenetére


saelin
veterán

A második rész sokkal könnyebb mint az első! Talán 2-3 boss volt aminél hosszabban elidőztem, viszont az új gameplay elemek miatt az egyszerűbb ellenfelek miatt sűrűbben haltam.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#367) Deck válasza ProEvoFan (#365) üzenetére


Deck
titán

Ettől souls játékok.. Ha lenne benne nehézség állítás, nem lennének azok. Ahogy a roguelike játékok is hasonlók.. Ha ezt kiveszed belőlük akkor máris nem ilyen játékok és értelmüket is vesztenék. Ez egy külön műfaj ezt elkéne fogadnotok. Nem kell mindent megváltoztani. A játékok 99,9%a nem souls játék. A maradék 0,1%-ot meg békén lehet hagyni. :))
(sok sok millió eladásaik is vannak)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#368) sp8787 válasza saelin (#366) üzenetére


sp8787
addikt

"A második rész" osszehasonlithatatlanul gyengebb/rosszabb "mint az első!"

(#369) ProEvoFan válasza Deck (#367) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

De miért nem maradna az? ULTRA, extra extrém very brutál hard fokozaton nyomod avagy a souls játékosok mekkája nehézségen, én meg szerencsétlen normálon tolom.Te továbbra is három csapástól élvezettel meghalsz 30x, én meg csak kétszer, mert nálam a boss 200% kevesebb élettel kezd, mint nálad.
Mi olyan nehéz ebben a megvalósításban? :F

[ Szerkesztve ]

(#370) Kai_Rong válasza .LnB (#363) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Igen, van, aki feketére fest.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#371) .LnB válasza Kai_Rong (#370) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meg kell keresnem, mert hülyén mutatok a fekete lovon. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#372) Deck válasza ProEvoFan (#369) üzenetére


Deck
titán

Látod. Nem érted és nem is fogod. :N
Annyiszor lelett futva ez, más topikokba is.

PS5

(#373) Nandinagy válasza ProEvoFan (#369) üzenetére


Nandinagy
addikt

Egyébként ez a nioh nehézség is kicsit túl van tolva szerintem. Én mikor elkezdtem az 1-t aláírom, hogy tényleg rengetegszer meghaltam.Ez volt az első soulslike játékom(és az utolsó is a második részén kívül ;] )
De miután megszoktam a harc rendszert meg kicsit fejlődött William volt olyan, hogy 2 pályán úgy mentem végig, hogy meg sem haltam. Egy boss volt aki ellen tényleg vért izzadtam és szinte ordítottam örömtől mikor sikerült(Data Masamune) de ő is DLC-s boss volt.

.LnB:
Az a vicc amúgy,hogy a kéz levágást csak az az 1 move tudja és mindig ugyanazt a kezet vágja le :DDD :DDD

(#374) .LnB válasza Nandinagy (#373) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Komolyan? :DDD Az úgy vicces. Jó, de van csonkolás akkor is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#375) jerry311 válasza .LnB (#350) üzenetére


jerry311
nagyúr

Lehet a játékban csonkolni. Levágtam az enemy karját, slow motion jelenet volt, láttam ahogy repül le a karja.

Ja, percekig röhögtem az első esetnél, amikor az elrepülő lecsonkolt kézben még pirosan világított a dárda. Mi a fene, felém repül vagy megbotlok és beleesek? :DDD

(#376) Kai_Rong válasza Nandinagy (#373) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Miért lenne túltolva? A mostani generáció akció kaszabolda zsánerében a nehezebbek között van, ahogy a többi Soulslike is. Amit írsz (progress + megszokás, azaz a learning curve) után nyilván minden könnyű, az a nem mindegy, hogy ilyen Kirby szintről indítunk, ami a 4 éves keresztlányomnak is a rohadt könnyű kategória, vagy pedig eleve "nehézről" indítunk.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#377) Skynet258 válasza Imilenni (#339) üzenetére


Skynet258
veterán

Így van... Szerintem amúgy a bambusz dolog nem bug hanem feature, sok helyen át sem tudnál menni ha felakadnank benne. Kurva idegesítő lenne az egész. Ok így nem realisztikus, de kevésbé zavaró ez így.

https://geekpulse.hu

(#378) Imilenni válasza ProEvoFan (#369) üzenetére


Imilenni
addikt

Nem ettől nehezek a souls like játékok.

Hanem mert nem fogják a kezed, néha előfordul a Csucsimában is, hogy segít, hiába játszom hardon.
De próbáld ki nyugodtan, amikor alacsony HP n küzdesz egy boss harcban, néha nem meghalsz, hanem egyszerűen pont addig ütheted az ellent, amíg épp hogy lesz egy gömböd healelni.
Na pont ilyenek nincsenek a souls like játékokban.

Volt erről hogy videó is, hogy itt pl nem azért lesz nehezebb a játék hardon mint normálon, hogy több HP nagyobb sebzés, hanem egyszerűen okosabbak, gyorsabbak és kiszámíthatatlanabbak az ellenfelek.

Ez a játék valamilyen szinten hibrid, nehézséget nézve.

Press "F" to pay respects.

(#379) jerry311 válasza Imilenni (#378) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ja, utálatos pontja a Tsushimának, hogy erőlteti a különböző állásokat.
Közli, hogy Stone stance hatásos a kardos ellenfelek ellen, és nem enged semmit amíg át nem váltok rá. :W
Bevallom, még nem néztem meg, hogy ki lehet-e kapcsolni, de jó lenne ha lehetne.

[ Szerkesztve ]

(#380) Nandinagy válasza Kai_Rong (#376) üzenetére


Nandinagy
addikt

Azt aláírom, hogy a nehezebb játékok között van de annyira nem nehéz játék mint sokan gondolják. Mielőtt elkezdtem én is rettegtem, hogy sose fogom végigvinni mert mindenhol azt olvastam milyen nehéz. Játék közben meg rájöttem, hogy annyira remekül van megcsinálva az egész harcrendszer felépítése amik a játékost segítik(tekercsek,tárgyak stb..), hogy egy Fallen Order 1-2 boss harca sokkal szenvedősebb volt nekem mint bármelyik pálya a Niohban(Datan kívül). De végre egy olyan játék volt amiben tényleg mindent amit felvettél érdemes használni.
Számomra az első 3 pálya volt nehéz. A 3. leginkább amiatt mert olyan szűk folyosók voltak, hogy állandóan leestem :D :D

[ Szerkesztve ]

(#381) Rage47


Rage47
veterán

Sosem használtam még ennyit a fotó módot :D Talán mert könnyű elérni.

(#382) Mike válasza ProEvoFan (#369) üzenetére


Mike
veterán

nem nehéz megvalósítani, hanem nem akarják. ettől mások. nem kell minden játékkal játszani. mint ahogy hardon sem, hiába egyesek mániája, meg erre presszionálni másokat is, mintha az nem lenne ember
ja és mindig kell a nyafogás és a károgás
nyafogás - meglévő játék, hardver
károgás - még meg nem jelent játék, hardver
az összes topik ilyen

[ Szerkesztve ]

(#383) saelin válasza Mike (#382) üzenetére


saelin
veterán

Szeretem a Nioh-t, de ezt közepes nehézségen játszom. Openworld játéknál nem díjazom a fight, die, respawn menetet, mert csak értékes időt vesz el tőlem. Most is kicsivel több mint egy órám volt csak játszani.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#384) Deck válasza saelin (#383) üzenetére


Deck
titán

Ha .LnB-nek is megy Hard-on, akkor neked gyerekjáték lenne.. Semmi die-respawn. Ő is leírta, hogy nem nehéz. :K

Szerintem még akár ezek a játékok is mennének neki. Ha már itt a hard-on könnyű neki és a DS-hez is volt türelme végigsé... akarom mondani játszani..sőt platinázni.. ;]

Ezt a kardállás dolgot is ami van a Cusimába, a Nioh-ból vették át. :))

[ Szerkesztve ]

PS5

(#385) Mike válasza saelin (#383) üzenetére


Mike
veterán

Spec nem rád gondoltam :)

(#386) saelin válasza Deck (#384) üzenetére


saelin
veterán

Majd ha elérek Act 2-be meglátom. Így is van hogy épphogy megúszok egy tábort.


Mike
Nem vettem magamra, csak megjegyeztem.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#387) jerry311


jerry311
nagyúr

Ma találkoztam egy illedelmes medvével. Szépen abbahagyta a mongolok gyilkolászását a standoff idejére. :DDD
Aztán persze bunkó módon inkább velem folytatta, nem a megmaradt mongolokkal. :W

(#388) Deck válasza jerry311 (#387) üzenetére


Deck
titán

A medve nem játék :DDD ;]

PS5

(#389) .LnB válasza saelin (#386) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Act 2-ben kicsit nehezebb. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#390) S e t h


S e t h
nagyúr

Két act2-es armorral kapcsolatban lenne kérdésem, illetőleg annak használatával.
Melyiket és miért?

Sakai clan armour vs Gosaku

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#391) Deck válasza S e t h (#390) üzenetére


Deck
titán

Nem értem. Le van írva milyen bónuszokat ad. Vagy még nincsenek meg?

PS5

(#392) .LnB válasza S e t h (#390) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Próbálgattam mindkettőt, egyik se volt nagy cucc. Amelyik külsőre jobban tetszik. :D
Eskü én mást nem tudok mondani. Tegnap ~40 percet játszottam, pont annyit, hogy megszereztem "apuét". Fejlesztettem rajta, vettem rá skineket. De szerintem a Gosaku jobban néz ki. Próbálgattam mindkettőt, egyik se volt nagy cucc.

Sakai-ban csak az "összecsapás" +1, az fun. Így már ha kihívom az ellenfelet, akkor 4-et tudok legyakni gyors a harc elején. De nem mindig van lehetőség a kihívásra.

Én azt mondom még mindig, hogy a Szamuráj klános a legjobb.

Tegnap a Ronin rucihoz szereztem két frankó sötét skin-t, elég jól mutatnak. A hófehér allandóan tiszta kosz meg vér volt. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#393) .LnB válasza .LnB (#392) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez egy fasza szerkesztés lett. :D Elfelejtettem kitörölni, amit előre másoltam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#394) melega válasza .LnB (#350) üzenetére


melega
őstag

Nekem hat délután alatt az osszes kérdőjel kész és cucc majdnem kész. Most megy a harcom az északi vár visszafoglalásáért utána jön az utolsó régió.

A csatáig mindenkit megmentettem, mindenkinek a bizalmát elnyertem minden tábort felszabadítottam 2 régióba minden szentélyt megmásztam.

Ma délután folytatom a hosszú küldetést az északi vár elle.

Eddig 6 teljes délutánom van a játékban.

(#395) S e t h válasza .LnB (#392) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ma léptem act2-be, megsasolom majd őket, köszi!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#396) .LnB válasza S e t h (#395) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az egyiket időbe telik megszerezni.
Én is épphogy átértem Act2-be. De maradok is egy ideig, szerencsére rengeteg tennivaló jelent meg most. Elkezdem megint kipucolni a mapot. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#397) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Inari talizmánja igen hasznos.Növeli a gyűjtögetésből származó készletek, ragadozó írhák, bambusz és tiszafa mennyiségét. Így van miből fejleszteni.

(#398) .LnB válasza ProEvoFan (#397) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szamuráj vagy, nem lomis. Használjál már normális talizmánokat! :D ;)

Nekem +def/HP, +sebzés van leginkább. De van olyanom is, hogy ölés után visszakapok HP-t.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#399) ProEvoFan válasza .LnB (#398) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Még csak act1(?) végén vagyok.Az egy fő küldetést leszámítva megcsináltam minden küldetést és felfedeztem minden területet amit lehetett. Megvan a 6 slot talizmán is.
Szóval mindenhová 🏇 háton megyek, így gyűjtögetek mindent.

(#400) jerry311


jerry311
nagyúr

Act 1 es 2 kozt az atjaras az tenyleg csak fast travel?
Zarva van a ketto kozti var mindene, pedig mar megvolt a kuldetes amiben kidobtuk belole a mongolokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.