Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Big_Boss válasza Deck (#298) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

+ van 80 db zászló.

Mike: ha csak ez az egy trófea kellene a platinához, akkor jobb lenne már a játék elején összeszedni a dolgokat, mert alapvetően könnyen platinázható játéknak tűnik. Ha mégse lesz platina akkor se dőlök a kardomba. :)

(#302) Deck válasza Big_Boss (#301) üzenetére


Deck
titán

Azokra is van trófea? Én nem láttam. De a rejtett nevüekre nem megyek rá. :B

PS5

(#303) hyggelig


hyggelig
senior tag

Konkrétan úgy ráfüggtem, hogy legszívesebben lemondanám az összes heti programomat csakhogy én legyen a szamuráj :DDD

(#304) .LnB válasza hyggelig (#303) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Egy igazi szamuráj türelmes"
:)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#305) Big_Boss válasza Deck (#302) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Nem tudom, én se néztem meg. :))

(#306) Deck válasza Big_Boss (#305) üzenetére


Deck
titán

Gondolom azt is ugyanúgy írna ahogy a többit.. :DDD

PS5

(#307) hyggelig válasza .LnB (#304) üzenetére


hyggelig
senior tag

ki mondta, hogy igazi szamuráj vagyok? Nekem Kozsó volt a mesterem :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!
Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!
:DDD

(#308) .LnB válasza hyggelig (#307) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bazdki. :D rágugliztam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#309) Rage47 válasza hyggelig (#307) üzenetére


Rage47
veterán

hallom a fülemben omg :D

(#310) Big_Boss válasza Deck (#306) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Nekem úgy rémlik, hogy a menüben írja.
Ha hazaérek melóból megnézem. :)

(#311) ProEvoFan válasza felixo (#287) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Cusima Hőse páncél
- nagyobb növekedés az életerőben
- minden sebzést csökkent közepes mértékben
Igazi szamuráj skin.

[ Szerkesztve ]

(#312) belan válasza Deck (#250) üzenetére


belan
addikt

Egyet csak ☝️😁

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#313) Deck válasza belan (#312) üzenetére


Deck
titán

Akkor a 2. :B

PS5

(#314) jerry311


jerry311
nagyúr

Ryuzo azért fordult ellenem mert nem volt befejezve a küldetése mielőtt visszafoglaltam a két szigetet elválasztó várat?

(#315) belan válasza Deck (#313) üzenetére


belan
addikt

Epic a elsőrész ☝️👍

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#316) Deck válasza jerry311 (#314) üzenetére


Deck
titán

Fix a sztori.

PS5

(#317) Skynet258 válasza jerry311 (#314) üzenetére


Skynet258
veterán

Szerintem ebben a játékban nincsenek ilyen fordulatok, elég scriptes ahogy elmenekül a párbaj alatt is, érezni, hogy még találkozunk vele... Van benne sértettség is bőven, ezért akart bosszút állni.

https://geekpulse.hu

(#318) jerry311 válasza Skynet258 (#317) üzenetére


jerry311
nagyúr

Oké, igazából azért kérdeztem, mert még bőven volt szabad küldetés az alsó szigeten, amikor belecsöppentem a küldetésbe, amivel nyílik a felső sziget, és hát nem voltam biztos benne, hogy mennyire dinamikus a történet.

(#319) #20411392


#20411392
törölt tag

Eljutottam az act II-be. Szerencsére valamelyest erősebbek a közkatonák.

(act II legelső küldetéses spoiler):
Engem baromira irritál a nagybátyánk és ez az 'együtt fogjuk legyőzni a mongolokat samurai-hoz méltón' szövegelés. Ha az a samurai módi, hogy kimennek meghalni a partra, akkor inkább adja át a stafétát az öreg.

Illetve 'majd akkor mehet el a testvérpár, ha bizonyítottak és segítenek visszafoglalni az országot'...elmegy a picsába...megmentették az életét.
Na meg kicsit visszább kellene vennie az arcából, mert ő elbukta a csatát. Ha rajta múlott volna, akkor a mongolok végérvényesen uralják az országot.

[ Szerkesztve ]

(#320) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ronin ruciba se nehéz a nehéz. Viszont az íjászok ügyesebbek, sűrűbben, gyorsabban lőnek, rájuk figyelni kell. Szereztem hó fehér Ronin skin-t, elég jól mutat. Feltéve ha nem egymerő vér, vagy sár.

Vicces szitu:
Ki kellett szabadítani a túszokat egy táborban. 10-en kergetnek, rohanok az egyik ketrechez, leverem a lakator mint Róka az Üvegtigris-ben, fordulok az ellenfél felé, erre hátulról meg akar csinálni egy medve. :) Abban a zárkában nem túsz volt, hanem Maci Laci. De lenyomtam azt is, nyakamon a mongolokkal. :)
Egyébként a zárkákat kardal ki lehet nyitni, nem kell a zárat feltörni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#321) Imilenni


Imilenni
addikt

:C

Press "F" to pay respects.

(#322) felixo


felixo
őstag

A játékban ugye 3 régió van. Az első, ahol kezdünk (én még bőven ott vagyok) az a legnagyobb ? :F
Valójában az érdekelne, hogy ha végzek az első régióval, akkor a játék 1/3-nál leszek ? :F

Redmi Note 9

(#323) jerry311 válasza .LnB (#320) üzenetére


jerry311
nagyúr

Tippelem melyik küldetés lehet.
Azt én eléggé észrevétlenül ölős nindzsára vettem.
A medvét meg jól lenyilaztam mielőtt kinyitottam volna a ketrecét, azé' csak jól jön a bőre. :DDD

(#324) S e t h válasza Imilenni (#321) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezt vmi retardált csinálhatta.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#325) Deck


Deck
titán

Most néztem hltb-n, hogy ha valaki teljesen kiakarja maxolni a játékot akkor legalább 90 óra :Y Szóval reális, hogy 100+ felett leszünk itt többen is benne :DDD

PS5

(#326) belan válasza Deck (#325) üzenetére


belan
addikt

Mi az 90, 100 óra neked 300, 400 óra nioh után. ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#327) Deck válasza belan (#326) üzenetére


Deck
titán

Neked is lesz annyi.. ;] (meg sokkal több is)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#328) RudY válasza Deck (#325) üzenetére


RudY
addikt

TLOU2 második végigjátszás már ezzel lett mérve nálam, egész jó: ps-timetracker.com

The Last of Us™ Part II 48:40 hours
Ghost of Tsushima – 12 minutes pedig még el se kezdtem sajna. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#329) Deck válasza RudY (#328) üzenetére


Deck
titán

Kár, hogy nem ismertem eddig. Na m1. Reméljük PS5-nél alap lesz ez. :K

PS5

(#330) belan válasza RudY (#328) üzenetére


belan
addikt

Nekem 41 óra last of us 2 akkor te vagy a csúcstartó ;].

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#331) Imilenni válasza S e t h (#324) üzenetére


Imilenni
addikt

Ez csak poén, de van gondoltam hogy lesz aki magára veszi :N

Press "F" to pay respects.

(#332) RudY válasza belan (#330) üzenetére


RudY
addikt

Jó de ebbe volt pár potyakör a platinához keresett cuccok miatt, főleg, hogy újrázni kellett a kórház alagsorában azzal a rohadt pöffeteg sokfejű varangyos melákkal, akitől még így is berosáltam, hogy ismertem a mocskos büdös fajtáját. :DDD :D

(#333) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Kiskorom óta hatalmas szamuráj rajongó vagyok szóval iszonyatosan örülök, hogy megjelent ez a játék. Tényleg van benne pár bug vagy részlet ami miatt egyértelmű, hogy például simán alul fog maradni egy TLOU2-vel szemben az évjátéka szavazáson(ami szerintem szintén zseniális) de nálam tükörsimán ez lett a kedvenc játék ever.
Sajnos nem sok ilyen témájú játék jön ki de azokat mindig kipróbálom.(NIOH 1-2,Shogun total war). A soulslike játékokat még csak nem is szeretem de a szamuráj téma miatt végigjátszottam mindkét Nioh részt.
Pár kép: (Egyik játékban sem használtam még ennyiszer a fotómodot) :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#334) Deck válasza Nandinagy (#333) üzenetére


Deck
titán

Nem biztos, hogy alul fog maradni.. Én drukkolok neki! :C

Remélem lesz majd ng+, új páncélok, akár fegyber stb. :))

[ Szerkesztve ]

PS5

(#335) Nandinagy válasza Deck (#334) üzenetére


Nandinagy
addikt

Azért látszanak a hibái :D A bambuszerdőn keresztül lovaglás vagy a tereptárgyak/lépcsőn séta közben belelóg a lábfej a textúrába vagy a tárgyfelszedés animáció hiánya. De ezek ellenére a hangulat meg a téma nálam elviszi a játékot a hátán. Azon gondolkodtam ha 150 óráig ugyanezt kéne csináljam akkor se tudnám megunni :D

A new game+-t én is nagyon remélem. Bár anélkül is végigfogom játszani még egyszer majd :D Na igen nem lennék szomorú ha majd több páncél lenne benne. Nem tudom mekkora szám lesz a játékban de a Nioh tök jó példa mennyire változatos szamuráj vértek vannak/voltak.

(#336) unreg1 válasza Imilenni (#321) üzenetére


unreg1
tag

(#337) ProEvoFan válasza unreg1 (#336) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:C
Na ez szép.

(#338) RudY válasza Nandinagy (#333) üzenetére


RudY
addikt

Nekem erről a színvilágról a Hero (Jet Li) jut eszembe, ott is és itt zseniálisan alkalmazták. Hero screencaps. Fekete-fehérből indul, majd a piros, a sárga, a kék és a zöld...ez a Blu-ray lemez nagyon megérte az árát. Mandarin nyelv és angol felirat, igazi vizuális orgia...na de most már tényleg kezdem csucsimát. :K

(#339) Imilenni válasza Nandinagy (#335) üzenetére


Imilenni
addikt

A bambuszos dologra egy dolgot lehet mondani.
Aki játszott az RDR2-vel, szerintem az örül ennek a bugnak :D

Press "F" to pay respects.

(#340) Kai_Rong válasza RudY (#338) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

A japán/kínai/koreai filmművészetben ez a színkombináció nem kifejezetten ritka, de tény, hogy a Hős ezt egész jól alkalmazta. Meg annak ellenére, hogy egy vérbeli kínai sarló-kalapács propagandafilm az egész, még Nyugaton is népszerű lett (amit csak arra tudok fogni, hogy az itteni nézőközönség elveszett a látványban és a tartalmat és annak kontextusát senki nem emésztgette).

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#341) Deck válasza Imilenni (#339) üzenetére


Deck
titán

Jobb is, hogy nincs mindene animáció. Teljesen felesleges lenne pl lootoláskor. :))

[ Szerkesztve ]

PS5

(#342) belan válasza RudY (#332) üzenetére


belan
addikt

Az a patkány király :DDD 2 végig játszásom 66 óra.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#343) S e t h válasza Imilenni (#331) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hát ha ez poén vkinek.....

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#344) Madoc


Madoc
veterán

Az első részt felderítettem teljesen és csak a legutolsó főküldi van. Mégis a felszabadítás 17/24. Valaki maxolta már ezt?

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#345) Imilenni válasza Madoc (#344) üzenetére


Imilenni
addikt

Később lesz lehetőséged kimaxolni :)

Press "F" to pay respects.

(#346) melega válasza .LnB (#308) üzenetére


melega
őstag

Te Masakonál már csak a 9/9 es kuldetes hiányzik.

Isakavánál Tomeot megtalaltam, de az északi vár utan lesz a kovkuldetese 9/8 as

Kenji bizalmát elnyertem.

Juna kuldeteseit teljesítettem.

Még a harcos szerzetes kuldetesei vannak utana megyek a főküldetésekre.

Északon is az osszes erődöt falvat fölszabadítottam amit nem a főküldetes kívánt meg.

Egyedül a szentélyek megmászása problémás. Délen az osszes megvan északon nem tudom mind megmászni.

Direkt nem nézek róla videót. Magamtól fedezek föl mindent.

(#347) felixo válasza melega (#346) üzenetére


felixo
őstag

Spoiler tag-et miért nem használsz ??? :W

Redmi Note 9

(#348) melega válasza felixo (#347) üzenetére


melega
őstag

Szerintem semmi olyat nem írtam ami lelovi a poént.
Amúgy megfeledkeztem odakattintani.

(#349) S e t h válasza felixo (#347) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az szamuráj privilégium, roninok nem szoktak.

De amúgy nem nagyon spoileres.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#350) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap nagyon összejött a dolog, a picúr már este 7-kor kidőlt, olyan fáradt volt.
Így viszont rengeteget tudtam haladni.
-Meglett a Gosaku armor
-Meglett a "szél tánc" mythic
-Átmentem Act 2-be
-És összegyűjtöttem, felszabadítottam egy rakás cuccot.

Rendesen leteszteltem ezt a Nehéz szint + Ronin ruha kombót. Tök jól működik. Nem tartom egyáltalán nehéznek így se, de legalább már meg tudnak ölni. Így picit figyelni kell. Act 2-ben vannak új ellenségek. Elsőre nem vettem őket komolyan, felszeleteltek mint a franc. :D

Lehet a játékban csonkolni. Levágtam az enemy karját, slow motion jelenet volt, láttam ahogy repül le a karja.

Olyan sokáig nyomtam tegnap, hogy kész vagyok. Reggel ültem a kocsiba, és néztem, hogy ez egy ülő szamuráj, ott az íj a hátán: [link]
Ma aludnom kell, max összeszedem Jin apjának a páncélját.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.