Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) unreg1


unreg1
tag

Az útközben felbukkanó fogoly kiszabadítások random képződnek vagy scripteltek és véges számúak?

(#502) unreg1


unreg1
tag

Ha legyőzni nem is, de az életerejét lenullázni lehet Khotun Khan-nak az első összecsapáskor, bár kell hozzá türelem, nem két perc.

[link]

.

(#503) bagyulajuve válasza unreg1 (#502) üzenetére


bagyulajuve
addikt

az szép, ez nem tudom, hogy maradhatott benne...

Resistencia eterna

(#504) Deck válasza bagyulajuve (#503) üzenetére


Deck
titán

DMC V-be is van hasonló, sőt a FC 5-be is. :))

PS5

(#505) Kai_Rong válasza Deck (#504) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Sot, a Sekiroban is le tudod verni Genichiro osszes HPjat a jatek legelejen :D

En most pucoltam ki az elso regiot, de a masodik is ubernagynak tunik, bar meg csak a deli reszeit jartam korbe.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#506) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem tudjátok hogy az amulettek tulajdonságai összeadódnak-e?
Tehát ha ugyanabból teszek be kettőt, akkor az 5-5, vagy 10-10%-os tulajdonságok kétszeresen érvényesülnek?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#507) Kai_Rong válasza S e t h (#506) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Igen, osszeadodnak. Tehat ket darab 5%-os charm 10%-ot jelent.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#508) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hétvégén kipucoltam a második területet. Lassan haladok a következő act felé. Most kaptam meg a szellem állást. Már csak a main quest van ezen a területen. Már semmi fejlesztésem sincs olyan, amit én akarnék fejleszteni. Minden fullos amit akartam. Sőt technikai pontokból is már szinte minden megvan. Csak az eszközök utolsó, két tecnikai pontot igénylő perkjei vannak hátra, abból se mind. Nem tudom mi fog történni még a sztoriba, de fura, hogy már lassan fullos a karakterem. Páncélok is vannak fullra fejlesztve. A kard, a rövid íj is full. Egy Mythic van hátra, de az nem elérhető itt még. Azt viszont furcsállom, hogy a Trophy-k 50%-a sincs még meg. :) 40%-nál vagyok, de ahogy nézem egyetlen olyan trophy van, amire figyelnem kell. Azt ma megpróbálom megcsinálni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#509) Madoc válasza .LnB (#508) üzenetére


Madoc
veterán

Nekem minden fullos szó szerint az összes páncél,fegyver, minden skill fa. Egyedül az erekje követésből nincs meg 2, mert már nem kapok skillpontot mivel a hírnév is maxos :DDD. Most értem act 3-ba.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#510) .LnB válasza Madoc (#509) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az durva. Azt hittem, hogy a játék ezen a pontján, ennél nem lehet fejlettebb a karim, de akkor lehet. :D Pedig nekem is már csak egy(?) main küldetés van, és szerintem megyek át a következő act-ba.
Azt nem is értem, hogy hogyan csináltad, nekem még hírnévből is van egy egész, most kezdtem az utolsó "kör"-t. Na majd délután (vagy este) meglátom, de kétlem, hogy bármi kimaradt volna nekem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#511) Madoc válasza .LnB (#510) üzenetére


Madoc
veterán

Gyalog járok mindenhova és mindenkit megmentek :DDD mindent gyalog fedeztem fel eddig.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#512) .LnB válasza Madoc (#511) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az úgy mondjuk durva. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#513) S e t h válasza Kai_Rong (#507) üzenetére


S e t h
nagyúr

Akkor ezért ennyire op a karakterem, durva milyen összeállításokat lehet csinálni a talizmánokkal.
Hétvégén már hardon nyomtam és nem tűnt nehéznek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#514) Skynet258 válasza S e t h (#513) üzenetére


Skynet258
veterán

Meg egy idő után rá lehet érezni rendesen. Elején néztem basszus ez nehéz lesz, mit kell nyomni, külön állások hagyjuk már. Aztán túl sokszor haltam meg, elkezdtem úgy használni a karaktert ahogy kitalálták és élvezetesebb is lett egyből meg könnyebben is ment. Na meg persze közben a források tolták kicsit az életerőt meg az amulettek is egyre jobbak lettek. Trophy lista valami 60% körül van de sok hiányzóhoz már nem kell sok. Meglennék már a platinával csak most 4 napig nem vagyok a PS közelében. :(

https://geekpulse.hu

(#515) hyggelig


hyggelig
senior tag

Én tegnap értem az Act III-ba. A karakterem még nem fullos, azt sem tudom, mik a szintek :DDD A kardom maxon van és egy-két páncél/ruha is. A térkép első része felszabadítva, de nincs teljesen megcsinálva. A szikláról lerúgós és a menekülő embert lenyilazós trófeám meg nem hiszem, hogy meglesz, mert egyrészt béna vagyok, másrészt nem igazán volt még rá alkalmam.

(#516) Skynet258 válasza hyggelig (#515) üzenetére


Skynet258
veterán

Van a lándzsások elleni állásnak egy fejlesztése, tájfun rúgás vagy mi (háromszög hosszan) azzal meglesz. Act III-ban lesz küldetés ahol eléggé adja magát, hogy lerúgd az egyik formát, nekem is ott lett meg. :D A menekülő hátba nyilazása is egyszerű lesz, ahogy egyre táposabb leszel jönnek olyan mozgások amit ha megcsinálsz a többiek beparáznak és elfutnak. Na akkor egy nyíl a hátukba és meg is van.

https://geekpulse.hu

(#517) Madoc válasza Skynet258 (#516) üzenetére


Madoc
veterán

A poén az hogy a menekülős trophy-t nekem ugy adta be hogy le se lőttem a pacienst csak felé nyilaztam mikor menekült. :)

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#518) .LnB válasza Skynet258 (#516) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vagy nekik lehet rohanni a kör-rel hosszan nyomva (ha ki van fejlesztve). Úgy is le lehet lökni őket.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#519) Kai_Rong válasza hyggelig (#515) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Én ezeket a trófeákat full random kaptam meg, nem is tudtam, hogy van ilyen :D Act II-ben egyébként engem csomószor fogadtak banditák vagy mongolok az ilyen tekergőzős hegyi utakon, és egy jump kickkel lett meg, meg is lepődtem, hogy mi ez.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#520) .LnB válasza Kai_Rong (#519) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó neked. Nekem még a "lelökős" kell. Tuti szenvedni fogok vele. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#521) hyggelig


hyggelig
senior tag

Nekem mondjuk a shire-ok/szentélyek megcsinálása is gond lesz. Van egy, amin nem tudok továbbmenni, mert egyszerűen akáhányszor próbálom, nem ugrik át az ágra a szikláról. Kb 50-szer próbálkoztam és agyérgörcs határán inkább kiléptem és hagytam a francba.
Nem vagyok trófeagyűjtő (csak ilyen Telltale-es platináim vannak :DDD ), de ezért erősen felbosszantott.

[ Szerkesztve ]

(#522) S e t h válasza hyggelig (#521) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez melyik térképen van?
Én az első kettőn gond nélkül csináltam az összeset.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#523) hyggelig válasza S e t h (#522) üzenetére


hyggelig
senior tag

Az elsőn. Még youtube videót is néztem róla és az ottani emberkének is sokadjára sikerült pont ugyanaz a pont. Most nem vagyok otthon, de meg fogom nézni, melyik shrine volt.
Vagy lehet, bugos lett ez a sz *r :DDD vagy béna vagyok. (inkább az utóbbi :DDD )

(#524) Big_Boss válasza hyggelig (#523) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Fejből én se tudom, de nekem egy szentély rémlik ahol szívtam az ugrálással, az a vízesésnél volt. Azt hiszem itt kellett először oldalra ugrani. Nekem úgy sikerült, hogy a kamerát nem forgattam jobbra a faág felé, mert akkor mindig elé ugrott.

(#525) jerry311 válasza hyggelig (#523) üzenetére


jerry311
nagyúr

Van egy pár hely ahol ki kell sétálni teljesen a szikla szélére és onnan helyből ugrani.

(#526) .LnB válasza jerry311 (#525) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyetlen helyen se kellett ilyet csinálnom. Lendületből lehet mindenhova ugrani szerintem. Egy ilyen volt nekem is, hogy kapaszkodásról kellett balra egy fára átugrani, ott leestem kétszer, de másra nem emlékszek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#527) hyggelig


hyggelig
senior tag

N00b, na az vagyok :D

(#528) jerry311 válasza .LnB (#526) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ha megcsináltad, akkor lehet.
Viszont volt pár hely, ahol a sokadik nekifutásos leesés után próbaként kiálltam a szikla szélére, ugrottam egyet és el is kapta a túloldali peremet, vagy faágat.
A fentiekből úgy tűnik, hogy mindkét megoldás működhet.

(#529) felixo


felixo
őstag


Szellem állást mikor kapom meg a játékban ?
Nekem csak az a 4 állás van meg. Vagy ez valami speckó ?

Redmi Note 9

(#530) Madoc válasza felixo (#529) üzenetére


Madoc
veterán

Act 2 végén kapod meg.

Ez egyfajta őrjöngés inkább mint állás amúgy.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#531) felixo válasza Madoc (#530) üzenetére


felixo
őstag

Thx :R

Redmi Note 9

(#532) Nandinagy válasza Madoc (#530) üzenetére


Nandinagy
addikt

Act 2 vége:
Ez a jarikavai ostrom valami elképesztő volt.Amikor levágtam a tábornok fejét és elkezdtem előre rohanni aztán mindenkit levágni nagyon badass volt. Kicsit mint mikor a God of Warban az elfeknél mentünk a fény felé és mindenki 1 ütés volt :D :D .

(#533) hyggelig válasza Nandinagy (#532) üzenetére


hyggelig
senior tag

Az ilyen pillanatok miatt sem értem, miért vannak olyanok, akik 4 óra játék után pontoznak egy játékot.
Rám az is nagy hatással volt az Act III elején, amikor elpusztul Jin lova és mutatják, ahogy szenved. Jó, kicsit RDR2 hatású volt, de azért fura volt, hogy az éjfekete paripám után egy sima barna jött a füttyre

(#534) Skynet258 válasza hyggelig (#533) üzenetére


Skynet258
veterán

Nekem a vége tetszett nagyon, a zene is sokat hozzáadott. :) Ha lettek volna benne Witcher szintű mellékküldik... Áhh Kánaán lett volna. Így is nagyon jó volt. Ezután jöhet a PS4 backlog és szép emlékekkel mozdulok át PS5-re. :R

https://geekpulse.hu

(#535) felixo


felixo
őstag

1.05 patch érkezik.
:R

Redmi Note 9

(#536) S e t h válasza felixo (#535) üzenetére


S e t h
nagyúr

Jól hangzik az új nehézségi szint, souls fanoknak akár megfelelő is lehet, de szerintem kár volt Jin támadásait is halálosabbá tenni.

Az viszont jó, hogy rájöttek, sokaknak könnyű lehet a játék és ezért változtatnak.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#537) .LnB válasza S e t h (#536) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megkérnélek, hogy nevezd el az új harci stílusomat: [link] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#538) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt a videót csak az nézze meg, aki már átlépett Act 3-ba. Nagyon spoileres, egy duel.
Hát, hogy is mondjam, tehettem volna azt is, hogy nem használom a képességeket, de gondoltam kipróbálom, hogy milyen. Hát ilyen: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#539) .LnB válasza felixo (#535) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mindenképp kipróbálom az új nehézséget. Jó lenne ez a kevésbé intenzívebb harc is, jobb lenne ha megfontoltabb, taktikusabb, amolyan igazi szamuráj filmes lenne a harc, de ahogy olvasom, ez inkább könnyítés a játékosoknak.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#540) unreg1 válasza felixo (#535) üzenetére


unreg1
tag

Hurrá, nagyobb felirat!

A NG+ még mindig várós.

[ Szerkesztve ]

(#541) Deck válasza .LnB (#539) üzenetére


Deck
titán

Pedig jól hangzik. Azért, ne várd azt, hogy túlzásba vigyék a nehézséget. :N
Ha ennyire könnyűnek érzed és kihívásra vágysz ne használj páncélt, se semmit és ne is fejlessz semmin. Vagy a Nioh 1-2, Sekiro szerettel vár hasonló témában :P

PS5

(#542) .LnB válasza Deck (#541) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pont ezen gondolkodtam én is, hogy akkor se páncél, se képességek... Úgy kellene. De így meg kényelmesebb. Bár most ACT 3 elején, meglepően szívtam egy helyzettel. Lehet, hogy itt még nehezebb lesz.

Egyébként milyen hosszú az ACT3? Mert nem tudok visszamenni a korábbi területekre, lehet gyors le kellene nyomnom a sztorit.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#543) Deck válasza .LnB (#542) üzenetére


Deck
titán

Nem hosszú az ACT 3. :))

PS5

(#544) felixo válasza unreg1 (#540) üzenetére


felixo
őstag

Azt várom én is. :B

Redmi Note 9

(#545) unreg1 válasza felixo (#544) üzenetére


unreg1
tag

Sok játéknál csak hónapokkal később jött ki :(

(#546) saelin válasza unreg1 (#545) üzenetére


saelin
veterán

Ilyenkor látszik hogy legtöbbször csak monitoron tesztelik a játékokat.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#547) Madoc válasza .LnB (#510) üzenetére


Madoc
veterán

Közbe kiderült hogy csak kapok még skillpontot a maxos hírnév ellenére így aztán mostmár tényleg minden fullos. :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#548) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Végére értem:
- kiváló játék, 1 kis toldozgatás-foltozgatás és szinte tökéletes lesz, ng+ jöhet, ahogy már többen írtátok
- platina még nincs meg 2-3 trófea hiányzik (majd utánanézek, remélem nem lesz nehéz) - pl egy utolsó haiku-t kerestem nagyon, de aztán feladtam (de ezt beadja a végén végül is) - szóval nem kell aggódni

-vége: spoiler totálisan Lord Shimura-nak megadtam a végtisztességet, de majd megnézem mi lett volna, ha csak elsétálok
- kicsit fura volt, hogy a sógun (vagy akár Shimura, mint daimjó) miért nem mondta, hogy szeppukut kövessen el Jin, és lehetett volna választani, hogy megteszi vagy Shimurával harcol

-amit hiányoltam: gésák :D

nem tudom eldönteni, hogy ez vagy pedig a Death Stranding a kedvencem PS4-en, legyen mindkettő :)

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#549) unreg1 válasza bagyulajuve (#548) üzenetére


unreg1
tag

amit hiányoltam: gésák

Tudom, hogy csak poénból írtad, de őket a XVI. századtól eredeztetik.

(#550) S e t h válasza .LnB (#537) üzenetére


S e t h
nagyúr

Döglött Daru.
A megtévesztésen alapul és láthatóan tökélyre fejlesztetted.

Napi haiku

Káni akupunktúra
Black lives matter
Odaégett

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.