Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Mike


Mike
veterán

köszi

(#602) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lethal (Halálos) nehézség:
Ha hibázol, büntet. Halállal. Ez ennyire egyszerű. Először amikor átállítottam, pont mentem egy tábort megtámadni, a kapun nem jutottam be. Harmadik próbálkozásra! :D Figyelni kell, ha jók a számításaim, 2 csapásba belehalsz. Viszont a mi fegyverünk is halálosabb.

Mostanra jó sok küldetést megcsináltam így. Marad most már szerintem a játék végéig. Bár egy duel-t meg akartam csinálni még próbaként, de északon nincs elszórva a mapon, csak táborok végén, azok meg készek.

Annyi még, hogy váltottam Ghost armor-ra, mert most jól jön, ha megrémülnek az ellenfelek és elszaladnak. A spéci mythic képességeket meg itt aztán van értelme használni, sok helyzetből megmentenek.

A kihívás is picit nehezebb lett, és ha azt elrontom, akkor a sima út széli csoportok is képesek pillanatok alatt kicsontozni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#603) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még ettől a trophy-tól tartok: "Complete all Tales of Tsushima." Vajon mit hagyhattam ki?! Remélem egyet sem. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#604) RudY válasza Mike (#596) üzenetére


RudY
addikt

Én is most gyakorolgatom, nem mindenkinél jön be, van akiről lepattanok, mint egy szottyadt gumilaszti, de menni fog ez. :DDD

(#605) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Seth írt múltkor apró trükköket. Én is tudok egyet, de eddig nem írtam be, mert annyira nem nagy cucc, lehet tudjátok is. De ha Jin elfárad a futásban, akkor egy dash előre (kör+előre) visszaállítja rögtön a stamináját. Ha esetleg sietnétek valahova. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#606) S e t h válasza .LnB (#605) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez nagyon hasznos.
Utáltam, hogy mindig lóg a bele egy kis futás után, délután kipróbálom, köszi!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#607) kiserik válasza .LnB (#605) üzenetére


kiserik
senior tag

Vagy gurulás. Amúgy vótmán :DDD

(#608) hyggelig válasza .LnB (#605) üzenetére


hyggelig
senior tag

Mint egy rossz öregasszony, aki a brazil szappanopera alatt beszél a tévéjéhez, én is mindig szidom Jint, hogy milyen szamuráj már, hogy csak így liheg nekem itt összevissza. :DDD

De akkor problem solved :D

(#609) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Ez a lethal nehezseg mar tetszik, bar csak ket oratvtudtam jatszani tegnap. Itt mar van ertelme hasznalni a kulonfele pancelokat, mert traveller’s attireben mar egy eltevedt nyilvesszo is eltunteti a HP barom 95%-at :D Volt olyan mongol csapat, aki ellen fube haraptam. Mondjuk Jin katanaja is buffolva lett benne, tehat a one hit stagger killek maradtak.
Most lett meg a csaladi pancel, szep lassan haladok a vege fele.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#610) .LnB válasza S e t h (#606) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap megnéztem direkt standoff-ok során az ellenfelek lábát. Számomra az se jobb megoldás mint ha a teljes testét nézném. Bemozduláskor, ugyan úgy rámozdul lábbal is, szóval becsapós ugyan úgy.

Egyébként Lethal-on nem nehezebb a standoff (mint Hard-on). Viszont (számomra) sokkal fontosabb. Mert a jelenlegi szellem build-emhez szinte elengedhetetlen, hogy sikerüljön a három standoff kill. És fixen a lándzsásokat tartom a legnehezebben olvashatónak. Ráadásul nekik gyors a támadásuk is, kicsi az ablak a támadásra.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#611) Mike válasza .LnB (#610) üzenetére


Mike
veterán

Hű bazmeg, ezt is túlkomplikáljátok

(#612) hyggelig válasza Mike (#611) üzenetére


hyggelig
senior tag

Ezért jó az easy mode. Nyomatom, kinyírok mindenkit, kicsit a sebzés, Jin a király. :DDD

(#613) ProEvoFan válasza hyggelig (#612) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szamurájklán páncél. Maximumra húzva agyon erős. Minden sebzést csökkent nagyobb mértékben.Ha sebződsz, visszanyersz 30% akaraterőt. OP.

(#614) S e t h


S e t h
nagyúr

Napi bug rovatunk.
link

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#615) kiserik válasza S e t h (#614) üzenetére


kiserik
senior tag

Ez csak egy shaolin technika, amit a sok tudatlan japán nem ismer :DDD

(#616) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meglett a plat. Ez jó game volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#617) Deck válasza .LnB (#616) üzenetére


Deck
titán

GG! Énis haladok vele. :))

PS5

(#618) .LnB válasza Deck (#617) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lethal-on a duel elég húzós, de végigtoltam úgy.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#619) Deck válasza .LnB (#618) üzenetére


Deck
titán

Respect! :C

PS5

(#620) saelin


saelin
veterán

Most kiléptem a PI-csába a játékból. Fáradtan semmi reflexem, térérzékem nincsen. 15 perc alatt vagy 6x haltam meg hardon és még kétszer medium-on. Lentebb már nem veszem... :O :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#621) Deck válasza saelin (#620) üzenetére


Deck
titán

Hát, mi van veled? :Y

PS5

(#622) saelin válasza Deck (#621) üzenetére


saelin
veterán

Fáradt vagyok meló után, mert egész hétvégén dolgoztam. Gondoltam játszok picit mert utoljára pár napja játszottam, de akkor is csak egy órát. Jó szar ötlet volt. Maybe next time.

Nem csoda hogy lemaradok mindig és hónapokkal később fejezek be valamit. :D Monster Hunter-t is elkezdtük együtt kollégámmal és most meg már HR (hunter rank) 10+ a karija, míg nekem HR 4-es, talán 5-ös. Nyáron semmi időm és energiám játszani, pedig úgy nyomnám mint az állat.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#623) bagyulajuve válasza .LnB (#618) üzenetére


bagyulajuve
addikt

gratula a plat+lethal kombóhoz :)
sztem én is előveszem majd és nyomom lethal-ban

Resistencia eterna

(#624) ProEvoFan válasza .LnB (#616) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Gratulálok!
Én húzom az időt.Tegnap este is csak lovagoltam, közben kerestem a mongol őrjáratot.

(#625) .LnB válasza ProEvoFan (#624) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi.

Értem, hogy a felfedezés öröme, de leírok egy tippet.
A térképen, ha kizoomolsz, akkor látod, hogy mennyi tábort kell kipucolni, ahhoz, hogy az adott terület fel legyen szabadítva. Ha pedig fel van szabadítva egy terület, akkor az egész map automatikusan fel lesz fedve.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#626) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ghost of Tsushima - Élménybeszámoló/Vélemény

A továbbiakban, aki játszik még vele, mindenkinek jó játékot kívánok! ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#627) Deck válasza .LnB (#626) üzenetére


Deck
titán

Mikor ugyanazon a véleményen vagyunk egy játékról.. :C

PS5

(#628) Imilenni


Imilenni
addikt

Ezzel az új nehézséggel eléggé jó lett a játék. (Lethal)
Ajánlom kikapcsolni a hudot is, elég faja így a harc :C

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#629) Skynet258


Skynet258
veterán

És vége, meglett a platina. Egy élmény volt... :R

https://geekpulse.hu

(#630) Mike válasza saelin (#622) üzenetére


Mike
veterán

nyugi
kb 2-3 hónapot saccolok magamnak a cusimára
és ha nem túl szopatós a platinát is megcsinálom, igaz nem nagyon szoktak a serlegek izgatni

(#631) S e t h


S e t h
nagyúr

A halhatatlanság átka
link

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#632) .LnB válasza S e t h (#631) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na igen. Sebzése, akaraterő. Egészséges kombó. 😏
"Mibek ment oda"

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#633) RudY válasza S e t h (#631) üzenetére


RudY
addikt

Vasember ehhez képest kispályás. :DDD :C

***

Én meg gondoltam lövök egy szelfit a holdfényben, erre odarohant mellém egy szarvas trollkodni. :D


(#634) .LnB válasza RudY (#633) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez pont így lett jó. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#635) S e t h válasza RudY (#633) üzenetére


S e t h
nagyúr

:D:D:D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#636) saelin


saelin
veterán

Végre ma tudtam egy jót játszani úgy, hogy senki és semmi nem zavart. Még Act 1-ben vagyok, de szerintem már a végénél. A Kurosawa módot is kipróbáltam egy rövidebb ideig, de úgy eléggé nehéz volt a játék, mert sok mindent színekkel különböztet meg a játék. Gondolok most a grappling hook pontokra.

Vissza is vettem hardra a játékot, mert a medium az eléggé easy. Hard szerintem a legjobb, mert sokkal agresszívebbek lesznek tőle az ellenfelek. A Lethal meg már túlzás... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#637) Big_Boss


Big_Boss
aktív tag


[link]

[ Szerkesztve ]

(#638) S e t h


S e t h
nagyúr

Azért akadnak mókás dolgok, főleg ha nem sorrendben hajtasz végre feladatokat.

Kipucolok egy tábort.
Megyek tovább, kapok egy küldetést ami alapján vissza kell mennem az előzőleg már kipucolt táborba.
Amikor odaérek megszólal Jin, miközben rövid idővel előtte lemészárolt ott mindenkit.
- Üres a tábor, biztos elmentek vadászni.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#639) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Act II vegen jarok, meg mindig a Yarikawa questline megy. Azon kivul mar csak harom sidequest villog. Mennyi van meg a vegeig? :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#640) hyggelig


hyggelig
senior tag

Nekem ma lement a stáblista. Hú! Ez nagyon, de tényleg nagyon, bejött. Úgy érzem, a végén is jól döntöttem :)
Magas helyről még mindig nem tudtam lelökni senkit, a 20 tökéletes hárítás ellentámadássalt se dobta még fel (bár szerintem már megvolt), így a platinát elengedem.

(#641) ProEvoFan válasza S e t h (#638) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

PS4 felületre felraktál fényképet, amin Jin félig meztelen pózol; az milyen armor?Nekem az nincs meg, de kell!ACT 2 felénél vagyok.Várható hogy hamarosan megkapom?

(#642) Madoc válasza ProEvoFan (#641) üzenetére


Madoc
veterán

Az összes fürdőt meg kell csinálni akkor kapod.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#643) S e t h válasza ProEvoFan (#641) üzenetére


S e t h
nagyúr

Akkor az lehet amit Madoc ír, nekem egyszer csak ott volt az armor listában, fel sem tűnt amikor megkaptam.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#644) Madoc


Madoc
veterán

60 óra lett benne. A story végeztével ki is plattant. Nagyon jó volt! Életben hagytam az öreget, szenvedjen csak :)

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#645) .LnB válasza Madoc (#642) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem az maradt utoljára. Azzal lett meg a plat, olyan jót mosolyogtam rajta így a végére.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#646) Mike


Mike
veterán

Hogy kell lerúgni valakit? Rugdosom őket a toronyban harc közben a holddal, de az istennek sem esnének le

(#647) .LnB válasza Mike (#646) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szél állás, tájfun rúgás.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#648) ProEvoFan válasza Mike (#646) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem csak akkor adta be, ha "keményre" esett.Volt hogy vízbe taszítottam, de az nem volt jó...

(#649) Mike válasza .LnB (#647) üzenetére


Mike
veterán

aha, én a holddal rugdostam őket, de az istenért nem estek volna le. ott tömegnyomorkodtunk azon a talpalatnyi helyen a lőállás tettején vagy négyen

(#650) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Kérdés, act2 vége fele.
Most jönne a "Vér a fizettség" főküldetés.Ha befejezem, gondolom visszatudok menni az act2 területére még befejezni pl Juna mellékküldetését?Csak a Ghost armort szeretném megszerezni, majd visszamenni kipucolni act2 területét.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.