Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) felixo válasza Deck (#150) üzenetére


felixo
őstag

Gondolom nem hardon !? :F

Redmi Note 9

(#152) Deck válasza felixo (#151) üzenetére


Deck
titán

De úgy játszok. :K Akit írtam viszont szopatott rendesen.. Nagyon gyors volt az egész. Sokáig voltam ott :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5

(#153) felixo válasza Deck (#152) üzenetére


felixo
őstag

Akkor ügyi vagy. :K

Redmi Note 9

(#154) Deck válasza felixo (#153) üzenetére


Deck
titán

Szerencsém volt. Ami elfogyott a másik boss ellen.. :((( :DDD Voltál már ellene?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#155) felixo válasza Deck (#154) üzenetére


felixo
őstag

Nem, ez volt az első boss figh-om.

Redmi Note 9

(#156) Deck válasza felixo (#155) üzenetére


Deck
titán

Amit írtam mellékküldetés lesz majd. Majd ha megvolt írd meg, hogy tetszett.

PS5

(#157) saelin válasza Deck (#148) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem a képfrissítés itt azért nem zavar sokakat, mert kb betonstabil 30 az egész. A Sekiro-ban vagy bármelyik From játékban úgy ingadozik, hogy az hihetetlen. Szerintem egy percig nem képes az az engine tartani egy fix számot. Bloodborne is ex volt Ps4-re és még azzal sem tudtak mit kezdeni... Azért ez szomorú.


Deck
Sok sikert majd a Mythic Quest-ekhez hardon. ;]

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#158) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

úgy tűnik mindenki a mellék küldetéseket csinálja, amit nem csodálok, szerintem nagyon jók

"kis" bug az egyikben: 3 főfarok mongolt kell megölni és a "stand off"-ban megöltem a harmadikat, de kiderült, hogy az utolsó egyben "boss" is volt, szóval 3 helyett 4 kinyírás volt :DDD

Resistencia eterna

(#159) Deck válasza saelin (#157) üzenetére


Deck
titán

Jogos amit írsz :K

De pl ott a GOW. Fix 30an nekem darabos volt nem szerettem. 45-60 között egyből sima lett és fasza :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#160) Imilenni válasza saelin (#157) üzenetére


Imilenni
addikt

Alap PS4-en bóklászáskor betonstabil, viszont harcokban szeret bezuhanni :(

Press "F" to pay respects.

(#161) saelin válasza Deck (#159) üzenetére


saelin
veterán

Abban a játékban tényleg szar és tudod miért? Motion blur! Nem tudom játszottál-e a Hellblade-el, de ott is 30-on olyan agresszív a blur, hogy az hihetetlen, meg dugig van frame spacing-el. Csináltam anno videót is róla pár barátomnak, hogy ez wtf, ki akarja így játszani?

[link]
5-6. perctől kezdem váltogatni a 60 Hz módot.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#162) Deck válasza saelin (#161) üzenetére


Deck
titán

De én kikapcsoltam benne minden ilyet. (megis lepődtem hisz minden ex tökéletesen fut) Hellblade is jó példa igen, kipróbáltam de mondom én ezt így tuti nem játszom végig. :))

PS5

(#163) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak egy gyors kérdés.
Normalon lehet Platozni a játékot? (Spoilerek miatt nem olvasok utána)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#164) Deck válasza .LnB (#163) üzenetére


Deck
titán

Lehet. Nincs nehézségi trófea.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#165) saelin válasza .LnB (#163) üzenetére


saelin
veterán

Eléggé kulturált a topic, ami minimális spoiler van az mind SP tag-elve van. :K

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#166) Deck válasza saelin (#165) üzenetére


Deck
titán

Mert, mindenki a mellékküldetéseket nyomja.. ;] :DDD

PS5

(#167) .LnB válasza saelin (#165) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja nem a topikra értettem, hanem pl trophy guide-okra.
De nem olvasom a topikot, meg nem írok a játékról. Tudod majd egybe ha végeztem, ahogy szoktam. :)

Deck: köszi

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#168) felixo válasza Deck (#166) üzenetére


felixo
őstag

Így van. Rengeteg dolog van a játékban ... és én ezt élvezem. :K

Redmi Note 9

(#169) Mike


Mike
veterán

Választotta valaki a busidót, a Harcos útját, annak szabályrendeszerével? Én kevés vagyok ahhoz :) nyilt harcban 4-5-en simán kicsinálnak.

Hangulatilag nagyon ott van a játék, a tetőkön mászkálni éjszaka, most hogy elengedtem a szamurájt, tiszta ninja feeling

[ Szerkesztve ]

(#170) S e t h válasza Mike (#169) üzenetére


S e t h
nagyúr

Álltam oda vagányan több táborhoz, kihívtam őket, de csúnya vége lett.
Utána inkább osonva.
Fejlesztett hallgatózással viszont gyerekjáték.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#171) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem tudom hány órám van a játékban, még az első térképen vagyok, csak melléküldetéseket csináltam, mongol megszállású helyeket szabadítottam fel.
Normálon játszom, de gondolkodom hardon, azt elbírnám a stealth módban, viszont a szamurájos-dueles mozzanatoknál elvéreznék, sőt, ott még normálon is vannak időnként problémáim.

A madaras - rókás rész tetszik, tovább fokozza az amúgy is kimagasló hangulatot. A táborok kipucolás a megfelelő skillekkel nagyon egyszerű, gondolom a főszálban majd rá kell gyúrnom a szamuráj stylera is, de tartalékoltam pár skillt rá.

Ami kicsit azért szúrja a szememet, az az enemy ai. Kicsit csalódást keltő amikor egy táborban megtalálnak egy hullát, akkor van egy riadó és igen rövid idő múlva minden a régi kerékvágásban van, nem keresnek, mintha semmi sem történt volna. Jó lett volna egy kicsit fejlettebb ai, ez egy last of us után érezhető hiányosság.A mongolok beszélgetése viszont félelmetesen jó, a zene meg egyszerűen tökéletes.

A vadállatokat mindenki ölje, amikor csak tudja, én még az elején nem törődtem velük, bár vadásztam volna rájuk, a bőrük nagyon tud hiányozni a fejlesztésekhez.

A stancekkel nem akartam foglalkozni, egy pontot sem akartam rájuk rakni, de egy duel után elgondolkodtam rajta, mert nagyjából ennek köszönhetően lett meg a győzelem. Gondolom nehéz fokozaton ez még inkább érvényes, ott akár létszükséglet is lehet, viszont normálon is megkönnyítette a dolgomat a dojo végén, na az a rész meglepett, nagyon jó volt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#172) .LnB válasza Mike (#169) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak úgy nyomom. Próbálok senkit se lopakodva, vagy hátulról megölni. Max ha olyan feladat van egy egy tabornál. Pl ölj meg egy ellenséget a magasból. De minden táborba a fő bejáraton megyek be, kihívom őket, aztán indulhat a buli. Ezzel az a baj, hogy riadó után van, hogy rohannak kivégezni a túszokat, akkor futni kell oda.
Tegnap pucoltam ki Azamo Bay-t. Az jó volt. Három + 1 vezér meg ilyenek.. De ment halál nélkül.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#173) The_sinner


The_sinner
csendes tag

Sziasztok,
gondoltam ps-store-ból veszem meg a játékot, de nem igazán látom az en-gb (eu?) oldalon a magyar feliratot a details-ek között.
Vett már valaki store-ból, és be lehetett álítani?

Köszi a segítséget.

(#174) .LnB válasza Mike (#169) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na így Májki, csak a harc, neked vettem fel: [link]
Spoiler mentes szerintem, csak egy tábor kipucolása van benne. Meg a karakterem, hogy mikre tettem technika pontot.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#175) Def26


Def26
félisten

Pár napja már nézegetem ezt a játékot yt -on és hát teljesen el vagyok tőle ájulva. :D Nem akartam már így a ps5 előtt gépet venni, de nagyon "rezeg" az ujjam egy rendelésen. Annyira magával ragadó az egész hangulat, pedig nem vagyok japán kult. rajongó.

Van érdemi különbség pro vs slim verzió között?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#176) RudY válasza Def26 (#175) üzenetére


RudY
addikt

Ghost of Tsushima: PS4 vs PS4 Pro Comparison + Performance Testing! [link]
TLOU2 platina után már a pro eladása is felmerült, de ezt ki nem hagyom, nem bírok hónapokat várni vele a váltásig. :N

[ Szerkesztve ]

(#177) Mike válasza .LnB (#174) üzenetére


Mike
veterán

tegyél fel róla gameplayt, szívesen megnézném

tettem fel én is egy vágatlant, eléggé tötyörgős, bénázós, el leszek ezzel a játékkal ilyen ütemben 100 órát is :)

(#178) Mike válasza Def26 (#175) üzenetére


Mike
veterán

nekem slimem van, de eddig nem volt gondom vele

(#179) .LnB válasza Mike (#177) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te, ott a video abban a kommentemben. Most komolyan nem vetted észre?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#180) Mike válasza .LnB (#179) üzenetére


Mike
veterán

tetszik, hogy ennyire együtt gondolkodunk :K
nem vettem észre hogy írtál még pluszban :C

(#181) Def26 válasza .LnB (#179) üzenetére


Def26
félisten

bmeg, ráadásul Magyar nyelv is van benne. Én odaát csak ritkán látok ilyet. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#182) Mike válasza Def26 (#181) üzenetére


Mike
veterán

az enyém nem ennyire látványos, meg nem ennyire szamurájos :)
[link]
nyugodtam nézze meg bárki, teljesen spoilermentes
és leginkább az a problémám, hogy kevés nyilam van
lehetne a videó címe is, hogy miért játszom mindennel 100 órákat :D

[ Szerkesztve ]

(#183) S e t h


S e t h
nagyúr

Érdekes dologba futottam most bele.
Mentem volna egy helyet felszabadítani és amikor megérkeztem komoly csata folyt két fél között, nem tudom ki harcolt kivel, de a végén a mongolok győztek, viszont nekem nőtt a hírnevem és kaptam technikai pontot is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#184) .LnB válasza S e t h (#183) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ilyen van sokszor. Random bárhol a mapon. A mongolok és a banditák között.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#185) saelin válasza Mike (#169) üzenetére


saelin
veterán

Próbáltam, de ahogy LnB is írta úgy sokszor van szívás, úgyhogy én egy piszkos szamuráj vagyok inkább. Teljesen át tudom érezni Jin lelki örlődését, mert nekem is fáj hogy nem tudok tisztán játszani, de másképp hatalmas a rizikó. A mongólok rengetegen vannak és egész jól jutalmazza a stealth vonalat is a játék, így nekem egy idő után adott lett hogy vegyesen játszak.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#186) S e t h válasza .LnB (#184) üzenetére


S e t h
nagyúr

Megnéztem a tetemet és tényleg.
Banditák vs mongolok, én meg csücsülök a fűben és nő a hírnevem.:D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#187) .LnB válasza saelin (#185) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Annyira nem nagy rizikó. Csak a fogjok, de az se vészes. Én meg pont másik oldalról nézem ezt, próbálok tisztességes szamuráj lenni. A becsület megkívánja. És vannak is ilyen flashback-ek ha valakit nem tisztességesen ölsz meg. Azamo Bay se volt nehéz, egy fogjot védenem kellett kvázi a testemmel. De a többit kiszabadítottam gond nélkül. Csak jól kell tenni a technika pontokat. Minden ellenfélre van külön alapállás, azokat kell váltogatni, az látható is a videómban.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188) S e t h


S e t h
nagyúr

A komacui kohó küldetéshez kötött vajon?
Kétszer voltam ott, de kihalt.
Most madár repülését követtem, elvezetett egy helyre de semmit sem találtam.
Mongol, de szellemjárta hely.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#189) malystryx válasza .LnB (#174) üzenetére


malystryx
senior tag

Hát ez eléggé rendben van ez az anyag, hihetetlen egy játék. Amikor az elején a training alatt megtanít a parry-re, az okés, de ez a mozdulat amikor odaérsz a hajóüzemhez, és még fenn 3-at megölsz úgy hogy felütöd a fegyvereket és egy vágással elintézed őket, az nekem nagyon adja, kikerekedett szemekkel kiáltottam fel hogy aztaq...... :C Hát én ezt az utat akarom járni, elárulnád nekem ez melyik képesség?
Sajna még nem ülhettem oda a játék elé, mert egész délelőtt autó ügyet intézek, tegnap is ezért ment el az egész nap, pénteken meló volt, most meg asszony nézni a tv-t. :D Már eléggé remeg a kezem... De mindegy is. :(((
Azt megkérdezhetem, hogy a videó készültekor már volt a tulajdonodban grappling hook?
Köszi előre is.

(#190) bagyulajuve válasza .LnB (#187) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Próbálom általában a tisztességes utat választani, de pont pl Azamo Bay-nél ez számomra lehetetlen volt
Ahol nincsenek túszok, ott azért a Bushido-t követem
ezek az alapállások tényleg jók és viszonylag egyszerű csata közben váltogatni :K

(#188) S e t h Igen, az egyik főküldetést kell vinni

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#191) S e t h válasza bagyulajuve (#190) üzenetére


S e t h
nagyúr

Azamo is főküldis?
Próbálok bejutni csak úgy önszorgalomból, de falakon keresztül lőnek át láthatatlan ellenfelek, a fal közelébe sem jutok el.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#192) bagyulajuve válasza S e t h (#191) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ott két küldetés van, az egyik fő a másik mellék

Resistencia eterna

(#193) Mike válasza saelin (#185) üzenetére


Mike
veterán

Én elengedtem. Skyrimben is mindig a Dark Brotherhoodnál kötöttem ki, szóval nem idegen tőlem a tetőn mászkálás :)

(#194) S e t h válasza bagyulajuve (#192) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi, akkor majd jövök azokban.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#195) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Uh srácok.
A sony megint odatette.
Ez a játék hogy a f©szomba néz már ki?Slim, FullHD, HDR...a látványtól tele a gatya. :Y

[ Szerkesztve ]

(#196) S e t h


S e t h
nagyúr

Azt hiszem ráéreztem.

Ásító mélység torka,
Torkomon lángoló szake,
Húgy szabadesésben.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#197) .LnB válasza malystryx (#189) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a hárítás szerintem nem képesség, hanem jó időzítés. Nem tudom, hogy van e erre külön képesség. De magyar a menü, szóval meg fogod találni. Hook-om még nincs

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#198) .LnB válasza bagyulajuve (#190) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát Azamo-nál volt, hogy 10-12-en jöttek rám, de megoldottam. Az elején elég nehéznek éreztem a játékot, de rájöttem, hogy védekezni és dodge-olni kell.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199) Kai_Rong válasza .LnB (#197) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Perfect Parrynak hivjak, asszem a deflectionnel meg kell venni, szoval skill az :) Trofea is har erte, 20at kell elnyomni. En a landzsasokon meg ijaszokon kivul mindenkin azt hasznalom, trivialissa teszi a csatakat.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#200) S e t h


S e t h
nagyúr

Lehetőségek tárháza közelharcra.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.