Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Mike válasza .LnB (#398) üzenetére


Mike
veterán

Én még el is szoktam szaladni ;]

(#402) Mike válasza melega (#394) üzenetére


Mike
veterán

Az nem sok
Én ennyi idő alatt bejártam a térkép negyedét

(#403) ProEvoFan válasza Mike (#401) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Most kaptam egy vicces trófeát.
Tanúvédelem. :D
Lőj le íjjal menekülés közben egy megrémült ellenfelet.

(#404) .LnB válasza ProEvoFan (#399) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha ott tartasz, akkor bőven kell lennie neked is, szerintem hasznosabb talizmánoknak.
És azért írom, hogy szerintem hasznosabb, mert nekem ritkán volt bajom a nyersanyagokkal eddig. Kardomba is pl egy fejlesztés megy már csak majd bele, és fullos. Ahhoz csak az 1000 alapanyag (gyűjtemény a neve vagy mi?) ami sok. De majd csinálok feladatokat, és akkor lesz ajándék is, azzal meg gyorsan összejön.

Én mindent harcnak vetek alá. Ami érdekes, mert eddig ha bármilyen játékban volt lopakodási opció, akkor lopakodtam. Itt viszont a becsület fontos. :D
Eléggé zavar is, amikor besétálok egy táborba, és ott kell ugrálnom az enemyk előtt, hogy vegyen már észre, nehogy véletlenül sunyin leszúrjam őket. :)

Full rambo-ba nyomom. Vágtatok a lovon, aztán ugrok a lóról be közéjük. HelloSzia nyissz-nassz... :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#405) ProEvoFan válasza .LnB (#404) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A "párbajra hívás" eddig megunhatatlan. :)
Ha lehet és nem veszélyeztetem a túszokat, akkor mindig így kezdek.

(#406) .LnB válasza ProEvoFan (#405) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem para az se. Csak oda kell menni a túszhoz, és megvédeni. Rengeteg időd van megvédeni, és elég csak egyszer eltalálni azt az ellenfelet aki épp meg akarja ölni. Próbáld csak ki, egyáltalán nem gáz. És ha van egy táborba mondjuk 4 túsz, akkor is mindig csak egyet kell megvédeni. Ettől ne féljetek, simán kontrollálható a dolog. Tegnap előtt 6+2 tábort (majd megtudjátok, hogy miért ennyit) csináltam meg így, sietve. Egyszer se volt baj. Pedig mindegyikbe 4 túsz volt.

Azt viszont nem értem, hogy a kihívás az, hogyan működik. Mert sokszor nem ajánlja fel nekem. Nem értettem még meg a mechanikáját.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#407) Kai_Rong válasza melega (#394) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Mennyi időtök van nektek játszani :D Én tegnap hajnali fél kettőkor dögfáradtan még benyomtam a PS-t, hogy legalább egy küldetést lenyomjak. Sose lesz vége az Act 1-nek, úgy érzem.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#408) .LnB válasza Kai_Rong (#407) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem is játszottam tegnap. Vagyis este, délután egyelten küldetést csináltam meg. Pihentem, ez a sok késői fekvés szerdára már visszaüt. Aludtam egy nagyot, majd ma este folytatom. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#409) saelin válasza .LnB (#404) üzenetére


saelin
veterán

Vegyes harcmodorral is szórakoztató játszani! :C Én nagyon piszkos tudok lenni, mert sticky bombokat és kunai-okat dobálok az erősebb ellenfelekre. A mongol leader-ek néha úgy halnak meg a sticky-től, hogy nem is rájuk rakom a bombát... lol.

Hétvégén meló előtt majd picit jobban megnyomom a játékot... Eléggé le vagyok maradva itt pár emberhez képest. Nekem dugig van még a map side questekkel. Van hogy csak lovaglok és egy madár egy eddig ismeretlen küldetéshez vezet el, ami még csak a quest logban sem volt benne. Nem tudom mennyi ilyen lehet, de ha az ember mindent ki akar pipálni, akkor nagyon figyelni kell.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#410) kiserik


kiserik
senior tag

Én megpróbálom az első végigjátszást full szamurájba, a másodikat meg majd full ninjába.

(#411) saelin válasza kiserik (#410) üzenetére


saelin
veterán

A stealth része sajnos nem túl kidolgozott. Olyan alap dolgok is hiányoznak belőle, mint a testek elmozdítása, nagyon kevés a stealth kill animáció és variáció bennük, nem lehet úgy igazán ninjázni a terepen stb.
Nem véletlen tolom én is full hybrid-ben, mert amíg a Samurai path tele van challenge-el, addig a Ghost hamar unalmassá válik. Ellenben ha a kettőt ötvözi az ember, akkor nagyon pusztító tud lenni. Kiszeded a számodra nem tetsző ellenfeleket és aztán mehet a maradékkal a kardpárbaj. Én nem bírom megunni ezt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#412) S e t h válasza .LnB (#406) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én azt nem vágom, hogy amikor a játék felajánlja egy mongolok által megszállt terület kipucolásának végén, hogy a maradékot hívjam ki, akkor azok egyszer csak megjelentek és nekem rontottak.
Itt nem működik a kihívásos duel szisztéma amikor állunk egymással szemben?

Egyébként ha vmi igazán szamurájos, akkor az valóban ez a dueles rész, mintha csak vmi volt egyszer egy vadnyugat-kurosawa elegy klasszikus szereplője lennék.

szerk: a tüzes nyílvesszőnek van vmi célja?
Még egyszer sem merült fel bennem a használatának az igénye.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#413) .LnB válasza S e t h (#412) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én ezt a végső kihívást pont akkor láttam először, amikor fel is vettem videóra. Tök meglepődtem amikor ott voltak mellettem, nem számítottam rá. :) De olyankor nincs stand off.

A duel-ek nagyon jók. Kicsit fura is, hogy egy random duel volt számomra eddig a legnehezebb. Nem a mythic questesek, vagy a main questesek. De azok jók, izgik, hangulatosak.

Tüzes nyíllal be tudod gyújtani a füvet pl. és szerintem az ellenfelet is. De egyébként nem szoktam lőfegyvert használni, szóval nem tudom jobban.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#414) Mike válasza ProEvoFan (#403) üzenetére


Mike
veterán

annyi a probléma, hogy én szoktam megrémülve elszaladni, nem a mongolok

(#415) S e t h válasza Mike (#414) üzenetére


S e t h
nagyúr

:D:D:D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#416) Mike válasza S e t h (#412) üzenetére


Mike
veterán

én robbanóst hazsnáltam már, az nagyon kellemes, főleg tömegbe lőve

(#417) saelin válasza .LnB (#413) üzenetére


saelin
veterán

A tűznek OP aoe sebzése van. Ha egy kupacban van az enemy, akkor egy nyíllal megölhetsz párat simán.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#418) S e t h válasza Mike (#416) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én a lőporos dobnivalót, de az meg annyira op, hogy azonnal meghajolok a tetemek előtt és harakirit fontolgatok szégyenemben.

A robbanós nyíl hagy túlélőket, de a lőporos, nos hát az is, és ez nem tetszik.

Ugyanis ha bedobom a tömegbe, akkor az összes mongol azonnal meghal, a túszok, vagy éppen társaim meg tüdőzik a füstöt és azbesztből van a bőrük.

De ami viszont abszolút tömegpusztító egy táborban az a tüzijáték, amire az ünnepelni vágyó mongolok szépen köré gyülekeznek, majd jön a lőporos.
A néhány túlélő fújja a tülköt, várja a segítséget, de már csak egy katana érkezik.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#419) .LnB válasza S e t h (#418) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a tűzijáték nekem teljesen újdonság. :) Ilyet is lehet?
Egyébként vannak ilyen felrobbantható hordók is ha jól emlékszem. Tüzes íjjal (is) fel lehet robbantani őket.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#420) Nandinagy válasza saelin (#409) üzenetére


Nandinagy
addikt

Azóta játszok vegyesen mióta megtaláltam a fekete festék kereskedőt és tiszta fekete cuccban nyomulhatok + találtam egy talizmánt amitől a szélcsengő mérgező gázt bocsájt ki mikor felveszi 1 katona :D Így azért már jobban tetszik az egész lopakodós rész.

Act2.:Én jöttem ki a gyakorlatból vagy tényleg nehezebb itt a kihívás? Nagyon sokszor nem sikerül levágni azt a 3-5 embert mert annyira gyorsan reagál az ellenfél.

Ötletes dolog ez a haikuzás és az egyikért talán ami a halálról szól egy nagyon menő fejpántot ad. Én azt használom mióta megvan:fehér és vérfoltok vannak rajta. A tiszta fekete/vörös Szakai páncéllal nagyon jól mutat.
Az amúgy tök jó dolog , hogy ha végig fejlesztesz egy páncélt attól függetlenül használhatod a régebbi formáit is. Nekem ezek a nagyon nagy vállvédők nem tetszenek szóval mindig az alapot hagyom meg.

(#421) kiserik válasza saelin (#411) üzenetére


kiserik
senior tag

Igazából nem csak a stealth része a lényeg, hanem minden ""nem szamurájos"" kiegészítő. Első körben csak a katana meg én, második körben majd jöhetnek a tőrök, bombák, lopakodás, lövöldözés, bujkálás.

(#422) .LnB válasza Nandinagy (#420) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még mindig nem találtam meg a feketét. Na majd ma.

Igen, szerintem is kicsit nehezebbek a kihívások.

Én is azt a fejpántot használom/használtam. Jól megy a fehér Ronin cucchoz. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#423) S e t h válasza .LnB (#419) üzenetére


S e t h
nagyúr

Bocs, petárda.
De a hatás nagyjából ugyanaz.:)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#424) .LnB válasza S e t h (#423) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jaaaa. Azt hittem vannak tűzijátékok, aztán frankó effekt ha felrobbantod. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#425) ProEvoFan válasza .LnB (#404) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Akkor te is így nyomod?
LnB te vagy az? [link]

[ Szerkesztve ]

(#426) .LnB válasza ProEvoFan (#425) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne sértegess, mi ez a sunyi módszer? Mi ez a bomba, füsthasználat?!
Én rájuk ugrok, és only katana. :D
De amúgy vagány, jól tolja.

Jah, de amúgy tényleg így tolom, ha nem lehet őket kihívni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#427) Deck válasza .LnB (#426) üzenetére


Deck
titán

Én vegyesen játszom. De csak mert ilyen gyáva noob vagyok :DDD

PS5

(#428) Rage47 válasza Deck (#427) üzenetére


Rage47
veterán

én megpróbálok stealth-ben aztán a kicsit bénácska stealth gameplay miatt szinte mindig felfedeznek és mehet a gyilkolás :D

[ Szerkesztve ]

(#429) Deck válasza Rage47 (#428) üzenetére


Deck
titán

Én is élvezem a lopakodást.. :B :DDD

PS5

(#430) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Act.2. Ronin párbajok:
Ez a Kodzsiro elleni párbaj Hardon rendesen megizzasztott. Főleg mert 3 akaraterő ponttal bementem és miután egyszer megölt onnantól kezdve 0 volt. Hiába ütöttem meg parryztem 1 gömb sem telt be :D Kicsit lehettek volna kreatívabbak a fejlesztők és ne csak az 5 legyőzött Ronin piros támadásait spammelje hanem kapjon újakat. De azért meglett a végére.
Páncélokból tényleg csak ennyi van? 1 még nincs feloldva ahogy a kereskedőnél látom a festékeknél de ha tényleg csak ennyi lesz akkor az hatalmas mínusz nálam. Igazi páncél talán 3 ha van a játékban a többi meg inkább egy selyem kimonó(?). A ronin ruha jól néz ki de a többi nem lett a kedvencem. Remélem későbbi frissítésben jönnek még majd.

(#431) Mike válasza Rage47 (#428) üzenetére


Mike
veterán

én tegnap ha ki is szúrtak, simán visszabújtam a kerítés lukán, és így nem találtak

(#432) Deck válasza Mike (#431) üzenetére


Deck
titán

Pedig lehet úgy csinálni, hogy ne vegyenek észre. :))

PS5

(#433) hyggelig


hyggelig
senior tag

Amúgy kíváncsi leszek, hogy a meleg szál mikor fog feltűnni az embereknek. :D

(#434) Imilenni válasza hyggelig (#433) üzenetére


Imilenni
addikt

Eddig sehol sem láttam, ami nem is baj.
Szerintem ez a legjobb módja ezeknek, látszik hogy egyszerűen az életüket adnák a másikért, még se *szák egymást hátulról egy rúd náddal :U

Press "F" to pay respects.

(#435) hyggelig válasza Imilenni (#434) üzenetére


hyggelig
senior tag

Azért nem erős vonal, csak pár mondat és utalás.

(#436) bagyulajuve válasza hyggelig (#433) üzenetére


bagyulajuve
addikt

pont ma délután találkoztam a jelenséggel, bár ha szigorúan vesszük, akkor biszex volt, és nem annyira arcba tolás volt

Resistencia eterna

(#437) Skynet258


Skynet258
veterán

Megérkeztem Act III-ba... Pedig igyekszek nem rohanni. :DDD

https://geekpulse.hu

(#438) felixo válasza Skynet258 (#437) üzenetére


felixo
őstag

2,3 régió is van akkora (fő és mellékküldik), mint az 1 ? :F

Redmi Note 9

(#439) .LnB válasza S e t h (#390) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy kis kiegészítés a tegnapi armor témához.
Azt mondanám, hogy a kettő közül inkább a Sakai armor. A +1 Standoff miatt. Nekem így kezdésnek 4 csapásom van már a kihívásoknál. Az pedig egy random csoportnál már nem rossz, hamar túl lehet lenni rajtuk.

Mondanám, hogy sokat haladtam tegnap, de nem, csak az apróságokat csináltam. Tisztítom a térképet ACT 2 elején.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#440) S e t h válasza .LnB (#439) üzenetére


S e t h
nagyúr

Fel lehet tornászni 5 fős kihívásig, persze skilles rásegítéssel, jó ez az armor, egy kisebb csoport azonnal megdöglend.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#441) .LnB válasza S e t h (#440) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, tudom. 3 standoff lehet technikai pontokból, +2 pedig az armor miatt. Nekem még csak "lvl3"-as az az armor, szóval nem ad +2-őt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#442) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap Golden Temple-ben már annyira idegesített az a arany madár, aki mindig odaszáll a szentély ajtajához, hogy addig nem tágítottam, amíg meg nem találtam, hogy mit jelez. Meglett végül, bár nem egyszerűen. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#443) S e t h válasza .LnB (#442) üzenetére


S e t h
nagyúr

Volt nekem is ilyen.
Azóta van egy rakás fejfedőm, mindig megnézem mi a francot csiripel.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#444) S e t h válasza .LnB (#441) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezért használom a kukázós charmot, dupla cucc esik mindenhol, igaz kicsit megalázó egy szamurájnak farpofáig átkutatni minden tetemet.:DDD

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#445) .LnB válasza S e t h (#444) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap írtam pont, hogy a kard utolsó upgradje nem vészes (úgy emlékeztem), hát megnéztem, azért kell bele anyag bőven. :D Ma azt szeretném megcsinálni. Bár ez tényleg nem lesz egyszerű, sok cucc kell bele, én meg elherdáltam az alapanyagomat elég rendesen mostanában. Sebaj, akkor se fogok ilyen charmokat használni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#446) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A tökéletes zene a játékhoz: [link] :DDD
Bocsi. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#447) hyggelig válasza .LnB (#442) üzenetére


hyggelig
senior tag

Uhhh ne is mondd, már azért nincs nagy kedvem oda menni, mert a madár állandóan füttyög, de gőzöm sincs, mit akar. Először megtaláltam a zászlót a templom legtetején, mondom király, végre abbahagyja, DE NEM. Mit kell még megtalálni?

(#448) saelin válasza .LnB (#446) üzenetére


saelin
veterán

Ez mégis mi a halál volt? :Y

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#449) kiserik válasza .LnB (#446) üzenetére


kiserik
senior tag

Köszi köszi. Beakadt, most egész nap ez fog a fejemben kattogni ájnídzsjorproteksön bímájszamuráj :O :P

(#450) .LnB válasza hyggelig (#447) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne csessz, hogy van más is?! :Y Én is azt találtam meg. Kész rémálom lesz az a hely akkor. :DDD
(#448) saelin Ne már, hogy nem ismered!? Klasszikus. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.