Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#50132) gago1975 válasza MaxxDamage (#50130) üzenetére


gago1975
őstag

Szia Maxx.

Tudjuk milyen érzés mikor van egy "jó" laposunk, gondok vannak vele (vagy csak úgy eladjuk.. és váltanánk, de nem találjuk azt ami jó/jobb lenne...stb..
Én nyugodt vagyok, de egy ennyire korlátolt embert még nem láttam. Az ésszerűségnek, eszement költekezésnek is van egy határa. Ha összeadod a ráfordított összeget ár/érték arányban igaz az ő dolga, de ne fárasszon, sőt ne sértegessen itt másokat, ráadásul ne egy normális szakembert mint KillHates.
Oldja meg ha annyira Ace.

Ha meg nem tudja és már 1000 szer meg lett monva neki, hogy nem lehet, azt meg fogadja el.
Ha neked minden jó szándékkal fel ajánlott volna matyee egy olyan lehetőséget mint amit Ő kapott, egy percet se gondolkodtál volna, véget érne végre ez a nyüglődés, nem menne a pocskondiázás, szakember pocskondiázása, és mindenki RM-el együtt Happy lenne.
Csak ehhez ész és értelemnek kellene lenni, és nem fafejű gondolkodásnak.

Komolyan mondom, hogyha nem ilyen ember lenne, ha normális lenne, gyűjtést szerveztem volna, és megvettem volna neki azt az új Clevo-t amit matyee ajándék áron odaadott volna neki.

Bár nem ismersz, de hidd el megtettem volna.

[ Szerkesztve ]

Predator Helios 700 i9-10980HK RTX2080s 8/64GB RAM,OLED77C32,Marantz AV7705+MM7055x2db,Focal Aria 936+Aria CC900+Aria 926, Dome Flax ATMOS® 4db,SVS SB3000x2,Oehlbach nf214 Sub 3-400,QE3280,Oehlbach XT-SL500

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.