-
LOGOUT.hu
Új hozzászólás Aktív témák
-
dabgergo
őstag
Pár hét próbálgatás alapján azt gondolom h jó lesz ez a X-T3 meg úgy a Fuji rendszer a Nikon FX helyett. Viszont az is újdonság, hogy LR-ban főleg a JPG-ket dolgozom fel, kevesebb utómunkával jóval mint korábban a RAW fájlokat Nikonos korszakból.
Ez alapvetően szép és jó, de kis százalékban zavaró mert kéne a nyers fáj nyújtottta többlet, viszont LR-ben ennél a pár nyers fájlnál nem tudom olyan szépen elérni ugyan azt az egységes stílust amit az in-camera JPG-k nyújtanak, hiába választom ki a film simet.
Itt jött képbe h kipróbálnám a Capture One-t főleg azért mert ott elérhető az összes Fuji sim és akkor tudnék minden esetben RAW fájlokkal dolgozni. Ez igaz? Simán tudnék pl. classic negatívat is ráhúzni a X-T3 képeire amik tényleg azonosak lennének mint egy X-T4 in-camere JPG-je színeket tekintve?
Új hozzászólás Aktív témák
Üzletelni a Hardveraprón lehet csak!
- Tamron 28-200 mm F/2.8-5.6 Di III RXD Sony E bajonett
- Canon EF 70-200mm f/2.8 L IS III USM - Újszerű -
- GARANCIÁS Tamron SP AF 70-200mm f/2.8 Di LD (IF) Macro Canon EF
- Canon EOS 200D, 3870 expo,18-55mm III kit obival, 64GB memóriakártyával, 2 táskával
- Tamron AF 70-300mm és 18-200mm objektívek Canon gépekhez
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest