Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-01 14:02:58

LOGOUT.hu

Ez a topik azért jött létre, hogy legyen lehetőség a telefonok kamerájának minőségét összehasonlítani. Ebből kifolyólag elsősorban az számít, hogy mivel készült az adott kép, mivel így aki esetleg telefont szeretne vásárolni és fontos szerepet tölt be a kamera a választásban, az meg tudja nézni, hogy mégis mire képes egy-egy készülék.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61801) MrPetya19 válasza Vikooo (#61770) üzenetére


MrPetya19
addikt

Nekem érdekes mód pont nagyon bejönnek a G6 képei, kevés fényben is. :DDD

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#61802) Quqesz válasza natë (#61779) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Értem miről beszélsz és egyetértek(nem azért, mert h8-am van hozzáteszem). Nekem a samsung képei mindég távolálltak a természetestől már az S3 óta. Eleinte a színek voltak túlszaturálva, de ezt javították. Viszont ez a túlélesítés azóta is tettenérhető. Azt hozzátenném van akinek ezt tetszik, nekem inkább a "puhább" fotók....G4 tudott jó képeket készíteni, de a szines zaj és az olajfestményszerüsége nem vitás(főleg mikor a h8 vs g4 képeket nézegetem). Ettől függetlenül családi képekhez jó volt(azt sosem kinagyítva nézi az ember :) ).

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#61803) kovaszoskeny válasza Aryon87 (#61797) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Az a baj faszi,hogy amit csinálsz az spam... ,, digitális környezet szennyezés.
A képeid 99%-a semmit nem mondó/ jelenéktelen és hibás is.(Az enyémek is de nekem van ön kontrolom)És most még pökkhendiként ki ha nem én ként is viselkedsz.
Tényleg nem véletlen a mondás a kevesebb néha több...
Napi 2 alkalommal 2 tényleg megkomponált és vagy érdekes kép bőven elég lenne tőled..De ezredszer is ugyanazok a témák válogatás nélkül...
Bocs ha sértő nem annak szántam hanem okítani valónak .De szerintem nézz kicsit magadba végre...Ugyanazt csinálod mint a G4,G5,honor8 (épp milyen telőd van) topikban is ahonnan jóformán kiutáltak rosszab esetbben elküldtek a csába...Itt ne ismételd szerintem és köszönöm megértésed.

UI: NEM SZOKTA MEG A TÖBBSÉG!
Csak már annyiszor mondtuk többen is de te telibe raktad.a véleményünk...

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#61804) danee992 válasza Tibee86 (#61784) üzenetére


danee992
tag

+1
Végre valaki leírta mi folyik itt! :R

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#61805) Quqesz


Quqesz
nagyúr

egy kis összehasonlítás

Hinta
G4

H8

tópart

G4

H8

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#61806) Aryon87


Aryon87
félisten

Nem megy nekem ez a miniaturizalas..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#61807) Vikooo válasza Quqesz (#61805) üzenetére


Vikooo
addikt

Kar, hogy nem ugyan akkor keszult a tavas kep, igy a H8 jobban tetszik. Teljesen masok a szinek de a G4 -nel eleg nagy szel volt, teljesen maskepp jon at a vizfelulet. Vagy jeges volt a viz? :)

Cukik a gyerekek :)

[ Szerkesztve ]

(#61808) Sirandrish válasza Tibee86 (#61784) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lehet ezért nem kommentálják a képeimet? Csúnya dolog :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#61809) vodrosjozsi válasza kovaszoskeny (#61803) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

+1 és nem sértésből de igaza van.
Válasszunk témát, csináljunk százezer képet de max 3 képet rakjunk fel és akkor máris élhetőbb lesz a topic.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#61810) Quqesz válasza Vikooo (#61807) üzenetére


Quqesz
nagyúr

jég :B :K

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#61811) ShadowLac válasza kovaszoskeny (#61803) üzenetére


ShadowLac
addikt

Szerintem hagy csinálja. Akinek nem ok az görget. Akit pont érdekel a telefon fotós képessége az meg örül
a minél több képnek. Én megnézem.10 15 képből 2- 3 tetszik de másnak meg pont másik 2-3 tetszik.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#61812) Quqesz válasza Vikooo (#61807) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Amúgy a G4 képe 2017.02.12. dátumú, a H8 meg 2017.03.11. szóval elég közeli időszak, ezért raktam így be ;)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#61813) Dr. 444Hertz válasza Sirandrish (#61808) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Nyugi, jók a képeid :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#61814) marcell2015


marcell2015
tag

Kicsit beleolvasgattam ebbe a sok off-ba.
Ezért ide illeszteném a Téma összefoglaló bevezető szövegét:

"Ez a topik azért jött létre, hogy legyen lehetőség a telefonok kamerájának minőségét összehasonlítani. Ebből kifolyólag elsősorban az számít, hogy mivel készült az adott kép, mivel így aki esetleg telefont szeretne vásárolni és fontos szerepet tölt be a kamera a választásban, az meg tudja nézni, hogy mégis mire képes egy-egy készülék."

Na most aki mesterien megkomponált képeket vár, az sztem keresse máshol.
Aryon87 nyűglődésével már nekem is tele volt/van mindenem, már szóvá is tettem, de! összefoglaló szerint Ő csinálja jól a dolgokat. Lelkes amatőr, akinek a fotózáshoz nem sok köze van, mindent a telefonra bíz.
Teljes mértékig kiderül a képeiből hogy az adott készülék átlag kezekben mire képes!

A másik meg a beltenyészetes egymás képeit dicsérés, ezzel is egyet értek, kezd erről szolni a dolog.. :D

(#61815) nünüke1975


nünüke1975
aktív tag

Én nem tudom mi van ezzel a telóval,de valahogy nem találja a fókuszt.Tudom lassan s7 s8 p10 fototopik lesz de azért ne feledkezzünk meg a G4-ről ami a maga idejében nagyon jó teló volt.De ez a fókusz téma idegesít.

1
2
3
4

LG G4

(#61816) Quqesz válasza nünüke1975 (#61815) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Auto v koppintásos fókusz? Figyeld a kis zöld négyzeteket, mert nem mindég oda rakja a fókuszt, ahova te gondolnád. Lézer fedője nem koszos/karcos nagyon?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#61817) nünüke1975 válasza Quqesz (#61816) üzenetére


nünüke1975
aktív tag

Manuállal próbálkoztam de lehetetlen mozdulatlanul maradni.

(#61818) Quqesz válasza nünüke1975 (#61817) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Elvileg azért az ois-nek ki kellene ezt eszközölnie. Milyen távolságból fotóztad? Én azt vettem észre, hogy azért kellett min 10cm a tárgytól G4 esetében.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#61819) Aryon87 válasza marcell2015 (#61814) üzenetére


Aryon87
félisten

Legalább van amit jól csinálok ;]

Amúgy én valóban átlagként állok hozzá, nem művészfotós topik ez. Az hogy minél többet akarunk kihozni belőle az egy dolog, de egy amatőr valóban ezt fogja csinál amihez ért: meglát, elővesz, és katt, azt jónapot, megy tovább.
Elég csak a sok turistát megnézni a nevezetes helyeken :))
Én ennél egy fokkal feljebb vagyok: meglát, elővesz, lencse megtöröl, bepózolok hogy normálisan le tudjam fotózni, megvárom míg fókuszál (ami a Samunál villanásnyi idő) és katt. Ha kell, több képet is csinálok (Mate9 esetében meg pláne kellett)

Viszont ez a topik kezd extraigényességű lenni, lassan már elvárt a profizmus szintje.
Az hogy ki milyen mennyiséget tölt fel, nem láttam hogy korlátozva lenne. Én szeretem megosztani, mint írtam, akinek nem tetszik, az továbblép, a prémiumosok pedig offolnak a láthatóságukból, nem fogok eret vágni magamon.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#61820) ThorsHUN válasza Quqesz (#61818) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Az OIS se mindenhato.

Javaslat: csinalj sorozatot es kesobb valogasd ki. Es tobbszor probalj fokuszalni. Igen a kozeli fokusznal konnyen elmaszik es lehet h a hatso levelre fokuszal a pokhalo helyett... es ezt csak a gepen veszed eszre.
Tobbszori probalkozas tobb kep sorozat.

(#61821) nünüke1975 válasza Quqesz (#61818) üzenetére


nünüke1975
aktív tag

Igen kb 10cm lehetett.Igen az OIS elvileg pont azért van.

(#61822) gerner1 válasza Aryon87 (#61819) üzenetére


gerner1
veterán

Egyet értek veled.

(#61823) Drakmusz válasza marcell2015 (#61814) üzenetére


Drakmusz
őstag

Ezt már egy párszor átrágtuk,de úgy tűnik hogy hatástalan volt.Nem hiszem hogy gond lenne ezzel,szerintem itt jól elférnek egymás mellett a képek!
Ha mondjuk az én fotóimat a művészkedős vonalhoz sorolom,akkor az nem zárja ki hogy valaki ezek alapján döntsön a Nexusok képminőségéről.Nekem így tetszik,saját magammal szembeni igényesség csak.Jobban érdekel a fényképezés,mint az itteni kollégák többségét,ezért küldözgetek pályázatokra is képeket.De mindezek mellett eszembe nem jutna valakinek leszólni a képét,bármilyen szempont alapján.Inkább megpróbálok óvatos kritikát megfogalmazni.Aryont néha én sem értem,de ő ilyen.Most pedig hogy végre elégedett,még az eddigieknél is több feltöltésre számíthatunk tőle!!:D
A művészkedésre visszatérve pedig,nincs annál jobb érzés amikor egy másik felületen beállítási adatokat kér tőled egy fotós!!Na én az egészet többek között ezért csinálom,jó idegnyugtató tevékenység az elmebeteg vendéglátóipar mellett....
A topikra egyre többen hivatkoznak,a feladatát pedig maradéktalanul ellátja.Nincs itt nagy gond,jó kis közösség ez!!:)
Na de legyen kép is,itt egy régebbi.Igaz hogy nem valami jó minőségű,nagyon kiégett és a részletek is elvesztek!:)
[link]
Nexus 5X

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#61824) Aryon87 válasza Drakmusz (#61823) üzenetére


Aryon87
félisten

Teljesen egyetértek veled.
A képeid valóban magas színvonalat üt meg, de mint írtad is, célod is van velük, amit meg is osztasz velünk.

Én ilyen vagyok, a többség "elfogadott" már, az új arcoknak szokatlan amit űzök.

Jön a nyár, jönnek a kirándulások, szal képeket fogok hozni bőven.
Lehet előfizetni a prémium tagságra ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#61825) Quqesz válasza ThorsHUN (#61820) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Így így!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#61826) Sirandrish válasza Dr. 444Hertz (#61813) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most nem tudom hogy tényleg, vagy csak a társaság tagja vagyok már és rávágod :DD
Há...cseles vagyok mi? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#61827) Drakmusz válasza Sirandrish (#61826) üzenetére


Drakmusz
őstag

Én is figyelem a tieidet,csak nem mindig van időm reagálni.A legutóbbi boltbamenős sorozat például elég jó lett,kár hogy az egyikbe belelógott az ujjad.:D

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#61828) Sirandrish válasza Drakmusz (#61827) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen, azt későn vettem észre..amúgy nem töltöttem volna fel :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#61829) Aryon87


Aryon87
félisten

Flickről, és gépen persze egyszerű ez, de pl driveból hogyan lehet ezt, vagy akár kephost-ról?
Persze mobilon..


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

S7 edge

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#61830) Sirandrish válasza Aryon87 (#61829) üzenetére


Sirandrish
legenda

kisképet képként rakod be, majd annak az egészét rakod át linkbe. így a kis képed lesz klikkelhető.
képhost azért is jó a célra mert ott a legördülő menüből, te tudod kiválasztani hogy milyen linket szeretnél :K

Gondolom mobilon is ugyanez, csak macerásabb.
Amúgy két fotósorozat között menj haza feltölteni a képeket :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#61831) Aryon87 válasza Sirandrish (#61830) üzenetére


Aryon87
félisten

na jóóó pacinak a csudálékosát. Jó lesz az ahogy eddig csináltam, én biztos nem szenvedek vele..
Amúgy meg tökmindegy, a mennyiség úgyis lesz, csak sok kisképpel :))

meg éjjel teszem be őket max..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#61832) Sirandrish válasza Aryon87 (#61831) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah elmondom én hogy csinálom , szerintem besz*rsz :D
Fényképezés, majd hazajövök, Driveba feltöltöm mindet, majd ott kiválogatom, hogy mi az amit fel szeretnék tölteni. Azokat lementem a gépemre. Képhostra fel...oda feltöltöm őket.
Ott feltöltés után a "Medium image (linked)"ből kiszedem a kisképek linkjeit, azokat képként berakom a posztva majd azokat linkelem a "direkt linkekkel", és így küldök el egy posztot 5 képpel :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#61833) Aryon87 válasza Sirandrish (#61832) üzenetére


Aryon87
félisten

Amit most csináltam én meg.
Én viszont sokszor már menet közben feltolom driveba és már útközben teszem befele a képeket :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#61834) Sirandrish válasza Aryon87 (#61833) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én arra nem koptatom a mobilnetem hogy 100-200 meganyi képet felrakjak. Plusz és jobb szeretem az ilyeneket nyugodtan a gép elől menedzselni :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#61835) Aryon87 válasza Sirandrish (#61834) üzenetére


Aryon87
félisten

Nálam van mikor szükséges, mert pl melóhelyen a router akkor lepkefing hogy képtelen bármit feltölteni. Lefullad a teljes rendszer, még a bankterminál se megy...
Tegnap becumiztam.. flickre akartam feltolni vagy 300 képet.. (Mate9 és Samu)
Routert levágta nem egyszer, mobilnetem már nincs, a flickr app beragadt, szívta is az akksit rendesen...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#61836) Sirandrish válasza Aryon87 (#61835) üzenetére


Sirandrish
legenda

Melóhelyemen szerencsére stabil wifi van úgyhogy ott nincsen gond :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#61837) Aryon87 válasza Sirandrish (#61836) üzenetére


Aryon87
félisten

itt is stabil, amíg nincs feltöltés, vagy tömény adatküldés. 150-es router, ezen megy minden.. kamerák, a gép, a terminál.. + a telóm :D
Feltöltök egy képet, lefullad minden :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#61838) marcell2015 válasza Aryon87 (#61837) üzenetére


marcell2015
tag

Gagyi router a probléma :)
Nem szabadna összeomlania.
TP-Linkekkel küzdöttem sokkal, ilyen problémával.
Kábelen ment a forgalom szépen, wifin hamar összesz@rta magát ...

(#61839) Aryon87 válasza marcell2015 (#61838) üzenetére


Aryon87
félisten

Tudom. Céges, így nem tudok vele mit kezdeni. Majd behozok egy kábelt, hogy legalább a gép arról menjen, mert a bevételezés is van hogy kínlódás.
Dlink valami. Otthon volt nekem is ilyen, de azt nem feküdte meg a feltöltés.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#61840) Sirandrish válasza Aryon87 (#61837) üzenetére


Sirandrish
legenda

A telódat nem kalkulálták bele mikor kiépítették a hálózatot :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#61841) Wajk


Wajk
addikt

Egy kis roadmovie, a múlt hétről... iPhone SE


Greetings from Bonn

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#61842) dlaj válasza Wajk (#61841) üzenetére


dlaj
őstag

Nagyon tetszik.
Milyen programmal csináltad, beleértve a feliratozást is?

(#61843) MikulasB


MikulasB
tag

Nexus 5X

https://www.flickr.com/gp/144773729@N02/eSX556

(#61844) akooos válasza Aryon87 (#61829) üzenetére


akooos
veterán

Képhostról rohadt egyszerű mobilról thumbnailt berakni.
Én pl szívesebben nézném meg a képeid, ha nem az ékezet nélküli betűsorból választom ki a címet, mint pl "Vmi villamosos emlekmu" ugyebár....:DDD
Sokszor megnézés nélkül skippelem a kommentjeid, mert ha telefonról olvasok, akkor minden egyes képet a gdriveban szeretne megnyitni a kis ügyes, ami nekem nem szimpi.
Szívesen írok egy tutorialt arról, hogyan kell kephost.com-ról MOBILRÓL, de asztali nézetben miniatűr képeket linkelni.

(#61845) Aryon87 válasza akooos (#61844) üzenetére


Aryon87
félisten

Pedig a driveból direktben linkelgetek :/

Annak a leírásnak pedig örülnék nagyon. :R

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#61846) Yasuo


Yasuo
aktív tag

Erre valaki tudna válaszolni?
Van esetleg olyan aki mindkettőt használta?

S9+

(#61847) ThorsHUN válasza MikulasB (#61843) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Nagyon szep kontrasztosak a szinek es elenkek.
Tetszenek a temak is.

(#61848) gerner1 válasza Aryon87 (#61845) üzenetére


gerner1
veterán

Használd a kephost.com -ot. Miután feltöltötted a képet, picit lejebb görgeted az oldalt, majd a kép alatt bal oldalt, látod az Információ mellett a Beillesztő kódok -at, amelyre klikk.

Ez a képlet: [L:http://nagy kép linkje][IMG:http://kis kép linkje][/IMG][/L]

A képletben a http://nagy kép linkje helyére:
bemásolod a Kép URL mellett látható mezőből, az ott található tartalmat.
A képletben a http://kis kép linkje helyére:
bemásolod a Miniatűr URL mellett látható mezőből, az ott található tartalmat.

Végül, az egészet beszúrod a hsz, szerkesztő ablakába.

[ Szerkesztve ]

(#61849) Aryon87 válasza gerner1 (#61848) üzenetére


Aryon87
félisten

Na akkor egy proba egy semmilyen keppel:

[link]

S7edge

Szerk: aha, de ez a midszer csak egyesevel mukodik sajna, de nembaj, legalabb ezt is tudom. Koszonom.
Drivebol is van-e valami hasonlo tukk, vagy az mar felejtos?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#61850) gerner1 válasza Aryon87 (#61849) üzenetére


gerner1
veterán

Drive -ból nem tudom. Én nem használom, de amennyiben ott is van külön linkje a miniatűröknek, akkor elvileg működnie kell azzal is.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.