Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-01 14:02:58

LOGOUT.hu

Ez a topik azért jött létre, hogy legyen lehetőség a telefonok kamerájának minőségét összehasonlítani. Ebből kifolyólag elsősorban az számít, hogy mivel készült az adott kép, mivel így aki esetleg telefont szeretne vásárolni és fontos szerepet tölt be a kamera a választásban, az meg tudja nézni, hogy mégis mire képes egy-egy készülék.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60851) natë


natë
nagyúr

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Huawei P9

(#60852) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Tegnap esti Bazilika.

Kívül

Belül

S7Edge

[B(#60851) Mozzarella] Jó képek.A látkép nagyon szép.

(#60853) natë


natë
nagyúr

Lemaradtak :

[link]

[link]

P9

rlaci2: cool fotók, pixel jobb :)

[ Szerkesztve ]

(#60854) csaba1203


csaba1203
addikt


[link]
G4

[ Szerkesztve ]

(#60855) ShadowLac válasza *RLaci* (#60852) üzenetére


ShadowLac
addikt

szerintem te megszertted az S7 et.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#60856) *RLaci* válasza natë (#60853) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ezek is. :) Nem mindig,Ezeket a Bazilikás képeket nem tudta volna így lehozni a Pixel,a szar fény miatt.Karácsonykor próbáltam,jóval szarabbak lettek.Viszont jó fényben nekem is a Pixel a tetszik jobban.

(#60857) *RLaci* válasza ShadowLac (#60855) üzenetére


*RLaci*
addikt

Jó telefon,tetszik.Mivel az XL-t eladtam,marad is egy darabig.Ha a Pixelre vágyom,akkor meg elkommunizálom a Nejemtől. :D

[ Szerkesztve ]

(#60858) falijja válasza *RLaci* (#60852) üzenetére


falijja
őstag

Szép sorozat, jobb mint a pixel... :K

(#60859) Ricardo válasza *RLaci* (#60852) üzenetére


Ricardo
félisten

Jók lettek.

(#60860) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Magányos fa..

Nexus 6P

(#60861) ToniSoprano válasza *RLaci* (#60852) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Jó képek, a te kezedben egész jól muzsuikál az S7 edge.

(#60848) Drakmusz: Tetszenek a képek csak mindegyiken komor, borús az idő, bár erről nem tehetsz.

(#60851) Mozzarella: a 3. kép és az utolsó nagyon tetszik.

Drakmusz, rlaci2: köszönöm.

(#60862) akooos


akooos
veterán

Kis tavaszi időjárás :)

LG V10

[ Szerkesztve ]

(#60863) w333 válasza *RLaci* (#60852) üzenetére


w333
félisten

Ez igen ... szuper képek ! :Y :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#60864) bebolint98


bebolint98
tag

Repcék közt...

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

dng-ből

(#60865) MrPetya19 válasza *RLaci* (#60856) üzenetére


MrPetya19
addikt

Nekem a HDR+ pont kevés fényben csinál jobb képeket.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#60866) *RLaci*


*RLaci*
addikt

(#60858) falijja,(#60859) Ricardo,(#60861) ToniSoprano,[B(#60863) w333] Köszönöm.

(#60860) Just_Reboot,(#60864) bebolint98 Szép kép mindkettő.

(#60862) akooos Szép helyen vagy,de most nem irigyellek. :)

(#60867) cicaslany86


cicaslany86
aktív tag

[ujpest]
[szobor]
[mozgokonyvek]
[varoshaza]

Esti képek automata módban, boncolgatás céljából.
Huawei P10

[ Szerkesztve ]

(#60868) kovaszoskeny válasza Felhasználom (#60849) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

1.Tartom magam a topikjában írottamhoz.A P10 kamerája nagyrészt átlag alatti....Zajos olajfestmény képeket lő
2-Lehet ez a motívum programok miatt van a te képeidnél.(Írtad,hogy élénk mod bekapcsolva.)szerintem ne használd.A filterezett képekenk a szerkesztett topikban a helye bár ez azért még részemről se 100% hiszen itt ez a gyári app...

3.Kérlek könyörgök a vízjelet ne már ciki, olcsó zavaró,prosztó..(Nem a szermélyednek a vízjelnek szól bocs is ha erős)

Abe due dembella

(#60869) Aryon87 válasza cicaslany86 (#60867) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem jok a linkek, mindegyikre a kocsit hozza be

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#60870) cicaslany86 válasza Aryon87 (#60869) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

javítottam, köszi

(#60871) Aryon87 válasza cicaslany86 (#60870) üzenetére


Aryon87
félisten

Latom :)
Mindjart csekkolom

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#60872) kengyel válasza *RLaci* (#60852) üzenetére


kengyel
nagyúr

Azta mindenit, nagyon jók lettek ! Te most váltottál ? :)

kengyel

(#60873) no more


no more
addikt

Te minden telefonnal ilyen durva fotókat lősz? :Y

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#60874) *RLaci* válasza kengyel (#60872) üzenetére


*RLaci*
addikt

Köszi.Igen,most az XL helyett egy Edgel lövöldözök. :)
Meg néha a Nejem Pixelével. :)

no more ha ez nekem szólt,akkor köszi.Csak próbálkozgatok,van ami jól sikerül.Remek stresszoldó időtöltés. :)

[ Szerkesztve ]

(#60875) kengyel válasza *RLaci* (#60874) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ahogy elnézem mindegy milyen telefon van nálad, teljesen jó képeket hozol vele. :) Akkor mindent bele S7, jöhetnek az újabb képek.

kengyel

(#60876) *RLaci* válasza kengyel (#60875) üzenetére


*RLaci*
addikt

Köszi :) Most,hogy mondod ez már az ötödik telóm egy éven belül amivel kattintgatok.Uhhh!Gáz. :DDD

(#60877) Drakmusz válasza *RLaci* (#60852) üzenetére


Drakmusz
őstag

Szép sorozat!!Mondjuk én már nagyon korán láttam ezeket,a képhostnak köszönhetően.:)
(#60851) Mozzarella Szintúgy jók!
(#60867) cicaslany86 Hát hogy finoman fogalmazzak,nem valami acélosak.Ennél sokkal jobbat kellene tudnia szerintem.Vagy majd a szoftveren alakítanak idővel,még nagyon korai stádiumban járunk.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#60878) *RLaci* válasza Drakmusz (#60877) üzenetére


*RLaci*
addikt

Jaja,már tegnapelőtt este felraktam. :) Köszi.

(#60879) cicaslany86 válasza Drakmusz (#60877) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Nem tudom, legyen úgy.. a Mate 9 kinn van már vagy fél éve, mégsem látom, hogy javitottak volna rajta szoftveresen. Anno nézegettem a topicját és ugy éreztem ha valaki azt mondta valami nem ok, akkor azt mondták vele van a baj. Igy, hogy a sajátom, nem szégyenlem bevallani, hogy picit parasztvakításnak érzem ezt a "dual leica" őrületet. Az ejjeli képek nekem megfelelnek olyannak, amilyeneket este linkeltem, de nappal élesebb képeket várnék el, kevesebb bíbelődéssel.
Macska napozik
SonyDSCQX30
Bazsalikom

[ Szerkesztve ]

(#60880) Joker88


Joker88
őstag

[link]
Huawei P8Lite automata

/csak próbaképp /

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#60881) Szpisti válasza Aryon87 (#60845) üzenetére


Szpisti
addikt

Az enyém is kb. ilyen képeket csinál, akkor én is vigyem vissza? :F
Majd rakok fel pár képet...

(#60882) natë válasza cicaslany86 (#60879) üzenetére


natë
nagyúr

A P9-nél jól működik.

(#60883) Aryon87 válasza Szpisti (#60881) üzenetére


Aryon87
félisten

Passzolom. Ma akarok menni fotozni, de mar a kedvem is elment tole.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#60884) Sirandrish válasza Aryon87 (#60883) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én nem értem miért. Mint laikus a h8as képek szerintem is szebbek voltak, de az M9es képeid is BŐVEN jók.
Az én képeimet nem is nagyon kommentálják szinte sose, az jobb? :D
Akkor most én se fotózzak?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#60885) mtm800


mtm800
senior tag

Lumia 950 xl

(#60886) Aryon87 válasza Sirandrish (#60884) üzenetére


Aryon87
félisten

Tudod mit? Meg azert is erot vedzek magamon, es kimegyek ;)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#60887) ToniSoprano válasza Aryon87 (#60883) üzenetére


ToniSoprano
addikt

A színek tök jók lennének, kicsit nekem sötétek a képek, próbálj valahogy állítgatni hátha jobb lesz, világosabb, élesebb, vagy élességet valahogy növelni. Esetleg rányomni a kép középre hátha pontszerűen jobban fókuszál.
Mondjuk ez így egy átlagos, középszintű kamera.

(#60888) Sirandrish válasza Aryon87 (#60886) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez a beszéd..toljad a szép képeket idefele :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#60889) MrPetya19 válasza Sirandrish (#60884) üzenetére


MrPetya19
addikt

Az enyémeimet se szokták. :DDD

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#60890) Aryon87 válasza ToniSoprano (#60887) üzenetére


Aryon87
félisten

Pont azok a gondom, amiket hianyolsz. Epp erre a leirasra lenne most szuksegem tobb szemtol.
Hiaba bokok a fokuszalando reszre, semmi. A "pacik" kepna legjobb pelda erre. Ha jol emlekszem, ott a fejere adtam a fokuszpontot.. latod is azt? Mert nen nem :))
Vagy a legelso kep, amit elozo naprol felejtettem le. Ott is asszem a fejere fokuszaltam..
A tojasfa is vicc, ott az automatikara biztam..volna, logikus esetben a tojason kene lennie a fokusznak..
Ezert gyanitom hogy valami bibi van, es mennek vele gariba.

Sirandish: ha nemnjonnenekna ronda felhok, de jo lenne.. tartok tole bringan sz@rra azok :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#60891) Sirandrish válasza MrPetya19 (#60889) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mi csak csendesen szállítjuk a képeket :D

Aryon87 Akkor ne menj messzire :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#60892) natë válasza Aryon87 (#60890) üzenetére


natë
nagyúr

A beállításoknál (s ez most igaz minden újabb Huawei, Honor készülékre) érdemes a kontasztot minimumra venni a kamera beállításoknál, a színt pedig kicsit feljebb, mint a default. Most próbálgatom, nagyon jónak tűnik!

(#60893) Aryon87 válasza Sirandrish (#60891) üzenetére


Aryon87
félisten

Kornyeken nincs semmi erdekesseg :))
Csepelen lattam valami to feleseget a terkepen, az izgatja a fantaziamat, hogy mi lehet ott, de 19 keruletbol oda van egy kisebb tavolsag :)
Es eleg vaskos felhok erkeztek folenk

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#60894) Sirandrish válasza Aryon87 (#60893) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nálam ugyan ez a gond és a szívem szakad meg hogy itt az S7, és nincs mit fényképezni.
Szombaton akartunk menni a szalajka völgybe, már powerbank minden készen állt hogy kiélvezzem a dolgot, erre az utolsó pillanatban lemondták..majd elsírtam magam :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#60895) Aryon87 válasza Sirandrish (#60894) üzenetére


Aryon87
félisten

O az szep hely lehet. Pestet mar 200millioszor vegigfotoztam, a Honor8 volt a 4. vagy 5. tesztkor, Mate9-el mar nincs kedvem ismetelni, bar ossze lehet vetni a korabbi kepekkel, hogy melyik a "jobb".
De asszem ezuttal az M9 nem jonne ki jol belole :D
Bar estere megyunk ki Szentendrere vacsorazni..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#60896) Drakmusz válasza Sirandrish (#60884) üzenetére


Drakmusz
őstag

A múltkori kutyasétáltatós sorozat jó lett,csak néha olyan gyorsan jönnek a feltöltések hogy lemaradunk!!Mire magamhoz térek,már régen máshol tartunk!!:D
Én minden fórumtárs képét figyelemmel követem egyébként,még ha nem is véleményezek mindig.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#60897) Sirandrish válasza Aryon87 (#60895) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem csak hogy szép, hanem egy 3km-s turista útvonal is van, telis tele látnivalókkal, szóval nem is kell lejárnod a lábad, mégis rengeteg képet lehet lőni. :K

Drakmusz Nekem egyelőre csak kutyasétáltatós sorozataim vannak :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#60898) Aryon87 válasza Sirandrish (#60897) üzenetére


Aryon87
félisten

Ragugliztam. Gyonyoru videk.
Mi Lillafureden voltunk tobbszor, a Szalajkavolgy is tervben van.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#60899) trebrona


trebrona
nagyúr

Pár vegyes:




Redmi 3S

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#60900) Sirandrish válasza Aryon87 (#60898) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát az..idén még tuti hogy elmegyünk :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.