Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-01 14:02:58

LOGOUT.hu

Ez a topik azért jött létre, hogy legyen lehetőség a telefonok kamerájának minőségét összehasonlítani. Ebből kifolyólag elsősorban az számít, hogy mivel készült az adott kép, mivel így aki esetleg telefont szeretne vásárolni és fontos szerepet tölt be a kamera a választásban, az meg tudja nézni, hogy mégis mire képes egy-egy készülék.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47751) toto0569 válasza Aryon87 (#47750) üzenetére


toto0569
addikt

Az albumból rakod fel a Flickre...Vagyis töltöd.

(#47752) w333 válasza Aryon87 (#47750) üzenetére


w333
félisten

Fényképeknél kiválasztasz több képet majd megosztás és Flickr, még az albumot is ki tudod választani hogy melyikbe töltse fel a képeket ! :D

szerk.

Csak egy pár Random kép ... iPhone 6

[link]
...
[link]
...
[link]
...
[link]
...
[link]
...
[link]
...
[link]
...
[link]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#47753) mirci18 válasza w333 (#47752) üzenetére


mirci18
addikt

Le a kalappal.
Most nagyon jó képeket raktál fel.
Most mintha jobb képeket csinálna az Iphone a szokásosnál.

Az utolsó előtti a kedvencem.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#47754) umfrider válasza mirci18 (#47753) üzenetére


umfrider
senior tag

Nekem pont most nem jött át... :F

'Egy nap 24 órából áll; akkor, ha 6 órát alszol marad 18 órád. Persze mondhatod, hogy "várj egy picit, én 8 - 9 órát alszom". Ebben az esetben azt javaslom, aludj gyorsabban!'

(#47755) w333 válasza mirci18 (#47753) üzenetére


w333
félisten

Köszi :R pedig pont az utolsó előtti képet ki akartam hagyni ! :B

Nem olyan rossz, ráadásul durván felhős idő is van :))

Jöhetne valami kamera update az iOS 10 -el, de 4 nap múlva kiderül ! :D

(#47754) umfrider

Annyira nekem sem tetszenek :N (inkább csak elfogadtató)

(#47756) HardRic

Van benne valami :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#47756) HardRic válasza w333 (#47752) üzenetére


HardRic
addikt

Vicces, hogy a '16-os flagshipek olyan szar kamerával jönnek, hogy ez megint jól néz ki :D

(#47757) umfrider válasza HardRic (#47756) üzenetére


umfrider
senior tag

+1
Mondjuk a z3c-ben én nagyot csalódtam tavaly :(

w33
Tetszik, hogy Te nem hypeolod az égig a szifont. A tény az tény. Ha egy fotó jó akkor jó, ha nem, akkor nem.

[ Szerkesztve ]

'Egy nap 24 órából áll; akkor, ha 6 órát alszol marad 18 órád. Persze mondhatod, hogy "várj egy picit, én 8 - 9 órát alszom". Ebben az esetben azt javaslom, aludj gyorsabban!'

(#47758) w333 válasza umfrider (#47757) üzenetére


w333
félisten

Ez pontosan így van ... tudom hogy nem az igazi és kissé zajos (lehetne sokkal részletgazdagabb is) de legalább annak örülök hogy nem mosott vagy túlélesített, és inkább természetesek a képek :))

Egyetlen dolog ami jó, az az automatika, előszed és lövöd a képet ennyi !

(#47759) mirci18

Pedig itt a környéken nem sok minden van amit lehet fotózni, majd valamelyik nap kicsit kiugrok a Margitszigetre, és igazad van ha egy képnek nagyon jó hangulata van nem feltétlen a minőség a legfontosabb, hanem inkább maga a kép ! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#47759) mirci18 válasza w333 (#47755) üzenetére


mirci18
addikt

Engem nem csak a kép minősége fog meg hanem a hangulata is.
Nyilván nem ez a lefgjobb kamera de most egész jó szifonos képek jöttek.
szoktak ennél roszabbak is jönni 6-os telefontól.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#47760) Aryon87


Aryon87
félisten

Na proba, es ugyanakkor ezzel kinlodok egesz delutan..

Kozeli -LG G4

Direkt lemaradt ismét! :)

[ Módosította: BigBlackDog ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#47761) mirci18 válasza Aryon87 (#47760) üzenetére


mirci18
addikt

Látom de mi volt a gond?
Ha feltöltéskor publikusra állítod és a photostream részben a linket kimásolod simán meg lehet a képet osztani.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#47762) Aryon87 válasza mirci18 (#47761) üzenetére


Aryon87
félisten

A kepfeltoltesevel kinlodtam. Drivebol a link nem mukodott, a kephost szerver megint xaraxik, a flick meg valamiert nem akarta feltolteni a kepet az albumbol.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#47763) w333 válasza Aryon87 (#47760) üzenetére


w333
félisten

Ugyan így linkeld be ... ott van a képeken hogy kell ! :K

Szerk.

Nincs normálisan fókuszálva a kép !

Ugyan ezt meglőttem iPhone 6 -al, nekem így sikerült ! :))

(Fókusz a fejen van)

[link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#47764) Aryon87 válasza w333 (#47763) üzenetére


Aryon87
félisten

Most nincs lehetosegem geprol linkelgetni sorry, melozom.. Ennyi idiotat egy rakasra ami ma van :W

Kozeli 2 pont jottek be a boltba...

És ismét lemaradt a direkt link.

[ Módosította: BigBlackDog ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#47765) w333


w333
félisten

Sony ismét hozza a szokásos formáját ! :U

Xperia X vs i6S

Xperia X vs i6S

Xperia X vs i6S

Xperia X vs i6S

Xperia X vs i6S

Xperia X vs i6S

Szerk.

Forrás : Phonearena

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#47766) toto0569 válasza w333 (#47765) üzenetére


toto0569
addikt

A QX10 miért nem szar?Az miért jobb?? :F

(#47767) w333 válasza toto0569 (#47766) üzenetére


w333
félisten

Na jó ... de az nem egy telefon ! :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#47768) ToniSoprano válasza w333 (#47752) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Jó képek átjön a helyem hangulata élesek is a képek. Az aluljárós kép nagyon tetszik jó lett.

(#47769) w333 válasza ToniSoprano (#47768) üzenetére


w333
félisten

Köszi :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#47770) TomiJordi


TomiJordi
tag

panoráma
csigusz
kerítés
körfelvétel
panoráma
virág(makro lencsével)
s.g.s5

olympus E-420,LG G4,gitup git2 silver Elnézést a helytelen írásért Slovakia magyarként kicsit nehéz

(#47771) HardRic válasza w333 (#47765) üzenetére


HardRic
addikt

Jézusom. Ezek semmiből nem tanulnak. Elfog a hányinger néha a Sony öngyilkos hadjárata láttán.

(#47772) w333 válasza HardRic (#47771) üzenetére


w333
félisten

Érdekes hogy ők gyártják az Exmor szenzorokat (kb. minden telefonba), mégis a saját telefonjaikban hát valami botrányosan sz*r, nem tudom hogy csinálják ! :D

(#47770) TomiJordi

WOW :Y nagyon jók lettek ! :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#47773) umfrider válasza TomiJordi (#47770) üzenetére


umfrider
senior tag

Elég jók!

'Egy nap 24 órából áll; akkor, ha 6 órát alszol marad 18 órád. Persze mondhatod, hogy "várj egy picit, én 8 - 9 órát alszom". Ebben az esetben azt javaslom, aludj gyorsabban!'

(#47774) Aryon87


Aryon87
félisten

Mobilon hogyan kell direkt linkesiteni a Flick-rol?
A drivost megtanultam mar, most ezt is meg kell :C

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#47775) w333 válasza Aryon87 (#47774) üzenetére


w333
félisten

Droidon hirtelen nem tudom ... de valaki biztosan leírja ! :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#47776) Aryon87


Aryon87
félisten

Ezt akartam multkor megmegosztani, csak nem sikerult:
Mozgó lépcső - Direkt link
Tudom, direkt link, oktatast kernek rola :R

LG G4

[ Módosította: BigBlackDog ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#47777) Aryon87 válasza Aryon87 (#47776) üzenetére


Aryon87
félisten

Automata vakuval - LG G4

Toklasz - Direkt
Kaktusz - Direkt
Csalanvirag? - Direkt

Az elozo mozgoepcsos kepem pedig 1sec zarido, ISO50 moddal keszult, fokuszt nehezen talata, azert olyan amilyen.

[ Módosította: BigBlackDog ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#47778) Aryon87


Aryon87
félisten

LG G3 automata. Sajna a G3 megbukik az éjszakai távoli fotózáskor..

Gépről se vágom hogyan kell direkt linkesíteni... (Firefoxot használok)

Várkert bejárata - Direkt
Épület - Direkt
Várkert - szökőkút - Direkt
Várkert belül - Direkt
Gellért-hegy látkép - Direkt
Budai-vár látkép - Direkt
Lánchíd - Direkt
Szobor - Direkt

[ Módosította: BigBlackDog ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#47779) w333 válasza Aryon87 (#47778) üzenetére


w333
félisten

Milyen felbontáson lőtted ezeket a képeket ? :D

Pedig nem nehéz bemásolni a Direkt linket, amiket pl. most linkeltél mindegyiknél van jobb alul egy nyíl "le" (a kép sarkában) azt megnyomod majd a legutolsó lehetőség a View all sizes rákattintasz (megjelennek felül különböző felbontások) és a jobb felül a legutolsót kell kiválasztani Original arra rákattintasz (ez a direkt link) majd ezt másolod ide be a fórumba :))

Link1 és Link2 ... de ettől egyszerűbben nem tudom elmagyarázni ! :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#47780) Aryon87 válasza w333 (#47779) üzenetére


Aryon87
félisten

Mindjart megnezem mit es hogy.
Ha igen, a G3 sima mezei kameraja 13mpx felbontassal...
Nappal azert szep kepeket csinal..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#47781) w333 válasza Aryon87 (#47780) üzenetére


w333
félisten

Nem tudom mi történt a G3 képeiddel de az összes 1280X720 felbontás ! :((
(Az nem lehet hogy Goolge Drive-ból raktad át a G3 -s képeket ?)

Illetve a Flickr nem is mutatja hogy milyen telefonnal készültek !

Erről beszélek Link és Link !

A G4 -el készül képeidnél minden oké ... Link !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#47782) Aryon87 válasza w333 (#47781) üzenetére


Aryon87
félisten

Kozben rajottem mi a hiba. Viberen kuldtem at magamnak, ezert mincs informacio. A kepmeret csokkentest azt nem tudtam. Mindjart javitom a hibat, csak bluetooth-on legyen meg az atvitel.
+ mar latom hogy kell osztani direktben. De droidrol meg mindig nem jottem ra :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#47783) Aryon87 válasza Aryon87 (#47782) üzenetére


Aryon87
félisten

Előző képsorozat stornó, ezek a jók, és direkt képek. LG G3 automata.
Direktben nézve a nagyítás siralmas :C

Lánchíd alkonyatkor
Túlpart
Várkert bejárata
Szép homlokzat
Lánc-híd
Várkert szökőkút
Várkert sétányka
Gellért-hegy látkép
Lánc-híd a várból
Várszobor
Mátyás-templom - ez az egy kép ami jó lett a többihez képest :D
Főtéri szobor
Vár - részlet

Majd csinálok még egy hasonló körű ilyen képeket, ami ugyanazzal a témával, ugyanabban a pozícióban lesz.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#47784) BigBlackDog válasza Aryon87 (#47782) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Én tényleg nem értem ezt. Pár nappal ezelőtt már mentek a direkt linkek, most meg azt írod, hogy böngészőből sem sikerül. Minden le van írva az összefoglalóban, szerintem nem jelent túlzott erőforrást annak az elolvasása, kipróbálása. Mobilról is minden működik, legfeljebb asztali nézetben kell használni az adott weblapot. Persze, nem sok többletmunka naponta 5-6 hozzászólás képeihez direkt linket generálnom, csak kicsit furcsállom, hogy utóbbi időben megint nem megy önerőből ez a folyamat, mikor néhányszor már sikerült összehozni a nem túl távoli múltban. Látom, hogy végül sikerült a dolog. :)

Csak, hogy legyen ON is.


Flickr

LG G4

[ Szerkesztve ]

(#47785) toto0569 válasza Aryon87 (#47782) üzenetére


toto0569
addikt

A kép alatti elágazó vonalakra katt
copy link
a fórum alján teljes nézetre váltasz
a hozzászólásod ablaka alatt -- link gomb
ha feldobta a kis ablakot akkor oda beilleszted
(hosszan érinted a sort és akkor be lehet illeszteni.
Ügyelj arra ,hogy az előtag ne maradjon duplán a sor elején! http://)
És már "ok"ézhatod is a hozzászólásod.

(#47786) Aryon87


Aryon87
félisten

Gondolom mobilon nem igy kellene kinezzen a dolog...
BigBlackDog: drivos direktet megtanultam, bar tegnap surun cseszegetett velem, mert 2 alkalommal sem volt jo a link, hiaba masoltam be jol.
A kephost lenne nekem a legegyszerubb, ha az se boffentene be allandoan az "internal server error" hibauzit...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#47787) akooos válasza Aryon87 (#47783) üzenetére


akooos
veterán

Én tényleg nem személyeskedni akarok, meg beszólogatni, de nem lehet, hogy a G4 esetében sem a telefon volt a hibás? Nem tudom felfogni, hogy lehet ilyen rossz képeket csinálni a G3-al is. Rossz ránézni mindegyikre. Ennél még nagymamám is jobb képeket csinál az 5 megapixeles nyomógombos Samsungjával. Tényleg sorry, nem köcsögségből mondom, csak ez a meglátásom az elmúlt pár hét alapján...

(#47788) kmóricka válasza akooos (#47787) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Mondjuk qrva nagy tudomány kell ám ahhoz, hogy "lenyomjad az exponáló gombot" egy mobiltelefonon...legalábbis ami egy automata beállítást illet....az sem tudja másképp csinálni, aki jó képeket csinál a telefonjával(minőségileg persze, a téma az más tészta)...
Az én képeim is ugyanolyan rosszak, legalábbis a nagy része, vagy csak nekem tűnik annak, nem tudom...és biztos, h nem azért mert elrontok valamit....hanem mert ennyit tud, az enyém legalábbis...de azért adok neki még esélyt..
És nem mondanám, h nem tudok fotózni, konkétan itthon filmeket hívok elő hobbiból...elég régóta ott vagyok a témában, csak úgy offként:)

(#47789) ToniSoprano válasza Aryon87 (#47783) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Neked valahogy éjszaka túlexponál, de inkább nappali képeket tegyél fel, jó éjszakai képekhez tényleg tudni kell, nincs mese. Nappali távoli város, tájképeknél lehet látni igazán mit tud a kamera, mennyire részletgazdag éles a kép, makrókat még a leggagyibb kamerával is lehet csinálni.

BigBlackDog, már az Xperia Live with Walkman 5 MP-es telefonjával is tök jó képeket csinált, úgyhogy ő valamit nagyon tud: [link] [link]

(#47784) BigBlackDog nagyon jó kép, átjön a Balaton nyugtató hatása a képről, mégis a kacsák kicsit élővé teszik az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#47790) Aryon87 válasza akooos (#47787) üzenetére


Aryon87
félisten

G3-al nem en fotoztam, hanem parom. O meg aztan nem egy fotobajnok. Egy sima csoportkepet is siman el tud rontani :D en is csodalkoztam hogy ilyen rosszak lettek, telon visszanezve nem igy latni.
Tonisoprano. Melyikre irtad a tulexponalast?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#47791) Damage401 válasza Aryon87 (#47790) üzenetére


Damage401
senior tag

Én azt mondom kicsit pihenj fotózás téren, keresd a megfelelő pillanatot amit megörökítesz. Mert csak felhúzod magad.

kmóricka.: Hidd el kell azért ügyeskedni még telefonnal is, hogy értékelhetőbb képet kapj, nem csak Tács vagy nyomni és jófan' úgy! Gyártó is erre törekszik, hogy mész megállsz katt és tovább. De kell hozzá szépség érzet is. :)

[ Szerkesztve ]

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#47792) defymoto


defymoto
senior tag

Lőttem egy képet nemrég bicajozás közben. Iphone 6

(#47793) kmóricka válasza Damage401 (#47791) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Szépség érzet, igen...ennyi:)
De nagy eltérések fotós és fotós közt pl.automata módban telefon típuson belül nem lehetnek.Minőségileg!
Persze prof módban igen.

(#47794) kmóricka válasza kmóricka (#47793) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Tessék, lg g4, ott az exif, a téma szar :D de meg akartam nézni milyen belső térben....mini állványról, annyira sztem nem rossz...de lehet igen, passz...
Direkt linket az istenért nem tudok tabletről, pcm nincs, max letöltést enged ugye...szóval sorry
[link] - Direkt

Direkt link lemaradt! :)

[ Módosította: BigBlackDog ]

(#47795) Damage401 válasza kmóricka (#47793) üzenetére


Damage401
senior tag

Lényegen nem változtat. Kell hozzá ugyeskedni. Minden sziszart felteszünk nincs értelme. Ez előtt 2 éve megkaptam én is a fejmosást ebben a topikban. Azóta csak ritkábban jelentkezek be képpel. Igazad van mielőtt lovagolnál a témán. Szépérzéket akartam írni.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#47796) kmóricka válasza monroe8609 (#47717) üzenetére


kmóricka
aktív tag

hát ez van...a tököm tele ezekkel a képfeltöltő oldalakkal...sokadszor próbálom, úgyhogy mára pihentetem:) pedig olyan jó kis lengyel vodkás sörös képpel készültem:D

(#47797) Aryon87 válasza kmóricka (#47796) üzenetére


Aryon87
félisten

Nyugi, nekem sem megy a kephost.. :(

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#47798) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Macsek alszik a fűben 1 - direkt

Macsek alszik a fűben 2 - direkt

Remélem jól linkeltem most mindent. :B

iPhone SE

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#47799) Quqesz


Quqesz
nagyúr

[tanösvény]

pihenőhely

[dunapart]

[lovarda]

Javítva

LG G4

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#47800) hacki87 válasza Quqesz (#47799) üzenetére


hacki87
senior tag

Az első nálam erroros a többit látom. + a telefon tipust nem láttam.:$

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.