Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17201) proof88


proof88
addikt

Kíváncsi leszek mi lesz a Hungaroringen, Ferka és McLaren tavaly jók voltak, de azóta már annyit változtak az autók ...

(#17202) Oliverda válasza D@ni88 (#17200) üzenetére


Oliverda
félisten

A versenyen osztják a pontokat ott pedig lényegesen jobb a McLaren mint az időmérőn. :) Arról nem is beszélve hogy az első négy pilóta esetében szvsz erősen sanszos valami ütközéses megmozdulás az első körben.

Vettel: - Csak nyerni kéne hazai pályán és vissza kéne előzni Webbot a pontversenyben.

Alonso: - Na majd én megmutatom hogy le tudjuk gyűrni a Red Bull-t és van még eséylünk a VB címre.

Massa: - Na majd én megmutatom hogy jobb vagyok mint Alonso és különben is az előző versenyen is nekem jött.

Webber: - Na majd én megmutatom hogy ki a jobb csapaton belül és megint elverem Vettel-t a hazai futamán.

:))

Ha meg nem lesz semmi akkor majd az egyenes utáni visszafordítóban szépen ki lehet fékezgetni őket. ;]

Amúgy Hamilton spórolt a legtöbb gumit a quali-n mert csak összesen 20 kört ment még a többiek minimum 22-t.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#17203) D@ni88 válasza Oliverda (#17202) üzenetére


D@ni88
addikt

az az egyenes utáni visszafordító az max 1-1 helyezés. utána leszakadnak mint a borravaló ;]

(#17204) Oliverda válasza D@ni88 (#17203) üzenetére


Oliverda
félisten

Már ha lesz még akkor kitől leszakadni. :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#17205) D@ni88 válasza Oliverda (#17204) üzenetére


D@ni88
addikt

lesz itt pofáraesés holnap ;]

(#17206) Oliverda válasza D@ni88 (#17205) üzenetére


Oliverda
félisten

Erről beszélek én is folyamatosan. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#17207) AMD Power válasza Oliverda (#17199) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem az kevés. :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#17208) ronaldo válasza Oliverda (#17197) üzenetére


ronaldo
őstag

Abban bízom, hogy a mclaren is így gondolkodik. ;)

#17202: pont a nagy végsebesség függvényében érdekes, hogy nagyon durva 6 és 7 tizedet kapott a két mclaren. Emiatt kétlem én, hogy egyáltalán előzési pozícióba kerülnének. Ha nincs nagyobb galiba (időjárás...) az 5-6. helynél nincs nekik előrébb. Persze nem reménytelen a csomagjuk, de újra a szokásos hamilton-mákolás kéne, hogy győzelmi helyzetbe kerüljenek. (vagy a tavalyi button easter-egg menetelés). Arra meg remélem nem kerül sor :)

[ Szerkesztve ]

(#17209) Oliverda válasza ronaldo (#17208) üzenetére


Oliverda
félisten

"Ha nincs nagyobb galiba (időjárás...) az 5-6. helynél nincs nekik előrébb."

Ohhh... majd az RB és a Ferrari csapatmunka tesz róla hogy legyen.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#17210) skylaner


skylaner
senior tag

A foci VB-t a spanyolok nyerték.
Holnap a Tourt Contador (spanyol) fogja megnyerni, ha csak nem történik valami hatalmas blama (nem szokott).
Holnap Alonsonak is nyernie kell !!! :C

(#17211) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hamilton:

"Ez az, amiről már hosszú, hosszú ideje beszélek, mégsem hitte el senki: jelenleg mi csak a harmadik leggyorsabb csapat vagyunk, egyszerűen nem vagyunk elég gyorsak.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#17212) ronaldo válasza Oliverda (#17209) üzenetére


ronaldo
őstag

Ja, ha betartják majd a szabályokat, akkor tuti kikapnak :)

(#17213) AMD Power válasza Oliverda (#17209) üzenetére


AMD Power
titán

Én is csak ebben bízok. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#17214)



addikt

Ez még a tegnapi szabadedzés után

Q: (Ralf Bach - R & B) Nico, what happened to your front wing in practice?
NR: The bollard was too big.

Q: (Ralf Bach - R & B) Did you get a new one?
NR: I took Michael’s! He went back to the old one!

:D

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#17215) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

R.I.P. kép a régi pálya egy részéről (talán első hosszú egyenes + sikán)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#17216) D@ni88 válasza Motion_Blur (#17215) üzenetére


D@ni88
addikt

felszedték az aszfaltot? azt hittem hogy az legalább megmaradt ha más nem emléknek :U

(#17217) Csepy válasza D@ni88 (#17216) üzenetére


Csepy
senior tag

Nekem nem úgy tűnt, hogy felszedték volna.
Ezért megnéztem Google Maps-ben és ott a műholfelvételen még a 2002 előtti, régi pálya van, mint friss műholdfelvétel :Y

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#17218) hunnylander válasza Motion_Blur (#17215) üzenetére


hunnylander
őstag

Ezt több okból is így kellett tenni és szerintem így helyes.

Először is; illegálisan használva lenne a régi aszfalt. Ez veszélyes is lenne. Egy legális használhatóság fenntartása is horribilis költség lenne, 'amatőrök' számára biztonságosan pedig szinte lehetetlen.

A másik, hogy így 'illik', vissza lett adva a természetnek a terület.

www.HunnyF1.com

(#17219) zazahoho


zazahoho
őstag

Hamilton ott lesz a dobogón ,a spanyol meg megy a levesbe ;]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#17220) TESCO-Zsömle válasza zazahoho (#17219) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Megsúgták a versenybírák? ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17221) Oliverda válasza ronaldo (#17212) üzenetére


Oliverda
félisten

A jump start-ra meg a kanyarlevágásra gondolsz? Na igen... :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#17222) zazahoho válasza TESCO-Zsömle (#17220) üzenetére


zazahoho
őstag

Nem -nem ,csak megérzés ,hami azért küzd rendesen ,alonso meg annyira akar bizonyítani,hogy azon fog elhasalni, ;] azért az a 2 ezred alonso arcán komoly ráncokat eredményezett :D
de délután minden kiderül,és lehet én megyek a levesbe :U

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#17223) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

A régi pálya ezerszer jobb volt de ahogy azt megszokhattuk minden jó pályát átépítenek.
A futamról meg annyit hogy Vettel elrajtol és megnyeri ha nem lesz megint balszerencsés.

(#17224) Xirtam válasza zazahoho (#17222) üzenetére


Xirtam
veterán

Remélem te mész a levesbe!

Misi 007 vagy nem rajtol el! :U

[ Szerkesztve ]

(#17225) 7600 GS


7600 GS
addikt

Vajon Alonso most sem akarja majd tudni, hogy a seggében vannak mint Ausztráliában? :U Esőre mennyi sansz van?

(#17226) hodostamas válasza 7600 GS (#17225) üzenetére


hodostamas
addikt

Nem igen van rá esély :(
[link]

(#17227) 7600 GS válasza hodostamas (#17226) üzenetére


7600 GS
addikt

Na akkor itt eső nem lesz az tuti, pedig még az meg tudná keverni a kártyákat :( . Mondjuk Sumiban bízok, hogy rajtnál egy 3-4 helyet jön előre.

(#17228) Motion_Blur válasza 7600 GS (#17225) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jelenleg 20 fok van, felhős idő. Nagyjából ez várható F1-re is. Porschék szépen gumizzák fel az aszfaltot :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#17229) ronaldo válasza Oliverda (#17221) üzenetére


ronaldo
őstag

Kicsit másra, de az nyilván feledésbe merült már :)

(#17230) zazahoho válasza Xirtam (#17224) üzenetére


zazahoho
őstag

akkor jól sejtem,hogy alonso rajongó vagy? ;]
porschék versenye jó volt,és hagytak ott gumit rendesen

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#17231) shteer válasza Xirtam (#17224) üzenetére


shteer
titán

:K

..szerintem jónak tűnik

(#17232) 7600 GS


7600 GS
addikt

De most komolyan, mekkora sz*pás már Alonsonak hogy kinyomja a Ferka szemét, erre Vettel összehoz egy hibás kört és ad neki 2 ezredet :D ... De az tény, hogy versenyben lesz az első helyért, ha nem rontja el a rajtot egy Jump Start-al.

(#17233) -Mike- válasza 7600 GS (#17232) üzenetére


-Mike-
addikt

Mi volt benne a hiba?

(#17234) grabber válasza Motion_Blur (#17228) üzenetére


grabber
addikt

Azt megtudnád mondani,hogy ilyenkor vannak más futamok is az F1 előtt ha jól tudom.Hogyan oldják meg a box utcát,mert gondolom az F1 nem pakol ki-be,viszont a Porsche kocsiknak is kell box utca.

(#17235) Xirtam válasza grabber (#17234) üzenetére


Xirtam
veterán

erre én is kivi vok.

(#17236) 7600 GS válasza -Mike- (#17233) üzenetére


7600 GS
addikt

Azt Vettel is beismerte, hogy pole-t érő köre nem volt makulátlan, ám a németet ez nem zavarta abban, hogy felhőtlenül örüljön első Németországban elért időmérős diadalának.

"A köröm nem volt száz százalékig tökéletes, volt néhány szakasz, ahol átléptem a határt, ami időbe került számomra. De végül elég volt ahhoz - bár csak egy hajszállal -, hogy elöl maradjak, és megszerezzem a pole-t. Végtelenül boldog vagyok - köszönet a csapatnak" - mondta.

Forrás:[link]

(#17237) zazahoho válasza grabber (#17234) üzenetére


zazahoho
őstag

idézet a hungaroringre vonatkozik:A boxutca és a mögötte elhelyezkedő paddock kizárólag a főszereplőké, vagyis a Forma 1-es csapatoké. A betétfutamok területei az első és a második kanyarnál vannak (Porsche Supercup, GP2, Formula BMW).

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#17238) Viktor77 válasza 7600 GS (#17236) üzenetére


Viktor77
titán

Mit vártál, mit mond? Igen, ez egy tökéletes kör volt, ennyit tud az autó, egy ezredmásodperccel sem jobbat.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#17239) Motion_Blur válasza grabber (#17234) üzenetére


Motion_Blur
félisten

A Ringen a boxutca bejárata mellett, a Medical Center (muhahaha...) utáni részen van egy lebetonozott szakasz ezeknek az autóknak. Remélem jól emlékszem :U de lehet, hogy keverem a Parc Fermé-vel :D

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#17240) Fortissimus


Fortissimus
őstag

BBC stream

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#17241) -Mike- válasza Motion_Blur (#17239) üzenetére


-Mike-
addikt

A porschék konkrétan az első kanyar belső lebetonozott területén vannak sátrak alatt leparkírozva, a T1 utáni szervízkapun mennek ki-be.
grabber: mind a gp2, porschek, stb kategóriák csak gumikat, első/hátsó légterelőket és egyéb szükséges alkatrészeket húznak fel a csapat quadjával az f1esek boxaik elé mikor ők mennek.

[ Szerkesztve ]

(#17242) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

32 fokos a pálya, így a lágy gumik kb. 10-12 kört fognak bírni.

(#17243) Gubro


Gubro
senior tag

Martin Brunde, a BBC tudósítója megint kint van a rajtrácson. Barrichello szerint a lágy gumi kb 20 kört fog tudni. A "tiszta" oldal itt jelentősen jobb, szóval előnyben vannak a páratlan rajthelyek.

(#17244) Oliverda válasza Viktor77 (#17238) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem ritka az ilyen nyilatkozat sem...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#17245) darál0w


darál0w
Jómunkásember

kellemes napot, jo szurkolás :)

hajrá sumikám ;)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#17246) qestion válasza darál0w (#17245) üzenetére


qestion
aktív tag

hajrá sumákker

a pálya

(#17247) Gubro


Gubro
senior tag

Schumi lágyon rajtol? :Y

[ Szerkesztve ]

(#17248) mrlujoak


mrlujoak
veterán

no, uraim, indul a mandula!
Jó szurkolást mindenkinek!

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#17249) Xirtam


Xirtam
veterán

Tippem!

1.Alonso
2.Massa
3.Vettel
4.Hamilton
5.Webber
6.Button
7.Kobayashi :D

(#17250) Xirtam


Xirtam
veterán

FERRARI!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.