Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ForceWare

Hozzászólások

(#151) gézu válasza DraXoN (#150) üzenetére


gézu
őstag

Annyit meg;)

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#152) bogingrol


bogingrol
aktív tag

KT880 as alaplapba az fx5600XT minden fele fajta driverrel dobja a kekhalalt battle field 1942-be, nfs II undergund-ba. elindul a jatek es amikor elkezdenel menni emberkeddel nyirni tovabbi emberkeket,illetve versenyezni tovabbi kocsikkal kijon a kekkepernyo, elolvashatatlanul gyorsan eltuno rakat rizsaval.(pause/break et probaltam nem men) rencer ijrainditja magat es ennyi.valaki valamit tud errol?

...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

(#153) gézu válasza bogingrol (#152) üzenetére


gézu
őstag

Ha mindegyikkel csinálja,akkor lehet hogy más gubanc lesz,pl.alaplapi driver,
bios beállítás..

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#154) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Szintetikus tesztek közül a 3DMark03 mal 1306 pont, 3DMark05 el 295 pont.
Viszont szerintem a kép szebb a 71.20 assal.
Itt kicsit szétmosotnak tűnik.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#155) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Muszáj keresnem 1 rendes drivert, mert ezzel a 67.22 essel a FarCry 5 percenként félpercre lemerevedik, és szétesik a kép. Idegesítő.

De szerintem a 71.20 nak ehez képest tényleg szebb képe volt. Vajon ez véletlen, vagy az új ForceWare-knek szebb képük lesz? Remélem a kompatibilitás is javulni fog a késöbbiekben.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#156) gézu válasza DraXoN (#155) üzenetére


gézu
őstag

Röviden nem írnád le,hogyan cseréled a drivereket?Az jutott eszembe,hogy
esetleg a régebbi driverek maradványai okozhatnak ilyen furcsa hibákat.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#157) DraXoN válasza gézu (#156) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Igen ez már nekem is eszembejutott. Már töbször leszedtemteljesen, még a windowst is újratelepítettem miatta. Nekem a kártyám az első 6x.xx es szériával kezdte ezeket a gondokat. most kerestem egy régebbi, pontosan 56.72 es forceware-t. Megnézem azzal is. Ha ott sem stimel valam, akkor lehet, hogy sérült a videokártya 3D-s része.
Egyébként teljesen leszoktam törölni minden drivert, vagy az Nvidia saját programja elintézi.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#158) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Esetleg megpróbálhatnám a gyártó (Leadtek) saját módosított driverét, csak az a gáz, hogy lassú a szerverük.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#159) gézu válasza DraXoN (#157) üzenetére


gézu
őstag

Az 52.16-ot már javasoltam,a legjobb 5x.xx-es driver.Én a drivercserét így szoktam elkövetni:-safe mód- driver uninstall- restart- safe mód- drivercleaner-el takarítás- temp-ek ürítése- kuka ürítése- új driver install- restart normál módban.

[Szerkesztve]

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#160) DraXoN válasza gézu (#159) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Na megoldottam a problémát.
Feltettem a 56.72 est, ezzel jelenleg minden rendben megy. Semi sem fagy ki, és kékhalál sincsen.
Azért kicsit figyelhetne jobban is az Nvidia a régi kártyákra, hogy ne legyen baj az új meghajtókkal. Vagy csinálhatná külön minden kártyára. Úgy jóval kissebb lenne a hibák lehetősége, és minden kártyából a maximum lenne kihozva.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#161) gézu válasza DraXoN (#160) üzenetére


gézu
őstag

Akkor majd én is kipróbálom:)

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#162) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Sajna van 1 hiba. :(((
Engem nagyon nem zavar, de az öcsémet nagyon is. A Fifa2005 ben nincs labda 1 5x.xx es meghajtóval sem (legalábbis az 56.xx és 53.xx es sorozatokkal).
Mégis csak kell keresnem 1 rendes felsőbbkategóriás drivert. :O

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#163) gézu válasza DraXoN (#162) üzenetére


gézu
őstag

61.77 vagy 65.73...szerintem

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#164) oregcsóka


oregcsóka
őstag

Hali urak! Nem igazán értek hozzá, ti talán tudjátok, hogy egy GF3 Ti200-hoz feltehetem a 66.93-as drivert, vagy régi kártyához régi drivert kell keresni....
A másik kérdésem az lenne, hogy a videokártyánál kiírja az XP a driver verziót, alatta pedig hogy: Mini VDD - none
Ez most mit jelent? /ez már másik gép, ebben 4800SE karcsi van/

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#165) oregcsóka


oregcsóka
őstag

UP! ;)

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#166) oregcsóka


oregcsóka
őstag

UP!

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#167) turho válasza DraXoN (#162) üzenetére


turho
őstag

B+ aszittem elpusztulok a röhögéstől :D
Fifába nincs labda..... :):P:))

(#168) mcs


mcs
veterán

Nem tudja valaki, hogy a 64-bites GeForce 4 MX440-hez melyik a legjobb XP-s driver?Most a 45.23-as detit használom, de az a mániám, hogy a gépemből a legjobb teljesítményt hozzam ki:DD.

(#169) gézu válasza mcs (#168) üzenetére


gézu
őstag

Ezzel ki tudod belőle hozni a legjobbat:)

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#170) gézu


gézu
őstag

Új driverek érkeztek az Xtreme-től,állítólag nagyon jó a teljesítményük és a képminőségük.

71.20b (Best used with NV4x series cards)

71.20c (Best used with NV3x Series and older cards)

Bővebben: link

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#171) DraXoN válasza turho (#167) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Ja :) nem volt de már megoldottam a problémát. feltettem ezt a Gézu által mondott (köszönet érte) 71.20b-t ezzel minden jó (legalábbis a labda :)) )

[Szerkesztve]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#172) gézu válasza DraXoN (#171) üzenetére


gézu
őstag

Ha előkerült labda a FIFA2005-ben,akkor ez a driver méltó arra,hogy én is kipróbáljam:)

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#173) turho válasza DraXoN (#171) üzenetére


turho
őstag

Ezekszerint a Fifa játszhatóbb lett :DDD

(#174) Tsunami


Tsunami
senior tag

Ha már a fifa 2005 szóba jött: Nekem pl 61.xx el tiszta csík volt az egész, 66.xx el, meg egy idő után kilép magától:) Szal jelenleg nem fifázom.

''három a kettő tizen''

(#175) gézu válasza Tsunami (#174) üzenetére


gézu
őstag

Akkor itt az idő,hogy te is kipróbáld a 71.20c-t.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#176) Jar papa


Jar papa
csendes tag

A Guru3d-n rábukkantam egy 71,22-es Forceware driverre. Valaki próbálta már?

(#177) gézu válasza Jar papa (#176) üzenetére


gézu
őstag

A leírásból kitűnik,elég béta állapotú,alig töltötte le valaki.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#178) Jar papa válasza gézu (#177) üzenetére


Jar papa
csendes tag

Én leszedtem, de akkor még várok a kipróbálásával. Viszont az általad ajánlott 71,20b-t megnézem.

(#179) gézu válasza Jar papa (#178) üzenetére


gézu
őstag

Ugye GF6-os kártyád van?:)

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#180) Jar papa válasza gézu (#179) üzenetére


Jar papa
csendes tag

Igen, 6800GT :)

(#181) gézu válasza Jar papa (#180) üzenetére


gézu
őstag

Cool,én is ilyenről álmodom:)

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#182) Jar papa válasza gézu (#181) üzenetére


Jar papa
csendes tag

Nekem is elég sokat kellett túlórázni, hogy meg tudjam venni. De most minden király! :DDD

(#183) gézu


gézu
őstag

Bővebben: link

Új moddolt driver a 71.24 alapjaira építve, optimizálható a különböző tipusú kártyákra.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#184) atus7377


atus7377
tag

fx5900xt-hez melyik a legjobb (értsd:kékhalál mentes,gyors,szép a képe)driver?

Az nem jó... a klasszikus, az igazi, az egyetlen format c: ... by Dilikutya

(#185) gézu válasza atus7377 (#184) üzenetére


gézu
őstag

A 6x.xx-os széria sokak szerint felejtős, 71.20c vagy az 5x.xx széria.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#186) atus7377


atus7377
tag

millió köszönet.

Az nem jó... a klasszikus, az igazi, az egyetlen format c: ... by Dilikutya

(#187) Ger|||


Ger|||
aktív tag

nekem a későbbi 50es és hatvanas szérákkal nem volt jó a fade saját gémekbe.
Final Fantasy 8-ba pedig nagyon pixeles volt a kép fade-kor. Szal a fade nem ment neki, és kékhalálokat is szórt.

(#188) Thom!


Thom!
veterán

(#189) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Kijött 76.44 WHQ driver Bővebben: link

(#190) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Kijött a ForceWare 71.89 WHQL Bővebben: link

(#191) PuMaa


PuMaa
csendes tag

Hi nekem lenne egy kis kérdésem :D a detonator és a Forceware között mi a különbség ? melyiket tegyem fel a gépre 6800GT-m van és melyik verziót. Nem vagyok valami jártas ebbe a témába !

(#192) ToBeY válasza PuMaa (#191) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Annyi a különbség hogy régen Detonator volt a neve azt nevezik ma Forceware-nek!
Mivel a 6600GT elég új a leggújabb drivert tedd fel!

(#193) PuMaa válasza ToBeY (#192) üzenetére


PuMaa
csendes tag

Ok köszike ! Ja és milyen progival tudok videó kártyát húzni ? PowerStrip ? a 6800 GT-n menyire lehet húzni az órajelét ?

(#194) ToBeY válasza PuMaa (#193) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Colbits-el Bővebben: link ez egy registry bejegyzés,hozzá addod a registry adatbázishoz és megjelenik a driverben az órajelfrekencia beállítás fül

(#195) Danecay


Danecay
őstag

Hi! Felraktam a 71.24-es Forceware-t de sajnos nem találom azt a fület ahol képernyőfelbontásonként lehet állítani a frissítési frekvenciát :( , igy hiába van beállítva a 1024x768-as felbontás 100Hz-mellett, mert ha elindítok egy game-t röktön 60Hz-el bombázza szememet :( Hogy-hogy nincs benne ez a fül? Hogyan tudnám előcsalni? A driver már többször felraktam de semmi változás.
Na és még 1 kérdés: Van még egy dolog ami nem tiszta. Az, hogy ha a TELJESÍTMÉNY & MINŐSÉG BEÁLLÍTÁSOK fölön lévő profilpszerkesztési lehetőséggel, létrehozok egy játékhoz egy profilt, akkor a játékot elindítva automatikusan a profilban beállítottak fogna érvényesülni, vagy előbb manuálisan ki kell választani a kívánt profilt? Az utóbbinak mondjuk nem sok értelme lenne, pálne, hogy a profil készítésekor meg kell adni az alkalmazás .exe-jét és ennek elérési útját de kipróbáltam, hogy elindítottam egy játékot amihez előzőleg csináltam egy profilt, majd lehoztam a játékot tálcára és megnéztem a beállításokat, hát nem azok a beállítások jelentek meg amiket én a profilban beállítottam.

(#196) Danecay


Danecay
őstag

Ja, mondjuk előtte felraktam a 6.31-es nFORCE drivert, nem tudom lehet e bármi köze is hozzá.

(#197) PuMaa válasza ToBeY (#192) üzenetére


PuMaa
csendes tag

Hello leszedtem ezt a progit de ezt a regisztri fájt hova illesszem be ?
Meg menyit húzzak a 6800 GT hogy ULTRA legyen mert olvastam a 6800 fórum topicban hogy simán megy ultraként Bővebben: link

(#198) arpi6k válasza PuMaa (#197) üzenetére


arpi6k
addikt

Hát annyit hogy elérd a 6800Ultra órajeleket. (400/1100MHz) Jelenleg a tied ennyin megy: 350/1000MHz

Intel & ATI

(#199) ToBeY válasza arpi6k (#198) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hány fokos a 3,5Ghz húzott procid mivel hűtöd?

(#200) arpi6k válasza ToBeY (#199) üzenetére


arpi6k
addikt

Alapon olyan 38-40 fok. Alkalmazások alatt fogalmam sincs. Egy Zalman AlCU virággal hűtöm.

Intel & ATI

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ForceWare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.