Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ForceWare

Hozzászólások

(#401) ádyz válasza ToBeY (#400) üzenetére


ádyz
addikt

én nem de bitto jó :DDD

(#402) ádyz válasza ToBeY (#400) üzenetére


ádyz
addikt

egyébként ez videókaritól függő :U

(#403) DeepDish


DeepDish
őstag

Hi!!

VAn 1 Gigabyte K8NF-9-Rh alaplap + inno 7600 gst es mikor vga driver felkerulne /91.47/ kiirja tft,hogy no signal connected!
Vga modba elindit , es maris muxik minden jol!!!!

Mar mindent kiprobaltam vki vmi otlet esetleg?

(#404) afterburner_


afterburner_
őstag

sziasztok srácok, gondoltam egyet es mondom nosztalgiazok... a battle for middle earth 1-el, erre nagyot szivtam mert nem indul el, megjelenik a bfme ablak az elején és vár vár majd egy hibaüzenettel elszáll...ez mitől lehet?lehet hogy vidkari driver problema?mert tavaly mukodott igaz akkor egy egymasgos amd-m volt most meg egy c2d... megprobalok egy regebbi drivert hatha..

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#405) Blackmate


Blackmate
senior tag

Árulja már el valaki, hogy hol tudom a TV kimenet normáját NTSC-ről átlőni PAL-ra. Hiába csatlakoztatom a TV-hez, azt írja nincs csatlakoztatva, így semmit se tudok állítani rajta. A TV-n van kép, csak az ilyenkor megszokott ugráló fekete-fehér (60Hz). A legújabb van fent, a kártya Geforce4 MX 440.

MOD: Megoldva: A vezérlőpult felhasználói felületénél át kell térni klasszikus nézetre :C .

[Szerkesztve]

(#406) Lamb Of God


Lamb Of God
csendes tag

Én egy kicsit megszívtam a ForceWare 91.47-tel. Persze lehet, hogy nem azzal volt baj, de lehet igen.

Szóval felraktam, és nemtom, mintha összeveszett volna a Samsung 730BF driverével vagy hasonló, mert onnantól nem engedte csak a 60Hz-es frissítést. Windows le, majd újrafelrak, feltesz alaplapi drivereket, FW 91.47-et, 730BF-et. MEgy szépen 75 Hz-en, restart. Na itt gondoltam, hogy átszúrom késsel a monitort, mert restart után már megint csak 60Hz-et engedett.

Az egésznek az lett a vége, hogy három full Windows reinstall után nem az új, hanem egy korábbi ForceWaret raktam fel, és azóta is vígan élek 75 Hz-en.

Vagy lehet, hogy mással volt baj? Csak mert minden driverből ugyanazt raktam fel, mint korábban, kivéve a FW-t.

*DFI LanParty UT* *Athlon64 3500+* *Gainward 7900GT Golden Sample* *Corsair XMS Kit 1024MB* *Samsung 730BF* *AeroCool Magic 3D* *Chieftec GPS-450AA-101A*

(#407) bozont


bozont
veterán

A 96.89es drivert próbálta már vki? [link]

(#408) ToBeY válasza bozont (#407) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekem az van fent,Carbon demonál nincs semmi gond.Mást nem próbáltam,nem tudom

(#409) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Van uj WHQL forceware driver, multicore optimalizálással, PAL/NTSC forditott telecine, stb...stb...stb...

[link] international

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#410) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Lehet lámer a kérdésem, de MSI 6600 GT-hez (AGP) melyik ForceWare-t érdemes feltenni? Most a 91.47-es van fent, és például a FEAR Extraction Point remekül működik, de mondjuk a Warhammer kiegészítője fagyogat...úgy sejtem a vidikártya driver miatt. És ha már itt tartunk, hogyan lehet megoldani azt, ha mondjuk korábbi ForceWare-re kell 'frissíteni' a rendszert...vagyis hogy kell a videókártya drivert rendesen eltávolítani? :U

[Szerkesztve]

Let the Zone take me if I am.

(#411) wwenigma válasza wwenigma (#409) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Eddig baromi jo, nem kell moncsihoz felraknom a progiját, nVidia lekezeli kozvetlenul a ''fizikai kezeloszerveket''... és még sokminden... :))

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#412) fireball7400


fireball7400
tag

Valaki tud esetleg egy jó forcware-t cs1.6-hoz kellene a mostani gyárival lövés helyén fekete kocka jelenik meg 91.43 geforce 6600

(#413) SEMTEX válasza wwenigma (#411) üzenetére


SEMTEX
senior tag

Esetleg játékok latt hoz valami pluszt az új driver? Mert más topikokban azt írják, jobban mennek vele a gamék + 3-5 fps.
Ez a monitorlekezelés frankó :C

...

(#414) Cosmic Gate


Cosmic Gate
aktív tag

Sziasztok!Az lenne a kérdésem,hogy a Coolbits-et,hogy a f@szomba tudom eltávolítani a driverből!!??Regedit-el próbálkoztam de nem találtam meg! :( A segítséget előre is köszönöm szépen!

(#415) SEMTEX válasza Cosmic Gate (#414) üzenetére


SEMTEX
senior tag

Miért akarod eltívolítani?? Nem sok vizet zavar :(

...

(#416) Cosmic Gate válasza SEMTEX (#415) üzenetére


Cosmic Gate
aktív tag

de nekem sajnos igen!:D Mert rosszúl látja az órajeleket! :( És így nem tudom húzni a kártyát semmilyen progival! :(((

(#417) SEMTEX válasza Cosmic Gate (#416) üzenetére


SEMTEX
senior tag

Rivatunerrel attól még húzhatod :)

...

(#418) Cosmic Gate válasza SEMTEX (#417) üzenetére


Cosmic Gate
aktív tag

Sajnos nem! :( 400/1000 helyett 400/2000-et lát és semmit sem enged húzni :D És kurva szarul megy minden mert eddig a Carbon-nal tóltam elég magas felbinn,de alapon nem megy el!Kellett nekem úgy drivert raknom.... :((( De majd meglátjuk mi lesz az ajci karira,hátha nem kell már szenvednem és meglepem magam valami Fittebb kártyával :D

(#419) SEMTEX válasza Cosmic Gate (#418) üzenetére


SEMTEX
senior tag

Ja mer a legójabb river van fönn...Igen az 1000 helyett 2000nek látja a memót... :)
Szedd le :DDD

...

(#420) SEMTEX válasza Cosmic Gate (#418) üzenetére


SEMTEX
senior tag

Amúgy gyorsult vele a gamma? :U

...

(#421) wid22


wid22
aktív tag

Szedd le ami van és telepitsd ujra. És már nem is látja az uj . Nálam legálábbis ilyen.

(#422) Muréna


Muréna
őstag

hát gyerekek én felraktam ezt az uj 93.71-es drivert. mondom hu de kira meg minden.->restart.. -> boot képernyö eddig ok -> ez után sekép se hang! mondom rr. és ugyanez volt..
na mondom faja, csökkentett mondban elinditom, és minden oké, hát nemtom hogy az nvidia hogy teszteli a drivereit de ez engem most naon felbaxott :S

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#423) Zoli329 válasza Muréna (#422) üzenetére


Zoli329
addikt

Én ugyanígy jártam :W

(#424) Muréna válasza Zoli329 (#423) üzenetére


Muréna
őstag

gondoltam h nemcsak én fogom meg$zopni :W

[Szerkesztve]

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#425) Looserke válasza SEMTEX (#419) üzenetére


Looserke
őstag

nekem GF6800GT-m van és nálam is rosszul detektálja a memória órajeleket a coolbits az új forceware-val...350/2000-nek látja...

van megoldás?

(#426) Gandras88


Gandras88
csendes tag

Én havenál leteszteltem 6200 en azon sokat javitott bár azon már elég régi driver volt fönt most én is felteszem és kiprobálom a 6600gt-n ;)

(#427) Balage21


Balage21
tag

Hi all!
Srácok egy Inno3D 6600GT agp karihoz melyik drivert ajánljátok.91.47es van fent, de pl. a Carbnban, CoD2-ben pixelek villgonak a menüben.Ha bekapcsolom az AA akkor abbagyja.Esetleg jobb lenne egy régebbi ForceWare?

(#428) FanTomasz21


FanTomasz21
tag

Sziasztok! Szerintetek okozhatja az nvidia driver azt a problémát hogy ha bármilyen formátumu filmet akarok nézni gépen fekete fehérek? Kivétel ez alol a dvd formátum ott média playerbe szines de power dvdbe ugyan úgy fekete fehér :F A 96.89es nvidia driver van feltelepitve és a legujabb xvid és dvix codec.Ha valakinek van valami ötlete légyszi irja meg.Kössz

(#429) bozont válasza FanTomasz21 (#428) üzenetére


bozont
veterán

Rakd fel a 84.21vagy 91.47es drivert.

(#430) cousin333


cousin333
addikt

A PureVideo csodáit hogyan tudnám átélni? (mit kell letölteni, beállítani...stb.)

"We spared no expense"

(#431) Torry


Torry
addikt

Hi!
Új drivert rálehet rakni a régire? Vagy inkább takarítsam le rendesen a régit?

(#432) LeslieG Jr. válasza Torry (#431) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Hali! :)

Rárakni éppenségel rá lehet, de szvsz jobban jársz ha elötte letakarítod a régit. Már csak azért is mert nehogy összeakadjanak. Mert akkor csinál csuda dolgokat néha ha valami nem jó neki. :D

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#433) benoke11


benoke11
csendes tag

Hello!

Segítsetek légyszi! Sehogyse tudom rávenni a forceware-t, hogy a Mediaportal programot a tv-n mint kiterjesztett asztalon futtassa.
Hiába állítom be neki hogy a tv-re tegye ki mindig az elsődleges monitoron jön be.

hogy lehetne rávenni hogy a tv-n fusson?...

(#434) FishAir


FishAir
senior tag

Sziasztok.

Aki még nem rakta fel a 97.02-es drivert az siessen, mert iszonyat mit hoztak ki belőle. Csúcs mit művelt a kis 6600GT-cskémmel. :) Itt a driver: http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_97.02.html és itt van hozzá a módosított inf (http://rapidshare.com/files/2550868/nv4_disp.inf.html) file, hogy felmenjen minden kártyára.
A tuning is megoldható rivatunerből a régi jól bevált módszerrel. A PowerUser fülön a \ Overclocking \ Global részt ki kell nyitni és ott a DisableClockTest-et 1-re kell állítani és kipipálni egyszer, aztán ahol a frekit lehet állítani a Use alternate startup daemon-t ki kell pipálni, hogy ne a control panelen keresztül állítsa be hanem saját maga. Ennyi az egész nekem működik, és tényleg csak ajánlani tudom.

iDontcare

(#435) FanTomasz21 válasza bozont (#429) üzenetére


FanTomasz21
tag

feltettem a 93.71et és megszünt a probléma szal ez volt a gond.Ilyet se láttam még :)

(#436) cousin333 válasza FishAir (#434) üzenetére


cousin333
addikt

Konkrétabban: mit művelt vele? kifagyasztotta? ;]

"We spared no expense"

(#437) ToBeY válasza FishAir (#434) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hát nekem lefagyott a win,a driverben nem volt semilyen fül tök üres volt az egész. Az nfs carbonba minusz 6-8FPS amúgy f@sza tényleg :D

(#438) FanTomasz21 válasza FishAir (#434) üzenetére


FanTomasz21
tag

Nekem nem engedi feltelepíteni az xp-re azt mondja hogy nem kompatibilis ezzel az oprendszerrel ezért a telepítő kilép

(#439) FishAir válasza FanTomasz21 (#438) üzenetére


FishAir
senior tag

Csak x86-ra megy fel 64-bitesre nem. Egyébként a mai napig szuperál, egyszer nem fagyott, nemtudom nektek miért nem megy. Igaz FPS-t nem szoktam méregetni, de pl Dark Messiah-ban meg NFSC-ben szemmel láthatóan gyorsabb.

iDontcare

(#440) SummerMoris


SummerMoris
tag

sziaszotok!


jó lenne ha segítenéktek. volna elöször is, hogy s-video-s-video-n kereszütl szoktam nézni filmet a tv-n. na már, régebben jó volt, mert ha a film 16:9-es volt, úgy is adta ki a tv-men, most meg, álladóan kinyújta, sztem 4:3-ra és ugye igy ez elég gáz. semmit nem tudok csinálni,a tv-re mindig mostanság szétnyújtva megy ki a kép. mi a probléma? hogyan orvosoljam? legújabb drviert is próbltam...egy 7600gs-ról van szó amúgy.


köszi a help-et előre is!

Gigabyte K8NS-939, A64 3800+ Raidmax MODDING case, GIGABYTE GeForce 7600GS, Q-tec 500 W Bigfan,160GB Maxtor DiamondMaxPlus, 1GB Crosair DDR400@460, ARTIC-COOLING Freezer 64 PRO, SAMSUNG 940BF 2MS

(#441) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Biztos előfordul már korábban, de valahogy elsiklottam felette... Hogy lehet régebbi driverre 'frissíteni' a mostani ForceWare-t? Vagyis hogy kell rendesen letakarítani a régit? Amúgy GeForce 6600 GT-hez mit ajánlotok, melyik a legstabilabb driver? Most 97.02-es van fent, pár HSZ-szel ezelőtt ajánlották, nekem van amelyik játék pl fagyogat vele. :( Régi 84.21-essel nem volt baj.

Let the Zone take me if I am.

(#442) Vigneau válasza kutga (#441) üzenetére


Vigneau
félisten

Program eltávolítása funkció, vagy a RegCleaner / RegSupreme Pro segítségével megoldható a driver eltüntetése.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#443) -kyo-


-kyo-
csendes tag

Sziasztok!
Következő lenne a problémám: Szűz kártyára tettem fel a 91.47 drivert és a filmek mindig sötétek, teljesen rá van húzva a gamma stb. Hiába állítom be rendesen az adott filmhez a követkető indításánál az értékek maradnak de minden a régi ill. , ha elindítom az Nvidia control panelt akkor lesz megint jó a kép mindenfajta újrahangolás nélkül.
Mi a gáz?

... kicsi hiba, nem nagy baj ...

(#444) ToBeY válasza kutga (#441) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Driver cleaner pro a program neve.Akármilyen driverhez használható.

(#445) e.vid válasza -kyo- (#443) üzenetére


e.vid
senior tag

Tegyél fel másikat, driver hiba. Nálam és másoknál is volt ilyen gond a 91.47-el.

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#446) Vigneau válasza -kyo- (#443) üzenetére


Vigneau
félisten

Ezt a hibát a 93.71 javította.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#447) -kyo- válasza Vigneau (#446) üzenetére


-kyo-
csendes tag

Köszi ! A 93.71-es javitott. :C

... kicsi hiba, nem nagy baj ...

(#448) Vigneau válasza -kyo- (#447) üzenetére


Vigneau
félisten

Örülök neki, hogy Nálad is rendbehozott ezen a téren mindent. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#449) cousin333 válasza e.vid (#445) üzenetére


cousin333
addikt

Jéé! Nekem is volt ilyen problémám (még nem tettem fel az újabb drivert). A hagyományos konzolon (nem tudom, hogy hívják) jól működik.

A PureVideo hányas drivertől van benne, és hogyan, mire lehet haszálni? Hol kell a dolgait állogatni? Köszönöm :).

"We spared no expense"

(#450) hektor24


hektor24
aktív tag

Sziasztok!
Inno3D 6600 256MB AGP-s kártyám van. Feltettem a 93.71-es Forceware-t és a beállításoknál a Clock Frequency Settings-ben a Memory clock frequency-nél azt írja, hogy 1GHz, pedig ott eddig 500-at írt nekem. Miért írja azt ezzel az új meghajtóval?

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ForceWare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.