Hirdetés
- MasterDeeJay: ASRock B250M Pro4 coffeetime mod! (DDR4)
- hcl: Olympus E-PL1 nyomozás
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Szólánc.
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- ldave: New Game Blitz - 2026
- ricsi99: 6. Genes alaplap tündöklése kontra MS/Zintel korlátozásai
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Graphics: Telefonvásárlási kálváriám....avagy clickbait cím: Horror a hardveraprón
Aktív témák
-
randras
veterán
válasz
Tappancs2001
#42453
üzenetére
30k-ból kijön 120 gigás is!
Samsung 830, OCI Vertex 3, Agility 3, sok jó van, igazából tökmindegy melyiket veszed (az ajánlottak közül). -
radi8tor
MODERÁTOR
válasz
Tappancs2001
#41641
üzenetére
Ez a topic foglalkozik a kérdéseddel.
Első hozzászólást is bogarászd át. -
LGLuke
őstag
válasz
Tappancs2001
#25030
üzenetére
Én úgy emlékszem, hogy pl. a Windows 7 telepítője nem enged USB-s eszközre operációs rendszert telepíteni.
-
netseft
aktív tag
válasz
Tappancs2001
#25028
üzenetére
A kérdés, hogy a külső SSD-t mire szeretnéd használni? Nem rendszerlemeznek gondoltad? Tárolásra nem igazán praktikus GB/Ft tekintetében.
-
cszn
őstag
válasz
Tappancs2001
#13780
üzenetére
Akkor meg kell, hogy jegyezzem - mert DV kollega is erre akart kilyukadni - hogy az egyik legjobb (ha nem legjobb) vétel a 80 gigás Intel X25-M. Nem sokkal több mint a 64-esek és valószínű a legstabilabb és megbízhatóbb SSD ezidáig. Az a pár giga plusz is igen jól jöhet főleg vágáshoz. Viszont ha tavasszal akarsz csak venni akkor még majd át kell gondolni, mert addig kijön az új generációs intel, az új sandforce vezérlők meg még elég sok minden.
-
#59816064
törölt tag
válasz
Tappancs2001
#13773
üzenetére
Szia!
Rambazárban tudsz venni itt
Én is nagyon gondolkozom egy ilyenen. Milyen alaplaphoz menne? -
cszn
őstag
válasz
Tappancs2001
#13769
üzenetére
1.Crucial C300
2.bármilyesn Sandforce-os SSD
3.Kingston 425
Kb ebben a sorrendben.(#13770) Bodor

-
DV
senior tag
válasz
Tappancs2001
#13623
üzenetére
+ win konyvtar kb.15GB, szoval 30GB alatt megallsz.
Igy eleg a 40GB-os SSD. -
GSzarkaTAT
tag
válasz
Tappancs2001
#13596
üzenetére
Ez az amit írtál.
Mindent programot tegyél az SSD-re. Onnét fogja olvasni, ha átteszed HDD-re, akkor minek az SSD?
De amúgy miért kérdezed? Nem akarsz újratelepíteni programokat? Az Intelhez le fogsz tudni tölteni egy ún. migráló programot ingyenesen, ezzel elvileg át tudod költöztetni a régi HDD-d tartalmát SSD-re 1:1-be. Noha én inkább a tiszta telepítést választottam.
De mégegyszer: az adatokat, zene, videó, kép stb. tárold HDD-n, de a rendszer működéséhez szükséges fájlokat az SSD-n (beleértve a Program Files könyvtárba települő dolgokat is). Szerintem ez a legtisztább és legegészségesebb. Nyilván, vannak bizonyos alkalmazások, amiknél ez nem igaz (mondjuk egy szótárprogram adatfájljait és hagynám a HDD-n). -
DV
senior tag
válasz
Tappancs2001
#13561
üzenetére
40GB-os Intel jo vetel lehet neked.
Amugy meg nem a markat kell nezni, hanem az SSD-ben levo vezerlot, Intel, Marvell, Sandforce, ezek az ismertebbek es jok.
Aktív témák
Hirdetés
- 244 - Lenovo LOQ (15IRX9) - Intel Core i7-13650HX, RTX 4060 (ELKELT)
- Keresünk iPhone 15/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max
- Telefon felváráslás!! Samsung Galaxy A17/Samsung Galaxy A27/Samsung Galaxy A37/Samsung Galaxy A57
- iPad felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Samsung 830, OCI Vertex 3, Agility 3, sok jó van, igazából tökmindegy melyiket veszed (az ajánlottak közül).

