- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- norbx: IRC a 90-es évek és a 2000-es évek elején
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Geri Bátyó: Régi VGA, HDMI és a felbontás
- gerner1
-
LOGOUT
A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Nandinagy
addikt
Úgy voltam vele, hogy 15-5-ben majd ma reggel lehozom a nyugis g1-t azt kész. Aha...
Szarabb a játék mint napközben. Fizika konkrétan nem létezett reggel. Adamát imádom mert egy fizikai szörny tehát alig bírják ellökni. Na ma reggel a tavaszi szellőtől is métereket repült. A védőim szintén. Reinier úgy rakosgatta odébb Bendert mintha 2,20 és 130 kiló lenne. Na mindegy 
A csapat amúgy jó. Így, hogy a hétvége nagy részében jó volt a netem elmúlt ez az auto tackle animációs hülyeség a védőknél(egészen ma reggelig)
.Az újak:
Adama(LM) 25 meccs 15 gól 10 gólpassz: Azt hozza ami a kártyán van. Brutális fizika+a 99es shot power is érződik. Nálam a pace nem érződik de ez minden kártyára igaz(biztos szarul nyomkodom a sprint gombot)![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Kent(RM) 25 meccs 6 gól 6 gólpassz: Annyira pehelysúlyunak érződik, hogy folyamatosan arrébb lökik a védők ami amúgy nem lenne baj de mint Adamánál írtam az én játékosaim képtelenek bárkit is megfutni így a sebessége sem mindig jön ki. A mezőnymunkája nem rossz egyébként. Szélre nem ajánlom.
Kehrer: Nem rossz védő egyébként, de ha nem fejlődik l****szt nem fog érni. Akanjitól nem feltétlen rosszabb, de a helyezkedése nem az igazi+elég sok missed tackleje van.
Reus(csere ST) 20 meccs 10 gól 10 gólpassz: Ő speciel nagyon jó kártya
Sajnos chem miatt nem fér be, de amikor beállt tudott lendíteni a csapaton. Viszont nála meg a ball rollok borzalmasak. 5-ből 3-szor elhagyja közben a labdát... Biztos valami német sajátosság vagy nem tudom 
Az EA meg összeszedhetné magát. Ha már szar a játék legalább normális ikonokat adjanak ki mert bár tisztelem mindhárom ikont aki jött(Campbellhez még ugye kötődésem is van) de egyrészt a játék ezen szakaszán már szarok(Campbellen kivül régen is szar volt a másik 2) a másik meg, hogy mire várnak a prémium ikonokkal? 5-6 millás lapokat nem fél nap kirakni.
Új hozzászólás Aktív témák
- G.SKILL Ripjaws M5 RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL30 WHITE - XMP - 120 hó garancia
- RTX 2060 SUPER WINDFORCE OC 8 GB - INGYENES FOXPOST!
- 246 - Lenovo LOQ (15IRX10) - Intel Core i7-13650HX, RTX 5060
- 245 - Lenovo LOQ (15IRX9) - Intel Core i7-13650HX, RTX 4060
- 244 - Lenovo LOQ (15IRX9) - Intel Core i7-13650HX, RTX 4060
- AKCIÓ! Sony Playstation 5 PRO 2TB Digital játékkonzol garanciával extrákkal hibátlan működéssel
- MacBook, Apple M1 / M2 kompatibilis dokkolók, DisplayLink 4K, USB-C, Type-C
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 3600 / RX 5700XT / 16GB DDR4 / 500 SSD + 1TB HDD
- Samsung Galaxy A16 / 4/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Acer Nitro V ANV15 - 15.6"FHD - i5-13420H - 32GB - 512GB - Win11 - RTX 4050 - 1+ év gari - MAGYAR
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Szarabb a játék mint napközben. Fizika konkrétan nem létezett reggel. Adamát imádom mert egy fizikai szörny tehát alig bírják ellökni. Na ma reggel a tavaszi szellőtől is métereket repült. A védőim szintén. Reinier úgy rakosgatta odébb Bendert mintha 2,20 és 130 kiló lenne. Na mindegy ![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
