Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34551) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Mikor jönnek a garantált tots lapos sbc-k?

(#34552) gabigyerek válasza Kristof_94 (#34551) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Kedden

PS4

(#34553) Hazli17 válasza adise (#34548) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Én jót nevettem, egyből leesett, hogy csak cinkelés és nem komolyan buzizol :))

Szigma, 4 millió a transfer listen??? Boxon olyan 1,2 millió item van, nagyon max 1,9re ment fel a nagy pakknyitásokban január óta.
Érdemes lehet a fifa 20at psre megvenni?
Gondolkozom erősen, hogy a box mellé veszek valami jóáras ps4-et, márcsak az exkluzív címek miatt is..

Icon védőt ajánlotok? Ha igen, akkor kit? Cb elsősorban.
Desailly, Cannavaro, Blanc? Ugye ők jöhetnének sbcből. Vagy más?

[ Szerkesztve ]

(#34554) A guru válasza Hazli17 (#34553) üzenetére


A guru
addikt

Nyártól már az EA Acces is elérhető lesz PS-en, tehát jövőre mégkevesebb játékos lesz boxon, szerintem simán érdemes lecserélni.

Ikon CB Maldini vagy Blanc.

(#34555) Hazli17 válasza A guru (#34554) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Igen, ezt olvastam. Első körben a god of war, days gone, uncharted kipróbálása/végigjátszása miatt gondolkodnék egy ps beszerzésén, az xbox mellé, mert a kis barátaim szintén xboxosok. Bár a legtöbb játékidőt így is a fifába teszem bele, akkor lehet tényleg érdemes lenne azt is psn nyomni.
A kontroller kérdést Szigma, hogy id oldotta meg? Ha jól tudom ő box kontrollerrel játszik psn..?!

Ja igen, Maldini is kirakható sbcből.

[ Szerkesztve ]

(#34556) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Na nekem jött tots Bernardo Silva, kíváncsi vagyok rá. A wf nem jó, de inkább csak előkészíteni fog.

(#34557) Francesco003 válasza arpo04 (#34540) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Mi a fass.....95 óta Juvés vagyok mikor Ftc is bl be volt és azzal az Ajaxal döntőzött akivel Ftc egy csoportba volt,,,kint voltam meccsen Nyilas Elek félidőbe egyenlített azt kaptunk 4et...Döntőt Juve nyerte azóta love....Itt sokan még homókózsóba se voltatok boccsesz..A Realnak addig szúrkoltam míg cr7 ott volt mert ő kedvencem de akkor is Juve volt az első..Szóval inkább mindenki kérdezen mielőtt ír..valószínűleg még régebb óta Juvés vagyok mint itt bárki...

[ Szerkesztve ]

(#34558) thebigK válasza Kristof_94 (#34556) üzenetére


thebigK
addikt

Rakd cm-be sentinellel, sok labdat szerez

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#34559) dracox válasza Hazli17 (#34555) üzenetére


dracox
addikt

PS-t mindenkeppen szerezz be az exkluzivok miatt. Bőven megéri.

PC-n meg közben 250-300k között mozog a transfer item :DDD

(#34560) Digestive


Digestive
addikt

Enyhe ár emelkedés látható a jobb lapoknál! :DDD

(#34561) MdewC válasza adise (#34548) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hát sry de nekem nem tűnt poénnak elsőre. Ha valóban az volt, akkor gyorsan el is engedem. ;) Hajrá.

Arpo: persze, nem is gondoltam volna ilyet.

Edgar: ha bárki azt hitte, hogy a csapattal epélót méregetünk, az nagyon rosszul gondolja. ;) Ez soha nem volt célunk, sőt.

Az, hogy mondjuk jön egy jobb eredmény részemről sokkal inkább az, pl div 1 xy pont, vagy wl xy eredmény, arra büszkébb vagyok, azt sokkal inkább gondolom pöcsméregetésnek, persze, hogy dicsekszik az ember. Részemről ennyi. ;)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#34562) Edgar2621 válasza MdewC (#34561) üzenetére


Edgar2621
őstag

Vicc vót egyértelműen(és kicsit reflektáltam az esetei hszre), én azért annyira nem irigykedek mert tudom mi van mögötte. Csak jó látni hogy sikerült nektek és így ketten használjátok is a csapatot. Jövőre én is keresek párt, hátha asszony elkezd Fifazni :DDD Na jó ez még viccnek is rossz, akkor lenne igazán háború itthon(anyádé nem nyerted meg azt a 3 meccset még, miattad nem jön CR jövő héten, miket nyitsz többet Te nyiss pakkot és hasonló finomságok) :D

[ Szerkesztve ]

XO: Gollami26

(#34563) Meghivott


Meghivott
addikt

A pl tots kapusokról röviden: hányadék mind. Nevetséges hogy a kapusok között gyakorlatilag semmi különbség nincs. 7 gólt rúgtam Alissonnak, gyakorlatilag mindenhonnan. Ederson pedig nálam van. 😶

[ Szerkesztve ]

(#34564) Szigma70 válasza Hazli17 (#34555) üzenetére


Szigma70
addikt

Cronus max pro

Én ezt használom. De nem is a kontroller miatt, hanem, hogy scriptelhető. Mondjuk most a Fifában csak a drivent scriptelem 1 gombra, de próbáltam a cseleket , meg a szabadokat is.

@Francesco003

:DD :W

94? Jesszus,

83 BL döntő, Boinek, Platini , Zoff, kikaptunk

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#34565) Readonly2 válasza Meghivott (#34563) üzenetére


Readonly2
tag

Nekem meg volt mindkettő , szerintem Ederson jobb. Kimozdulásai sokkal jobbak, kevesebb a kipattanó .

(#34566) MdewC válasza Edgar2621 (#34562) üzenetére


MdewC
nagyúr

Van hátránya és előnye. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#34567) KaksziLajos válasza Readonly2 (#34565) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Pár meccs alapján nekem is tetszik TOTS Ederson. De amúgy idén nem érzek eget rengetően nagy különbséget a kapusok között.
Mindegyik ki tudja védeni a szemedet, és mindegyik tud bakizni. De azért a jobbak hoznak egy stabilabb, hosszabb jó átlagot.
Nálam akik bejöttek: gold Neuer, gold Ederson, FB Casillas, 87 Szczeny, 89 Donnarumma (ő nagyon tetszett).

UCL Handanovic hatalmas csalódás volt.

(#34568) ThuG4LifE válasza Meghivott (#34563) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

En toty De Gea-t tomtem ki ... aztan van, hogy egy Kepa kived mindent. Kb allhat barki a kapuban.

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#34569) sz_abika


sz_abika
addikt

Na eletem elso full ikon csapataval nost találkoztam. Vicces :)
Full auto tackle es autoblock volt, szerintem fel se tunt volna ha a srac kiszall. 2-1re kaptam ki, vegig iszonyat nyomas alatt voltam de sosem az o altala vezetett vedo miatt pl. Bele se merek gondolni h ez milyen lehet egy prime /OP vonalas csapattal, mert itt azert volt bébi r9 es cruyff is...

PSN: xszabikax

(#34570) Kristof_94 válasza thebigK (#34558) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Áh, már lemondtam a 41212-ről!

[ Szerkesztve ]

(#34571) Francesco003 válasza Szigma70 (#34564) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Jó nem azt mondtam mindenkinél🤣🤣te országút

(#34572) getdizzy válasza Kristof_94 (#34556) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Nekem nagyon adja a lap
11 meccs 12 gol 9as

Nalam ez kiemelkedo mert altalaban eloszlanak a golok es assistok

Ami szokatlan nala az a finesse, egyszeruen nem tudok vele ugy golt loni, altalaban kirugja a a stadionbol😂
Viszont cserebe nagyon jol mozog at a vedelmemn

Eddig a wl 5/4w
Tegnapi gameplay nem annyira volt jo, majd ma es holnap talan ☺️

(#34573) gabesz82 válasza Readonly2 (#34565) üzenetére


gabesz82
senior tag

+1 Ederson kifutásokat nagyon érzi, sokszor mentett már meg kontráknál, viszontba közeli lövéseknél nem mindig biztos.

Bernardo Silva is kezd magára találni, az utolsó 6 meccsen, 5 gól 4 assist és rengeteg labdát szerez.

A WL is adja most rendesen, 9/9. Talán mégis számít az erős csapat. :) Gyanítom, hogy 10 win után dobni fog valami über ellenfelet aki kitöm :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#34574) Edgar2621


Edgar2621
őstag

Srácok ez a TOTS Giuliano milyen, érdemes megcsinálni? Igazából nem is tudom hogy játszana-e, de jófélének tűnik és nem drága(plusz van egy SBC Musa-m)

XO: Gollami26

(#34575) szabyka95


szabyka95
őstag

Most látom h nincs cb a bundes totsban, mi a fasz?

(#34576) arpo04 válasza Szigma70 (#34564) üzenetére


arpo04
őstag

89-es kozelebb all hozzam ha mar olasz csapat. Foleg hogy a romanokat utotte ki a ket holland zseni. :R

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#34577) toxicjew


toxicjew
addikt

Kövi tots az olasz lesz?

(#34578) v-man válasza gabesz82 (#34573) üzenetére


v-man
őstag

Silván van valami chem?
Én egyelőre lecseréltem tots Fernandinhora, ő nagyon tetszik eddig.
Ilyenkor jó a bőség zavara 😁

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#34579) gabesz82 válasza v-man (#34578) üzenetére


gabesz82
senior tag

Hawk van rajta, jobb Camban használom. Fernandinho helyett próbáld ki Allan-t ha be tudod építeni, soha nem fogod lecserélni többet :D

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#34580) fabri07


fabri07
aktív tag

Srácok 4-2-2-2 vagy 4-4-2 most a jobb felállás?

(#34581) Kristof_94 válasza toxicjew (#34577) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szerintem a spanyol és a végén majd az olasz/francia kombó, ott érdemes majd nyitni.

(#34582) toxicjew válasza Kristof_94 (#34581) üzenetére


toxicjew
addikt

Ah, akkor el kell kezdeni gyűjtögetni.

(#34583) Digestive


Digestive
addikt

Így lesznek sorban!

Spanyol - török
Olasz - holland
Francia - ROTW

[ Szerkesztve ]

(#34584) Meghivott


Meghivott
addikt

Prime Ballackot (untrade) érdemes Vieirara becserélni? Mármint őt betenni a Vieira sbcbe....

[ Szerkesztve ]

(#34585) Kristof_94 válasza Meghivott (#34584) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szerintem az nagy luxus lenne! Vieira endgame, az biztos, de egy prime Ballackot én nem tennék bele! :R

(#34586) akooos válasza szabyka95 (#34575) üzenetére


akooos
veterán

Ott van SBC-ben 91-es Tah. Communityben ott bolt Süle is. De persze attól még illene a rendes bundesba is :))

(#34587) toxicjew


toxicjew
addikt

Amúgy az ultimate tots az annyi, hogy az összes tots nyitható lesz? Legalább a szar ligákat nem veszik ki belőle? :))

(#34588) szabyka95 válasza Kristof_94 (#34585) üzenetére


szabyka95
őstag

Miert? Ha Vieira mellé ballack nem férne be akkor megeri, ha nem nem. Padra meg nagyobb luxus egy ballack

(#34589) Digestive válasza Meghivott (#34584) üzenetére


Digestive
addikt

Sztem ha csak a védekezés lesz a dolga akkor igen, viszont ha olyan a felállás és játékstílusod, h rendszeresen lőni kell neki a 2. hullámban, akkor nem.

(#34590) Readonly2 válasza Digestive (#34589) üzenetére


Readonly2
tag

Meglepő bombákat ereszt el néha amikor ra jön ki és 20-25-ről elengedi jobbal... Ballackot is próbáltam , nem annyival gyengébb a lövése mint amennyivel minden másban jobb .

(#34591) A guru


A guru
addikt

Ma megcsináltam a Pelé SBC-t, becseréltem rá a középsőt, illetve Blanc SBC-ből minden megvan az ikonon kívül, amit majd a swapból veszek ki. Ez eddig nem is lenne érdekes, viszont ezekből az SBC-kből ~1,2 millió coin jött vissza, megtörtént az első icon nyitásom, középső Del Piero személyében, jött a bundesből Schulz illetve Kostic, ezen kívül portugál TOTS-ok és egyéb nagy ratinges lapok, szóval aki ikon SBC-ben gondolkodik, az ne habozzon, mert most eléggé megéri csinálni őket.

(#34592) Digestive válasza A guru (#34591) üzenetére


Digestive
addikt

Én a PL alatt csináltam meg Eusebiot! A packokból jött egy Handanovic! Csak h a mérleg másik oldalát is bemutassam! :DDD

(#34593) Kristof_94 válasza A guru (#34591) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Gratulálok!

Én lehet elcsesztem, mert ugye Vieirahoz kivettem Cancelot, pedig nem lett volna nagy plusz költség így az ikonra már nyilván nem tudtam rámenni, pedig egy Eusebio jó lenne, de majd ha lesz sok feláldozható lapom.

Közben 12/10-el állok, egész tűrhető csak ne kellene az ellenfél mellett a hendikep ellen is mennem...
14 a cél, aztán majd látom.

(#34594) dejvid8 válasza Digestive (#34592) üzenetére


dejvid8
őstag

Én is valami esemény alatt csináltam Eusebiot (Talán valami BL lapok voltak kint), az össz packból walkout sem jött, egy 85 Falcao volt a legjobb. Szóval ez is a rosszabbik oldal. :)

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#34595) A guru válasza dejvid8 (#34594) üzenetére


A guru
addikt

Nyugi, Gullit, Vieira nekem sem adott semmit anno, de most valamit húztak a pack luckon.

(#34596) elod22 válasza A guru (#34595) üzenetére


elod22
senior tag

Én például tegnapelőtt raktam ki a Blanc sbc-t és a legjobb lap egy Hradeczky volt a 100k csomagból, a többiben még board sem volt. Szerintem aznap nagyon le volt húzva a drop rate, mert a reward és marquee csomagokból sem jött 83-nál nagyobb. Lehet ezzel magyarázható az is, hogy nem csökkentek a bpl tots lapok árai.

(#34597) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

1/1 utan 8/1 ... apa kezdodik. :o

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#34598) gabesz82


gabesz82
senior tag

El sem hittem amikor kiírta a végén :)

PSN: Morfologus82

(#34599) ApaFarkas


ApaFarkas
csendes tag

Remélem jön valami olcsón kirakhato toty,mint pl a saudi volt 😄

(#34600) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

Urak!

19:05kor elnyitom a 305 pakkot... ;]
LINK
:R

XONE: LedyGyusziHU

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.