Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35951) Mrguba


Mrguba
őstag

Sracok honnan vegyek Bl Rare kartyat? :D Nincs a piacon

(#35952) szabyka95 válasza Mrguba (#35951) üzenetére


szabyka95
őstag

Megvalaszoltad a kérdést sajat magadnak
Ha nincs piacon akkor honnan vegyél?

(#35953) thebigK válasza Mrguba (#35951) üzenetére


thebigK
addikt

Snipe. Probalkozz, idobe fog telni

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#35954) sz_abika válasza Mrguba (#35951) üzenetére


sz_abika
addikt

Nekem tegnap végül csak összejött...6-9ig esélytelen volt, de este 10-11 felé félóra alatt fogtam kettőt és így be tudtam fejezni az SBCt.

Nekem a Liga Nos és League of Russia szűkítés hozta meg a sikert ám!

PSN: xszabikax

(#35955) Sickboy25 válasza sz_abika (#35954) üzenetére


Sickboy25
addikt

nekem még mindig nem jött össze...

A szűkítés után az árat törölted?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#35956) Zimmi91 válasza Sickboy25 (#35955) üzenetére


Zimmi91
addikt

Én 2 kapust vettem 10k-ért , olcsóbbat egyszerűen nem lehetett vadászni :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#35957) p0ty


p0ty
aktív tag

1 meccset nyomtam de el is ment a kedvem, nem tudom felfogni hogy a TOTS Parejo hogy tudja utolérni a Bappét valamint a Neymart, én Eusebioval és Bappéval nem tudom lefutni a védőket nekem a 91VVD valamint a TOTS Laporte lófasz mind a 2 védőmet megfutják, de hétvégén Moore futotta meg Eusebiot és Bappét szóval már tényleg nem tudom megérteni mit csináljak, ja a legszebb hogy szélen akármilyen gyors vagy lassú játékossal jönnek TOTS Telles lemarad folyamatosan :D mindenki fullos chem meg chemstyle de semmi :D nevetséges az egész, első mai meccsemen 1x nem volt autoblokk a játékosaimtól, ellenfél fullba blokkol zöldre megint kirúgtam a 82. sorba a labdát viszont timed nélkül meg rugdossák ellenem a gólokat :D

(#35958) Bohus84


Bohus84
tag

Sziasztok! Kiraktam Ramost így most jönni kéne egy spanyol ikonnak hogy meglegyen a max chem mindenkinek. Prime Raul elérhető árban van. Hol jobb játszatni? Ha st akkor mögötte cam 91es reus. Ha ő a középső cam akkor 93as Lewa van elől. Két szélen neymar és mbappe van. 4231 ugye.

(#35959) Sickboy25 válasza Zimmi91 (#35956) üzenetére


Sickboy25
addikt

10K-ért sem tudok venni... Ahogy rámegyek már piros is... Pedig akkor ugrik fel... Lassú vagyok az appban-...

Mindegy ki lenne csak jöjjön :DDD

Ui.: 20K-ért is 5 percen belül elmennek..

Ui.: valaki elütötte Onanát és egy ezresért rakta fel... :Y :DDD

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#35960) etaclan1984 válasza p0ty (#35957) üzenetére


etaclan1984
őstag

Ugye azért nem a 9. hónapban kell felvilágosítanom hogy idén EGÉSZ évben ha 99es játékosnál van a labda utolérik sokkal lassabb játékosok is ? A 19es fifa szeptember 29.én sem arról szólt hogy lődd előre és fuss...

[ Szerkesztve ]

(#35961) szabyka95 válasza p0ty (#35957) üzenetére


szabyka95
őstag

Ps illetve xbox kontrollerem a jobb analogon kivul mas gombok is vannak. Nem tudom van e futas szimulator, de rakereshetsz. Bolt is megbukott focistakent
Ajanlom a fifa 13t s agbonlahort, nagyon fun volt lb + y s cso

[ Szerkesztve ]

(#35962) sz_abika válasza Sickboy25 (#35955) üzenetére


sz_abika
addikt

Nem, de elkezdtem növelni 10től 20ig, aztán menetközben mindig jött valaki - az más kérdés hogy mennyire sikerült nekem leütnöm :)

PSN: xszabikax

(#35963) Fifaisshit válasza sz_abika (#35962) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Hat nem ertem hogy csinaljatok :)
Nekem meg se jelennek nem hogy leussem :)

(#35964) toxicjew


toxicjew
addikt

Na ilyenkor örülök, hogy megmaradt vagy 6-7 ucl rare lapom meg ugyanennyi non-rare is :P Nem gondoltam volna, hogy ekkora szenvedés lesz kiraknotok ezt az sbct :( Kitartás :)

(#35965) Zimmi91 válasza A guru (#35919) üzenetére


Zimmi91
addikt

A companionba mutatja, hogy megcsináltam már az SBC-t, de új pakkot nem kaptam érte :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#35966) thebigK válasza Zimmi91 (#35965) üzenetére


thebigK
addikt

Egesz evre kivetitheto elokep az ea embereinel, nem ertem a csodalkozast :F

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#35967) MdewC válasza p0ty (#35957) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ne is olvasd a kommenteket. :)

Tellest mi is eladtuk, ugyan olyan rosszul helyezkedik mint toty Marcelo. Váltsd le a brazilt. Javaslom Albat, sokkal jobb lap. Jobban helyezkedik, nem érzem törpének, a szerelése hasonlóan bugos mint Ramosnak, jól passzol és a kifejelése se katasztrófa, sőt.

The BIGK. :DDD

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#35968) Zimmi91 válasza thebigK (#35966) üzenetére


Zimmi91
addikt

Te hülye úgy felröhögtem az irodában, hogy mindenki engem nézett :DDD :DDD :DDD

Iszonyat jó kép lett az EA emberéről, elismerésem ;]

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#35969) szabyka95


szabyka95
őstag

Off:
Melyik online jatek nem b.assza fel az embert?

(#35970) Edgar2621 válasza szabyka95 (#35969) üzenetére


Edgar2621
őstag

Rosszlanyok.HÁÚ. Egy haverom haverja mondta hogy az inkább lenyugtat, de ki tudhatja ugyebár

XO: Gollami26

(#35971) Fifaisshit válasza szabyka95 (#35969) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Peggle :D

(#35972) dejvid8 válasza Fifaisshit (#35971) üzenetére


dejvid8
őstag

😂😂😂😂 basszus, sokat játszottam azt Xbox 360on annó, jó is volt :D

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#35973) p0ty válasza etaclan1984 (#35960) üzenetére


p0ty
aktív tag

lehet akkor rosszul fejeztem ki magam, de ha ugyan az a támadója van az ellenfélnek mint nekem és ugyan az a védő vagy rosszabb verzió, de az én védőm mintha le lenne ragadva talpánál fogva úgy megy az övé meg megfut, és igen 9. hónap és igen tudom hogy a lassabb védő lefutja a gyors támadót csak ha az övé megfutja az enyémet akkor az enyém miért nem az övét?
ennél okosabb lett volna az a hozzászólás hogy lehet a védőid fentebb helyezkednek mint az övé és több ideje van megfutni tehát a csúszkát a CT-nél tologasd hátha jobb lesz vagy akármi, teszem hozzá kicsit visszább húztam a védőket és most már 2 meccsen se volt ez a megfutás, de lehet csak szerencsém volt viszont direkt off topicnak tettem ki de látom sok "kedves" ember van itt :DD

szabyka95.: ezt meg nem is tudom értelmezni emrt a futásról és a zöld timedről írtam és erre felhozod hogy "a jobb analogon kivul mas gombok is vannak." jobb analóggal én cselezni szoktam, szóval egyáltalán nem értem mire gondolsz

MdewC.: coin felszabadítás miatt van ő, mert a portugál garantált TOTS-ból őt kaptam és ő számomra olyan játékos aki egyik meccsen mindig megelőzi az előtte lévőt de van mikor inkább megáll mögötte, passzolni és fejelni nálam szokott és nem igen fejelik le a szélén de ami a kártyáján van futásban az ami nem jön ki nálam nem tudom miért, nálam eddig FS Ferland Mendy volt a legjobb ott hátul

(#35974) Fifaisshit válasza dejvid8 (#35972) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Mi a mai napig nyomjuk a 2vel egy-egy pialas alkalmaval :D
Orok :D

(#35975) szabyka95 válasza p0ty (#35973) üzenetére


szabyka95
őstag

Elb.sztam,rt/r2 re gondoltam, ez mar a masodik h elvétem

Rakd be a depthet 1re,ugy nem futnak le. Amikor feler a 16os ele v inkabb 30 mre a kaputol nyomd be a team pressuret
Ja, es drop back. Hihetetlen kombo az alacsony depth + drop back + team pressure

[ Szerkesztve ]

(#35976) thebigK válasza Zimmi91 (#35968) üzenetére


thebigK
addikt

Munkaidoben nem szabad....ha ezt a fonokom latna...kar, hogy nem illik ide szakmailag :D

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#35977) MdewC válasza p0ty (#35973) üzenetére


MdewC
nagyúr

Azt értem, hogy coin miatt van, de ha "sz@r" akkor "sz@r".

Én nem szenvednék vele a helyedben. ;)

Mendy és Alba is jobb lap. Telles nem konzisztens és sztem a helyezkedése se jó, a wr ellenére. Csak tippet adtam.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#35978) toxicjew válasza thebigK (#35966) üzenetére


toxicjew
addikt

Erről a szituációról nekem mindig ez a kép jut eszembe (bocs MU fanok) :))

(#35979) Mrguba


Mrguba
őstag

SraCOK a spanyol liga garantalt tots volt mar vagy hulye vagyok? :D

(#35980) gabigyerek válasza Mrguba (#35979) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Ma lesz elvileg.

Illetve ma este adják a Süperliga tots pakkot is, aki befürdött vele.

PS4

(#35981) szabyka95 válasza Mrguba (#35979) üzenetére


szabyka95
őstag

Ma este jön, bronz v silvert lehet nyitni belole

(#35982) Zimmi91 válasza szabyka95 (#35981) üzenetére


Zimmi91
addikt

;] ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#35983) Mrguba válasza szabyka95 (#35981) üzenetére


Mrguba
őstag

:C :C :C :C

(#35984) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

A múltkori nagy indulatokat kavart bejegyzések után, ezt inkább most csak így itt hagyom.

https://esport1.hu/news/2019/06/04/fifa19-ea-sports-dokumentum-szkript-es-csalas-derult-ki-tzeus

PS4

(#35985) p0ty válasza MdewC (#35977) üzenetére


p0ty
aktív tag

hát értem én csak megint kb épp hogy meg lesz a Da Costa aki kellene, ha nagyot nyitok akkor tudom vissza venni a mendyt, még a Garantált la liga tots csomagot se tehetem ki mert a clubban senki sincs és a coin is a Da Costára gyűlik, valamint a mostani La liga TOTS miatt lehet ki se nyitom majd csak péntek 7 után a 2db 100k csomagot

(#35986) akooos válasza gabigyerek (#35984) üzenetére


akooos
veterán

Továbbra sem értem ami ekörül a misztikus szabadalom körül folyik..... felesleges volt ezt a cikket betenni ide, annyira nívós oldal az esport1.hu mint a napiszar.com. Kiemelik azt a részt, amelyikben a rubber-band effektet taglalják, autós példával. Aztán hirtelen JA AMÚGY A FIFÁBAN A KAPUS ÉS A PASSZ IS ÍGY MŰKÖDIK!!!!!44

Biztos én vagyok a túl hülye, de továbbra sem jelenti egyértelműen a user and user's competitor azt, hogy PVP esetén is mindig működik a dynamic difficulty adjustment.

0 forintot ér ez a cikk, hiába boncolgat érdekes témát, amiről szívesen olvasna az ember valóságot.

(#35987) MdewC válasza p0ty (#35985) üzenetére


MdewC
nagyúr

Da Costa fullos, őt meg kell venni.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#35988) gabigyerek válasza akooos (#35986) üzenetére


gabigyerek
senior tag

SZVSZ nem felesleges, hiszen minden ami Fifával kapcsolatos, annak itt helye van.

Valóban, nincs odaírva, hogy Fifában is benne van, és csak egy autós példa. De autós játék sincs megnevezve, így gyakorlatilag bármilyen autós játékban tapasztal az ember hasonlót, azt mondja, hogy abban nincs, mert nincs kilistázva, hogy abban pont benne van e amivel játszik :)

A szabadalom nem ilyen. Pl. szabadalmaztatsz egy LOGO-t, de azt már nem hogy azt mire használod fel (pulóver, póló, molino stb.), csak hogy mostantól ez a te védjegyed és más ilyen formában ezt nem használhatja.

Na jó, de tényleg nem állok ki mellette vagy ellene, csak úgy van ez a dolog azt kész :)

PS4

(#35989) etaclan1984 válasza akooos (#35986) üzenetére


etaclan1984
őstag

A cikk nyilván elég felületesen foglalkozik vele, de szerintem egy esport1.hu-n nem is várható egy 4 oldalas iromány ennek boncolgatására. Azt már nem biztos hogy sokan elolvasnák. Egy átlag játékosnak viszont bőven elég amiket leírnak benne, mert attól nem ferdít vagy talál ki dolgokat a YT videóból.
Nézd a jó oldalát, így legalább sokan tudnak most a dologról és az EA-nél pattog a labda. Bár ismerve őket csak simán nem foglalkoznak az ügyel :D

(#35990) thebigK


thebigK
addikt

Kozben Luka Jovic -> Real

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#35991) MdewC válasza etaclan1984 (#35989) üzenetére


MdewC
nagyúr

"Bár ismerve őket csak simán nem foglalkoznak az ügyel." Legjobb taktika.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#35992) Yodamest válasza szabyka95 (#35975) üzenetére


Yodamest
addikt

én pont így használom ahogy írod is, egész pontosan: drop back, csúszkán 3-as mélység, és ha az ellenfél felér a 16-os előterébe akkor high pressure. Nagyon jó!

(egyetlen rossz benne hogy állandóan kapcsolgatni kell ki-be a high pressuret és nem szabad elfelejteni, mert ha úgy marad könnyen gólt kapsz)

(#35993) szabyka95 válasza Yodamest (#35992) üzenetére


szabyka95
őstag

Ez olyan mint amikor 1v1 be vagy, megkell nyomni a loves gombot ha golt akarsz rugni ;]

(#35994) gabigyerek válasza szabyka95 (#35993) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Miiii??? Nyomni kell valamit a lövéshez?

Akkor már értek mindent. Így is szerzek pár gólt, de kipróbálom :)

PS4

(#35995) szabyka95 válasza gabigyerek (#35994) üzenetére


szabyka95
őstag

nem muszaj, de ajanlott

(#35996) gabigyerek válasza szabyka95 (#35995) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Tudtam, hogy egyszer elő jönnek a hiányosságaim amiatt, hogy a practice arénát skippeltem :(

PS4

(#35997) MdewC válasza szabyka95 (#35975) üzenetére


MdewC
nagyúr

Játszani nem is kell tudni, elég ha ezt benyomod.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#35998) Yodamest válasza MdewC (#35997) üzenetére


Yodamest
addikt

Ennyire azért nem durva a helyzet, legalábbis én nem érzem magam OP-nek emiatt. Közelébe nincs az el tornádó, kick off, kroketta spemmeknek. Amikor rászoktam kb 2 hónapja a drop backre fogalmam se volt, hogy op vagy nem op, szóval nem is azért kezdtem el használni abszolút. Egyszerűen csak azt éreztem stabilabb a védelmem, behúzódik a csapat és az én kontrajátékomhoz ez tök jól illik. Viszont a hátránya ugyanúgy megvan, mert ha nem használom mellé a pressuret akkor annyira behúzódik hátra a csapat, hogy simán kikapok a 20 méteres kapáslövésekből, amikre reagálni sem tudok.

Ja meg hát simán feltörhető ez is ha valaki a széleken is indítana támadásokat és széthúzná, de mivel mindenki a centrumban próbál alkotni valamit, így nagyon egyszerű ellenük: simán csak középre viszek annyi embert amennyit tudok + high prerssure. Az ellen kreativitásának hiánya már nem az én hibám.

[ Szerkesztve ]

(#35999) MdewC válasza Yodamest (#35998) üzenetére


MdewC
nagyúr

Pedig de. Mármint most ez a leg OP-b. ;)

Nem véletlenül tolom én is a fejeseket, meg a kapásokat, mert wl-ben 10/8 ezzel jönnek és a gép magától, azaz full magától védekezik.

Nekem ezzel nincs bajom, mert van ellene fegyverem, tűz a tűz ellen. :D

Ez van.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#36000) Sickboy25


Sickboy25
addikt

ezt az UCL rare lapot lehetetlen beszerezni... Nem hiszem el, ahogy felbukkan rögtön rámegyek és már piros is... :Y :Y

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.