Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34501) p0ty válasza zolika7373 (#34496) üzenetére


p0ty
aktív tag

ezen én is gondolkodtam, és vártam a weekly obj-ben mert jövőhét szombattól lesz június 1, szerintem jövőhéten kedd-szerda körül jön majd sbc, vagyis most erre számítok

(#34502) v-man


v-man
őstag

Duplázták Da Costa max árát, 400-ról 800, ha esetleg vki szerencsésebb volt mint én és sikerült vennie, már adhatja is el 200 haszonnal.
Legalább 8at vittek el az orrom elől, abban a pillanatban, hogy kitették 😐

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#34503) elod22


elod22
senior tag

Azért Halstenberg se piskóta egy shadow lappal. 187 cm, 96 jumping, 91 strenght, 97 pace, majdnem 99 def, ráadásul az ára se vészes.

[ Szerkesztve ]

(#34504) thebigK


thebigK
addikt

5bol 2 win, 3 vereseg a kikapcsolo gep miatt... remek :(

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#34505) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Castro b2b ikon nyitas! :Y

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#34506) uszid94 válasza Sickboy25 (#34500) üzenetére


uszid94
tag

Ez nem bekepzeles fix hogy igy van. Velemenyem szerint a multunk soran valakiknek mely sebet okoztunk es azota is az atkukat szivjuk... vannak sved ismeroseim es a tori orajukon azt tanitjak magyarorszagrol hogy a 2. Vh utan jott letre ... ok pedig lealltak vitatkozni az oran...

[ Szerkesztve ]

(#34507) akooos válasza uszid94 (#34506) üzenetére


akooos
veterán

És ha Willi Orban maradt volna német, akkor benne lenne? Legalább magadban küzdenél ezekkel az összeesküvésekkel :)

[ Szerkesztve ]

(#34508) gabesz82 válasza uszid94 (#34506) üzenetére


gabesz82
senior tag

Ezeket a baromságokat legalább ne ebbe a fórumba írkáld már...

PSN: Morfologus82

(#34509) Stylerr válasza gabesz82 (#34508) üzenetére


Stylerr
addikt

Időszakosan jönnek ilyen okosságok ide.. :)

(#34510) gabesz82 válasza Stylerr (#34509) üzenetére


gabesz82
senior tag

Még az egyéb bug, gameplay konteók közül párnak tényleg van alapja, de ez már nekem a too much kategória :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#34511) toxicjew


toxicjew
addikt

Ilyennel se találkoztam még... Gyerek lőtt egy szarmák gólt szögletbol, fogalmam sincs hogy hogyan, kapus kiejtette a labdát, erre lőtt utána egy öngólt :R utólag biztos bánja mert a hosszabbításban nyertem :)) egyébként ezen a meccsen elkepeszto dolgok történtek, időnként a jatekosom egyiranyban futott és nem lehet le váltani róla, sőt semmit se csinálni... :U és ez nem a labdás glitch volt, általában szöglet után történt.

(#34512) Readonly2 válasza gabesz82 (#34510) üzenetére


Readonly2
tag

Hagyjátok mert hosszabbanfogja kifejteni ...

(#34513) KaksziLajos válasza gabesz82 (#34510) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Egyébiránt a németek tényleg pikkelnek ránk a hazánk által képviselt migránspoilitika miatt. Ez tény. De hogy ennek köze legyen a játékhoz nehezen tudom elképzelni...

(#34514) uszid94 válasza gabesz82 (#34508) üzenetére


uszid94
tag

Ezek nem baromsagok 6 sved lany testverek akarmikor megerositik ;) Szerinted romanoknal mi megy? Menj ki Erdelybe egy turistavezetovel es meg tudod :) elvezetes is lesz ezzel be is fejeztem mivel tudjuk nem ide valo tema

(#34515) uszid94 válasza KaksziLajos (#34513) üzenetére


uszid94
tag

Nem kell komolyan venni ez egy koltoi tulzas volt ...

(#34516) KaksziLajos


KaksziLajos
senior tag

Na, most nézem csütörtökön egy Telles-Militao picket kérnék. :Y Köszönöm! :DDD

(#34517) gabesz82 válasza uszid94 (#34514) üzenetére


gabesz82
senior tag

Az az igazság, hogy volt egy olyan ember, hogy Raoul Wallenberg, egy svéd diplomata, aki nem mellesleg rengeteg magyar zsidó életét mentette meg a 2. VH ALATT, nem utána, nem előtte, hanem közben. Elég erős a gyanum, hogy róla is tanulnak töri órán, viszont így felborul az idősík... De ezzel befejeztem a töri témát :R

PSN: Morfologus82

(#34518) Kristof_94 válasza thebigK (#34504) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Csak simán leáll, mintha lenyomtad volna az elosztót?

(#34519) thebigK válasza Kristof_94 (#34518) üzenetére


thebigK
addikt

Ige, aztan 2 perc mulva ujraindul. Felforrt, nem hutott a procihuto, 80 fok felett volt, harmadszor (!!!) sikerult ujrapasztazassal ravennem, hogy terheles alatt se legyen tobb mint 60 fok, de baszhatom, megint kikapcsolt....proci, alaplap vagy ram.
Feladom. Megy ki az ablakon a francba

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#34520) Kristof_94 válasza thebigK (#34519) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Sajnálom! Nekem is érne már a videokártya cseréje, mert érzékelem, hogy nehezen viszi már. Mondjuk én annyira nem értek hozzá, szóval majd a szervizben, ha az asszony engedi a beruházást. :D

[ Szerkesztve ]

(#34521) Stylerr válasza Kristof_94 (#34520) üzenetére


Stylerr
addikt

Évekig szenvedtem PC-n a gép instabilitása miatt (pedig jó gépem van, minőségi alkatrészekből), idén konzolra váltottam, és nektek is csak ezt tudom javasolni. A konzol nem kap kékhalált, nem lesz vírusos, nem romlik el benne alkatrész, nem kapcsol ki random.

[ Szerkesztve ]

(#34522) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Offline játékban már nincs lehetőség saját csapat létre hozásának?
Mindig élveztem saját csapatot összerakosgatni, és azzal 1 saját bajnokságban küzdeni a gép ellen.
De nem találok erre lehetőséget. Csak én nem vettem észre, vagy nincs rá lehetőség már? :U

:R

(#34523) v-man válasza Stylerr (#34521) üzenetére


v-man
őstag

+1, irány mindenki konzolra 😊

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#34524) Szigma70


Szigma70
addikt

Azt hittem, ez a Witsel gyerek olcsóbb lesz.
A játék egyik legjobb középpályása lett, de sajnos prime Ballack árában
Egy engine lappal hibátlan a csóka

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#34525) thebigK válasza Stylerr (#34521) üzenetére


thebigK
addikt

En biztos nem szopok vegig megegy evet pc-n, szoval jovore tuti konzol

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#34526) Szigma70 válasza thebigK (#34525) üzenetére


Szigma70
addikt

Jahh
Anno ezért váltottam en is. Egy közepes videokártya áráért nincs gond

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#34527) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Nem tudnám kihasználni a konzolt, jó ez nekem.
Amúgy brutális, hogy milyen árak vannak. Bruno Fernandes lapja elég jól néz ki, de nehezen beépíthető.

(#34528) p0ty


p0ty
aktív tag

PC-sek nektek is szórakozik az Origin? folyamatosan dobál offlineból onlineba

(#34529) akooos válasza Kristof_94 (#34527) üzenetére


akooos
veterán

40k egy használt xbox. Ha csak fifazol is megéri :))

(#34530) Readonly2


Readonly2
tag

Bakker , olyan késések vannak boxon ami hihetetlen . Most épp a meccs utáni képernyő tölt 3 perce...

(#34531) KaksziLajos válasza akooos (#34529) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

A PC-s Fifa már évek óta haldoklik. Jövőre még a mostaninál is kevesebb játékos lesz ott. Majd eljátszogatnak pár százan egymással, minden NIF Gold lap 100 ezer felett lesz. :D ;]

(#34532) MdewC válasza Yodamest (#34458) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ezt adom. Ez egész loot rendszer egy rabló szar.

Szigma: pontosan. Ez fullba benne van. :) Erről nem tehetek, de így van.

Miért? Nem így van?

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#34533) MdewC válasza adise (#34462) üzenetére


MdewC
nagyúr

Te miről beszélsz kisbarátom? :D

Gondolkozzál már...

Vki szájon csapna akkor meg fel lennél háborodva? :D

Ja vágom mi lehet a háttérbe. Grat a hülyeséghez. ;)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#34534) szabyka95 válasza adise (#34462) üzenetére


szabyka95
őstag

+1 😂 😂 :C
Ezen jót nevettem

(#34535) MdewC


MdewC
nagyúr

Azt gondoltam, hogy sok ember agyát felcsesszük, legalább nem árul senki zságbamacskát. 😘😘😘

:D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#34536) v-man


v-man
őstag

Da Costa ára beállt újra 400 körülre, lassan ki lehet próbálni 😁

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#34537) KaksziLajos válasza MdewC (#34533) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

:DDD :DDD :DDD :C :C :C

(#34538) Kristof_94 válasza v-man (#34536) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Durva belegondolni, hogy a top 100 ebből is milyen komoly zsetont fog szakítani.
És akkor még lesz 3 nagy liga, meg majd az ultimate tots.

[ Szerkesztve ]

(#34539) Szigma70


Szigma70
addikt

Ez döntő fölény?
És csak mákkal tudtam nyerni

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#34540) arpo04 válasza MdewC (#34535) üzenetére


arpo04
őstag

Nehez volt az orokbe fogadas? 😂😂 a masik kerdes, hogy Feri siman bele ment a Juves gyerek szobaba pedig o jol tudom Real fanatikus 😁😂
Mostanaba ritkan irok de azert vannak meg gyongyszemek.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#34541) MdewC válasza arpo04 (#34540) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem, inkább Juves. :)

Ez is zavaró lehet, tudom, tudom... ;)

Gondolj bele mikor vendégségbe is voltunk a kislányommal, meg a feleségemmel náluk, az milyen party lehetett... Pfejj! Köpedelem. 🤯🤯🤯 :P

;) :R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#34542) Edgar2621 válasza MdewC (#34533) üzenetére


Edgar2621
őstag

Ne húzd fel magad, szerintem poénos akart lenni és ez lett belőle. Az Epénisz méregetésetek mondjuk tényleg kicsit túlzás :P Bakker tök jó látni hogy ilyen csapatotok van, és azért van mögötte befektetett idő/energia/pénz is. Ezt bárki elérheti aki beleteszi a melót, persze nem kevésről van szó, de el lehet érni. Szóval le a kalappal előttetek és itt a példa, hogy meg lehet csinálni(az más kérdés hogy közben élvezi-e valaki, de mindenki úgy él ahogy tud és akar).

XO: Gollami26

(#34543) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Gyerekek brutalis dragulas van :)

(#34544) Szigma70 válasza Fifaisshit (#34543) üzenetére


Szigma70
addikt

Ne is mond, csináltam ma frissből lecsót, baszott drága a paradicsom is meg a paprika is.
Lassan olcsóbb a jó kis rantó husi

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#34545) KaksziLajos válasza Fifaisshit (#34543) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

És tényleg. 6,5 miska a csapatom. Sosem volt még ilyen jó, sokkot kaptam. :DDD

Érdekes amúgy, tényleg megugrottak az árak, nem kicsit. Mennyire kiszámíthatatlan ez a rész néha. Itt a TOTS, mindenki nyit, pickel, erre nemhogy csökkennének az árak, még nőnek is....

[ Szerkesztve ]

(#34546) Szigma70 válasza KaksziLajos (#34545) üzenetére


Szigma70
addikt

Senkinek nem maradt pakkja, sztem csak a fanatikus bundások nyitnak. A transferen sem ugrott meg az item szám. Egy hete volt 5 és 6 millió közti eladó cucc, ma este alig ment 4 felé.
Ezért van drágulás

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#34547) arpo04 válasza MdewC (#34541) üzenetére


arpo04
őstag

Ne vedd magadra nevess rajta. A csapatotokat pedig nem irigylem. Sok munka volt benne. :R
Szigma: hulye fejjel elnyitottam bpl alatt kb 50 pakkot. Semmi se jott, ma 7 pack es 3 tots... nem ertem a logikat. A csomagok erteke se igen volt tul jo megis 1,2 millas nyitas a 3 lap. Ez a jatek is olyan mint a nok, nem lehet soha megerteni.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#34548) adise válasza MdewC (#34541) üzenetére


adise
őstag

no offense csak poénnak szántam reméltem át jön pár embernek :D a sok összeesküvés elmélet közt

De tényleg ez egy játék a szorakozásról/szorakoztatásról kellene szólnia és az ötletekről a topiknak, nem a sok sírásról, hogy a magamfajta noobok is ellessenek pár trükköt tippet a jobbaktól. persze ez csak lehet engem zavar, hogy itt ugylátom sokan nem élvezik a játékot, csak görcsölnek felette. És a legegyszerubb annyit irni erre, hogy hello nem kell olvasni :DDD

(#34549) Kristof_94 válasza KaksziLajos (#34545) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem olyan 8 millió bár ebből csak tots Allan eladható. :D
Tényleg bolond a piac, én is lemondtam a további vásárlásról.

(#34550) Pietrosz


Pietrosz
addikt

Jött ma valami vízilabda patch? Az előbb volt egy 7-6 ra megnyert meccsem. Volt itt minden, Ronaldo mesterharmas fejesbol, null szöges gól és hasonlók.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.