Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4651) Lori82


Lori82
senior tag

PL-es a fő csapatom velük nyomom a WL-t meg a többi online részt,de van egy Serie A-s csapatom is ,nem túl erős,nem túl drága velük az SB-t .A Serie A-s csapatomba kellene egy nem túl drága max 10 k-s csatár viszonylag gyors ha lehet.Eder jó,de ha elfárad,nincs minőségi cseréje. Defrelt próbáltam ,ő csak kapufát tud rúgni,hihetetlen. Immobile is csődöt mondott nálam,pedig a tavalyi FIF lapja Isten volt.Kedvenc csatárom volt.Tippek?

(#4652) sz_abika válasza Kristof_94 (#4650) üzenetére


sz_abika
addikt

Nem most ruháznék amikor még magasak az áraik :)

PSN: xszabikax

(#4653) kiserik válasza Lori82 (#4651) üzenetére


kiserik
senior tag

Egyelőre csak Gomez-t tudom javasolni, nekem Belotti teljesítménye nagyon változó. Most lent van az ára, annyit bőven megér.

(#4654) TBMC


TBMC
addikt

kb 30pakk elnyitása után dobott egy dembélét.
mikor érdemes eladni szerintetek? mihamarabb? vagy érdemes várni vele? 40k körül mozog most

markbellus.hu 

(#4655) Francesco003 válasza MdewC (#4649) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Most tettem be camba😂😂az a baj védekezésbe jobb Matuidi Támadásba Marci...

(#4656) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Online draft 4 nyertes meccsért adott 2 sima gold packet meg 2 premium gold player packet... :D :W

(#4657) pethYeti


pethYeti
addikt

Nagyon közel vagyok az Uninstallhoz és hogy örökre elfelejtsem ezt a pofátlanul ember idegeit szétb@szó játékot...

(#4658) Takcsi


Takcsi
csendes tag

Sziasztok !
Segítséget szeretnék kérni .
[kép]
Ezt a cspatot tudtam összrakni de nem tudok semipro-nál jobb csapatok ellen nyerni, (online meg eddig csak egy döntetlen volt a legjobb) valamit nagyon rosszul csinálok? Ha tudnátik segíteni milyen taktikát kéne alkamaznom vagy hol változtassak. A segítséget előre is köszönöm. :R
Üdv Takcsi

Takcsi

(#4659) #16514048 válasza Kristof_94 (#4650) üzenetére


#16514048
törölt tag

Mindenképp érdemes, előbb-utóbb kelleni fognak valamilyen sbc-be. De még én is várnék, ahogy elnézem tavaly a black friday előtt voltak a legolcsóbbak.

(#4660) TBMC válasza kiserik (#4640) üzenetére


TBMC
addikt

köszi!
akkor maradok 1 csapatnál :K

markbellus.hu 

(#4661) Kristof_94 válasza #16514048 (#4659) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Muszáj befektetni, valami ikonra szeretnék majd lecsapni, legyen az akár egy nem eladható sbc változat is. Pl. a 91-es prime Shearer, bár sajnos szégyenteljesen le van húzva az a lap... :F

(#4662) Lori82 válasza kiserik (#4653) üzenetére


Lori82
senior tag

Gómez PC-n 20k,az nekem jelenleg sok :) Nincs is annyi zsetonom,vettem egy Willian-Bakayoko Chelsea duót a PL csapatomba,ha már Chelsea szurkoló vagyok :)

(#4663) pethYeti válasza Lori82 (#4662) üzenetére


pethYeti
addikt

Ha Chelsea szurkoló lennél azt a Williant dobod a kukába, szégyen amit idén művel, elvből nem játszhat soha a csapatomban.

(#4664) Lori82 válasza pethYeti (#4663) üzenetére


Lori82
senior tag

Nekem az egyik nagy kedvencem,de idén tényleg gyenge nagyon visszaesett.A kezdő sebessége páratlan,csak valahogy idén nem kamatoztatja.

(#4665) pethYeti válasza Lori82 (#4664) üzenetére


pethYeti
addikt

Egy jó szezonja volt, amikor az egész csapat csődöt mondott ő meg berugdosta a szabadokat sorra. Borzasztóan telibeszarom módon játszik minden egyes meccsen, nincs még egy focista akit ennyire nem csípek a csapatban.

(#4666) etaclan1984 válasza pethYeti (#4665) üzenetére


etaclan1984
őstag

Már megvan a PL aranya, most már menne Kínába pénz keresni :D

[ Szerkesztve ]

(#4667) pethYeti válasza etaclan1984 (#4666) üzenetére


pethYeti
addikt

Á nem, most lenyilatkozta pár hete, hogy Mourinho milyen jó barátja, szóval remélem megy oda rontani a levegőt. Matic is kezd "beilleszkedni" és felvenni a Chelsea-s formáját, szerintem Wili-nek se kéne sok. ;]

(#4668) akooos válasza pethYeti (#4663) üzenetére


akooos
veterán

Amióta meghalt az anyukája, egy fillért nem ér szegény. Pedig nagy kedvencem volt.
"He hates Tottenham, he hates Tottenham."

(#4669) poolzee


poolzee
tag

sziasztok

Szerintetek Xbox One X-en a fifa 18 "érezhetően szebb" "jobb" lesz?

poolzee

(#4670) gabesz82 válasza poolzee (#4669) üzenetére


gabesz82
senior tag

Szerintem szebb lesz, mivel azon már kihasználja, hogy a játék natív 4K-ra lett írva, de nyilván ahhoz kell egy 4K megjelenítő is. Az hogy jobb lesz-e... háááát... ennél már hova legyen jobb, tökéletesen ez a játék így is ;]

PSN: Morfologus82

(#4671) etaclan1984


etaclan1984
őstag

Azt lehet tudni hogy PC-n a friss price range updates mikor érkezik ? Legalábbis 2017.10.13-án elvileg PS4-re és XONE-ra kijöttek de PC-n nem változtak még a max áraik azoknak akinek konzolon emelkedett.

(#4672) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ennyire még nem ment rosszul a fifa... A DIV6-ból nem tudok feljutni... :C

(#4673) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Tehát azt mondjátok, a scream lapok inkább a boost időszak alatt fognak értéket veszteni? :(
Akkor tényleg eladom egy kivételével...az meg jó lesz valami FUTMAS csapatba, vagy lehet, hogy megtartom mindet, hátha lesz három, kedvemre való SBC.

etaclan1984: Azt lehet tudni, hogy kiknek változott ?

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#4674) MdewC válasza Kristof_94 (#4672) üzenetére


MdewC
nagyúr

Kell egy ikon, nincs mese. :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#4675) etaclan1984 válasza Aguinaga (#4673) üzenetére


etaclan1984
őstag

Még első héten vettem egy IF Ruffier-t (23k) akit azóta használok is. Már hetek óta max áron megy (65k), tegnap pl snipeoltam egyet 50kért, egy órán belül el is vitték max áron. Futbin-en azt írja 2017.10.13-án 65ról megemelték PS4-en 110, XONE-on 100 ezerre.

[ Szerkesztve ]

(#4676) WoldmanW


WoldmanW
újonc

Emberek! Segítség kéne. Hogy a vérbe kell védekezni?
PS4. Nekem csak futkosnak össze vissza, engem meg rögtön játszi könnyedséggel leszerelnek 3 méteren belül?!
Biztos nem csak a O gombot nyomják. Ahogy látom itt nagyon nagy spílerek vannak, ötlet?
Mit kell még nyomni??
kösz.

(#4677) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Nem tudja valaki miért mehetett fel az ára Sylvain Marveaux-nak? Kell most valami SBC-be vagy a következőkbe várható? Vettem 24db-ot még 600-800-ért. Most 3500 körül elmegy.

(#4678) TBMC válasza MdewC (#4643) üzenetére


TBMC
addikt

bedobsz egy linket a csapatodról? :) :B

markbellus.hu 

(#4679) Kristof_94 válasza MdewC (#4674) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Kölcsön Ruit próbálgattam, elég jó volt, de 4 meccset toltam vele csak, hátha jó lesz később. :D
Hogy szuperál DelPi?

(#4680) bajzal


bajzal
őstag

Szerintetek Kroos 100k vagy Modric 120k? :D

(#4681) Bazsi1987 válasza pethYeti (#4667) üzenetére


Bazsi1987
őstag

3-5-2 tudsz küldeni valamilyen taktikát? 😊

(#4682) Lori82 válasza akooos (#4668) üzenetére


Lori82
senior tag

Szerintem is jó focista Willian ,csak idén visszaesett a formája.Mondjuk én a szürke eminenciás Maticcsot is kedveltem,sokan nem látják,de nagyon fontos eleme volt ő a középpályának.

(#4683) nyervi válasza bajzal (#4680) üzenetére


nyervi
aktív tag

miféle kérdés ez? naná h Modric! :D

(#4684) Aguinaga válasza etaclan1984 (#4675) üzenetére


Aguinaga
őstag

Köszi a választ!
Azt gondoltam, van valami lista valahol, hogy kinek emelték meg a price range-jét.

Más:
Remélem, igazatok van, eladtam a 3 scream lapot, 78k tiszta nyereségért.
Majd ha lejjebb mennek, vissza veszek párat futmashoz.

PSN: OldSlowhand74

(#4685) dracox válasza bajzal (#4680) üzenetére


dracox
addikt

Modric alap egy LaLiga csapatban :K

(#4686) bajzal válasza dracox (#4685) üzenetére


bajzal
őstag

Engine-el nekem is tetszik :D

(#4687) pethYeti válasza Bazsi1987 (#4681) üzenetére


pethYeti
addikt

#4477

Azóta nem változtattam semmit, de ma csak 2-t nyertem. Abból egyiket 3-0-ról csalta el a gép :D

(#4688) akooos válasza pethYeti (#4687) üzenetére


akooos
veterán

Ma 4bol kétszer kaptam ki én is. Egyszer 2-0-ról a 70. perctől 3 gólt vert a gép (J.Lukaku...) Egyszer pedig 2-2 lett, hosszabbításban kapus piros lap, büntető, gól...

(#4689) pethYeti válasza akooos (#4688) üzenetére


pethYeti
addikt

#4657 Itt a csodás meccs vége. Sajnos az ellen nem lehet mit tenni, hogy egy gyenge lövés rövidre és kapus az ötös közepére üti pont az ellenfél elé, vagy jön utána a következő gól amikor két védőm a 16-os sarkában egymásnak fut és szétterülnek. :(((

(#4690) dtrms


dtrms
aktív tag

A squad battles featured meccset meddig lehet (lehetett!?) lejátszani?
Nekem azt írta ma 11 körül, hogy az esemény befejeződött. Pedig múlt héten is kedden játszottam le.

(#4691) Z'Z" válasza dracox (#4685) üzenetére


Z'Z"
őstag

Ezt meg tudom erősíteni, tényleg kihagyhatatlan.
Nemrég vettem én is, mert váltottam a spanyol ligára.
Nem raktam rá chem lapot, de így is jól teljesít nálam.

Ez a jelenlegi keret:

(#4692) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Egyébként nem azért, de tavaly ilyen tájba jött Mario Gaspar, Payet meg nem tom még milyen SBC amihez 1-2-3 scream kártya kellet, le merem fogadni, hogy jön most is. Legalábbis remélem, mert vettem jó pár playert, ha nem jön nov-1 ig eladom mindet.

[ Szerkesztve ]

(#4693) sz_abika válasza Geradossz (#4692) üzenetére


sz_abika
addikt

+1
De nem vagyok benne biztos hogy én be akarom áldozni Kovacicot, főleg hogy eladtam a 82-83asaimat jó pénzen.

PSN: xszabikax

(#4694) Geradossz válasza sz_abika (#4693) üzenetére


Geradossz
aktív tag

De arra fel írtam, hogy irkálják itt, hogy nemf og menni fel az áruk, meg majd csak karácsonykor ugyhogy el kell adni a scream lapokat. Ha kijön egy ilyen sbc most mint tavaly, 50-80 alatt nem fogsz találni scream lapot szvsz. Meg irják, hogy boostkor olcsóbb lesz, én ebben sem vagyok biztos. De ha jönnek iylen sbck a héten biztos h én nagyot kaszálok velük, legalábbis remélem.

Bár tavaly október 21 én már kint voltak a costa, payet, és mario gaspar lapok, lehet akkor, hogy idén nem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#4695) bajzal válasza Z'Z" (#4691) üzenetére


bajzal
őstag

Gameiro neked milyen? Nekem most Aspas van, nem rossz, de Gameiro jobbnak tűnik :D

(#4696) Stylerr válasza bajzal (#4695) üzenetére


Stylerr
addikt

Csodálkozom, hogy Murielt senki nem használja BBVA keretben. Hunter lappal nézzetek már rá a palira, nincs gyenge pontja, csak a fejjáték.

(#4697) Z'Z" válasza bajzal (#4695) üzenetére


Z'Z"
őstag

Amikor megvettem még nem nagy szám volt, de a Hunter lap sokat dobott rajta. 97 meccs 63 gól.

(#4698) mandleee


mandleee
tag

Sziasztok!

Egy hete írtam, hogy van az elsődleges brazil-spanyol hibrid ligás csapatom. Volt egy BPL csapatom, de valahogy nekem nem fekszik a játékuk, pedig próbálkoztam megkedvelni őket, de annyira bejöttek a brazilok, hogy elhatároztam elpasszolok minden angol ligás játékost és kicsit erősítem a csapatot. (Martial-t azért megtartom :) )

1 hét alatt sikerült megcsinálni a portugál ligás SBC-t, így összejött Casillas, sajnos még sok tapasztalat nincsen vele, de eddig is elégedett voltam a sima lapjával. Azt biztos, hogy nincsen sok időm játszani, örülök ha napi 1-2 meccset letolok, de azért mobilon a web-app-on van egy kis időm vásárolgatni. Jelenlegi keret 85 ezer coin, ezt kicsit szeretném feltornászni a nem használt játékosokból.

Csatár: Nyilván csatárnak IF Jesus lenne a legjobb, de erősen gondolkozom a sima arany lapján csatárnak. Másik lehetőség Roberto Firminho, vagy aki használható még talán az IF Vágner Love és még egész olcsó is.

CDM: Itt Casemiro-t néztem ki, neki is eléág borsós ára van, vele van tapasztalatok?

RM: Marlos helyett Williant néztem ki, cserének még ott van jelnelg is Felope Andreson. Megéri lecserélni Willianra?

LM: Douglas Costa lehet még opció, bár nagyon durván drága ő is. Lehet marad Taison..

LB: Alex Sandro nagyon drága, Marcelo is, így Filipe Luis-t néztem ki, jelenleg ő a legjobb deal így látatlanban.

CB-nek Ramost néztem ki, de pillanatnyilag megfelel hátul Nacho is.

Ti ki cserélnétek le? :) Köszi a segítséget! :R

ui: jelenlegi csapattal is megvagyok elégedve teljesen, kezdésnek nagyon jó deal volt velük, így ajánlom mindenkinek! Főleg a Taison - Bernard - Marlos - Fred - Giuliano tengelyt, kezdetkor is megfizethetők!

(#4699) bajzal válasza Stylerr (#4696) üzenetére


bajzal
őstag

én használom, lap nélkül és teljesen jó. 700 coin volt egyébként :D

Bocs, Murillo-val kevertem össze :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4700) Z'Z" válasza mandleee (#4698) üzenetére


Z'Z"
őstag

Én a helyedben Fredet beraknám CAM-ba és CDM-be pedig mehetne Allan, ha nem akarsz nagyon költeni.
Még az elején volt egy brazil keretem, de nem nagyon jött ki velük a lépés, ezért eladtam őket.
D Costát és Casemirót csak ajánlani tudom, nem jársz velük rosszul.
Érdekes,mert a BPL keret nekem se jött be az idén.
Akiket viszont ajánlani tudok azok a franciák, ütős kis csapatot össze lehet dobni belőlük.
Én eladtam őket is, mert elkezdett csökkenni az áruk, meg befektettem másba, most abból van a spanyol keretem.
Egyébként az az érdekes, hogy a Serie A-s játékosoknak durván elszálltak az áraik.
Mondjuk egy Nainggolan 200k felett van miközben egy Modric 100k WTF?!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.