Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 5

Hozzászólások

(#258) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Üdv!

Tegnap este kb. egy órát játszottam vele, így elsőre nagyon bejön, eléggé más azért, mint a 3 vagy a 4, azok igencsak hasonlóak voltak egymáshoz, nem csak a helyszín meg a történet változott.

A grafika igen ott van, jól is megy, FullHD-ban, Ultrán 60FPS, 1440p-ben nálam már nem az igazi.

Engem egyelőre a sarokban lévő "minimap" hiánya zavar kicsit, de meg lehet szokni, viszont, hogy nem tudom hol vannak mellék küldetések, mert térképen külön nem mutatja, az igen. Arra még nem jöttem rá, hogy lehet én vagyok vak, és van rá valahol mód, vagy van valami logikája is...

Meg itt akkor nem kell össze gyűjteni ilyen cuccokat, mint a 4-ben a naplókat meg maszkokat megsemmíteni? Meg ezek szerint az állatbörből fejlesztéses cucc is kikerült? Annak nagyon meg volt a hangulata szerintem :D Vagy később igen? Tényleg nagyon az elején vagyok még :)

Ahol meg lehet nézni a karaktereket, mikor megláttam a Hurk-t felnevettem :D 4-ben legnagyobb figura volt, és ugye ott mondta, hogy lelép, lehet, hogy Amerikába... Ez nagy poén :D

Plusz ez egyik legjobb fejlesztés az AMD logó az elején ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 5
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.