Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 5

Hozzászólások

(#301) Clubforum2 válasza RudY (#298) üzenetére


Clubforum2
tag

Köszi. Erősen gondolkodóba estem.

Magyarosítás kell? szórd le pirospaprikával, kösd át nemzetiszín szalaggal, dobd be gulyáslevesbe és már kész is...

(#302) sqpp válasza STC Speed (#299) üzenetére


sqpp
őstag

g2a

(#303) sqpp


sqpp
őstag

xd haver küldte mikor coopoztunk, szerintem azt hitte készülünk valamire!

Ja meg volt egy küldi mikor ilyen földönkívüli imádó emberkével kellett helizni, aztán megküldtem őt háturról lapáttal xd kiderült, hogy nem volt jó ötlet, a többit gondolhatjátok! :C

[ Szerkesztve ]

(#304) Zsohi


Zsohi
őstag

Sziasztok,

Tudja valaki miként lehetne a játékot rábírni arra, hogy 5.1-ben szóljon? A windows megfelelően van konfigurálva, a mintavételezésen is állítottam, de egyenlőre semmi...

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#305) Zsohi


Zsohi
őstag

Közben sikerült megoldani. Tanácstalanságomban letiltottam minden egyéb hangeszközt és jó lett. :DDD

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#306) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Gondolkodom rajta, hogy be kéne zsebelnem ezt a gamet annak ellenére, hogy az előző 2 rész nekem csalódás volt...
FX 8320-as eight core procim van, 12 GB ram meg R9 270X OC VGA-m.
Véleményetek szerint, ezen a konfigon elmegy élvezetes formában a játék?
Ha steam piacból szerzett online pénzből veszem meg a játékot, akkor is vissza tudom igényelni 2 óra múlva a pénzem?

Köszönöm :R

(#307) STC Speed válasza sqpp (#302) üzenetére


STC Speed
őstag

Köszi, és a coop hogy nézki, tehát missziók vannak és azokat kell teljesiteni, vagy az egész játékot együtt kinyomni? Gondolok itt arra,hogy mivan ha haver nem ér rá én meg tolnám, akkor ő lemarad, és ujra kell tolnom a küldiket?

(#308) hdekakas


hdekakas
senior tag

Azt lehet valahonnan tudni, hogy melyik outpost vagy küldetés milyen nehézségű? :U
Sehol nem látom. Nekikezdek valaminek úgy 1,5 órányi játékkal a game-ben, és jönnek nekem kutyákkal, helikopterrel, pajzsos katonák tízessével, lövök bele négyet, meg se kottyan neki, ő meg kettőt belém és megpusztulok. :F
Honnan lehet tudni, hogy merre fele menjek, melyik területeket érdemes csinálni a szintemnek megfelelően? :F
Csak az íjászlány van még a segítségemre, de az rohadtul nem csinál semmit, csak jön utánam.

[ Szerkesztve ]

(#309) ot93 válasza hdekakas (#308) üzenetére


ot93
senior tag

Lehet mert íjjal páncélosra minek lőjjön :D
Amúgy én úgy tudom, hogy, hogy egy idő után egyre nagyobb szintű a járőrőzés, hogy elkapjanak... És akkor jönnek felderítő repülök, stb. Habár nekem még nincs meg a game, de ilyent hallottam...

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#310) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Kérdezném akik már tolják ezerrel:
Nekem aki nagyon szerettem az FC3-at (többször végigtoltam), FC4 is bejött, a Primal nagy csalódás volt, mennyire ajánlott vétel az FC5? Ha már legalább olyan mint az FC3, akkor számomra best buy lenne, de nem teljesen jött le, hogy mennyire.
Köszönöm a visszajelzéseket!

Egyébként HRK-n ~14000 a normál verzió...

;) - The Power of the Light Side

(#311) Oposzumtoszó válasza Anonymus23 (#310) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Nagy FarCry fan vagyok, az összeset kijátszottam, nem is egyszer.

Nagyon jó lett ez a rész, de más mint az eddigiek!

Túl nagy a szabadság, ami nem feltétlenül probléma, csak könnyen bele lehet szaladni lehetetlen küldetésekbe. Az meg, hogy random a nyakamra zúdít egy száadnyi ellenséget, egyenesen sikítófrászt tudok tőle kapni! Sokkal durvábban spawnolja őket, mint a második részben, legalább is szerintem.

Olyan érzésem van, hogy nem lehet szépen sorban haladni, mert rádborít egyből egy rakat tennivalót.
A fejlesztési rendszer se szépen sorjában halad, azt fejlesztheted, amihez kedved, illetve pontod van.

[ Szerkesztve ]

(#312) RudY válasza hdekakas (#308) üzenetére


RudY
addikt

Írányítsd azt a lányt, hogy minél többet öljön, vagy területet figyeljen, a tapasztalat csak jót tesz neki. Szerintem inkább a civilek felszabadítását vedd előbbre, ahogy híre megy, egyre bátrabbak lesznek, többet segítenek, sok hasznos infót osztanak meg.

(#313) Anonymus23 válasza Oposzumtoszó (#311) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ez olyan Wildlands szerűnek tűnik egy picit, de akkor ugyanolyan repetitív minden benne mint a Wildlandsben?
Megvan az Origins is, ott is voltak tökre hasonló küldetések, de legalább a side questek nagyon sok esetben sztori szinten teljesen mások voltak, így viszont legalább érdekes is volt.

A SeasonPass (vagy gold) ad hozzá annyit, hogy megérje?

;) - The Power of the Light Side

(#314) Oposzumtoszó válasza Anonymus23 (#313) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Nekem is arra hajaz egy picit. Bele lehet futni, hogy megtisztítasz egy pontot, elkolbászolsz párszáz meterre és mire visszamész megint ott vannak. Ráadásul ugyan azok a karakterek.

En goldot vettem, digitálisan, de erről meg nem tudok nyilatkozni. Majd a dlc-k ből elválik. :-)

[ Szerkesztve ]

(#315) Anonymus23 válasza Oposzumtoszó (#314) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hát a Gold a 20% kedvezménnyel majdnem annyi mint a normál normál áron, és a nagyobb összegből a % nagyobb expicit összeg, és ismerve magamat, úgyis meg szoktam venni az SP-t is :)

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#316) Locutus válasza Oposzumtoszó (#314) üzenetére


Locutus
veterán

Viszont az ellenfelek okosabbak mint GR: W-ben. Jobban fel is fedeznek téged, előbb meghallanak, meglátnak, stb. Sőt, engem pl sokszor barangolás közben előbb látnak meg, minthogy én észrevenném őket...

Ami engem inkább elszomorít a GR: W-hez képest, hogy a táj sokkal kevésbé változatos. Ugyanabból a fából van lerakva 20 millió, oszt ennyi a térkép. Értem, hogy ez Montana, de azért na, kicsit egyhangú, hogy akármerre mész, "ugyanazt" látod.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#317) mrgregoryan


mrgregoryan
tag

Sziasztok!

du 16h után esetleg valaki COOP?
eléggé az elején vagyok még..

(#318) Oposzumtoszó válasza Locutus (#316) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Ebben igazad van! Bizony vadászat közben én is meglepődtem párszor, mikor a semmiből kaptam egy lövést.

A tájból még nem láttam sokat, szépen komótosan török előre. :DDD
Viszont amit eddig láttam az valóban egy eresztés. :K

(#319) RudY válasza Oposzumtoszó (#318) üzenetére


RudY
addikt

Ráfutottam, hogy egy medve összeveszett egy bikával a mező szélén :Y Komoly játszma volt, kellett volna a bunda, de végül a bika kergetett meg rendesen... ha nem jutok el az autóig simán legyalul :DDD

(#320) Oposzumtoszó válasza RudY (#319) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Én is kaptam már pár fülest a vadaktól. :))

De legalább könnyebb őket lelőni, mint a 4-ben. :U

(#321) sqpp válasza STC Speed (#307) üzenetére


sqpp
őstag

Annál viszitek a játékot, ahova csatlakoztok, tehát oda-vissza. Ha például lerombolod a szobrot x1 embernél és az x2 csatlakozik, akkor ő lerombolva látja majd, viszont ha megfordítod, akkor nem lesz.

Küldetések ugyan így, tehát igazából úgy van megcsinálva, hogy legyen értelme.

(#322) mrgregoryan


mrgregoryan
tag

ja bocs.
anyi még, hogy PC-n játszanék Copot, ha valakinek van kedve csatlakozni.
Uplay név: mrgregoryan

(#323) shotika válasza RudY (#319) üzenetére


shotika
őstag

Bunyozó medvék a legnagyobbak (ez azt hiszem a PRimalban is volt, de nem lehet megunni:D), illetve én beleszaladtam egy bikába, aki épp egy tehenet tett magáévá:D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#324) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

A hírhedt pulykával találkozott már valaki? Akarom mondani megküzdött vele valaki? :DDD

Veszélyes pulyka.

[ Szerkesztve ]

(#325) Locutus válasza Oposzumtoszó (#324) üzenetére


Locutus
veterán

Nekem a sniperes társamat kinyírta :)
De igazából könnyű lelőni.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#326) Dzsuri89 válasza Oposzumtoszó (#324) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Már hármat lepuffantottam. :D

(#327) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Na majd én is keresek egyet. Jó pénzt adnak a tolláért?

(#328) sz.atesz89 válasza Oposzumtoszó (#327) üzenetére


sz.atesz89
tag

Helló! Hogy lehet multizni vele látom készülnek a pályák, vannak cs-s pályák cod-sok.

PSN: szuhi

(#329) VincentVG


VincentVG
aktív tag

Nekem valahogy nem mukodik a vilag, tobbet vartam.

Nem mondom h rossz, mert ez legalabb egy korrektul optimalizalt ubisoft game, mar ennek is lehet orulni...

gondolom refund, vagy atadasa valakinek a digital verzio teljesen lehetetlen igaz

(#330) Oposzumtoszó válasza VincentVG (#329) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Milyen platformra vetted? Mennyi idő telt el a vásárlás óta? Elképzelhető, hogy el tudsz állni.

(#331) VincentVG válasza Oposzumtoszó (#330) üzenetére


VincentVG
aktív tag

pc-re nyito nap, szval valszeg nincs mar nagyon mit tenni.
nem tudom, elkapkodtam, egy far cry-t sem toltam vegig, de valahogy itt a korites behuzott,
de ez nalam nem ert meg full arat...nehany ora es 5-10 kuldetes utan mar eleg is volt...

u.i. az a baj h en a red dead 2 re keszultem mar itt a Q1 vegen, de hol van az meg.. :)

(#332) szallasi007


szallasi007
őstag

Végigtoltam faja volt :) Vége meg REALLY?

(#333) Locutus válasza szallasi007 (#332) üzenetére


Locutus
veterán

Nemám valaki elspoilerezi, legalább pár hetet várjatok már :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#334) Đusty válasza szallasi007 (#332) üzenetére


Đusty
addikt

Csak azt írd meg, hogy 100%? És ha igen hány óra volt?

(#335) freeknight


freeknight
őstag

A repülőkkel mi az istent lehet csinálni? John területén már annyira utálnak, hogy tele van velük az ég, és állandóan kiszúrnak. Nick is csak le tudja őket foglalni, előbb utóbb őt is leszedik, és csakb3 rakéta lehet nálam

(#336) sqpp válasza Đusty (#334) üzenetére


sqpp
őstag

Kétlem, hogy mindent normálisan csinált, mi még most foglaltuk el az első "államot" és még most sem fejeztük be teljesen és eddig 17 óra...

(#337) warcat válasza freeknight (#335) üzenetére


warcat
veterán

Amikor berregnek feletted, legyél guggolva, az a lopakodás megfelelője.
Az LMG-k (M60, M249) is gyorsan hazavágják őket.
Nem volt velük gondom ,pedig hard fokozat.

EA: It's in the crate!

(#338) Oposzumtoszó válasza freeknight (#335) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Én mióta nagy népszerűségnek örvendek, amennyire csak lehet gyorsutazok, vagy autóval megyek, vagy a fák rejtekében gyalog. Az autóban mondjuk kiszúrnak, de nagyobb a túlélési esély.

Elvileg csak az adott terület 100%-os kipucolásáig tart a nagy hajtóvadászat. :DDD

warcat: A guggolást kipróbálom, köszi a tippet.

[ Szerkesztve ]

(#339) warcat válasza Oposzumtoszó (#338) üzenetére


warcat
veterán

Az első zónámat (John) még végigtalpaltam/kocsikáztam de már mindenhova (felfegyverzett) helikopterrel megyek, az outpostokat is azzal szabadítom fel, fentről legéppuskázok mindent, viszlát :DDD

Egy kicsit figyelni kell a szektás gépekre de igazából fair a dolog mert bár gyorsan kilőnek, de ők is ugyanolyan sérülékenyek mint te.A lángvágóval meg kipofozom a kisebb sérüléseket. Ami rohadtul idegesítő,hogy a nyomi npc-k simán elviszik a gépedet amit leparkoltál ,eléggé nevetséges, itt mindenki titokban helipilóta :)

EA: It's in the crate!

(#340) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

A szekta vegzálása tényleg nagyon durva. Megálltam egy random útszéli ház mellett, megnézni mit lehet összeszedni. 5 perc múlva minden háborúk anyja volt 1 km.-es körben.

(#341) hdekakas


hdekakas
senior tag

Csatlakozom ahhoz a véleményhez, hogy ez nekem nagyon nem jön be.
Tavaly ősz óta napi szinten vártam az új Far Cry-t, számoltam vissza a napokat.
De ez a rész nagyon nem jön be.
Egy nagy össze-visszaság. 50 métert nem lehet megtenni és harminc ellenség jön nekem a létező összes vízi, szárazföldi és légi eszközzel. Ha időben el kezdesz szaladni, akkor még talán meg lehet úszni. Kiállnuk ellenük? Lehetetlen. Mindenféle küldetések egyszerre, de (tudom, béna vagyok ezekben a játékokban), de szinte egyiket se tudom megcsinálni. Két lövéstől meghalok, minden outpost meg tele ellenféllel, ráadásul azonnal beriasztanak és jön a többi száz.
Van egy nagy térkép amin bármerre szaladgálhatsz, de sose tudod, milyen event fog előbukkanni, és annak mi lesz a nehézsége.
Ez nekem egy nagy katyvasz. :O

[ Szerkesztve ]

(#342) warcat válasza hdekakas (#341) üzenetére


warcat
veterán

Semmi ilyesmit nem tapasztaltam,hard fokozaton az egyedüli nagy szívás az eleje(menekülés) volt amíg nem férsz hozzá a perkekhez.
Az elején nulla fejlesztéssel ne akarj Rambózni,tessék lopakodni,fedezéket használni, a forgalmas utakat elkerülni.Távcsővel (alapból z) bejelölgetni az őröket,merre járnak, vagy ott a kutya rá.
+50%-ot ad a hp perk szintenként, már a 250% is túlzásnak érződik,nehéz meghalni.

Egyébként az npc társ ha nem lövik szitává feléleszt, nehezen hiszem el,hogy ez tényleg ennyire nem menne.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#343) szallasi007 válasza Đusty (#334) üzenetére


szallasi007
őstag

Dehogy 100%, azért az elég meredek lenne :DDD
De szerintem az érték arányban az Origins-hez hasonlóan megéri az árát - azt is néhány nap alatt végigtoltam. Azért nem pörgetem tovább mert nekem elég volt ennyi belőle :R

(#344) freeknight


freeknight
őstag

Kösz a repcsis tippeket, az lmg-k tényleg hasznosak ellenük, csak kontrollerrel nagyon nehéz őket eltalálni :DDD .

Na nekem is megvan az első boss, John Seed (vele kezdtem, mert meg kellett menteni Pocahontas őrmestert :DDD ). A bunki vége eléggé megizzasztott, de legalább rájöttem, hogy a potion-ök eléggé hasznosak tudnak lenni.

hdekakas: nekem csak egy bajom van, hogy tényleg 100 méterenként van legalább egy ellenfél az út mentén. Sokkal jobb lenne, ha nyugisabban lehetne kocsikázni és felfedezni.
Ha meg nehéz, ott problémák vannak, mert egyáltalán nem nehéz játék :U

Ami még hatalmas hiányosság, de csak most tűnt fel, bő 20 óra játék után: nincs eső, sőt, semmilyen időjárás effekt. Ez azért elég wtf.

(#345) shotika


shotika
őstag

Only you baby:)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#346) Oposzumtoszó válasza hdekakas (#341) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Eleinte káosz volt nekem is, de már kezdek belejönni az értelemezésbe. :D
John területének felszabadításával lassan végzek. Bár először a bunkereket, rejtekhelyeket derítettem fel, elfoglaltam az outpostokat, csináltam a mellékküldiket.
Már nagyon keményen vadásznak rám, a karakterek is durvábbak akik jönnek.
A pénzszerzés viszont nehezen megy, annak ellenére, hogy a terület eddig fellelt összes Prepper Stash küldetéset megcsináltam.

(#347) skul0 válasza shotika (#345) üzenetére


skul0
aktív tag

Pont ez az a rész ahol ez a zene szól, most fél órát eltöltöttem, de mindig bepirosodik a képernyő és végem. Mit csinálok rosszul?

Egyébként PS4-en egész szép bugokkal találkoztam, leginkább a víz az, ami nincs. :D

(#348) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Valószínű velem van a baj, mert ez az új térkép jópofa ugyan, de egyszerűen nem tudom megszokni, és áttekinthetetlennek tűnik. Legalábbis az eddigiekhez képest. Remélem megszokom még pár óra alatt, mert így nehéz lesz.

(#349) hdekakas


hdekakas
senior tag

Köszönöm a tanácsokat, majd még próbálkozom a játékkal.
Esetleg még ötleteket elfogadok, mit érdemes fejleszteni, venni, stb.
Akkor nem vagyok egyedül, akinek az új stílus nem jön be.
Igen, semmilyen időjárási elem sincs, vagy süt a nap, vagy sötét van oszt jónapot. :F
Amúgy nekem az egész statisztika rész bugos, minden nullás, mintha még el se indítottam volna a játékot. :W

[ Szerkesztve ]

(#350) tankraid válasza tankraid (#276) üzenetére


tankraid
aktív tag

üzlet ahonnan vásároltam elküldte email-be a kódot meg a link-et ahol aktivlni kell. (tegnap du., game kedden jött.) :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 5
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.