Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 5

Hozzászólások

(#851) hdekakas válasza Đusty (#850) üzenetére


hdekakas
senior tag

Sokadjára, de ma megcsináltam.
Neten olvastam, hogy egérrel nagyon nehéz, fel kell venni az érzékenységét 100-ra.
Ráadásul nekem hanyattegerem van, úgyhogy csak két kézzel tudtam megcsinálni, a bal kezemmel forgattam a görgőt, a jobbal meg nyomtam a gombot. :D

(#852) batman91 válasza hdekakas (#851) üzenetére


batman91
őstag

Szerintem baromi könnyű a hal kifogása. Minden trükközés nélkül kb. 1-2 perc volt. Nem is értem mit szenvednek itt az emberek? :F

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#853) Bjørgersson válasza hdekakas (#851) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kell a lófaszt felvenni 100-ra, én 12-es érzékenységgel játszottam, és semmi nehézség nem volt a horgászásban. Ki kell választani a megfelelő csalit, onnantól meg adja magát. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#854) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Meglett a két szarvas, de totál más területen, mint a múltkor jelölte a játék. Hát.. fura.
Egyébként jó ez az óriás terület, csak lehetne jobb a járművek fizikája, vezethetősége. Apropó, azt a géppuskás kamiont hogy lehet megszerezni? Én nem találom azt a nevet, amit ír. Vagy minden egyes kis fekete jelű emberhez oda kéne menni, hogy ő-e az? :)

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#855) batman91 válasza Victoryus (#854) üzenetére


batman91
őstag

[link]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#856) Victoryus válasza batman91 (#855) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Köszi! Kell egy ilyen :)

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#857) kopi72


kopi72
aktív tag

Sziasztok,

En balga lecseréltem ma a gigabyte gtx 960 -omat egy inno3d ichill4 1080-ra, és azóta fagy a far cry 5.
ha alegujabb drivert teszem fel, akkor még teszt is kifagy 15 másodpercen belül, blue screen és reboot.

ha pakolom vissza a régebbi verzókat, akkor már csak fagyás blue screen nélkül.

ha kb a régi verziot visszarakom, ami a 960 alatt volt (nembiztos, h pont ez a sub verzio) akkor tudok játszani 10-20 perceket blue screen nélkül, es a teszt is lefut persze.

Már sirom vissza a régi kártyámat, amit 35-ért sem akarnak elvinni.

A többi játékokkal nincs gondja, és a full FURMARK stressz teszt is fut órákig, ráaadásul nagyon szépen teljesit a kártya itt. (73 foknál vége volt, hála a 4 ventillátornak)

a 390.65 nvidia driverrel ment a legtovább blue screen nélkül, esetleg menjek ala?

Ja és windows 7 64 bit

[ Szerkesztve ]

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

(#858) NdrewSunix válasza kopi72 (#857) üzenetére


NdrewSunix
senior tag

Mielőtt kivetted a 960-at, nyomtál egy ddu -t előtte?

(#859) kopi72 válasza NdrewSunix (#858) üzenetére


kopi72
aktív tag

nem. bejott a windows kisfelbontasban, aztan ujrainditottam, ugy visszaallt a normal felbontas, aztan felraktam a legfrisebb nvidia drivert. Ugy gondoltam azonos kartya csalad, nem gond.
Rosszul gondoltam?

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

(#860) NdrewSunix válasza kopi72 (#859) üzenetére


NdrewSunix
senior tag

Hát nekem még 1050 után 1050-nel is volt bajom egyszer. Azóta mindig DDU-t lefuttatom mielőtt kiveszem a régi kártyát, majd az új berakása után telepítem újból a drivert.

(#861) kopi72 válasza NdrewSunix (#860) üzenetére


kopi72
aktív tag

nem hiszem, h ez a gond, de kiprobalom. Mar probaltam a low beallitasokkal is a jatekot, ugy is fagy..
de a kartya biztosan jo, orakig teszteltem..
kell valami windows frissites ehhez a jatekhoz? meg nem raktam asszem fel olyat, ki van kapcsolva.

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

(#862) NdrewSunix válasza kopi72 (#861) üzenetére


NdrewSunix
senior tag

Nem tudom neked megmondani, hogy kell-e bármilyen Windows frissítés. Leginkább azt tudom javasolni, hogy ne az elavult win7-et használd. Egy szép 1080 mellé már jobban illik a Win 10. :)

(#863) kopi72 válasza NdrewSunix (#862) üzenetére


kopi72
aktív tag

nincs idom mindent kikapcsolgatni a win10-bol, hogy legalabb annyira offline legyen, mint a win7. Foleg nem minden fo rendszer frissiteskor.
Amugy amire gondolok most hirtelen, hogy a dx11 agat nem teszteltek jol vegig, mivel mindenki mar win10 es dx12-vel tolja.
Vulcan api-ra meg ez a ceg nem fejlesztett meg.

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

(#864) NdrewSunix válasza kopi72 (#863) üzenetére


NdrewSunix
senior tag

Ezért is javaslom neked az oprendszer váltást, előbb-utóbb meg kell tenned. Ráadásul a támogatások miatt már érdemes meglépni. Nem tart semeddig sem a kikapcsolni, hogy kövessenek. Amúgy meg, ha nem vagy bűnöző nem hinném, hogy abból nagy károd lenne? Használsz facebookot vagy hasonló közösségi oldalt? Na látod, abból sem lesz/lett károd.
Próbáld meg a DDU-t lefuttatni, újra telepíteni a drivert. Ha nem oldja meg a bajt és szerinted a vga hibátlan, marad az oprendszer kérdés.

(#865) batman91 válasza kopi72 (#863) üzenetére


batman91
őstag

Gyaluld le teljesen a drivert és utána mehet a reinstall. Nem is értem miért nem így csináltad legelőször. Ha új hardvert teszel be, előtte meg kellene szabadulni a régi drivertől. Ha ez sem segített akkor próbáld meg a windowst újrahúzni. Én is windows 7-et használok és semmi problémám nincsen vele, nem az okozza a bajt.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#866) kopi72 válasza batman91 (#865) üzenetére


kopi72
aktív tag

Szia, mert ugy csinaltam egyedi telepites, es clean install. az szerintem ugyanaz.
De igy sem segitett..
Csak a far cry 5 nem megy, erthetetlen...
(marmint megy, de kifagy par perc utan)

Levettem LOW settingsre is a videot, de az sem segitett

[ Szerkesztve ]

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

(#867) kopi72 válasza kopi72 (#866) üzenetére


kopi72
aktív tag

rosszul irtam! Normal vagy Low felbontasban nem fagy!!! Mar x oraja jatszok.
High vagy ultra-ban fagy csak.
Majd ra kell jonnom, egyenkent felemelem ultra-ra az egyes tulajdonsagokat, hatha ki tudonam felezni, melyik okozza.

[ Szerkesztve ]

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

(#868) Bjørgersson válasza kopi72 (#866) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem ugyanaz, a clean install csak az előző driver beállításait törli.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#869) kopi72 válasza Bjørgersson (#868) üzenetére


kopi72
aktív tag

oke, de futattam a ddu-t is.

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

(#870) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

A két kamionos küldetés tetszett, jó volt a Mad Maxes war rig.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#871) kopi72 válasza Bjørgersson (#868) üzenetére


kopi72
aktív tag

veletlenul rajottem! a fentmaradt regi gigabyte OC guruval levettem az orajelet -200mhz-el (eco mode)

tehat 1759 / 1898 helyett van 1559 / 1698, atomstabil mostmar mindenhol.

Mar csak meg kell neznem, hogy a inno3d ichill4 1080-nak mi lenne az alap.

Az az erdekes, sosem hasznaltam ezt a toolt, es a Furmark meg nem volt erzekeny ra.

valaki?

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

(#872) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Akit nem varázsolt el a 3-4 rész annak van értelme megvenni az ötödiket?Vagy ugyanolyan az érzés mint az ezelőttiekben?Köszi.

Zoolee

(#873) NdrewSunix válasza Zoolee1976 (#872) üzenetére


NdrewSunix
senior tag

Én nem játszottam a korábbiakkal, de az én véleményem, hogy annyit nem ér amennyibe kerül az 5.

(#874) zseko válasza Zoolee1976 (#872) üzenetére


zseko
veterán

Nincs, legalábbis teljes áron(de szerintem még féláron sem). Rosszabb, mint az ezelőttiek. Bár vannak benne nem rossz részek, a környezet például nagyon jó, és el lehet ökörködni pár dologgal, de maga a történetvezetés egy ökörség. Olyan dolgok vannak benne, pfff, agyam eldobom. Például egy tár lőszert kell belelőnöm egy nyomorult pulykába (vagy mibe), hogy megdögöljön?! Aztán repkedek csak úgy össze-vissza, egyszer csak az egyik épület közelébe érve bepirosodik a kép, szédeleg, majd 2 másodperc múlva a földön ébred és a helikopter meg sehol wtf? :F És az épület közelébe nem lehet menni, mert újfent rosszul lesz, piros kép, összeesik, majd jó pár száz méterrel odébb tér magához. :F Meg egyszer volt olyan is, hogy mellékküldetés közben gondolt egyet, és betett az egyik főboss elleni marhaságba, aztán persze abszolút máshol magához térve, mint ahol a küldetés volt.
Szerintem a hármas volt a legjobb, már a négyes sem volt annyira jó, nem bírtam azóta sem végigjátszani, ez meg...

HR24.hu

(#875) Victoryus válasza Zoolee1976 (#872) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

A 3.részt is meguntam, a 4.-et nem is próbáltam. Nekem az első tetszett legjobban. Ez a mostani sokszor idegesítő...
Átváltozó állatok, gőzölgő fejű félzombik. Van olyan állat amibe 3x kell belelőni távcsövessel mire kinyuvad.
Van amikor sima géppuskával 6 embert is le lehet vadászni, máskor meg nehéz géppuskával se.
Álomban küzdeni...
Én biztos nem venném meg...

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#876) zseko válasza Victoryus (#875) üzenetére


zseko
veterán

Ja, tényleg, ezeket ki is hagytam, meg a semmiből mellém teleportálódó ellenfelek :W

HR24.hu

(#877) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Azért mert nem értitek a történetet, meg hogy mi történik, nem akarok személyeskedni, de esetleg nyelvtudás hiányában, az nem a játék hibája.

Mondjuk nem volt célszerű Faith területén kezdeni, mert elsőre tényleg hülyeségnek tűnhet ami ott van, de az meg nagyrészt az ott lévő drogok, halucinogén, mérgező virágok miatt van, de ezek szerint ez sem jött le...

Az meg szintén, hogy annál a háznál az miért can, majd ha végigjátszottad azt a területet, kiderül az is.

[ Szerkesztve ]

(#878) proci985 válasza S. Szabi (#877) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

kezdes szempontjabol en mindenkepp holland valley -> faith -> hegyvidek sorrendben mennek bar s hegyvidek -> faith -> holland is mukodik.

Faith terulete maceras es o a harom kozul a messze legkemenyebb endboss, tehat az extra health (es a gepfegyver) kelleni fog. ugyanugy delennyugaton nem nagyon van se medve se puma a teruleten ami azert az elejen segit valamennyit. ugyanugy par terulet kivetelevel lenyegesen kisebb a kaosz (kiveve a pumpkin farm elott) es egyszerubb kozlekedni keresztbe-kasul.

viszont faith teruleten van a blood dragon 3 misszio :DDD

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#879) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Vannak hibái bőven a játéknak, de én messze nem látom ennyire negatívnak a helyzetet. A sztorit valóban elrontották erősen, túl sok benne az ismétlődő elem és túl kevés az összefüggés a küldetések között.
A játékmenet viszont szerintem teljesen jó, hozza bőven a korábbi részekben megszokott színvonalat, illetve a hangulat nagyon jól fel van építve, tényleg átadja milyen érzés lehet egy ilyen szektában/szekta által uralt területen élni.
Én egyáltalán nem bántam meg, hogy előrendeltem a játékot, beleraktam 40órát csak a sztoriba, szóval volt benne content minden hibája ellenére. Ráadásul a DLC-k is elég ígéretesnek tűntek + a Far Cry 3-mat se toltam még ki, szóval az is ráadás még a játékhoz. Illetve az arcade móddal is el lehet tölteni jó pár órát, azt sikerült nagyon jól eltalálniuk a készítőknek szerintem.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#880) S. Szabi válasza Ragnar95 (#879) üzenetére


S. Szabi
őstag

Arcade multit tolod? :D Én most kezdek belejönni, pár órát már játszottam, szerintem nagyon jó, és rengeteg pálya van, jobbak, roszabbak. Az Arcade single sem rossz amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#881) Ragnar95 válasza S. Szabi (#880) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Single-t nyomtam pár napot, most épp nem játszom semmivel, de majd lehet ránézek az arcade multira ha lesz időm, bár sajna az még nem most lesz.
Pályák nekem is nagyon bejöttek, vannak persze gyengébbek is valóban, de sok a tényleg ötletes/élvezetes köztük.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#882) zseko válasza S. Szabi (#877) üzenetére


zseko
veterán

Akkor légyszi küld el privátban, hogy ne legyen itt spoiler, mi a bánat van annál a háznál. Mert hacsak nem valami parapszichikus orosz kgb ügynökök vannak ott valami titkos sci-fi fegyverrel :D, semmi realitást nem látok abban, hogy repülés közben, minden előzmény nélkül, egyszer csak a tóparton tér magához.
De, lejött, hogy Faith területe full hallucinogen, és amiatt van pár történés, más dolog, hogy nekem nem jön át és nem jön be ez.
Az tény, nincs türelmem ennyit angolul olvasni, mert annyira jól még nem megy, hogy egészében jó értsem, és az sem segít, hogy emiatt nekem túl gyorsan vált a felirat. Nem bírom követni, pause meg nincs :) Az FC3-at ebből a szempontból jobban tudtam követni, és reálisabb volt.

HR24.hu

(#883) S. Szabi válasza zseko (#882) üzenetére


S. Szabi
őstag

Van a fórumban spoiler gomb, úgyhogy leírom itt:

Biztos, hogy Jacob házára gondolsz, térképen jobb felső sarokban. Igen, az valóban zavaró lehet, hogy míg nem jutottál addig a történetben, már az előtt ez történik, de afféle szükségmegoldás. Majd később veled fogja kiiktattatni az egyik "lázadás vezetőt", tulajdonképpen agymosással, ezért kell háromszor végigtolni az idpre menő gyilkolászós cuccot, szépen betanulod... És mindezt az "Only You" zenére, ami akkor is kezdődik, mikor megakarod kezelíteni a házát. Ennyi a lényege.

Hát, nyelvtudás nélkül nem az igazi, mert fontos a történet is, hogy értsed miről is van szó, és anélkül zagyvaságnak tűnhet, biztos vagyok benne, hogy legtöbben azért szidják. Én amúgy németül játszottam végig, német szinkron is van.

Amúgy nekem a Far Cry 4 is tetszett, ott is jó tudni miről beszélnek...

(#884) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Vannak dátumok a DLC-khez! - > [link]

A Vietnámos Június 5-én jön, a Marsos valmikor Júliusban, a Zombis valamikor Augusztusban.

Meg jött egy elég nagy frissítés is, több, mint 2 GB-os, részletek -> [link]

(#885) proci985 válasza S. Szabi (#883) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

egyebkent az a vicc, hogy a jatek itt inkonzisztens, a radioban nekem pl lement siman autozgatas kozben az only you -tehat NEM a vegen- aztan nem tortent semmi.

mondjuk jatekon belul a radio meg a far cry 2 jackal tapeseinel is rosszabb narrativai eszkoz, en pl meg nem talaltam mindig osszefoglalo leirast, hogy mi tortenik kozben a kulvilagban. es ez ugye eleg kritikus lenne, nekem igy a vegen a harom atomrobbanas utan a mai napig nem egyertelmu, hogy a peggiek robbantottak fel a harom elfoglalt katonai siloban talalt atomtoltetet az apokalipszis lezarasban, vagy valami a kulvilagban tortent. ezen az se segit, hogy pl eszakon a radioadok egy resze zorejjel fuszerezett zorej ami lehet kodolt katonai adas es lehet siman a hegyek arnyeka is.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#886) S. Szabi válasza proci985 (#885) üzenetére


S. Szabi
őstag

Hát a vége nekem sem teljesen tiszta ilyen szempontból.

(#887) RudY válasza S. Szabi (#886) üzenetére


RudY
addikt

A másik befejezés nekem jobban tetszett. :DDD

(#888) Ragnar95 válasza S. Szabi (#884) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez jó hír, lesz mivel játszanunk nyáron is :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#889) proci985 válasza S. Szabi (#886) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

talaltam egy linket az elvileg osszes radioadasrol. jatekban ugye eleg nehez elkapni mind.

radio ebbol eleg egyertelmu, hogy kint baj van. es ugyanugy valamennyire megmagyarazza, hogy miert nem tunik fel senkinek, hogy eltunt egy federal agent egy teruleten amivel minden kapcsolat megszakadt.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#890) hdekakas


hdekakas
senior tag

Engem ebben a játékban a legjobban az bosszant, hogy ha 3 méteres szikláról még csak nem is leugrok hanem leszaladok, akkor már azonnal halál. Hiába a max életerő fejlesztés meg minden perk, ez a játék elejétől a végéig ilyen marad. Elgyaloglok 500métert egy helyre, a végén persze sietek és leszaladok egy lejtőn és nyekk. :F (Főleg egy AC Origins után furcsa ahol leugrok egy 100 méteres hegyről és lemegy az életerőm egyharmada. :D )
Meg az én világomnak az se tetszik, hogy nagyon sok "sci-fi" van benne. Az előző részek mind valósághűek voltak, ebben meg oszt van a zombitól a varázslatig minden.

Na végre, hogy tudjuk a DLC-k megjelenését is. Akkor most már minden hónapban jön valami. Ráadásul a FC3 már négy nap múlva.

(#891) Locutus válasza S. Szabi (#884) üzenetére


Locutus
veterán

A vietnamosról lehet már tudni valamit? Miről fog ez szólni?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#892) zseko válasza S. Szabi (#883) üzenetére


zseko
veterán

Köszi! :R
Ám a véleményem erről nem igazán változott, ez a megoldás így hülyeség. Akkor védjék annyian, hogy ne tudjak oda jutni, és/vagy legyen légvédelem, vagy legyen emp ami tönkrevágja a repcsit, de így, hogy szó nélkül kib.sz a helikopterből... a bedrogozott rész még úgy-ahogy megmagyarázható, de ennek semmi realitása.
Úgy emlékszem már kinyírtam a lázadás vezetőt (és már mindhárom gyereket is megöltem, csak az 'apuka' van hátra), na majd megnézem, hogy mi lesz így ha odamegyek a házhoz.
A harmadik rész történetét jobban tudtam követni mint ezt.
Egyébként míg élőben viszonylag használhatóan el tudok kommunikálni másokkal (boltban, munkahelyen, utcán, nyilván észlelik, hogy úgy kell hozzám beszélni mint egy ötéveshez :DDD), addig tévéből, vidóból, játékból szinte alig értek valamit a beszélt nyelvből :)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#893) hdekakas válasza zseko (#892) üzenetére


hdekakas
senior tag

Ha Jacob ki van nyírva, akkor se lehet odamenni a házához.
Talán ha teljesen ki van játszva a játék akkor igen, de ott még nem tartok, még Faith hátra van.

(#894) kopi72


kopi72
aktív tag

hogy lehet windows 10 alat indulas utan atugrani a logo videokat es szoveget?
Windows 7 alatt mukodott az ESC, de win 10 alatt nem.

[ Szerkesztve ]

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

(#895) Victoryus válasza kopi72 (#894) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Nálam win7 alatt se lehet átugrani :)

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#896) NdrewSunix válasza kopi72 (#894) üzenetére


NdrewSunix
senior tag

Nekem simán ESC windows 10 mellett is.

(#897) hdekakas válasza NdrewSunix (#896) üzenetére


hdekakas
senior tag

Ez érdekes, mert nálam se lehet átugrani Win 10-nál. :Y 7-nél meg nem tudom, csodálkozok hogy át lehet. :U
Jó sok idő mire minden logo végigmegy. Viszont utána meg hogy rámegyek hogy continue, kb 2 mp alatt már be is tölti. (Mondjuk m.2-n van a játék.)

(#898) NdrewSunix válasza hdekakas (#897) üzenetére


NdrewSunix
senior tag

Pedig ha jól számolom 4 esc egymás után. 2 szöveg, egy amd logo, majd a video.
Érdekes, hogy nektek nem engedi elnyomni. Talán valami verzió különbség lehet talán.

(#899) kopi72 válasza NdrewSunix (#898) üzenetére


kopi72
aktív tag

nem!. Az elsot nem engedte. A masodik inditas utan mar igen, szal ennyike.
En is megdobbentem , h megy mar megint.

[ Szerkesztve ]

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

(#900) kopi72


kopi72
aktív tag

a 3. kenyszeritett menekulesben (Amikot felveszed a stukkert az asztalrol, es elotted allo ket embert lelovod...) nagyon keves mar az ido, hogy tudtatok teljesiteni? 20x csinaltam, es kifutok az idobol
Vegre ultra felbontasban 104 fps avarage-el vagyok! (es minden defaulton, proci is)

[ Szerkesztve ]

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 5
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.