Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 5

Hozzászólások

(#551) TTomax válasza hdekakas (#550) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az csak azon a területen van,és azért adja mert mindig elérsz egy következő szintet.Ha felszabadítod akkor megszűnik.Egyébként igen,én is frászt kapok az ilyen punish dolgoktól.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#552) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Aki már játszik vele, attól kérdezném, hogy a fegyvereket lehet módosítani, hasonlóan mint a 4. részben?
Illetve vannak "Signature weapons", vagy hasonlók?

Mert én az eddigi fc-ket mindig lopakodás + hangtompítós fegyverek kombóval toltam, beleértve a távcsövest is. Kedvencem a Bushman és a Shredder voltak.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#553) Anonymus23 válasza tibaimp (#552) üzenetére


Anonymus23
veterán

Különböző optikákat (talán 5-6 féle van), 2 féle hangtompítót és 1 fajta növelt tárat lehet rá venni, de mindegyik fegyvernél meg kell venni mindig.
Signature weapon-nök "vannak", de ez abban merül ki többnyire, hogy másfajta festése van, de pl AK az van kettő is, ami amúgy nincs a játékban.
A legerősebb az AK a gépkarabélyok közül szerintem...

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#554) Grenczii válasza tibaimp (#552) üzenetére


Grenczii
tag

Vannak hasonló fegyverek,egy mesterlövész puskát már kaptam (az hasonló mint ami volt a FC4ben) az piros színű 50es kaliberű.Bushman szerű hangtompítós riflet nem láttam még.
(Weapon shopban vannak dizájnos festésűek lehet venni is,de gondolom küldetésért is jár)

[ Szerkesztve ]

(#555) duvi válasza Đusty (#542) üzenetére


duvi
nagyúr

Még egyszer köszi! Valóban ez volt a hunyó, csak nálam másik quest ragadt be :K Ha valaki belefutna még, akkor nálam az a quest okozta az állandó éjszakát, amikor elfognak és időre meg kell szökni a földalatti bunkerből.

[ Szerkesztve ]

(#556) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Anonymus23, Grenczii: köszi az infókat srácok :R
Gondolom az meg van adva, hogy mik a feltételek egy-egy fegyver megszerzéséhez, unlock-olásához? hasonlóan mint az fc3-4-ben volt? Csak mert azokban, direkt rámentem az olyan feladatokra, hogy mielőbb meglegyen az adott fegyver, és csak utána kezdtem el a story mission-t sok esetben. Így eleve könynebb volt, merj jó, hatékony fegyverrel toltam szinte végig a game-ket.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#557) kiserik válasza tibaimp (#556) üzenetére


kiserik
senior tag

Itt a story előrehaladtával lehet unlockolni a jobb fegyvereket, kivéve pár spéci, amiket pénzért lehet megvenni. Érdemes viszont szem előtt tartani, hogy ha túl tápoljuk magunkat, akkor hamar válik túl könnyűvé és fullad megunható lövöldébe.

(#558) martinkeet válasza kiserik (#557) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Sajnos Én elkövettem ezt a hibát.
Arra figyeltem, hogy szép lassan haladjak, mindent begyüjteni, megcsinálni.
Kb a játék 60%-nál tartok, de nagyon-nagyon könnyű....
Normal fokozat.

(#559) antikomcsi válasza kiserik (#557) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Na de azért, mert van ha kell a tatyóban a kellő ágyú, attól még be lehet menni a sűrűbe egy marék dobókéssel és íjjal, vagy hangtompítós kis pisztollyal. Effektíve tényleg mindenki magának alakítja a játékot, ezáltal ha úgy játszik, magának is rontja el.

(#560) tibaimp válasza kiserik (#557) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Értem, és köszi.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#561) proci985 válasza antikomcsi (#559) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

jaja

arrol nem is beszelve, hogy valamennyire ki van egyensulyozva a jatek. ha az ember nem vesz extran loszert akkor az LMGbol folyamatosan kifogy a keszlet, en emiatt visszaalltam AKra.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#562) Ergo_Proxy válasza kiserik (#557) üzenetére


Ergo_Proxy
tag

Én ezért nem használok .50 kaliberű sniper puskát (meg hangtompítót se mondjuk), egyszerűen annyira op, hogy gyakorlatilag mindent one hitel testen is, hogy semmi kihívás nincs vele, még az első területen használtam amit kaptam a gold editionhoz, aztán elhagytam. Vagy alsókulcsos puskát használok pontlövéshez a .45/70 valamelyikét, vagy a .308-as sniper puskát, ezekkel mindenképp fejre kell célozni, és ott is csak a sima gyalogokat one hiteli.

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#563) carlos636


carlos636
csendes tag

Sziasztok!

PS4-es topikban már megkérdeztem, de itt is teszek egy próbát. Far Cry 5-ben (PS4) hamarosan meg lesz az összes trophy, de van egy, amit csak ismerőssel lehet teljesíteni. Konkrétan, hogy csináljak meg 3 küldetést egy baráttal. Ismeretségi körömben, konzolos sincs nagyon így, ehhez keresnék itt embert. :) Kb. 20 perces történet lenne, elméletileg a prepper stash-ek kifosztása is beleszámít. Mic-om nincs, de akkora kooperációt úgyse igényelne. :)

(#564) Raymond


Raymond
félisten

Meg a vegen az lesz hogy megveszem a jatekot:

Far Cry 5 Creative Stealth Kills (Outpost Liberation)

Aztan annyit se jatszok velemi mint a Wildlands-el...

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#565) Ergo_Proxy válasza Raymond (#564) üzenetére


Ergo_Proxy
tag

Azért ez nem akkora lélegzetvételű mint a Wildlands, mondjuk nekem az is nagyon bejött, de hajrá, szerintem nem bánod meg :)

[ Szerkesztve ]

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#566) nanofocus


nanofocus
tag

Sziasztok!

Kellene egy kis segítség. Nem tudom, hogy újra kezdjem e a játékot, vagy várjam meg a mai patch-et ( xbox ).
Konkrétan két küldetéssel van baj, mind a kettő fő küldi. Az egyik hogy a widowmaker-t nem tudom már elhozni a garázsból, mert belebuktam a küldibe, és ha újra akarom kezdeni jelzi hogy menjek át ismét a road block-okon de mivel nincs kamion így nem lehet ( azt jelzi mintha benne ülnék ). Próbáltam már mindent, más küldit csinálni, átmenni más régióba, teleportálgatni de semmi. A másik: John Seed az istenért se akar megjelenni falls endben, pedig a repu már rég megvan, odamegyek és sehol senki.

Olvastam redditen hogy több embernek is vannak ezzel gondjai. Mi a megoldás? Egyelőre csak John régióját csináltam meg, de azt fullra.

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.

(#567) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

na megvettem én is a voidu.com-on 42 euróért, remélem fogok vele annyit játszani mint az előzőkkel.

(#568) Locutus


Locutus
veterán

Nekem be van ragadva a nappal :) Már napok óta nem volt sötét a játékban...
De igazából nem bánom.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#569) freeknight válasza Locutus (#568) üzenetére


freeknight
őstag

Volt már róla szó, félbehagytál egy küldit, ami befagyasztja az időt.

(#570) Locutus válasza freeknight (#569) üzenetére


Locutus
veterán

Igen, tudom, de nem hagytam félbe szerintem egyiket se :)
Vagy ha mégis, akkor a fene tudja mit.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#571) Mad_Wolf válasza Raymond (#564) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

de krv@jó ez a videó :D na akkor asszem megérte, ezt élvezni fogom :) alig várom hogy hazaérjek.

(#572) Ergo_Proxy válasza Locutus (#570) üzenetére


Ergo_Proxy
tag

Nekem is nappal van állandóan, pedig ez az után kezdődött, hogy már az összes küldetéssel végeztem, szóval lehet a Nixonostól is befagy :F mert max azt hagytam félbe a wingsuitest, de akkor nekem örökre nappal lesz azt hiszem :D

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#573) Đusty válasza Ergo_Proxy (#572) üzenetére


Đusty
addikt

Mázlista, nekem mindig az éjjel fagy be.
Mondjuk egy értelmesebb programozóktól származó játékban mint pl. origins, képesség feloldás után lehet választani :)

[ Szerkesztve ]

(#574) Đusty


Đusty
addikt

Az assault challenge-ektől féltem a legjobban de 1-2 óra alatt be lehetett darálni az összeset így már tuti ki lesz vesézve a game :).

(#575) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Érdekes vége van ennek a játéknak...

(#576) freeknight válasza Ateszpapa (#575) üzenetére


freeknight
őstag

Elég nagy wtf, de párszor újranézve eléggé tetszett. :)

(#577) Lifer092


Lifer092
senior tag

Csak nálam fordult ez még elő, vagy más is tapasztalta azt a bugot, hogy lövöm az enemyt AR-el, és nem fekszik meg? A sima enemyről beszélek nem a VIP stb. tagokról. Illetve az állatkák sem igazán fekszenek ki ha rám támadnak és lövöm őket, jó persze nem a medvére gondolok mert abba evidens hogy több kell, de mondjuk pl egy farkasba, vagy más kisebb állatba AR-ből kell fél tár. :F

(#578) Bird válasza Lifer092 (#577) üzenetére


Bird
addikt

Ha jól célzol fekszik nyugszik minden.....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#579) Lifer092 válasza Bird (#578) üzenetére


Lifer092
senior tag

Kb 50 centiről mikor épp készül nekem ugrani valami élőlény, elég nehéz elhinni hogy fél tárat mellélőnék ilyen kis távolságból.

Na mindegy nem eget rengető probléma, csak néha elég idegesítő. Ezek szerint más nem tapasztalta.

(#580) Bird válasza Lifer092 (#579) üzenetére


Bird
addikt

Farkasokat néha tényleg nehéz leszedni ha túl közel érnek, akárcsak a mormotát meg a borzot. :) Joseph Seed likvidálása, a hegyre fel hadművelet közben is marha zavaró tud lenni a sok farkas, ha kellő időben nem veszed észre őket. :))

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#581) freeknight válasza Lifer092 (#577) üzenetére


freeknight
őstag

Én állatokra autoshotgunt használok, az hamar megoldja a problémát. Az lmg is ajánlott.

Egyébként én sajnálom, hogy nem lehet szépen csendesen íjjal vadászni.

Azt hiszem van egy perk is, amivel többet sebzel az állatokon, mert nekem ar-rel se probléma már a vadászat.

(#582) Ergo_Proxy


Ergo_Proxy
tag

A hitbox tényleg elég rossz ebben a játékban, a két .50-es sniper 8-at sebez, ez kb mindent one hitel, a két .45/70-es puska 7-et, de néha az az érzésem, hogy amit a 8-at sebző puskával egy lövéssel szedek le, abba a 7-et sebzővel már kell négy :F Nem tudom ki mennyire van otthon fegyverekben, de a .45/70-essel nagyvadakra szoktak vadászni, de az mi a f@sz már, hogy a legkisebb termetű őzet is csak fejen öli meg egy lövéssel, a ragadozókat meg még úgy se. Emellett azt nem, hogy tudom más is észre vette, hogy vannak eltünő lövedékek, rendesen látom, hogy a lövedék átmegy az emberen/állaton és mögöttük becsapódik a földbe, majd vígan rámfordul az enemy is már jön is az irányomba. És ezt tapasztaltam közvetlen közelről is, .44-es magnummal 5 méterről fejen lőttem az őzet, bementi seb nincs, az szökken egyet aztán elfut :D

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#583) Anonymus23 válasza freeknight (#581) üzenetére


Anonymus23
veterán

Már hogy ne lehetne íjjal szépen csendben lopakodva vadászni? :Y
Nem utolsó sorban dupla annyi bőrt is ad (4db-t a perk aktiválása után)

Nekem külön tetszik, amikor meglövöm az őzet, elfut, majd a sebzés miatt szépen lelassul, és egy idő után meg is fekszik. Ha fejre lősz, akkor meg azonnal.

;) - The Power of the Light Side

(#584) Ergo_Proxy


Ergo_Proxy
tag

Amúgy pc-n aki megtudta már csinálni a wingsuites Nixon küldiket adhatna pár tippet, olyan sokat ugyan nem próbáltam de valahogy nagyon béna vagyok hozzá :D jó lenne azt a két küldetést befejezni.

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#585) freeknight válasza Ergo_Proxy (#584) üzenetére


freeknight
őstag

A legnagyobb tipp, hogy ki lehet hagyni a pontokat. Pl a híd lábai közötti átrepülés rázósabb, ott csak simán átrepülhetsz a híd felett. Lehet még 1-2 pontot kihagyni simán.
Én ps4-en vittem, de szerintem kontrollerrel ez pont nehezebb.

(#586) Anonymus23 válasza freeknight (#585) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hát nem is tudom, anno pl a Wildlands volt olyan, amikor első időkben (azóta már patchelték) kontroller nélkül képtelenség volt normálisan (vagy nagyon nehezen és körülményesen) repülőt/helit irányítani, szinte végig coopban toltuk, és ismerősnek volt a géphez kötve egy kontroller is, ezeket mindig ő vezette...
Szerintem nagyon nehézre csinálták ezeket a többihez képest, nem is értem, miért ennyire, amikor a játék többi része ehhez képest sokkal könnyebb.
Azt mondjuk nem tudom, hogy az általános nehézségnek van-e jelentősége ezeknél a kihívásoknál, mert akkor lehet leveszem ultra-mega easyre és úgy próbálom meg kitolni.

;) - The Power of the Light Side

(#587) Ergo_Proxy válasza Anonymus23 (#586) üzenetére


Ergo_Proxy
tag

Én nem tudok ráérezni egyszerűen, sokszor már az első karikán nem tudok átmenni, van, hogy a balra jobbra mozgástól akkorát süllyedek, hogy egyszerűen átmegyek alatta, emelkedni lehet ezzel egyáltalán?

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#588) S. Szabi válasza Ergo_Proxy (#587) üzenetére


S. Szabi
őstag

Nem annyira vészes, ha ráérzel :) Az a lényeg, hogy mindig csak szép finoman kell nyomni a gombokat, nem egyből hosszan, esetleg nyomogatni. S-el emelkedsz, W-vel meg lefelé, mintha repülőt vezetnél. Sokkal nem is másabb, csak annyi, hogy kisebb, és nem akad fel a repülő szárnya fában, falban, hídban, stb-ben.. :D

[ Szerkesztve ]

(#589) Ergo_Proxy válasza S. Szabi (#588) üzenetére


Ergo_Proxy
tag

Majd ha erőt veszek magamon még próbálgatom akkor :) egyszer csak összejön.

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#590) vvega30 válasza Ergo_Proxy (#589) üzenetére


vvega30
senior tag

Nekem az volt a tax, hogy nem engedtem el a spacet, onnantól mind meglett elsőre

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#594) Anonymus23 válasza vvega30 (#590) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ez érdekesen hangzik, lehet ki fogom próbálni, csak a fő küldetés vége nekem annyira furcsa lett, hogy nem nagyon lett kedvem visszalépni.
Mondjuk azt nem értem, hogy ezután miért nem lesz valami sztori folytatás, mert amúgy meg ez rohadtul adná magát....

;) - The Power of the Light Side

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 5
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.