Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 5

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Far Cry 5

Az eddig cikkek/előzetesek a játékról:

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Célplatformok:

PC
PlayStation 4
Xbox One

Megjelenés napja:

2018. február 27

A topik a PC-s részlegen lett létrehozva, de ugyanúgy diskurálhatnak itt a PlayStation 4-es és Xbox One játékosok is.

Live-Die-Respawn

(#2) modd3r válasza oriic (#1) üzenetére


modd3r
őstag

Köszi. Várós nagyon!

(#3) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Nem is értem. A Primal kivételével mindegyikkel játszottam. A 3-4-el kifejezetten sokat. Aztán kijött a Wildlands az én kis játszóterem. Most meg itt van ez és az elején morogtam is,hogy ugyanaz. Erre elkezdett érdekelni és valószínűleg meg is veszem. Valamit tudnak az Ubinál :D

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#4) RangerFox válasza oriic (#1) üzenetére


RangerFox
veterán

Várom szeretettel, a 3/4 nagy kedvencem.

(#5) customer114


customer114
senior tag

Ha ebben is akkra hitboxa lesz a dolgoknak, mint a primalban a mamutnak akkor nekem sajnos felejtős. :D

szerk.: de említhetném a 4 kiábrándító befejezését is :)

[ Szerkesztve ]

(#6) koncsik válasza RangerFox (#4) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

+1 :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7) front3r válasza oriic (#1) üzenetére


front3r
őstag

Nekem részletesebbnek tűnik a világ, ami segítheti azt, hogy hosszabb távon ne legyen unalmas. Ezért érdekel.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#8) #96349952


#96349952
törölt tag

A Primalt kihagytam - marhára nem csípem ezt az őskorszaki szitut - de ezt már bejelentéskor előrendeltem. Mondjuk szerintem kissé elcsúszott a koncepció, mert nem hiszem, hogy éppen a hc keresztények jelentenék mostanság a legnagyobb veszélyt a demokráciára, vagy bármire, de ki tudja, lehet, hogy ügyes modderek aktualizálják majd a dolgot. :D

Az összes FC-t nagyon bírtam (Primal kivétel), el kell fogadni, hogy ez egy olyan brand, aminek van egy saját játék mechanikája ami időről-időre visszaköszön, viszont különböző helyszínekkel, sztorival és fejlesztésekkel, izgalmas térképekkel. Ehhez kell egy kis felfedező szellem is, hogy élvezni tudd mindegyik epizódot.

(#9) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

A Hope County, MT Collector's Case 170 Euro-tól nem gyenge...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#10) stoon


stoon
őstag

nagyon várós! :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#11) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

PS4 store-ban van egy ingyen (nem túlságosan) dynamic theme már...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12) syIex


syIex
veterán

Gépigényről lehet már valamit tudni? :U

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#14) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Far Cry 5 - 20 perc open-world gameplay

[link]

Live-Die-Respawn

(#15) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elhalasztották a premiert egy hónappal. ÚJ megjelenési dátum március 27.

Live-Die-Respawn

(#16) koncsik válasza oriic (#15) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Minnél később, annál jobb... reméljük :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#17) k-adi válasza koncsik (#16) üzenetére


k-adi
nagyúr

még kell egy kis idő mire kitalálják melyik szeletét vágják ki a játékból dlc-nek..... :U ;]

(#18) koncsik válasza k-adi (#17) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:DDD a huncut mindenüket :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#19) ot93 válasza k-adi (#17) üzenetére


ot93
senior tag

vagy inkább az a kérdés, hogy melyiket hagyják benne az alapjátékban... :D ;]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#20) k-adi


k-adi
nagyúr

(#21) Đusty válasza oriic (#15) üzenetére


Đusty
őstag

Ok. de akkor az első hozzászólásnál is javítani kellene :)

(#22) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

FC4-ben is csak multis mapokat lehetett létrehozni az editorral, ugye? FC5-ben vajon várható fejlődés ezügyben?

(#23) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Sziasztok!

Rendelt elő esetleg valaki 576-tól Far Cry 5-öt?
Én tegnap este, viszont semmilyen igazoló mail nem jött róla. Dobtam nekik egy mailt délelőtt, arra meg válasz nuku. Gondoltam megkérdezem már, ha esetleg rendelt valaki, kapott-e levelet. :)

(#24) SH4D0W2011 válasza SH4D0W2011 (#23) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Mindegy, már nem aktuális.

(#25) ot93 válasza SH4D0W2011 (#24) üzenetére


ot93
senior tag

Én is tervezem náluk előrendelni (mert ha jól láttam náluk van olyan előrerendelői ajándék, amit máshol nem hirdetnek :) )
lett valami fejlemény az ügyben? (ha én is náluk rendelném akkor tudjam :) )

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#26) SH4D0W2011 válasza ot93 (#25) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nem, azóta sem jött válasz az e-mailemre. Én meg vagyok olyan szemét, hogy tojok rájuk, megrendeltem ugyanazt ( Gold Edition bögrével, szerintem nagyon jól néz ki, akarom! :D ) a Konzolvilágnál, ott perceken belül jött visszaigazolás, így kicsit nyugodtabban vagyok, mint úgy semmi nélkül. :) Gondolkodtam egyébként a Deluxe változaton is, az sem rossz, térképpel meg zenei CD-vel, de végül inkább a Gold lett. Te melyiket tervezed? :)

(#27) ot93 válasza SH4D0W2011 (#26) üzenetére


ot93
senior tag

Én az alap változatot néztem csak, az is épp elég drága :D aztán pont pár napja jött promóciós email az 576-tól, hogy már előrendelhető és többek között bögrével is kapható. Na az nekem is megtetszett és aznap csak 576 oldalán láttam bögrével. De aztán ahogy most néztem, már a konzolvilágnál is van. Ők úgyis szimpatikusabbak meg ugyanannyiba is kerül mindkét helyen, ezért előreláthatólag a konzolvilágot választom :D De még egyenlőre nem adom le a rendelést...

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#28) SH4D0W2011 válasza ot93 (#27) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Jaja, én is ezért néztem első körben az 576-ot, de így végülis mindegy. :D

(#29) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

Kissé drágának tűnik nekem ez az 576-os ár (az ajándékok nélküli PC-s). Lehet, hogy a CD Galaxisban olcsóbb lesz.

(#30) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

Ez mennyire megbízható forrás szerintetek? Gépigény.

(#31) NandorHUN válasza SH4D0W2011 (#28) üzenetére


NandorHUN
addikt

A kijött videók alapján drága ... mivel rendes IA nincs még a játékban :D

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#33) Lendova válasza Zsoxx (#30) üzenetére


Lendova
őstag

"predicted requirements"

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#34) gyimger válasza SH4D0W2011 (#32) üzenetére


gyimger
őstag

Persze sosem lesz egy teljesen "más" játék, de legalább többnek tűnik, mint egy Far Cry 3.2. Nagyon kíváncsi vagyok rá. Várom a megjelenést.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#35) Zsoxx válasza Zsoxx (#29) üzenetére


Zsoxx
senior tag

A CDG-ben is 18.900 lesz az alap verzió.

(#36) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

(#38) VikMorroHun válasza SH4D0W2011 (#26) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

A biztonság kedvéért küldj nekik egy levelet, hogy lemondod a múltkori megrendelésed. Nehogy az legyen, hogy egyszer csak elküldik a fizetési kötelezettséggel megrendelt játékot, és vagy elállsz a vásárlástól, de saját költségeden kell nekik visszajuttatnod a bontatlan csomagot, vagy nem veszed át, és mehetsz a bíróságra.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#39) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Far Cry 3 Classic Edition - PS4-re és Xbox One-ra jön a sorozat egyik legjobb része - A nyáron önállóan letölthető lesz, de aki már korábban játszana vele, annak lett még egy oka, hogy lecsapjon a Far Cry 5 szezonbérletére.

(#40) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

(#41) oriic válasza SH4D0W2011 (#40) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a gáz, hogy az SP pakk tartalmát jobban várom mint az alapjátékot. :DDD

Live-Die-Respawn

(#42) ot93 válasza oriic (#41) üzenetére


ot93
senior tag

Hát igen, ezek a sp tartalamak elég várósak :D remélem nem rontják el őket.

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#43) koncsik válasza SH4D0W2011 (#39) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Az FC3 a Season Pass részeként ingyen lesz vagy csak letölthető 1 hónappal korábban?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#44) ot93 válasza koncsik (#43) üzenetére


ot93
senior tag

én úgy értelmeztem, hogy egy hónappal előtte letölthető lesz és a season pass része lesz, tehát a fc5 megjelenése előtt már játszhatsz, ha addigra lesz season passos digitális előrendelésed (pl. uplay-es) akkor játszhatod is.

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#45) Németh Péter válasza ot93 (#44) üzenetére

Na várj, nekem június 10-e óta megvan a gold edition, amiben van sp. Akkor játszhatok már a FC3-al? Na mindjárt kipróbálom...

(#46) SH4D0W2011 válasza ot93 (#44) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én inkább úgy értelmezem, hogy nyáron jön valamikor az FC3 külön, de a Season Pass tulajok ehhez a még nem konkrét nyári időponthoz képest egy hónappal korábban megkapják, ingyen.

(#47) oriic válasza SH4D0W2011 (#46) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, ez a lényeg. Nem tudni még hogy mikor jön a Far Cry 3 Classic Edition. Annyi a hivatalos infó, hogy valamikor nyáron, a season pass tulajok pedig ehhez a dátumhoz képest egy hónappal korábban kapják meg.

Azt azért se felejtsük el hogy a Season Pass-ban lévő mini- játékok nem a Far Cry 5 megjelenésével lesznek elérhetőek, hanem valamikor az idei év során.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#48) Németh Péter válasza Németh Péter (#45) üzenetére

Megnéztem, még nem lehet játszani FC3-al, hiába van meg a SP. Szóval valószínű az lesz, amit a többiek is írnak.

(#49) ot93 válasza Németh Péter (#48) üzenetére


ot93
senior tag

Ja én úgy értettem, hogy a fc5 megjelenése előtt egy hónapppal játszhatsz már, mert én azt hittem, hogy a fc3 az fc5 előtt jelenik meg egy hónapppal... de akkor félreinformálódtam eléggé (most vissza is olvastam a cikket, hülyeséget beszéltem). :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#50) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 5
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.