Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 5

Hozzászólások

(#51) Fred23


Fred23
nagyúr

Boomer mintha az AC: Black Flag szereplője is lett volna:

(#52) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Far Cry 5 teleshop reklám :DDD

Live-Die-Respawn

(#53) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Ezek állatok. :D

(#54) k-adi


k-adi
nagyúr

(#55) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#56) SH4D0W2011 válasza oriic (#55) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Óriási a reklám ezzel a szinkronnal. :DD

(#57) hdekakas


hdekakas
senior tag

Sziasztok!
Meg akarom a játékot venni előrendeléssel.
Még előrendelve sosem vettem játékot.
Szóval ha most megveszem, akkor azonnal kapok egy kódot amit aktiválhatok az Uplay-ben, és bekerül a játékaim közé, s majd a megjelenés napján tudom letölteni? Vagy hogy működik, csak majd a megjelenés napján kapok kódot, amivel aktiválni tudom?

(#58) k-adi válasza hdekakas (#57) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ez far cry, ami egy Ubisoft játék.

Az ubinak van egy UPLAY nevű app-ja (olyan mint a Steam ;] )

Amikor megveszed a játékot előre, akkor 2 lehetőség van:

1) kapsz kódot emailben, beírod a UPLAYbe, megjelenik a Játékaim Listában de még szürke a PLAY gomb.
Sokszor engedik előtölteni, ami azt jelenti, hogy a játék megjelenése előtt 1-2 nappal a PLAY gomb helyett Letöltés gomb van: ilyenkor a játékot letölti neked, feltelepíti de még nem tudsz vele játszani csak a megjelenés napján
Ha nem engedik akkor ott lesz a listádban de csak aznap tudod leszedni és telepíteni

2) a játék megjelenésekor kapsz kódot emailben amit be kell írni a UPLAYbe és rögtön töltheted le, és utána játszhatsz

(#59) hdekakas válasza k-adi (#58) üzenetére


hdekakas
senior tag

Oké, pont ez lett volna a kérdésem, ami nálad is vagy-vagy.
Hogy ha megveszem, látok valamit, vagy a megjelenésig még a listában sincs benne a játékaimnál.
Azért köszi. :)

(#60) k-adi válasza hdekakas (#59) üzenetére


k-adi
nagyúr

ahol veszed attól függ........ők mikor küldik ki a kulcsot..utána hozzáadod a uplay listádhoz

(#61) Németh Péter válasza hdekakas (#59) üzenetére

Én tavaly júniusban vettem és egyből bekerült a játékok közé, nem is kaptam kódot.

Csak regisztrálj az uplay-ben és az egyben egy bolt is. De weben is megveheted, bejelentkezel az accountoddal és annyi.

https://store.ubi.com/eu/far-cry--5-gold-edition/591980f94e0165260a8b4568.html

(#62) hdekakas válasza Németh Péter (#61) üzenetére


hdekakas
senior tag

Köszi. Nézegettem más oldalakon is, olcsóbban.
Van uplay fiókom és jópár játékom. Nem az hogy nem vettem még soha, hanem előrendelői játékot nem vettem még eddig.
Akkor már csak az a kérdésem maradt, hogy az Uplay programban a Gold Edition 89,99 €, a store.ubi oldalon pedig 89,99 $. Azért nem mindegy az a több mint 5ezer ft különbség, hogy egyik helyen euro, másikon dollár. Ez miért van? És akkor ez most $ vagy € ?

(#63) k-adi válasza hdekakas (#62) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát uplayben nem tudom hogy van pontosan, de blizzardnál régiót lehetett választani pl. overwatch vásárlása során (játékbeli korlátozás nincs azóta se emiatt) így lehetett u.a. dollárért venni az euros ár helyett.... itt nem tudom hogy van de ha lehet régiót választani és nem dob vissza Europe-ra akkor jó vagy

szerk: ja rájöttem nemrég én is vettem game-et uplayen át... akkor engem visszadobott For Honor vásárlásakor a store.ubi.com Europe-ra, és euros ár volt a vége...

Az euros árral számolj szerintem.. de ha elmész a vásárlásig, kosárba beteszed, pénztár. stb... akkor a végén a summa ár az euros lesz elvileg

[ Szerkesztve ]

(#64) Németh Péter válasza hdekakas (#62) üzenetére

Én még annyit csináltam, hogy beváltottam 100 Ubi pontot, így kaptam 20% kedvezményt. Nekem EUR-ban jött a számla. Gondolom az USA-ban dollár van, meg kisebb ÁFA, EU-ban meg nagyobb ÁFA és EUR. Nekem a store.ubi is EUR-t mutat. Ha máshol veszed, akkor azok kódot küldenek.

(#65) hdekakas


hdekakas
senior tag

Nálam dollárt ír.

De akkor ez lehet a magyarázat, hogy ez a beetetés, aztán mikor fizetni kell, mindjárt a 25%-kal drágább euro lesz belőle. ;]
Mint látszik, itt nem tudom érvényesíteni a 20% kedvezményt sem ubipontok miatt, más játékoknál felajánlja.

(#66) Németh Péter válasza hdekakas (#65) üzenetére

Nálam EUR-t.

Valamiért azt gondolja rólad, hogy nem az EU-ban vagy.

(#67) k-adi válasza hdekakas (#65) üzenetére


k-adi
nagyúr

Melyik régioban vagy? URL-ed mi?

Nekem volt már olyan, hogy dollárba volt, majd mikor rányomtam hogy vásárlás akkor átdobott az EU-s boltba ahol már euros ár volt. Szerintem kattintgasd végig, azaz tedd be a kosárba és rögtön át fog dobni téged is EUba sejtéseim szerint :D

(a store.ubi.com az északamerikai bolt dolláros árakkal)

[ Szerkesztve ]

(#68) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Far Cry 5 - Live Action trailer (Magyar felirattal)

Live-Die-Respawn

(#69) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Far Cry 5 videó áradat:

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Live-Die-Respawn

(#70) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#71) boogie84


boogie84
veterán

Sziasztok,

tudtok ennél olcsóbbat? cdkeys € 43.69

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#72) Đusty válasza boogie84 (#71) üzenetére


Đusty
addikt

én nem, kösz az infot

[ Szerkesztve ]

(#73) oriic válasza boogie84 (#71) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bár nem ismerem egyik oldalt se, de:

VOIDU

Kuponnal 41,99 euro

______________

Vagy:

GAMIVO

Kuponnal 42,49 euro

uPlay-es mindkettő.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#74) hdekakas


hdekakas
senior tag

Aki megvette valamelyik oldalon, jelezze légyszíves, hogy minden oké-e, és hogy megkapta-e a kódot, vagy ott is majd csak a megjelenés napján adják?
Én is cdkey.com -on terveztem a Gold Editiont, de pontos infó ott sincs leírva, hogy mikor adják a kódot a pre-order játékok esetén, csak annyi, hogy "vagy a megjelenés napján vagy előbb". :)) :))

(#75) ot93 válasza hdekakas (#74) üzenetére


ot93
senior tag

ez engem is érdekel, majd valaki írhatna :D

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#76) Đusty


Đusty
addikt

[Itt] egy kicsit drágább de ezt legalább ismerem, elő még sosem rendeltem semmit így nem tudom mikor küldik a kódot.

(#77) Németh Péter válasza Đusty (#76) üzenetére

Ennyiért az UbiSoft hivatalos boltjában is megveheted, ha van 100 Ubi pontod.

(#78) Đusty válasza Németh Péter (#77) üzenetére


Đusty
addikt

Kicsivel drágább csak valóban és a 100 ubipontból 60 úgyis visszajön. Megfontolandó. Ahogy elnézem nagy csodák nincsenek e körüli árakon lesz az első időszakban.

[ Szerkesztve ]

(#79) baracsi válasza hdekakas (#74) üzenetére


baracsi
tag

nem engedi még letölteni

[link]

[ Szerkesztve ]

(#80) hdekakas válasza baracsi (#79) üzenetére


hdekakas
senior tag

Letölteni oké hogy nem, de ha megveszi az ember kódot sem kap még 3,5 hétig? Vagy kódot ad, bekerül az Uplay fiókba, és majd mikor központilag lehet tölteni, akkor töltjük?
Ha nem változik itt az ár, akkor majd itt veszem meg, de csak megjelenés előtti napokban, ha addig úgyse kapok semmit. Vagy valamit csak ad addig is, hogy tudjuk, sikeres volt a vétel. :U

(#81) baracsi válasza hdekakas (#80) üzenetére


baracsi
tag

egy visszaigazolás jött a megrendelésről benne a letöltési linkkel, kódot nem küldtek még

(#82) hdekakas válasza baracsi (#81) üzenetére


hdekakas
senior tag

Ok, köszi. De már 2ezer ft-tal feljebb ment az ára mint tegnap volt, most már annyi mint uplay-nél ubiponttal, úgyhogy egyelőre cdkeys felejtős. :DDD

(#83) Đusty


Đusty
addikt

Sajnos tök mindegy mennyibe kerül nincs más épkézláb játék a láthatáron. :(

(#84) Outblast


Outblast
tag

Valaki próbálta már, hogy engedi e a 20%os (100pont) kuponnal venni a játékot?
Mert azért nem mind1 hogy sima játék ~15500 és a gold ~23ezer ft.

Amúgy megéri szerintetek megvenni a goldot egyből?
Jár hozzá a FC3 ingyen és a 3 DLC (ezek nem tudom hogy egyből elérhetőek e vagy majd később jönnek csak)
Mondjuk ha felhasználható a 20% kupon akkor elgondolkodom nagyon a goldon, mert nem mind1 hogy 23ezer vagy ~29ezer.

[ Szerkesztve ]

(#85) SH4D0W2011 válasza Outblast (#84) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

A DLC-k csak később fognak jönni, ezt olvasd el, csak hogy nagyjából belődd, érdekel-e egyáltalán a témájuk. :)

(#86) Đusty válasza SH4D0W2011 (#85) üzenetére


Đusty
addikt

Szerencsére engem nem :), alig vártam, hogy végre legyen egy zombi, szörny és robotmentes játék manapság ez fehér holló kategória. A vietnám még beleférne de az talán majd magában nem lesz arany árban.

[ Szerkesztve ]

(#87) Németh Péter válasza Outblast (#84) üzenetére

Én azzal a 100 ponttal vettem meg, még tavaly júniusban a gold változatot, tényleg 20%-al olcsóbb. Volt egy halom ubi pontom, mert beleraktam 120 órát a Wildlands-be.

(#88) Outblast válasza SH4D0W2011 (#85) üzenetére


Outblast
tag

hmm akkor lehet marad a sima vagy max a Deluxe (bár ez csak skineket ad ha jól láttam)
Az FC3 az megvan úgyis, a DLC-ket meg majd meglesem ha már lesznek tesztek róla és akkor max külön megveszem ha megtetszik majd.
Viszont a 20% kupon még izgatja a fantáziám :)

@ Németh Péter köszi az infót, azért így már barátibb az ára egy kicsivel :)
Szerencsére eddig nem csalódtam egyik Far Cryban sem (jó a Primal annyira nem jött be) így bízom ebben is nagyon :)

[ Szerkesztve ]

(#89) shotika válasza Outblast (#88) üzenetére


shotika
őstag

De a Primal védelmében szólva, legalább egy olyan témát használt, ami eddig nem volt megszokott az FPS-ek (meg úgy egyébként, a játékok között se) körében:)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#90) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Már kapható a FC5 Strategy Guide az amazonon :D
[link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#91) hdekakas


hdekakas
senior tag

Véleményem szerint, aki meg akarja venni a Season Passt előbb-utóbb úgyis, annak megéri már az elején.
Én az AC Origins-ben jártam úgy, hogy megvettem előbb az alap játékot, utána a Season Passt. Így már drágább volt a történet. DE még így sem kaptam meg a Deluxe Pack dolgait, annak a küldetését és kiegészítőit, valamint az elővásárlói küldetést. Azért még fizethetnék 3ezer Ft-ot. Szóval külön jóval drágább.

(#92) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#93) SH4D0W2011 válasza oriic (#92) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Jó lesz ez, jó lesz. :DD

(#94) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Bezsákoltam Xbox One X-re a GOLD verziót durván 18.000 Ft-ért. :DD

Csak tudjak aludni a megjelenésig. :D

(#95) hdekakas válasza Dzsuri89 (#94) üzenetére


hdekakas
senior tag

Hol vetted?
Én PC-re nézelődöm. Sajnos itt ph-n még az Ubinál is drágábban árulják az alapot is, gold-ot is. ;] :DDD

(#96) oriic válasza Dzsuri89 (#94) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

SG store szintén? :D

Live-Die-Respawn

(#97) Dzsuri89 válasza hdekakas (#95) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Szingapúri Xbox store-ban vettem annyiért, csak előtte a Cdkeyplus oldalon vettem Gift cardot és azzal fizettem ki a 90.90 singapuri dollárt érte. :)

(#98) melega


melega
őstag

Szerintem eddig a Far Cry 3 volt toronymagasan a sorozat legjobb és leghosszabb darabja.
A 4. része is egy az egyben a másolata más környezetben.
Az 5. rész sok újat nem mutat nekem.

[ Szerkesztve ]

(#99) Đusty válasza melega (#98) üzenetére


Đusty
addikt

Nekem nem új kell hisz ez a Far Cry azért veszem. :)

(#100) melega válasza Đusty (#99) üzenetére


melega
őstag

ÉN mindenesetre megvárok vele egy nagy leértékelést.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 5
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.