Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 5

Hozzászólások

(#951) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Megutáltam az Only you-t... ;]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#952) Bird válasza Victoryus (#951) üzenetére


Bird
addikt

Ha fejre mész és mellé még gyors is vagy nem olyan utálatos. ;]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#953) hdekakas


hdekakas
senior tag

Ezek a Nixonos szarok is felháborítóak!
A Stay and Pray-t eddig 2 x 2óra hosszáig csináltam, az utolsó karikat előtt a szikának mindig nekicsapódok! :W :W
Azért nem semmi, hogy kábé 20 óra alatt fullra ki lehet jászani a játékot, ezekkel meg további 40 óra játékidő van. Nem így kellene tartalmat csinálni! Nem szimulátor játékot vesz az ember, hanem lövöldözős fps-t.
Az AC Originsnél is két hét volt mire a lóversenyeket meg tudtam csinálni. :F
Itt meg komolyan mondom, hogy 1 fajta fa van a játékban, meg két fajta ellenség, ez csúcs. Nem véletlenül csak 25 gigás a játék...

(#954) proci985 válasza hdekakas (#953) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nixonhoz ajanlott a kontroller, foleg idorendben az utolso haromhoz (spray and pray es a ket wingsuit). mondjuk ha wingsuitoztal sokat a just cause 3al (gyakorlatilag minden perket aktivalva azza valtozik a jatek) akkor kozel se annyira nehez, mint elsore tunik.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#955) Ragnar95 válasza proci985 (#954) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Pont a wingsuit irányítása vicc FC5-ben Just Cause 3-hoz képest. Elég jó az összehasonlítási alapom, mert pont a FC5 megjelenése előtt kezdtem a JC3-at, illetve miután kitoltam a FC-t, folytattam a JC-t, ég és föld a wingsuit irányítás a JC javára...
Alapból az katasztrófa, hogy csomószor ki se nyílt a wingsuit annál a Nixonnál, ahol egy szikláról leugorva indul a wingsuit challenge.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#956) proci985 válasza Ragnar95 (#955) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ja mondjuk a Far Cry 5nek szerintem leginkabb ez volt a baja. egyik oldalrol eleg tavol kerult egy FPStol, masik oldalrol meg viszont a nem fps jegyei neha kidolgozatlanok voltak.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#957) hdekakas


hdekakas
senior tag

Na tegnap még 15-ször megpróbáltam, mindig nekimentem végén a sziklának.
Aztán legutoljára is nekimentem, de valahogy befelé pördült a gép az utolsó karikára, és elfogadta. Halleluja.
A többi Nixon-ossal nem volt gondom, mindegyiket max harmadjára megcsináltam, a wingsuitosak is könnyűek voltak.
Így most már kijátszottam a játékot teljesen. Viszont Faithnél 2 küldetés nincs meg. Ennek mi lehet az oka? Pedig direkt csak akkor csináltam a főellenség elleni küldetést, mikor már nem láttam megoldatlant a térképen. :U
Ja, meg egy érdekesség, hogy 20 prepper stash-em volt meg, nem csináltam meg utána egyet sem, és mikor végeztem a történettel, bekerült mind a 28 a küldetések közé kipipálva.
Még kellene 5 perk, hogy minden képességet fel tudjak oldani.

(#958) freeknight válasza hdekakas (#957) üzenetére


freeknight
őstag

Vannak titkos küldetések is, azokat is nézegesd meg pl youtube-on.

(#959) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Csak az a kétféle befejezés van, hogy elengedem a fő gonoszt/nem engedem el és atombombák robbannak? Illetve elengedtem, de akkor mindig újrakezdte az utolsó küldetést... Elég fura befejezés, hogy nem lehet kinyírni ezt a suttyót
Atomrobbanás után is ugyanolyan a táj, mint előtte, van még egy csomó mellék küldetésem.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#960) Locutus válasza Victoryus (#959) üzenetére


Locutus
veterán

Kiválóan illik az egész játék átgondoltáságába, összetettségébe és igényességébe a befejezés. Sajnos.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#961) Ragnar95 válasza Victoryus (#959) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Van egy 3. is, a FC-tól megszokott "gyors befejezés", a legelső küldetésben ha nem teszed rá a bilincset a Fatherre, csak vársz, akkor vége a játéknak azzal, hogy nem tartóztatjátok le, csak elsétáltok :D
De valódi befejezés csak az 2 van, amit írtál,nincs happy ending.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#962) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

lehet tudni mikor unlockol a dlc?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#963) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Korábbi hsz-ben linkelt cikk alapján ma, de hogy órára pontosan mikor az jó kérdés. Általában éjfélkor szoktak Xbox Store-ban megjelenni a játékok, máshol nem tudom mi a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#964) RudY válasza proci985 (#962) üzenetére


RudY
addikt

Nekem már csordogál lefele (One X).
...
...ehh az intro után azt mondanám, hogy kapják be Ubinál, ez simán megérdemelt volna egy külön játékot. :K

[ Szerkesztve ]

(#965) Bird válasza RudY (#964) üzenetére


Bird
addikt

Hatalmas a map szerencsére..... Nekem ez több, mint egy egyszerű dlc. :) Mennyit tölt le XO-n?

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#966) RudY válasza Bird (#965) üzenetére


RudY
addikt

Nem is néztem, volt ezen kívül nálam asszem 8 add on (fegyver, jármű stb.), rányomtam telibe és nem figyeltem mi mennyi. :DDD

(#967) Bird válasza RudY (#966) üzenetére


Bird
addikt

Na este leszedem én is. Nagyon tetszik a videó alapján. :B

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#968) Ergo_Proxy


Ergo_Proxy
tag

Nekem az alapjátékkal semmi bajom nem volt, és úgy véltem sokszor alaptalanul ócsárolják, de ez a DLC valami roppant mód unalmas számomra, én survivor módban kezdtem el, lopakodva egy darab hangtompítós pisztollyal meglehet csinálni szinte mindent, a táj meg az atmoszféra elég szép, de a napszakok váltakozása nekem hiányzik. Ez most nálam csalódás, persze ettől még lehet másnak meg pont ez fog jobban tetszeni :) a map amúgy tényleg egész nagy.

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#969) Bird


Bird
addikt

Help !Hol találom ezt a DLC-t ingame? XO verzió....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#970) RudY válasza Bird (#969) üzenetére


RudY
addikt

FC5 - More options/Manage games.. vagy ott lesz a Ready to install menüben (nekem ott volt), vagy a store-ból kell leszippantani.

(#971) Bird válasza RudY (#970) üzenetére


Bird
addikt

Köszi. Elég vicces, hogy nem automatikusan húzza le. ;)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#972) hdekakas


hdekakas
senior tag

Nekem se tetszik. :F
Nagy a térpék? Hát, kisebb mint a főjáték egy-egy kisellenségéé.
Nem értem, mi az értelme ennek a sok mellékteendőnek. Én fogtam magam, és végigszaladtam a pályán a jelzett egyetlen főküldetéshez, lelőttem mindenkit, és már kész is a játék, kaptam érte az Uplay jutalmakat.
Fast travel nem léte zavaró számomra.
A grafika és a környezet viszont valóban hozza az elvárható élményt.
Van egy olyan Uplay challenge, hogy 25 ellenséget öljek meg légitámadással. Van valami mellékküldi ahol lehet helikoterezni? Vagy pedig a legvégén mikor felszáll a gép, akkor kellene 25öt megölni abban az 1 percben aminek a nagyrészén nem is tudok lőni mert úgy rángatózik a gép.

[ Szerkesztve ]

(#973) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

PS4-en hol érhető el ez a DLC (már megvettem)? Store-ban keressem? Köszi előre is.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#974) Bird válasza koncsik (#973) üzenetére


Bird
addikt

Store-on belül én is belefutottam tegnap.... :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#975) koncsik válasza Bird (#974) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R ok este megnézem, köszi

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#976) RudY válasza Bird (#971) üzenetére


RudY
addikt

Időnként nézz rá minden játéknal a Ready to install menüre, most is volt nálam pár meglepi (pl. Horizon 3). :DDD

(#977) Bird válasza RudY (#976) üzenetére


Bird
addikt

Azt gyakran csekkolom. :D Ez a store nekem osztàlyidegen... :)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#978) Ergo_Proxy válasza hdekakas (#972) üzenetére


Ergo_Proxy
tag

Neked kell hívni légicsapást.

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#979) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Arra van mód, hogy szkippeljük az éjszakákat? Kurvaszar, hogy sötétben nem látok semmit, és aludni sem lehet :DDD

(#980) hdekakas válasza DeathAdder (#979) üzenetére


hdekakas
senior tag

Nincs.
FC Primalban volt rá lehetőség, FC3-ban is (4 most nem rémlik hirtelen de talán ott is) hogy aludni menjünk egy napszakot. Meg a legújabb AC: Origins-ben is, de a FC5-ben valamiért kihagyta az Ubi. :F

(#981) DeathAdder válasza hdekakas (#980) üzenetére


DeathAdder
veterán

FC4-ben is lehetett.
Eddig elütöttem az időt horgászással, meg gyűjtögetéssel, máshol írták hogy gyorsutazzuk körbe a régiókat, de az sem ér semmit, várni kell, mert sötétben nem látni jól. Nagyobb gondom ne legyen :))

(#982) Gainka


Gainka
őstag

Hali, most kezdtem el és Battlefieldeken kivul rég kötött le ennyire játék. Szoval nagyon tetszik, de nem ez a lényeg :D Van itt aki végig játszotta? Arra lennék kiváncsi hogy a rendör társak csak a végén szabadulnak ki vagy időközben küldetéssel?

(#983) batman91 válasza Gainka (#982) üzenetére


batman91
őstag

Minden nagy terület felszabadításával és az ahhoz tartozó boss megölésével mented meg őket. Szóval ahogy haladsz előre a sztorival. Rajtad múlik milyen sorrendben történik ez.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#984) proci985 válasza hdekakas (#980) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

4ben es kettoben is meg lehetett oldani.

otnel latszik, hogy teszteltek mert megvannak ra a helyek, aztan gondolom kivagtak.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#985) Gainka válasza batman91 (#983) üzenetére


Gainka
őstag

Király, ez most nagyon meg fogott meg ennyi sztori nekem elég, amennyi van benne köszi, jo kis game ez. 😁

[ Szerkesztve ]

(#986) hdekakas


hdekakas
senior tag

Nem tud még senki időpontot, hogy mikor jelenik meg a Mars DLC?
Júliusra ígérték, lassan az első hét már el is telik és még időpontot sem tudunk.
Általában keddi napokon szokták kiadni.
De az sem elképzelhetetlen, hogy kitolják a megjelenést, volt már rá nem egyszer példa Ubinál.

(#987) proci985 válasza hdekakas (#986) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

kint van az achievment listaja par napja, szoval napokon belul jon allitolag.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#988) hdekakas


hdekakas
senior tag

Jövő kedden jelenik meg a Lost on Mars.
Jól gondoltam, hogy keddi napon fog... :)

(#989) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Most volt végre időm a Vietnám DLC-t kitolni, de az igazat megvallva nem vesztettem semmit hogy eddig vártam vele és inkább a FC3-at toltam.
Semmi újat nem ad a sima játékhoz képest játékmenetben, próbál rámenni a stealth módra, de sajna elég gyengén teszi ezt, mert az új képességek elég gagyik, cserébe nem lett semmivel sem nehezebb, mint az alap játék, így simán lehet rambo módban is nyomni és sokszor gyorsabb is úgy.
Cserébe a játék alapjai le lettek butítva, a térkép gyakorlatilag full lineáris, az outpostok (campek itt) sokkal gagyibbak, mint a simában, kevesebb a fegyver, jármű is alig van és ami van, az is minek.
Hangulat se tudott túlzottan megnyerni, sztori gyakorlatilag 0, még jó hogy csak 4 óráig tartott ez a szenvedés...
Nagyon remélem hogy a következő 2 DLC-vel mutatnak valami újat, mert ez nagyon karcsú volt.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#990) hdekakas válasza Ragnar95 (#989) üzenetére


hdekakas
senior tag

Hangulata nekem tetszik, más tényleg nem. Csak végigszaladtam egyszer mindhárom játékmódban a térképen, hogy minden Ubi-jutalmat érő kihívást teljesítsek ezáltal. :D
Történet? Nem voltak túl kreatívak. Elővették a FC4-es "Escape from Durgesh Prison" ötletet, és kiadták Vietnámra. ;] Menekülj el az adott pontra, te dolgod hogy közben mit csinálsz. Csak itt nincs idő.

(#991) Ragnar95 válasza hdekakas (#990) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Engem a hangulat se fogott meg, bár lehet az volt a baj hogy pont előtte toltam ki a FC3-at és ahhoz képest nem volt sok különbség hangulatban, cserébe minden más le volt itt butítva :D
Kaptunk amúgy a Lost on Mars DLC-hez Teaser Trailert, ez alapján jónak tűnik, eléggé Doom hangulata van.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#992) Đusty


Đusty
addikt

Csak a Vietnam DLC-t nem lehet külön megvenni?

(#993) Bird


Bird
addikt

Nem, season pass kell hozzá.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#994) Locutus válasza Đusty (#992) üzenetére


Locutus
veterán

Miért ne lehetne. 10€ körül van.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#995) Đusty válasza Locutus (#994) üzenetére


Đusty
addikt

Tudnál írni egy linket? Uplayen nem találok ilyet, annyit lehet, hogy áldoznék rá.

(#996) hdekakas válasza Đusty (#995) üzenetére


hdekakas
senior tag

Hogy hogy nem találod ubin? :U
[link]
9,6 €, ha rászánsz 100 uplay-pontot.

(#997) Đusty válasza hdekakas (#996) üzenetére


Đusty
addikt

köszönöm

(#998) Bird válasza Locutus (#994) üzenetére


Bird
addikt

Hoppsz, ezt nem is tudtam...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#999) Komi28


Komi28
senior tag

Adótornyot mivel lehet ledönteni?

(#1000) Gainka válasza Komi28 (#999) üzenetére


Gainka
őstag

Majd nem a legtetején van egy kis sárga bigyó amit szétlöttem helivel. 😀 Egy darabig én sem jöttem rá, még ki is szálltam rá helikopterről. 😂

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 5
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.