Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 5

Hozzászólások

(#251) hdekakas


hdekakas
senior tag

Nekem a Club-kihívások közül semmit se aktivál!
Még azt se, hogy "A Far Cry 5 indítása". Se hogy jelentkezz be a weboldalra, se hogy teljesíts adott küldetést. 0/29. Nem semmi!

És most nézem, uplay weboldalon nincs is benne a játékaimban! :Y
Az alkalmazásban benne van, de a honlapon már nincs. Pedig hivatalos uplay-es forrás.

Weboldal: Nem rendelkezel ezzel a játékkal!
Uplay fiók: Benne van, játszok vele.

[ Szerkesztve ]

(#252) Zsoxx válasza k-adi (#250) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Fölösleges, elég újra kezdeni.

(#253) bulikavagyok válasza hdekakas (#251) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Első boss (Faith Seed) kb 13 óra alatt likvidálva. Nekem nagyon bejön a játék, One X-en is gyönyörű, és mivel az előző két résszel összesen 5 órát sem játszottam, ezért kicsit sem unom még. Pedig az utóbbi egy évben semmilyen játék nem tudott lekötni 5-10 óránál tovább - általában a gépet sincs kedvem mostanában bekapcsolni. :B
Ja! És buggal szinte egyáltalán nem találkoztam (pontosabban egyre sem emlékszem).

[ Szerkesztve ]

(#254) k-adi válasza Zsoxx (#252) üzenetére


k-adi
nagyúr

Tudom, de amíg reinstallálja addig tud gondolkozni az élet értelmén... ;]

(#255) Clubforum2 válasza bulikavagyok (#253) üzenetére


Clubforum2
tag

Szia. Csak egy kérdés? Mennyire jól irányítható kontrolerrel? Egyszerű célozni?

Magyarosítás kell? szórd le pirospaprikával, kösd át nemzetiszín szalaggal, dobd be gulyáslevesbe és már kész is...

(#256) sittes79


sittes79
addikt

Hi,

Ps4 deluxe edition vettem meg, meg van minden digitális content viszont a chaos packot és explosion packot nem kaptam meg, ps4 tulajoktol kérdezném, nektek külön megjelenik a két pack amikor beirjatok a deluxe kódot?

(#257) shotika


shotika
őstag

Ezúton szeretném üzenni a kedves készítőknek, hogy **** * ***** és ******. Lord of the Wings challenge küldetésért. Jelenleg kb 50. próbálkozásnál járhatok és lassan lerúgom a monitort a helyéről....

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#258) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Üdv!

Tegnap este kb. egy órát játszottam vele, így elsőre nagyon bejön, eléggé más azért, mint a 3 vagy a 4, azok igencsak hasonlóak voltak egymáshoz, nem csak a helyszín meg a történet változott.

A grafika igen ott van, jól is megy, FullHD-ban, Ultrán 60FPS, 1440p-ben nálam már nem az igazi.

Engem egyelőre a sarokban lévő "minimap" hiánya zavar kicsit, de meg lehet szokni, viszont, hogy nem tudom hol vannak mellék küldetések, mert térképen külön nem mutatja, az igen. Arra még nem jöttem rá, hogy lehet én vagyok vak, és van rá valahol mód, vagy van valami logikája is...

Meg itt akkor nem kell össze gyűjteni ilyen cuccokat, mint a 4-ben a naplókat meg maszkokat megsemmíteni? Meg ezek szerint az állatbörből fejlesztéses cucc is kikerült? Annak nagyon meg volt a hangulata szerintem :D Vagy később igen? Tényleg nagyon az elején vagyok még :)

Ahol meg lehet nézni a karaktereket, mikor megláttam a Hurk-t felnevettem :D 4-ben legnagyobb figura volt, és ugye ott mondta, hogy lelép, lehet, hogy Amerikába... Ez nagy poén :D

Plusz ez egyik legjobb fejlesztés az AMD logó az elején ;]

(#259) martinkeet válasza melega (#98) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Pont így gondolom Én is.
A 3. részt 5x végigjátszottam, de erre már megbántam a kiadott összeget.
Egy év múlva kellett volna megvennem.

(#260) Bird


Bird
addikt

Nem bírtam ki és megvettem a gold editiont xbox onera. Mellé kellett egy konzol is, ma hozza a futár. :D Konzolvilágtól milyen ajándékot kaptak a gold tulajok? Illatosító vagy bögre?

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#261) freeknight válasza Bird (#260) üzenetére


freeknight
őstag

Moments szelet ;]
Na jó, nekem deluxe edition van konzolvilágtól, de ide a bökőt, hogy neked is azt küldenek.

(#262) Locutus


Locutus
veterán

Én a kis sziget felszabadítása után bepattantam egy hidroplánba, és lementem délnek a repülős fószerhez :) Nem mondom, kezdetleges felszereléssel nem volt egyszerű felszabadítani, de meglett, szóval mostmár támogat a repülőjével.
Ami kérdés felmerül:
1. Hogy lehet állatbőrt eladni?
2. És hogy lehet értelmes cuccokat venni belőle, ami alatt nem ruhákat értek?
3. Van arról infó, hogy mennyi kell egy medve legyőzéséhez? 3x találkoztam medvével, mind a háromszor meghaltam. Bár harmadszor azért vittem a medvét is dinamittal :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#263) SH4D0W2011 válasza Bird (#260) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Látom te fordítva csinálod, a szoftverhez veszel hardvert. De jóvanaz'. :C Jó játékot! :)
A Gold-hoz nem jár ilyen fizikai ajándék, Moments-szel most minden vásárlónak kedveskednek, a bögre pedig kicsi plusz költséges volt, de szerintem az már nincs is.

(#264) sittes79 válasza Bird (#260) üzenetére


sittes79
addikt

Papaaaaaaa mennem ps4? Mnyomhatnank Coop

[ Szerkesztve ]

(#265) Bird válasza freeknight (#261) üzenetére


Bird
addikt

Moments szelet.... Azért ez már flashmob kategória. :D :D Az illatosítónak tudnék örülni. :) Majd megírom mit küldtek.

SH4D0W2011: Bizony, a far cry meggyőzött. No meg a Kodi - nagy filmbuzi révén - ami telepíthető, igaz még csak alfa verzióban xbox onera. :R

sittes79: :( Pedig jó lett volna Baluka, a diablos élmények után vmi coop. :)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#266) bulikavagyok válasza Clubforum2 (#255) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szia,
Hibátlan kontrollerrel -bár én eleve ehhez vagyok szokva. Kb 15 éve nem játszottam FPS-t egérrel. :B

S. Szabi: A mini-map nekem is hiányzik -a hiányát már az Origins-ben sem tudtam megszokni. :(

Locutus: Az állatbőröket bármelyik shop-ban eladhatod (outpost)! És ugyanott vehetsz érte "értelmes cuccokat". :)

[ Szerkesztve ]

(#267) sqpp válasza bulikavagyok (#266) üzenetére


sqpp
őstag

Én horgászni szeretek :D

(#268) bulikavagyok válasza sqpp (#267) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Azt még nem próbáltam. De ma mindenképp időt kerítek rá! :P

(#269) Locutus válasza bulikavagyok (#266) üzenetére


Locutus
veterán

Tehát outpostokon van shop? Hát én eddig nem találtam valahogy :)
De köszi!

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#270) bulikavagyok válasza Locutus (#269) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Van több is! :K Fegyver, autó, helikopter, stb.. A térképen is jelölve vannak zöld színnel!

Plusz egy tipp a medvére: én szinte az összes küldetéshez az íjász csajt viszem magammal. Ha látok egy medvét kijelölöm neki és ő egy lövéssel leteríti! ;]

[ Szerkesztve ]

(#271) sqpp válasza bulikavagyok (#270) üzenetére


sqpp
őstag

Én már az elején megvettem a "Spitfire"-t 8000ért és lerakétáztam a szobrot a francba. Kellett neki annyit költeni rá, most nézheti a helyét. :C

[ Szerkesztve ]

(#272) Bird


Bird
addikt

Konzolvilágtól egy tejes momentsre futotta. Ez csak szerintem gáz? :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#273) sqpp válasza Bird (#272) üzenetére


sqpp
őstag

Magyarország, ne várj sokat :D

[ Szerkesztve ]

(#274) freeknight válasza Bird (#272) üzenetére


freeknight
őstag

Én se örültem neki, pláne mikor láttam, hogy volt aki itt FC5 autós illatosítót kapott :DDD
Tesómnak is az jött gold mellé, úgy emlékszem ő az 576-tól rendelte.

Gondolom amúgy ezek mind ilyen ingyen promóciós cuccok az ubitól, aztán meg a magyar kiskereknek van pofájuk külön pénzt elkérni pl egy sapkáért meg a bögréért. Én azt az infót kaptam, hogy az illatosító minden előrendelt példány mellé járt volna grátisz, csak úgy látszik KV kispórolta :U
Amúgy leszarnám, de ez az illatosító jól mutatott volna a kocsiban.

[ Szerkesztve ]

(#275) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Tegnap délután megvettem, sikerült is 1-2 órát tolni vele. Az eddigieket is szerettem (kivéve a Primalt, nekem egy Far Cry-ba kell a géppuskaropogás), ez is nagyon bejön. Egy-két apró bugba futottam bele, semmi komoly. Egy csávót lenyilaztam, aztán katapultált olyan 100 méter magasra, az jól nézett ki. :D

(#276) tankraid


tankraid
aktív tag

Sziasztok!

Doomsday prepper pack-ot hol/hogy lehet aktiválni?

Köszi!

(#277) shotika


shotika
őstag

Pattogó ember nekem is volt, a láthatatlan szikla még új.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#278) Bird válasza freeknight (#274) üzenetére


Bird
addikt

Klassz. Kell az extra profit. Viszont mivel gépet is vettem, így 2db tejes nápolyit kaptam. :D :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#279) sqpp válasza tankraid (#276) üzenetére


sqpp
őstag

Én írtam az Ubisoftnak chaten, mer elvileg csinálják. De lehet külön kell írni

(#280) freeknight válasza tankraid (#276) üzenetére


freeknight
őstag

Szia!

Én itt aktiváltam, ubi fiók kell hozzá. Ezután adott egy másik kódot, amit már be tudtam ütni ps store-ban.

(#281) tankraid


tankraid
aktív tag

Pc.-ről vagyok. Sima verziót rendeltem elő de se a dobozba nem volt semmi sem az üzlet nem adott semmit hozzá... :/

jah, hogy külön kell írni? :D

[ Szerkesztve ]

(#282) PeTeR_33


PeTeR_33
tag

Uraim!

Segítsetek!

Elakadtam a játkban a

hit the gas küldetésnél.

Ezt írja:

capture cult tanker trucks and deliver them to Fall's end

Hiába viszem el a tartálykocsit Fall's end végéig nem adja be.

Hol kell megállnom??

Mit csinálok rosszul??

, GIGABYTE Z390 AORUS ELITE,I5 8600K,PALIT RTX 3070 GAMING PROBE QUIET STRAIGHT POWER 10 700,CORSAIR VEGENANCE LPX 3200 16GIGA,SAMSUNG EVO SSD 500G

(#283) bulikavagyok válasza PeTeR_33 (#282) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ha jól emlékszem, a kútoszlop mellé álltam be vele. Szerintem nekem sem adta be egyből.

[ Szerkesztve ]

(#284) Daffchy


Daffchy
őstag

Sziasztok!

Csak én nem találtam vagy nincs sem Trial sem Demo a játékból?
Jó lett volna kipróbáni vásárlás előtt, nem multis játékért látatlanba nem adnék ki 15-27E-ret (jó van benne, de na...).

(#285) shotika


shotika
őstag

Hogy mentsem meg szerencsétlent?:D (hihetelen mennyi bug van ebben a játékban:D)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#286) RudY válasza Daffchy (#284) üzenetére


RudY
addikt

Se trial, se demo, viszont több száz in game video és végigjátszós stream is elérhető.
A megjelenés óta nem bírom abbahagyni, de ez úgysem segít a döntésben, ahogy a megosztott vélemények sem. :DDD

PeTeR_33
Én simán berongyoltam a kúthoz, de volt jelölés is, hogy pontosan oda vigyem... bár szerintem meglestem előtte a térképen és kijelöltem.

shotika
Helikopterrel ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#287) buherka válasza k-adi (#250) üzenetére


buherka
addikt

Kösz tesa...ez volt a baj.
Újraraktam, csak annyi különbséggel, hogy most már letöltöttem a szeróról és azt telepítettem. Mert elsőre a DVD-ket rakosgattam a notiba (hülye maradi vagyok) és úgy telepítettem. Szopkolódtam is vagy 2 órát mire felrakta DVD-ről... :o

Előröl kezdtem az egészet, és most egyenlőre fasza minden...kop-kop. ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#288) shotika válasza RudY (#286) üzenetére


shotika
őstag

Én 2 napja megállás nélkül játszom :D

Helikopter: nekem is eszembe jutott, csak úgy kéne, hogy felrepülök mellé, kipeckelem a kormányt, és úgy mentem meg a csávót. De tartok tőle, hogy ezt nem írták/modellezték meg a készítők:D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#289) Daffchy válasza RudY (#286) üzenetére


Daffchy
őstag

Köszi az infót! :R

Olvastam itt ott, hogy sok a bug.
Ez pontosan mit jelent? Idegesítően sok és élményromboló?

(#290) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Sziasztok!

A magazinokat és a terképeket miután megszereztem eladhatom? Az info megmarad szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#291) S. Szabi válasza Oposzumtoszó (#290) üzenetére


S. Szabi
őstag

Én úgy értelmeztem, hogy "kiszedte" az infót, ami kell, utána el lehet adni. De biztos van valaki, aki biztosra tudja.

[ Szerkesztve ]

(#292) RudY válasza Daffchy (#289) üzenetére


RudY
addikt

Inkább viccesekkel találkoztam, nekem ezek se vesznek el a játékélményből. A küldetésekkel nem igazán foglalkozom még komolyabban, inkább gyújtogatok, robbantgatok, gyilokmódokat tesztelgetem. :DDD
Az mondjuk csúf egy kicsit, hogy pl. a petróleumlámpák nem használhatók (jóóó, piromán vagyok bevallom), egyikbe belerúgtam, majdnem leszakadt a lábam, mintha betonozva lenne. :O
Mondjuk a páncélszekrények robbantása is elkeserít, pár száz dolcsi volt idáig csak bennük, de majd csak lesz valami nagyobb fogás is :D

(#293) Clubforum2 válasza bulikavagyok (#266) üzenetére


Clubforum2
tag

Köszönöm. Akkor más konzolos is csak ír majd 😀

Magyarosítás kell? szórd le pirospaprikával, kösd át nemzetiszín szalaggal, dobd be gulyáslevesbe és már kész is...

(#294) hamizoli


hamizoli
tag

Na nálam megjelentek doomsday prepper pack cuccai (pc digitális előrendelés gold verzió), igaz előtte megállt a játék de újraindítás után egyből írta hogy vannak új dolgok. De szerintem még csak most aktiválták be mert a deluxe pack tartalma is csak később jelent meg nálam.

régi név:hammer1

(#295) shotika válasza Daffchy (#289) üzenetére


shotika
őstag

A magasból esésekre nem reagál jól a játék :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#296) k-adi válasza buherka (#287) üzenetére


k-adi
nagyúr

sose dvdről... szívás is, karcos is lehet, stb...
digitálisan az ubi szerverről.. az a tuti... kivéve ha digi neted van mert akkor szopó az is :D :D

(#297) shotika válasza k-adi (#296) üzenetére


shotika
őstag

mi a baj a digivel?

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#298) RudY válasza Clubforum2 (#293) üzenetére


RudY
addikt

Én is konzolom nyomom (One X), szokni kell, de már PC-n is kontrollert használtam, amíg alkalmas volt játékra. A szokáshoz segít az Auto Aim (persze csak offline működik), de kikapcsolva nekem már kényelmesebb, simán oszthatók a fejesek. :K

(#299) STC Speed


STC Speed
őstag

Nem tudjátok hol a legolcsóbb a játék kulcs?

köszi,

(#300) hdekakas


hdekakas
senior tag

A táj grafikája tényleg szép.
De azért a tárgyak kidolgozottsága még elég nagy kívánnivalót hagy maga után.

Ez kábé olyan 15 éves Sims 3 feeling. :F

3 méteres buckáról leugrom, és lemegy az életem fele, fasza. Később se lehet valahogy erősíteni a karakter életerejét? :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 5
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.