Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 5

Hozzászólások

(#101) Dzsuri89 válasza melega (#100) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Szerintem 18.000 Ft-ért hibátlan ár már most is a Far Cry 5 GOLD Edition, hogy a Far Cry 3 Remastered verzióját is tartalmazza a csomag. :)

(#102) Zsoxx válasza Dzsuri89 (#101) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Remastered? Az mit takar?

(#103) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hali!

Az lenne a kérdésem, hogy valóban ki lehet a játékot szátszani coop -ban?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#104) oriic válasza Ra's al Ghul (#103) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, a teljes sztorit le lehet coopban tolni majd.

Live-Die-Respawn

(#105) Dzsuri89 válasza Zsoxx (#102) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Gondolom a Call of Duty Modern Warfare remastered meg van ugye? Ugyan így kell elképzelni, hogy egy Xbox 360-as kiadású játékot One-ra is elkészítik utólag, grafikailag is felújítják.

(#106) Locutus válasza Outblast (#84) üzenetére


Locutus
veterán

Én azzal vettem meg. Előbb beváltod a 100 pontodat egy kódra, majd a kódot felhasználod a checkoutnál.
(standardot vettem, 47.99 lett a vége, meg valami preorder bonust is hozzálistázott még)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#107) Outblast válasza Dzsuri89 (#101) üzenetére


Outblast
tag

Ha jól olvastam a leírást akkor csak az XBOX/ PS4 tábor kap remastered változatot, mi csak szimplán megkapjuk a Far Cry 3-mat nem?

Nem tudom még hogy fogok e mókolni a SG storeval, már a ubi kuponnal is 23k a gold.

(#108) oriic válasza Outblast (#107) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PC-n nincs Sg store, az csak Xbox változatnál működik. Vedd meg kuponnal, nem hiszem hogy van annál jobb ajánlat jelenleg.

Live-Die-Respawn

(#109) Outblast


Outblast
tag

Ha előrendelem most a Goldot akkor az FC 3mat már most megkapom?
Csak mert akkor végig lehet vinni mire megjön az 5 :)

(#110) oriic válasza Outblast (#109) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem. Nincs róla infó, hogy pontosan mikor kapjuk meg.

Live-Die-Respawn

(#111) mcmike


mcmike
őstag

Egyre több tartalom jelenik meg a Harkály 5-ről, ez egy összeállítás arról hogy mikben fog különbözni az előző részektől: 15 things you need to know before you buy Far Cry 5

Első blikkre nekem tetszenek az újítások, aztán majd persze kiderül a valóságban... ;)

Egyébként hol a legolcsóbb most a GOLD Edition? :U

[ Szerkesztve ]

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#112) hdekakas válasza mcmike (#111) üzenetére


hdekakas
senior tag

Én is ezt fürkészem már hetek óta, hogy hol a legolcsóbb, de azt kell mondjam, Uplay hivatalos forrás még mindig a legolcsóbb 100 ubiponttal, 72 € áron. 22ezer ft-nál a nem hivatalos oldalak és itt a ph-n is drágábban adják. ;]
cdkeys.com oldalon 71€ facebook kuponnal, de szerintem az a 300 Ft már nem éri meg hogy ne hivatalos forrásból legyen...

(#113) Segal válasza hdekakas (#112) üzenetére


Segal
veterán

En szerintem megvarok egy summer sale-t a jatekkal. Addigra legalabb kigyomlaljak a kezdeti hibakat es kap egy akciot is steamen:)
Persze ha addig valahol joarasitjak akkor duzzogva:DDD de elore hozhatom a vasarlas idopontjat:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#114) freeknight


freeknight
őstag

Hali!

PS4-re hol lehet legjobb áron beszerezni a gold editiont?

(#115) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#116) jamez


jamez
senior tag

Valaki próbálta a Farcry 5 Arcade-ot?

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#117) Németh Péter válasza jamez (#116) üzenetére

Csak pár percig, de igen.

(#118) jamez válasza Németh Péter (#117) üzenetére


jamez
senior tag

remélem ennél többet fog tudni a game, :U

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#119) oriic válasza jamez (#118) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hogy érted? Ez egy ingyenes mód csak. Tartalmat a játékosok csinálnak majd vele.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#120) jamez válasza oriic (#119) üzenetére


jamez
senior tag

Gondolom a játék motorját használja. Ha igen akkor nem ájultam el tőle.

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#121) Đusty


Đusty
addikt

23.-ától lehet előtölteni, csak azt nem találom sehol, hogy mennyi tárhely kell majd neki.

(#122) Dzsuri89 válasza Đusty (#121) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Xbox-on már majdnem 40 GB lejött egy hete kb.

(#123) Locutus válasza Đusty (#121) üzenetére


Locutus
veterán

A 4 is 31GB, annál nyilván nem lesz kisebb.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#124) Danecay válasza Locutus (#123) üzenetére


Danecay
őstag

Több helyen 80GB-ról olvastam.

(#125) Evome


Evome
aktív tag

Esetleg valaki azt tudja e, ha én steamen meg vettem a Gold editiont, amihez a season pass jár, ugye season pass-hoz jár a Far Cry3 alap edition. Ezt meg fogom kapni játszani 27.-ig ? Vagy akkor oldódik be a far cry 3 ha kijön az 5 is ?

Mert igazából most kijátszanám szívesen, de 27.-e után kb fölösleges lesz nekem a far cry 3.

:R :R :R

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#126) Danecay válasza Evome (#125) üzenetére


Danecay
őstag

A Far Cry 3 Classic edition valamikor nyáron jelenik majd meg de amennyiben valamilyen Season Pass-al felvértezett veruiót vásárolod meg már egy hónappal korábban elérhetővé válik számodra, de nem a Far Cry 5 megjelenése előtt hanem a A Far Cry 3 Classic edition nyári publikus megjelenése előtt.

(#127) Evome válasza Danecay (#126) üzenetére


Evome
aktív tag

Hát akkor számomra ezt a bónusz nem nagy dolog.
köszönöm a választ :R

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#128) oriic válasza Evome (#127) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PC-s játékosoknak amúgy sem lesz sok értelme várni erre a Far Cry 3-ra, mert nem remaster lesz. Ha kell maga a játék akkor olcsóbb ha megveszi valahonnan máshonnan az eredeti kiadást és az már most játszható. A Classic Edition inkább az Xbox One. és PS4 tulajoknak extra, mert oda nem jelent meg a 3. rész, csak PS3-ra és Xbox 360-ra.

Live-Die-Respawn

(#129) Evome válasza oriic (#128) üzenetére


Evome
aktív tag

Far Cry 2 és a blood dragon volt csak amivel játszottam mint far cry. Most ez az 5 megfogott, és gondoltam ha már meg kapom kinyomom a 3-at is. De akkor majd nyáron meg látom milyen kedvem lesz hozzá. :C

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#130) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Sziasztok!

Playstation 4-en Gold edition előrendelve! :C

Már nagyon várom! 27.-én már 0:00-tól tölthető?

(#131) oriic válasza Oposzumtoszó (#130) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox-on már van preload, PS4-en még nincs? Biztos, hogy le tudod szedni még megjelenés előtt.

Live-Die-Respawn

(#132) Oposzumtoszó válasza oriic (#131) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Telefonról intéztem a vásárlást, délután ha hazaértem megnézem! De jó lenne,ha előbb lehetne tölteni. Aznapra szabadnapot kell kérjek. :U

Így 35 fele biztos meg fogják a munkahelyen érteni... :DDD

(#133) Segal válasza Oposzumtoszó (#132) üzenetére


Segal
veterán

Adjak maguktol vagy tudod elore hogy aznap beteg lesz a gyerek es sajnos nem tudsz bemenni:D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#134) Oposzumtoszó válasza Segal (#133) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

:C

Csak összehozzuk valahogy!

(#135) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Most néztem rá a konzolon. 24.-én már tölthetem.

:C

(#136) malystryx


malystryx
senior tag

Srácok, tudnátok segíteni? Tegnapelőtt már feltettem, azóta azzal a jelenséggel szívok, hogy mikor rámennék hogy multiplayer, elkezdi a map-ot letölteni, és közben error-al kilép. Nem tudja letölteni a pályát. Próbáltam manuálisan is letölteni, de az sem segített. Találkoztatok ilyennel? Előre is köszi. :)

(#137) oriic válasza malystryx (#136) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt biztos ide szántad?

Live-Die-Respawn

(#138) malystryx válasza oriic (#137) üzenetére


malystryx
senior tag

Hát stressz teszt van, és nincs vagyis nem találtam erre topikot. Gondoltam megkérdezem, hátha.

[ Szerkesztve ]

(#139) oriic válasza malystryx (#138) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hjahogy Far Cry 5 Arcade. :) Ok, nem szóltam, csak nem tudtam hogy miről van szó. NIncs kiírva hogy meddig tart?

Live-Die-Respawn

(#140) malystryx válasza oriic (#139) üzenetére


malystryx
senior tag

Igaz, én meg nem írtam :) Elvileg márc. 19, 5AM CET
Szóval még ma igazából, de sztem elengedem a dolgot, a neten se találok semmi problémát. :)

(#141) detroitrw


detroitrw
addikt

Sziasztok!

A preorder meddig tart?
23-án szeretném megvenni az még beletartozna az akcióba?

:R

(#142) Oposzumtoszó válasza detroitrw (#141) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

PS4-en ha jól láttam pont 23.-ig!

(#143) detroitrw válasza Oposzumtoszó (#142) üzenetére


detroitrw
addikt

igen most látom ubin keresztül hogy 23.-áig van írva, de ez azt jelent ugye hogy 23.-án 23:59:59 ig ugye?
:U

(#144) Oposzumtoszó válasza detroitrw (#143) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Szerintem igen. Ha nem adott napg lenne, akkor azt feltüntetnék.
Például 23.-án 19:00-ig.

Legalább is PSN-nél így van. :)

(#145) detroitrw válasza Oposzumtoszó (#144) üzenetére


detroitrw
addikt

:R

(#146) jamez


jamez
senior tag

A "mag"-on fenn van a 30 perces Farcrcry 5 video

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#147) hdekakas


hdekakas
senior tag

Na én is megvettem PC-re a Gold edition-t. :C Uplay-en, 22.600 Ft volt. Ennél mindenhol csak drágábban adják.
100 ubipont lejött, 72 visszament. (Maradt még így is 632.) Azt hittem 90-et ad, de nem, a kedvezménnyel csökkentett árnak megfelelőt.
Bekerült az Uplay-en belül a játékaimhoz Hamarosan jelöléssel.
Első körre 6000 xp-t lehet vele szerezni majd és 150 club pontot. DLC-k után ez majd hízik.
Van ingyenes Far Cry Primal outfit, vagyis félmeztelenül is lehet nyomni.

[ Szerkesztve ]

(#148) Đusty válasza hdekakas (#147) üzenetére


Đusty
addikt

Ok. de ezután mi lesz a következő játékunk? Semmi nincs a láthatáron bár mire kijátszuk legalább jó idő lesz télre meg csak jön majd valami. :)

[ Szerkesztve ]

(#149) hdekakas válasza Đusty (#148) üzenetére


hdekakas
senior tag

Szerintem ez is elég hosszú game lesz. Én az Origins-szel is elvoltam megjelenéstől tegnapig.
Két hét múlva úgyis itt a horgász-szezon, akkor már nem igen gépezek. Télen meg valszeg a FC 3-at is újra kijátszom az uplay-es jutalmakért (XP, club pont). De amúgy tényleg nem nagyon van más játék kilátásban, amiket szeretünk. Legalábbis ugyanazokban a topicokban találkozunk mindig. :)
Remélem, ezt nem rontják el a szokásos bug-halmazzal. :F

(#150) namenyicsavo válasza hdekakas (#147) üzenetére


namenyicsavo
tag

13.000ft volt steamen, igaz argentinában :D

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 5
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.