Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 5

Hozzászólások

(#801) S. Szabi válasza hdekakas (#799) üzenetére


S. Szabi
őstag

Most megint számol!

(#802) hdekakas válasza S. Szabi (#800) üzenetére


hdekakas
senior tag

Nekem az arcade szintet azt mindig követi szépen. De valóban, semmi mást. Se a halálok számát, se a játékidőt.
Hát így elég lutri...
Minap is egy órát játszottam és semmi, az egész a vakok javára ment.
Majd úgy próbálgatom összehozni a százat, hogy tíz percenként kilépek. Ha jóváírja akkor meg megint tíz perc. :D

(#803) S. Szabi válasza hdekakas (#802) üzenetére


S. Szabi
őstag

Teljesen kiszámíthatatlan. Egyszer számolja, egyszer nem.

(#804) hdekakas válasza S. Szabi (#803) üzenetére


hdekakas
senior tag

Reggel óta pedig már el se indul a multi! :F
Vagyis elindul, betölt a pálya, és 5 másodperc után az alábbi hibaüzenettel kilép.
Ezt nyolcszor egymás után eljátszottam reggel, aztán feladtam.
Úgy látszik, ennyi volt a FC5 multi része, befellegzett neki. Már valami új game-re gyúrnak a fejlesztők, ez megy a süllyesztőbe, ahogy szokott lenni. Este még ment, de a számláló nem számlált.
[/ L]

(#805) k-adi válasza hdekakas (#804) üzenetére


k-adi
nagyúr

több ubi multis game nem megy

siege és for honornál is gondok voltak mostanság

központi server hiba van légy türelmes.

(#806) S. Szabi válasza hdekakas (#804) üzenetére


S. Szabi
őstag

Nekem is volt tegnap ilyen, normális jelenség, rá fél órára jó volt. És mikor ezt írta, felhőbe se tudta menteni a játékállást.

Miért fellegzett volna be?

Amúgy ennyi szerintem belefér, ha azt nézzük, hogy gyors a multi, nem dob ki, és kicsit sem laggol.

Most nálam 855-n van a PVP ölés, de nem tudom azért e, mert számolja közben, csak valamiért később írja hozzá, vagy pedig ennél is sokkal több, de szerintem annyit nem játszottam, hogy sokkal több legyen. Nem tudom... :D Amúgy halál csak 12- vel kevesebb XD

[ Szerkesztve ]

(#807) hdekakas válasza S. Szabi (#806) üzenetére


hdekakas
senior tag

Hát nálam csak 41 az ölések száma.
Tegnap éjjel kábé 3 percig számolt, akkor 38-ról fel tudtam küzdeni magam 41-re. :DDD Azóta megállt a számlálás.
Amúgy is béna vagyok, nekem a halálok száma 150. :D
Küzdök, mint malac a jégen...
De akkor "jó", ha más Ubis játékok is sz@rok. :))

(#808) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Én nem értem, hogy kapott ilyen jó értékeléseket a játék. Bár ahogy látom, más se.
A járművek irányítása szerintem megint pocsék. Amit az ai művel a repülőkkel, az meg borzalmas.
Idegesítő, hogy 10 méterenként van egy túsz/gerilla akármi. Már nemhogy nem szabadítom ki őket, hanem átmegyek mindenkin kamionnal, rohadjanak meg.
Amit továbbra se értek, hogy megyek a megvett helikopterrel, sehol senki, és meghaltam. Ezt már elég sokszor bedobta. Nem mindig ad helikoptert, ez mitől függ? Megvettem már mindet, mégse, az egyik területen.
Amit még nem értek: mire adja a skill pontokat? Nagyon nem gyűlnek, és kéne még egy fegyver, hogy ne csak 3 legyen, meg kéne a kampó amivel a rádió adókra fel tudna mászni ez a gyökér.
Kb. ennyi, a pénzt elintéztem, az végtelen, de a skill pontokat nem tudom, mert nem ad.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#809) Ragnar95 válasza Victoryus (#808) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Megvett járműveket a garázsokban (repülőknek, hajóknak külön “garázs” van) tudod elérni, térkép mutatja ezek helyeit, ha már felfedezted őket.
Skill pointok legjobb gyűjtőhelyei a prepper’s stashek, mindegyik ad 3-at, illetve a challenge-ek teljesítéséért is kapod őket (menüben látod az elérhető challenge-eket, gázolj el X ellenfelet, adott segítőd öljön meg X ellenfelet, fogj ki ilyen-olyan halakat, stb).

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#810) hdekakas válasza Ragnar95 (#809) üzenetére


hdekakas
senior tag

És még az Arcade is ad egy-egy perk pontot bizonyos szintek elérése után. :K
Tegnap Ubi szerver karbantartás volt délután, remélem, ez megoldja a statisztika frissítést is és nem veszik el az adott Arcade játékidő, eredmény mindig. Tegnap este egy 20 percet próbáltam, akkor (épp) működött a stat.

(#811) S e t h válasza Victoryus (#808) üzenetére


S e t h
nagyúr

Kövesd a zöld ékköveket a térképen és ott juss be a megadott helyre, találsz majd lóvét és pontokat is, amelyeket elkölthetsz perkekre.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#812) hdekakas válasza hdekakas (#810) üzenetére


hdekakas
senior tag

Na hát nem ért semmit a szerver karbantartás! :W
Ma este amit játszottam az Arcade-ban, semmit nem számolt a statisztika! Megint ugrott egy órányi játékom. Így sose lesz meg a 100 leölt pvp. :( :W :W

(#813) Victoryus válasza Ragnar95 (#809) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Köszönöm! Kerestem kincset, kaptam perket. Cheat engine nem kezeli, úgy néz ki,. szóval meg.kell dolgozni érte
Az égő korházas jelenetet hányszor kell lejátszani? Eddig 3x adta be, 3 különböző küldetés után. Ezekkel a kómázós idegbajokkal nagyon mellé fogtak szerintem. Utálom őket, mint anno a Max Paynet.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#814) capulet75


capulet75
addikt

Ebből a FarCry-ból ekkora mapon ilyen grafikával miért nem csinálnak egy jó posztapokaliptikus játékot?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#815) Locutus válasza capulet75 (#814) üzenetére


Locutus
veterán

Meg zombikkal ja, milyen eredeti lenne. Ja nem.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#816) Victoryus válasza Locutus (#815) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Most jött hozzá valami dlc zombikkal :) mondjuk elég zombik alapból is

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#817) capulet75 válasza Locutus (#815) üzenetére


capulet75
addikt

Rajtad kivül ki beszélt itt zombikról? Inkább valami Stalker szerű kéne, vagy bármi. Lehetnének benne időtörések, pl simán összefuthatsz egy raptorral vagy egy WW2-es német hegyivadász alakulattal. Az hogy le vagy ragadva a walking deadnél, az a te bajod. ;)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#818) Viiktor1989


Viiktor1989
tag

Sziasztok.Lehet volt már a kérdés,de nem találtam itt a forum-ban. Szóval..hogyan tudom az outpostokat újra felszabadítani? :) Csak a story illetve a side missionokat is el kell végeznem hozzá ?

(#819) Ragnar95 válasza Viiktor1989 (#818) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Bár nem próbáltam, de a menüben van egy Outpost Master opció, ami a leírása alapján csak az Outpostokat állítja vissza elfoglalt állapotba, máshoz nem nyúl.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#820) NdrewSunix


NdrewSunix
senior tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre szorulok a játékban.
Egy olyan küldetésnél járok, ahol eltalálnak egy nyíllal és elfognak, majd elcipelnek valahova.
A következő kép, hogy a székhez vagyok kötve és egy filmet kellene megnéznem az előttem ülő két fickó társaságában. Kiszabadulok és lőni kell a plusz időért sorba őket, közben előre haladni. A vörös szín dominál végig.
Ha valaki tudja miről beszélek az megmondaná itt mi a feladat pontosan? Rendkívűl nem tetszik ez a rész és nem is lehet elnyomni sajnos. Párszor próbáltam, de nem sikerült, felbosszant.

Köszi előre is a segítséget!

(#821) xrace77 válasza NdrewSunix (#820) üzenetére


xrace77
tag

Végtelenül ostoba és idegesítő része a játéknak. Van egy még rosszabb hírem, ezt 4szer kell majd megcsinálnod a Jacob-os történetszál végigjátszása közben.Amikor negyedjére kellett megcsinálnom, majdnem belevágtam a kontrollert a TVbe. ;]

Lényege az, amit te is már leírtál, hogy az idő lejárta előtt végig kell menned a pályán, ami 4vagy5 egymást követő szakaszból áll. Mindegyik előtt válthatsz fegyvert. Minden megölt ellenség után plusz másodpercet kapsz.

(#822) S e t h válasza NdrewSunix (#820) üzenetére


S e t h
nagyúr

Futás van és mindenkit gyakj le a fegyverekkel amiket tálalsz.
Ne járjon le az idő, az ellenfelek lelövése plusz másodperceket ad, fejlövés még többet.
Egyébként valóban idegesítő része a játéknak.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#823) NdrewSunix válasza xrace77 (#821) üzenetére


NdrewSunix
senior tag

Hát nem értem ez minek kellett bele, igen bosszantó.
Sikerült egyelőre elutaznom onnan gyorsan, de ezek szerint akkor később szívni dogok vele.
Köszi az infót!

(#824) kiserik válasza NdrewSunix (#820) üzenetére


kiserik
senior tag

Szerintem az egyik legjobb rész. Igaz, hogy nem könnyű, sokat kell gyakorolni, de a történet szempontjából nagyon rendben van.

(#825) NdrewSunix


NdrewSunix
senior tag

Ízlések és pofonok. Szerintem nem illik a játék eredeti stílusába.
A lenyúzott állatbőrökkel lehet valamit kezdeni az eladáson kívül?

(#826) Ragnar95 válasza NdrewSunix (#825) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Egy vagy két küldetés van a teljes sztoriban, amihez kell állatbőr, ezek is mindkettő Faith régiójában (illetve van még egy mellékküldi Jacobnál, aminél szarvasokat kell autóval elütni, de ahhoz szerintem csak akkor számolja a megszerzett bőröket, ha már felvetted a küldit). Ha nem akarsz a küldetések előtt vadászni, neten megtalálod pontosan milyen állatok kellenek az említett küldikhez, amúgy eladhatsz mindent, semmire sem jók, sajna craftingot kivették a játékból.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#827) k-adi válasza kiserik (#824) üzenetére


k-adi
nagyúr

Rettentő idegesítő ez a része a játéknak! De történet szempontjából...ami spoiler lenne most... tényleg értelmet nyer....de akkoris idegesítő játék szempontjából :DDD

(#828) Ragnar95 válasza k-adi (#827) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

1x szerintem még jó is volt az a küldetés, engem csak az ismétlődése idegesített fel, bármilyen jó egy küldi, 3x lenyomni idegesíteni fog mindenképp :D Faith küldetéseit simán verte mondjuk 3x is, utálom amikor gyakorlatilag egy átvezető videó a küldetés, amiben lassítva tudsz csak mozogni... Történet szempontjából pedig még talán Jacob küldetéseinek lesz a legnagyobb szerepe valóban, úgyhogy ez valamennyire kisebbíti a fejlesztők bűnét :DDD Főleg hogy a 3-ból az egyik befejezés direktbe visszautal ugye Jacob küldetéseire :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#829) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Voltam halat fogni, de nem megy. Állandóan elszakítja a damilt. (a pulykavadászós helyhez közel)
Mentem én jobbra-balra a parton, de akkor is elszakítja, meg ha tekerem akkor is. Ha bemegyek a vízbe, akkor meg eldobja a botot... :F Ez is elég idegesítő... A másik, hogy vadászok, de állandóan átváltoznak az állatok.
Még egy kérdés: valahol láttam kamion pótkocsit. Azt legalább lehet vontatni?

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#830) S e t h válasza Victoryus (#829) üzenetére


S e t h
nagyúr

A másik, hogy vadászok, de állandóan átváltoznak az állatok.

Gondolom ez Faith Seed területén történik, de jó hogy én őt utoljára hagytam.
A másik két tesó területén nem változnak át.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#831) proci985 válasza Victoryus (#829) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ha van controllered otthon probald azzal. a trukk az, hogy jobbra-ballra mellett fel-le is ellen kell tartani.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#832) S. Szabi válasza Victoryus (#829) üzenetére


S. Szabi
őstag

Nem kell mászkálni sehova, mozgatni kell jobbra balra fel le, meg behúzni, kiengedni, ki kell fárasztani a halat... Egyszer ráérzel, utána menni fog. Van kettő olyan küldetés is, ahol egy ritka halat kell kifogni, az egyiknél nagyon sokat kell fárasztani, mire kifigod, szóval készülj fel :D Amúgy meg a damil színe változuk, mikor kezd feszülni, szakadni...

(#833) Bird válasza S. Szabi (#832) üzenetére


Bird
addikt

Horgászbot függő is a dolog, érdemes a "gyárit" a boltban lecserélni minél hamarabb.....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#834) S. Szabi válasza Bird (#833) üzenetére


S. Szabi
őstag

Ja igen, azt kihagytam. Meg ott az adott halhoz való csali is, most nem tudom pontosan, azzal meg nagyobb a kifogott példány asszem.

[ Szerkesztve ]

(#835) Bird válasza S. Szabi (#834) üzenetére


Bird
addikt

A csali is sokat számít, azt meg én hagytam ki. :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#836) Showhai


Showhai
tag

Sziasztok!

Nem igazán tudom, hogy melyik topicba tegyem fel ezt a kérdést, de mivel a FC5-ről van szó...

Tehát a "probléma" a következő.
Van két hasonló gép
1:
I3 6100
ASUS H110M-K
8GB 2400MHz DDR4 RAM ADATA Premier Series CL17 (AD4U240038G17-R)
Palit GTX 1050 STORMX 2GB

2:
I3-7100
ASUS ROG STRIX B250G GAMING
2x4GB 2400MHz DDR4 RAM Kingston HyperX Fury Black CL15 (HX424C15FB/4)
ASUS GeForce GTX 1050 2GB /ROG STRIX-GTX1050-2G-GAMING/

Értelemszerűen a 2. gép jobb cuccokból van összerakva. Az első gépen 37-56 FPS a beépített benchmark,
a másodikon stabil 60 fps. (High preset)

A kérdésem az lenne, hogy mit fejlesszek az első gépen, hogy a második nyomába érjen? Muszáj lemásolnom az egész konfigot? Vagy a dual channel a menő? Esetleg a ROG cuccok? Vagy az I3-7100 tetszik az FC5-nek annyira?

Más játékot még nem vizsgáltam.
Előre is köszönöm ha valaki hozzászólna, vagy átirányítanátok a megfelelő totyikba.

:R

Duoble Chekc Everytihng

(#837) Locutus válasza Showhai (#836) üzenetére


Locutus
veterán

Szerintem csak a proci lehet... bár hogy van stabil 60fps-ed, 640x480-ban?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#838) Showhai válasza Locutus (#837) üzenetére


Showhai
tag

Nos (basszus erre nem gondoltam)
Neki 1280x1024-ben megy, nekem meg FullHD-ben :W
Mindjárt csinálok egy bencsit az ő felbontásával, BRB :)

Duoble Chekc Everytihng

(#839) Showhai válasza Showhai (#838) üzenetére


Showhai
tag

Hát...
FullHD 38/32fps avg/min az első gépen
1280x1024 55/43fps avg/min high preset.

Esküszöm a saját szememmel láttam, hogy highon 60 fps-ben ment a cucc a második gépen. Ha nem hisztek nekem, csinálok fotókat. Igaz, 1280x 1024ben, de az elsőn ebben a felbontásban akkor sem volt meg a 60.

Ekkora difi nincs a két proci között...

Tanácstalan vagyok.

Duoble Chekc Everytihng

(#840) Victoryus válasza S. Szabi (#832) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

köszönöm! Egyelőre otthagytam a horgászást.
Van még ilyen idegesítő vadászat is, 2 antilopot vagy mit kéne levadászni a dokinak. Hát, oda aztán végképp nem jön antilop, minden más igen, és még át is változik mondjuk medvévé a kis borz... Végre kinyírtam a csajt, remélem utána már nem fognak átváltozni az állatok se.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#841) NdrewSunix válasza Showhai (#839) üzenetére


NdrewSunix
senior tag

Szerintem úgy pár százalék többlet a proci miatt, aztán megint pár a RAM időzítés miatt (CL 15), majd a dual ram miatt megint pár százalék többlet, jobb/újabb a lap is már, a VGA sem kérdés, hogy jobb legalább pár százalékkal. Összejön ez azért szerintem.

(#842) Showhai válasza NdrewSunix (#841) üzenetére


Showhai
tag

Köszi a választ, én is ezt gondoltam (nagyjából).
De most ennyi cash nincs, hogy lemásoljam a haver gépét.

Mostmár csak arra kellene rájönnöm, hogy miért nincs hang a játékban, csak zene (most kezdeném el...). Lehet a HDMI csatis monitor nem tetszik neki? Olvastam neten, hogy a game lereseteli a hangeszközöket, de fixet azt nem találtam.

szerk: az intro video alatt a zajokat (léptek, kamera zoomolás) lehet hallani, meg a zenét, de a beszédet nem...

[ Szerkesztve ]

Duoble Chekc Everytihng

(#843) NdrewSunix válasza Showhai (#842) üzenetére


NdrewSunix
senior tag

Ha szerencséd van találsz itt hardveraprón kb. 15 000 Ft többletért egy 1050TI-t és már be is hoztad a lemaradást szerintem nagyjából.
A hanggal nekem semmi bajom nem volt eddig, hdmi-n megy pedig nekem is.

(#844) Showhai válasza NdrewSunix (#843) üzenetére


Showhai
tag

Jó, hát nekem "non-steam" verzióm van...érts oda a lényeget :B
A vga-mat 33-35k-ért el lehet sózni, olyan 2.7 év gari van rajta. 55k egy Ti újonnan. Hááát...

Duoble Chekc Everytihng

(#845) NdrewSunix válasza Showhai (#844) üzenetére


NdrewSunix
senior tag

Na látod, 35-ért elpasszolod és veszel egy másik garis használt Ti-t + 15 000 Ft-ért.

(#846) Showhai válasza NdrewSunix (#845) üzenetére


Showhai
tag

Jaja, nem hülyeség egyáltalán.

Itt a kép ahogy igértem. a ROGos konfig. Jó, nem hajszál 60 FPS, de nem hazudtam.

[kép]

a frame lock be van kapcsolva :Y
lehet hogy magasabb high értékeket is tud

[ Szerkesztve ]

Duoble Chekc Everytihng

(#847) zseko


zseko
veterán

Hát, tetszik-nemtetszik, de ez a legótvarabb FC az összes közül. Olyan f...ságok vannak benne, hogy agyam eldobom. De annak legalább örülök, hogy nem ugrottam bele a megvételébe teljes áron, mint akartam.

HR24.hu

(#848) hdekakas


hdekakas
senior tag

Többször volt már kérdés az adminar hal.
Eddig nem próbáltam, de most igen... 1 óra hosszát próbáltam, de semmi eredménye! :W
Úgy csináltam, ami tanácsok voltak már itt, a kék bottal, fel-le,jobbra,balra mozgatás, és hagyni hagy vigye.
Na már most volt olyan is, hogy ahogy megakasztottam, semmit se csináltam csak tartottam a botot, és két kirohanásra már el is tépte. :W
Ha egyáltalán nem erőltetem, sőt, ha semmit se csinálok, akkor is eltépi. Max talán egy szűk perc volt a leghosszabb idő amíg bírta a zsinór.

(#849) Ragnar95 válasza hdekakas (#848) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Lehet azért, mert nem elég "semmit nem csinálni", hanem ha látszik hogy nagyon húzza a zsinórt a hal, rá kell engedni kicsit :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#850) Đusty válasza hdekakas (#848) üzenetére


Đusty
addikt

Ha PC leírrtam a megfejtést ha konzol akkor passz de nézz videokat róla mozgatják azt a botot rendesen a húzással ellenkező irányba és még fel és le is akkor hamar meg lesz, írtózat mennyit szívtam vele én is mire rájöttem a megoldásra.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 5
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.