Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 5

Hozzászólások

(#201) shotika


shotika
őstag

Éjfélt ütött az óra, toljátok már?:D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#202) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Megvettem. Én eddig direkt nem néztem meg egy trailert sem a játékból, csak annyit, hogy tudom ki a főellenség... és elindult a játék... leteszem a hajam ettől a grafikától. Ez valami brutálisan néz ki. :Y Na akkor mindenkinek jó játékot.

(#203) SH4D0W2011 válasza ForRedGlory (#202) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Milyen platformon/beállításokkal játszol, hogy álleejtős a kinézete? :) (Látom van egy komoly PC-d és PS4 Pro-d is.)
Videók alapján szépnek szép, de ennyire nekem nem jött át. Élőben persze biztos másabb lesz.

Vannak már magyar tesztek is.
Gamekapocs - 8.5
GameStar - 9

:C

[ Szerkesztve ]

(#204) hdekakas


hdekakas
senior tag

Igen, tényleg szép a grafika.
És tényleg csak 26 Gb. :F
Úgyhogy túl nagy területet nem kell várni majd szerintem. A FC4 is közel a duplája. Jó, majd még jönnek a kiegészítők itt is, de akkor is...
Elsőre egy kicsit ilyen Call of Duty, Battlefield, és GTA egyveleg.

(#205) sqpp


sqpp
őstag

Valszeg még jön egy HD textúra pack vagy nem tudom. De amúgy nem minden a sok GB... ahány motor, annyi...

Én mág várok hajnalig, aztán majd kiderül :) (Steam)

(#206) ForRedGlory válasza SH4D0W2011 (#203) üzenetére


ForRedGlory
félisten

PC-n vettem meg és 1440p Ultrán játszom. :)

Elég durva az optimalizálása. Sokkal jobban fut, minta a Wildlands.

(#207) bestyen

Valakinek sikerült megszerezni ezt az Exotic Far Cry 5 Weapon Skint a Ubisoft Club Rewardok közül? Bejelentkeztem az oldalra, de nem tudom mi mást kellene még csinálni, hogy megkapjam...

(#208) SH4D0W2011 válasza ForRedGlory (#206) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nekem ma hozza majd a futár (PS4-es vagyok), kíváncsi leszek. :) Csak kár, hogy éjszakás vagyok, ilyenkor nem nagyon van gaming. :D

(#209) shotika


shotika
őstag

Nem bírtam ki, én is megvettem, 25 perc és tolom. Remélem normálisan fog futni, fájna ez a 15 ezer ha szaggatna :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#210) TTomax válasza shotika (#209) üzenetére


TTomax
nagyúr

Futni jól fut...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#211) szallasi007 válasza bestyen (#207) üzenetére


szallasi007
őstag

Friss ubi játékok esetén előfordul hogy 1-2 napot csúsznak a store-os cuccokkal.
Egyébként ps4 pro-n is szép (külön hdr funkciót nem kínált fel de a tv szerint meg van a 4k). Letoltam kb 12 órát - erre jó a betegszabi - de elég volt elsőre :D

(#212) sqpp


sqpp
őstag

Na nekem így futott le a bench

[link]

(#213) gainwardgs válasza ForRedGlory (#206) üzenetére


gainwardgs
addikt

Pár képet tudnál lőni a gameből maxon?
Videón nem igazán jön át a grafika.

Köszi

(#214) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Sziasztok!

Ha valakinek lenne kedve multiba jatszani PS4-en, akkor vegyen fel nyugodtan.

szabogabbo1983

Jó játékot mindenkinek! Nagyon jó lett, szerintem!

(#215) Locutus


Locutus
veterán

Nekem is jól fut... 80-100 fps között maxon fhd.
Viszont remélem a DOF-ot ki lehet lőni valahogy konfigból, úgy mint a régebbiekben. Ez nagyon idegesítő feature nekem, és beállítás nincs rá...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#216) hdekakas


hdekakas
senior tag

Az optimalizálása jó. Igaz, nincs is túl sok beállítási lehetőség. Más játékokban van kb 30 állítási lehetőség, azon belül is 5-6 csúszka. Itt mondjuk van 15 lehetőség, 3 állásban.
4K-ban minden maxon, a max 120-as FoV-val is megvan a 60 fps. Az egyik beállítási lehetőség mondjuk nagyon eszi. Az alapból 1-en van. Ha 2-re feltolom akkor 20 fps. :D

(#217) freeknight


freeknight
őstag

Hali!

Cross-platform coop nincs a játékban véletlenül?

Végül csak megérkezett nekem is a játék, de persze ma pont este 8-ig bent vagyok :W

Most jut eszembe, egy spoiler gomb elférne itt a topikban, nem?

(#218) misiizsai


misiizsai
tag

Tényleg jól lett optimalizálva.Nem úgy mint az AC Origins. I7-6700,16 GB RAM,MSI GTX 970 el 50-60 fps Ultrán.

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#219) freeknight


freeknight
őstag

Nekem illatosító helyett moments szeletet küldtek ajándékba... ezt full komolyan mondom :DDD

Viszont a Deluxe Editionhöz meglepően sok goodie járt. Egy igényes térkép és egy soundtrack 19 számmal

Ez egy elég erős Collector's Editionnek is elmegy, főleg 19ezer forintért.
Bocs a képek minőségéért, facebookról mentettem át, mert melós géppel nem párosodik a telefon

Aki fizikai formában rendelte meg a gold editiont, az mit kapott hozzá?

(#220) shotika


shotika
őstag

Srácok, a zseblámpa automatikus? MErt egy elég sötét helyen vagyok, és nem találok rá külön gombot.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#221) ForRedGlory válasza gainwardgs (#213) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Csak gyorsan párat. Ez is tömörített (nagyon, mivel sehova nem tudtam feltölteni a 5-6 MB-os képeket hirtelen), de látszódik a lényeg. :)

[ Szerkesztve ]

(#222) hdekakas válasza ForRedGlory (#221) üzenetére


hdekakas
senior tag

Élsimítást használhatsz, mert jó szögletes az a kerék az első képen. :DDD

(#223) plus44 válasza freeknight (#219) üzenetére


plus44
veterán

Fura, de semmit. Az illatositot, meg a kodokat a deluxe edition cuccokhoz es a season pass-hoz.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#224) ForRedGlory válasza hdekakas (#222) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Akkor már értem miért ráz az út. :W :P

(#225) TTomax


TTomax
nagyúr

A grafikától én azért annyira nem vagyok elalélva,olyan átlagosnak mondanám amit akár minimumon is nyugodtan lehet tolni,nem fogja kiverni a szemed hogy ez most minimum.Cserébe nem is füti a vgat,és nem is használja maxon,a tdp limit sosem megy fel 90%fölé,ettől függetlenül szépen fut (nvidia).A játék maga jó,nekem nagyon bejön,végre valami visszajött a Far Cryból,mert a 4 nekem nem tetszett.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#226) RudY válasza TTomax (#225) üzenetére


RudY
addikt

Igen, ez érdekes, de nekem sem, alig a negyedénél gyakorlatilag befejeztem a 4. részt. Volt még 2-3 próbálkozás, de valahogy nem tudott lekötni. Ezt viszont nem bírom abbahagyni... a grafika szerintem tulajdonképpen korrekt, hamar elkapott az egész környék hangulata és nem ereszt. Az mondjuk szenya dolog, hogy békés pisztrángozás közben megérkezik egy furgon kiabáló f@szfejekkel és alaposan megkergetnek... najó, adtam rá némi okot, de azért na... :DDD

(#227) freeknight válasza plus44 (#223) üzenetére


freeknight
őstag

Az tényleg fura, azt hittem, ahhoz még többet adnak, mint a deluxe-hoz.

Bár biztos úgy vannak vele, ha kellene a relikviák, vedd meg még külön hozzá a season passt, így nyernek +4-5ezret :D

Mindenesetre fura, hogy nincs egy "all-in" csomag.

Már csak arra vagyok kíváncsi, hova rakta az illatosítómat konzolvilág ricsike :DDD . Azért az kifejezetten fáj, hogy kimaradt a csomagból, ha jól látom neten, minden előrendelt fc 5 mellé adtak.

[ Szerkesztve ]

(#228) sqpp


sqpp
őstag

Kint az FC5 nvidia driver!

(#229) freeknight


freeknight
őstag

Lemezes változatban a Doomsday Prepper cuccosokat hogyan lehet kinyitni?
Nekem kis kártyán csak a deluxe-hoz volt kód a csomagban :F

(#230) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

AZ biztos, hogy a multiplayer mód semmit nem ér az egész játékban. Ok csak egy extra, de ezért felesleges volt belerakni.

Live-Die-Respawn

(#231) SH4D0W2011 válasza freeknight (#229) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nekem a blokkhoz volt tűzve, fent Digitális termékek címmel, és ott volt a kód, illetve hogy hogyan tudom beváltani. ( Majdnem ki is dobtam. Pár éve már jártam úgy. :DDD )
A Gold fizikai formában amúgy nem nagy cucc, hacsak a tokban nincs valami, mert még nem nyitottam ki. Kaptam én is Moments szeletet ( köszi KV! :) ), plusz a bögre, ami szerintem tök jól néz ki. A legfullosabb szerintem a Deluxe lett volna, és ahhoz megvenni digitálisan a Season Pass-t, gondolkodtam ezen is, de a többi játékom apróságai is a szekrényben állnak a csomagjukban. Jól van ez így nekem, :)

(#232) Damage


Damage
senior tag

Üdv mindenkinek!
Milyen virág van Faith kezében?

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#233) SH4D0W2011 válasza Damage (#232) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Hello!

Szerintem erre hasonlít.

[ Szerkesztve ]

(#234) Damage válasza SH4D0W2011 (#233) üzenetére


Damage
senior tag

Köszönöm! :C
Tényleg ez lehet... (brugmansia latin nevén). Angel's Trumpet angolszász területen és így értelme is van...
Amennyiben mégsem, valaki javítson ki!
(köszi SH4D0W2011) :R

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#235) xrace77 válasza SH4D0W2011 (#231) üzenetére


xrace77
tag

Nagy köszönet ezért az infóért! :R
Szerencsére a blokkot elraktam.

Én a bögrés Deluxe változatot vettem meg. A bögre nagyon jól néz ki. :)
Este Montanába utazok pár hétre (hónapra?) rendet vágni.

Mindenkinek jó játékot!

[ Szerkesztve ]

(#236) RudY válasza Damage (#234) üzenetére


RudY
addikt

Igen, szerintem is ez lehet. Van ebből egy hatalmas változat is, ha jól emlékszem Fehér Angyal néven, brutális méretű szirmokkal. Egy ismerősnél láttam pár éve, el se hittem, amit látok. :Y

(#237) VincentVG


VincentVG
aktív tag

en is beneveztem ra, bar nem vagyok nagy far cry os, de egyszeruen nincs most mas AAA cim.

vegre normalisan optimalizalt, ezt azert megvartam tesztben, ubinal egy ideje tutira megyek..
utoljara a division volt ennyire oke, bar az sokkal jobban tetszett. (nyilvan mas tema plusz en TPS rajongo vagyok inkabb)

grafika + fenyeles tlejesen oke (BF1 es GTA5 nalam meg mindig etalon, mozgas kozben ez sem tudja oket megszoritani)

az meg kerdes h mennyire huz be, a vilag baromi jo(nak) tunt elso nekifutasra, most nehany ora utan nem feltetlenul erzem h ne tudnek felallni elole..mondjuk mivel full aron vettem valszeg vegignyomom..

[ Szerkesztve ]

(#238) Damage válasza RudY (#236) üzenetére


Damage
senior tag

Igen, nagy valószínűséggel az lesz! Respect a fórumtársunknak, hogy felismerte és ilyen hamar reagált rá! Hölgyismerőseim mindent mondtak, csak ezt nem! :D
Előszeretettel nézek át minden sarkot, keresem az összefüggéseket, mintázatokat és persze a szimbólumokat! Faith ruhája egyébként nagyon emlékeztet Alice ruhájára (American McGee's Alice). Ott több szimbólum volt fellelhető a ruhán. Jupiter, Neptunusz és a nyakában a görög abc utolsó betűje, az omega.

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#239) freeknight válasza SH4D0W2011 (#231) üzenetére


freeknight
őstag

Huhh köszi, szerencsére bentmaradt melóhelyen, nem dobtam ki.

Azért elkezdem a játékot, remélem később is tudom aktiválni

(#240) shotika


shotika
őstag

Ha valaki 10 perc alatt szeretné végigjátszani:) (az uccsó 1 percet elég megnézni, egyébként én is filóztam itt, hogy ha nem csinálok semmit, akkor vége mint a 4. rséznek :D )

[link]

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#241) buherka


buherka
addikt

Pöppet se bugos a játék...

Most kezdtem el játszani és már szopat. A hídnál az első silót felrobbantottam...a térkép ugyan úgy jelzi hogy ott van. Persze a siló helyén már semmi sincs...fasza. :(((

A Boomer kutyának a ketrecéről levertem a láncot...a rács ugyan úgy lenn marad...nem jön fel.
Persze a kutya nem jön ki, de én meg át tudok menni a rácson.

Mi ez a szar???

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#242) buherka


buherka
addikt

A 2. Silót is felrobbantottam...azt is ugyan úgy még most is jelzi a térkép... :(

A lánc leverve...a kutya még most is b@szik kijönni...

Meg ne kérdezze senki hogy eredeti a játék...mert az.

Szerintetek? Rakjam újra?

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#243) Juhasz27 válasza buherka (#242) üzenetére


Juhasz27
tag

buherka

Nem neked szántam, bocsi

Valaki esetleg tudja hogyan lehet a kocsi platóján lévő hangszóróból bömbölő fülsüketítő zenét lekapcsolni ?

Ez valami förtelem :O :DDD

[ Szerkesztve ]

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#244) vvega30 válasza Juhasz27 (#243) üzenetére


vvega30
senior tag

gránáttal

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#245) Outblast válasza Juhasz27 (#243) üzenetére


Outblast
tag

Kézigránáttal :D (amúgy passz)

Healelni itt csak medkittel lehet és ha az elfogy akkor csak bujkálni lehet amíg vissza nem tölt a hp? ez így kicsit fura :)
Normalon kezdtem, de már most többet haltam, mint az egész FC4 végigjátszás alatt, bár ez nagyban köszönhető annak, hogy már ott megszoktam azt a fajta healt :D aztán nagy fight közben mikor nincs medkit nyomkodom a healt aztán mikor megdöglök akkor esik le hogy bakker itt nem úgy megy mint a 4ben :D

Eddig nagyon bejövős a játék, eddig még nem futottam szerencsére semmi bugba (nah jó néha elég furán spawnolnak az enemyk)

[ Szerkesztve ]

(#246) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

A multiban tényleg csak DM és TDM játékmód van? A FC3-ban ennél több volt.

(#247) bestyen válasza Juhasz27 (#243) üzenetére

Találsz RPG-t fenn a falon több helyen is.

(#248) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Június 26.-án jelenik meg a Far Cry 3 Classic Edition konzolokra, a Season Pass tulajok pedig május 29.-én fogják megkapni.

(#249) warcat


warcat
veterán

Aki a website-ra bejelentkezős skinre vadászna, ide kell belépni és akkor egyből kapod: arcade

EA: It's in the crate!

(#250) k-adi válasza buherka (#242) üzenetére


k-adi
nagyúr

bebugolt buksi? :D

még az elején vagy, tedd újra a játékot.. .bár nem hiszem hogy megoldja a problémád

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 5
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.