Hirdetés
-
LOGOUT
A Fallout 4 egy poszt-apokaliptikus szerepjáték, ami a többszörös díjnyertes Fallout 3 és Elder Srcolls: Skyrim játékok alkotóinak legújabb játéka, mely 2015. november 10-én jelent meg Xbox One, Playstation 4 és PC platformokra. A sorozat főbb kiadásai tekintetében ez a rész az ötödik, amellyel a Bethesda Games Studios új területeket kíván meghódítani a nyitott világú játékok terén.
A játék a Fallout játékok történetének legmeghatározóbb napján, a Nagy Háború idején veszi kezdetét, de egy váratlan esemény következtében egy nukleáris háború sújtotta világban találjuk magunkat több, mint kétszáz évvel később. Az események helyszíne ezúttal az Államközösség (The Commonwealth), ami Bostont és a titokzatos Intézetet (Institute) foglalja magába. A játék eseményei a Fallout 3 után tíz, és a New Vegas után hat évvel zajlanak.
Új hozzászólás Aktív témák
-
sagajr78
tag
válasz
Vikthor
#4168
üzenetére
Adnak bizony és nem is egyet, de ez a sztori részét képezi.
Ehhez mellettük kell állnod a sztoriban, tehát nem az Institute-nak, nem a Railroad-nak és nem is a Minutemen frakciónak kell csinálgatnod a feladatokat. Az első adandó alkalommal ki kell lépni a francba az Institute kötelékéből (Bunker Hill-i csata kapcsán lejelenteni a BoS felé az eseményeket a harc előtt és ekkor nekik elvégezni a feladatot amit a főnökük ad, kinyírva az összes synth-et) és csak a BoS dolgait csinálni. Ekkor szépen kapni fogod a feladatokat a főnöktől meg a részleg vezetőktől. Elvégre minek adjanak neked fontos feladatokat ha nem bizonyítod hűségedet azzal, hogy leszámolsz az ellenségeikkel, jelented a lépéseiket és aktívan teszel azért, hogy a karakteredre bízzanak olyan horderejű feladatokat amik a végjátékban az ő sztorijukban előkerülnek. Az ismétlődő feladatok meg jók. Nagyon gyorsan lehet velük fejlődni, bejárod a terepet, könnyűek, pénzt is hoznak meg cuccokat. Hol itt a gond? Nem kötelező csinálni ezeket. Emellett a Minutemen kivételével a többi frakciónál az ismétlődőknek még csak szerepe sincs az adott frakció sztorijában (na jó a Railroad esetében a háború előtti cuccok visszaszerzése feladatokból az elsőt érdemes lejátszani, a legtáposabb bónuszt kapja érte a játékos ami a játékban előfordul, ez pedig a ballistic weave upgrade egyes ruhákra/páncélokra ami ezután gyártható lesz.
Új hozzászólás Aktív témák
- Autós topik
- Óra topik
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Assetto Corsa EVO
- Xbox Series X|S
- Xiaomi 17 - még mindig tart
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- További aktív témák...
- Keresek Galaxy S21/S21+/S21 Ultra/S21 FE
- HP Z420 Workstation,Xeon E5-1620 CPU,8GB RAM,500GB SATA3 HDD,WIN10
- 188 - Lenovo LOQ (15IRX10) - Intel Core i5-13450HX, RTX 5060
- 265 - Lenovo ThinkBook 16 (G6 ABP) - AMD Ryzen 5 7530U, no GPU
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
