Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1709) ForgoLajos válasza kokoaliga (#1708) üzenetére


ForgoLajos
csendes tag

Kokó, Pontosan ezt mondtam Én is. Semmivel többet, hogy biztattál....
Ez egy elenyésző információ. csak azért volt fontos, hogy lássák a tagok, nem kerestem más ligát, és nem állt szándékomban a váltás. Mint emlékszel is, Csütörtökön megkérdeztem, mi a véleményed erről a ligáról, Pénteken meg mondtam, hogy jelentkeztem. BT alkalmával még nem volt tuti a helyem, ezért nem is mondtam. És előbb leírtam, lehet itt hibáztam, de aki ismer tudja, hogy nem ilyen vagyok, így ez csak egy rossz döntés, emiatt felesleges az ekkora fenék a dolognak. amint írtam is"...Nem hiszem, hogy Préri ellen olyan nagyot vétettem. Ha igen elnézést, sose volt az erősségem a helyes döntés..." Tehát itt már egyszer elnézést kértem tőle, de most Préri, ismét megteszem, és ha ismersz, tudod, hogy nem állt szándékomban, sem a Coti álltal leírt Nem egyenes lelépés, másrészt nem állt szándékomban a Te megbántásod sem. Cserben nem hagytalak úgy hiszem, hisz egyenlőre még mindenben Te segítettél Nekem, és még csak 1 pontot sem tudtam soha összehozni önerőből.

Kokó, Jó étvágyat, ebédelj nyugodtan. De azt azért reméltem, hogy Te ismersz annyira, hogy tudd, nem direkt hibáztam. És inkább kicsit mellém álltál volna.

A-liga is the BEST of year 2013 ( thx for all Driver and admin)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.