Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5551) FLx válasza consono (#5550) üzenetére


FLx
addikt

Mostanaban ezt szeretik az emberek, nekem mar ez nagyon oriasi lenne, ezert is passzoltam a planet ocean vonalat. Pedig az ora tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#5552) Tulku válasza CsigaGyilkos (#5548) üzenetére


Tulku
veterán

Tetszik a lünetta, gratulálok!

Szerintem is kissé nagy....

(#5553) CsigaGyilkos válasza Skimaster (#5549) üzenetére


CsigaGyilkos
aktív tag

Köszönöm a lelkesítő szavakat! :B Amikor egy éve írtam a fórumba még valóban elég tájékozatlan voltam még a típusokkal kapcsolatosan is, ár/érték arányhoz egyáltalán nem értettem. Nem bántam meg, hogy megfogadtam a tanácsaitokat! Egy csomó órát felpróbáltam mielőtt kiválasztottam a típust! Felsorolni is nehéz lenne hány órát próbáltam fel és néztem meg. Időközben arra lettem figyelmes, hogy amelyik órák megtetszettek azok több mint egy év után is tetszettek. A Planet Ocen egy "véletlen eredménye" lett. De mint tudjuk itt sincsenek véletlenek! PO-t először tavaly láttam egy barátom kezén - szintén fekete, narancs kivitelben - akkor tetszettek meg az Omegak (PO is tetszett természetesen). Utána SMP-t nézegettem sokáig. Azt is szerettem volna, de sajnos nem volt még elérhető belőle az új modell. Utána láttam meg a PO-nak ezt a változatát, nagyon tetszett elsőre és felpróbálva is. Pár napig gondolkoztam, majd eltelt egy hét, de a tetszésem az óra iránt nem csillapodott sőt inkább felerősödött így megrendeltem! :))

(#5550) consono: Érdekes kézen felvéve nem érzem annak. Sőt ha utcán sétálok néha megállok megnézni hogy rajtam van e még, mert annyira kényelmes, mint ha rajtam se lenne. Viszont így fotóról nekem is annak tűnik. Érdekes...

(#5552) Tulku: Köszönöm! :))
Lehet hogy azért nem tűnt eddig nekem nagynak, mert egy 46mm-es Vostok -ot viseltem előtte, meg amikor felpróbáltam. :DDD Vostokot már csak akkor viselem amikor olyan helyen vagyok ahol félteném az Omegat.

[ Szerkesztve ]

Visca el Barcelona!

(#5554) Macyke82 válasza CsigaGyilkos (#5548) üzenetére


Macyke82
tag

Gratula remek óra!

(#5555) phranxinatra


phranxinatra
aktív tag

(#5544) Tulku: Gratulálok!

(#5548) CsigaGyilkos: Gratulálok!

(#5556) chef69 válasza CsigaGyilkos (#5553) üzenetére


chef69
tag

Nagyon jó választás!
Mobil nagylátójával közelről fotózva nagyobbnak tűnik az óra, élőben biztos másképpen néz ki!

(#5557) Deskdiver


Deskdiver
senior tag

Tulku: Gratulálok!
CsigaGyilkos: Gratulálok!

(#5558) Reverting válasza CsigaGyilkos (#5548) üzenetére


Reverting
őstag

Szinben nem ezt hoztam volna, de szep... Grat:) ;]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#5559) Macika_MC válasza phranxinatra (#5499) üzenetére


Macika_MC
tag

Ma voltam a Baross utcába. Megmutattam az órámat és mondtam, hogy 2013-as az óra és hogy atompontos.
Megvizsgálták és azt mondták, hogy 1-2 év múlva elég, ha elviszem az első nagy szervizre.

Meg kértem árajánlatot olyan Omega csatra amin van finomállítás, mert az enyémen még nincs és az örületbe kerget, hogyha kiveszek egy 1/2 szemet akkor kics, ha visszateszem akkor meg nagy :O

És igen Omeg szervizbe azért Rolex óra az úr karján :DD

[ Szerkesztve ]

Olvastam,hogy 1,7milliárd év múlva a Nap miatt el kell költöznünk a Bolygóról.....Örülök, hogy időben szóltak, mert nem szeretek kapkodni

(#5560) Tulku válasza Macika_MC (#5559) üzenetére


Tulku
veterán

Hááát tudod...a csat állítás miatt...ott kissé finomabb... :)

Mielőtt Rolex b..inak állítana be bárki...most épp Paneraiom van, s valószínű marad...de a Deepsea csatállítása számomra etalon...fémszíj fronton...

[ Szerkesztve ]

(#5561) Macika_MC válasza Tulku (#5560) üzenetére


Macika_MC
tag

Igen tudom a Rolex csatton olyan finom a beállitás hogy milliméterről milliméterre lehet állítani.
Rolex
Omega

Olvastam,hogy 1,7milliárd év múlva a Nap miatt el kell költöznünk a Bolygóról.....Örülök, hogy időben szóltak, mert nem szeretek kapkodni

(#5562) Aladdin


Aladdin
senior tag

Bar gondolom mar a fel topik tudja :) azert berakok egy kepet a tegnap esti, Gonzival torteno meeting eredmenyekent
Hat igy alakult:

(#5563) WiZARD válasza Aladdin (#5562) üzenetére


WiZARD
addikt

Gratula, jó döntés

CsigaGyilkos grat, szép az a PO

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5564) g0n21 válasza Aladdin (#5562) üzenetére


g0n21
senior tag

Abban csak megerősíteni tudlak, hogy lényeges szebb, látványosabb, érdekesebb orad lett a Snowflake képében!

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#5565) yodamastah válasza Aladdin (#5562) üzenetére


yodamastah
őstag

Topikóra :D

Grat mindenkinek az új vasakhoz :) És hol van még karácsony :D

[ Szerkesztve ]

(#5566) Aladdin válasza g0n21 (#5564) üzenetére


Aladdin
senior tag

Latvanyosabb, ja.
Van egy zart autos csoportunk. Belinkeltem oda a kepet. Jott a kerdes, h hat jo, jo, de igazabol a kirakatban levo 20000 forintos ugyanigy nez ki. :)
Mondom nem egeszen, adtam nekik linket (tiedet), nem sikerult meggyozni oket.
Autobuzik, na :)

(#5567) Aladdin válasza WiZARD (#5563) üzenetére


Aladdin
senior tag

Koszi mindenkinek. :)

(#5568) Tulku válasza Aladdin (#5562) üzenetére


Tulku
veterán

Gratulálok!

(#5569) Mercutio_ válasza Aladdin (#5562) üzenetére


Mercutio_
félisten

Klassz, grat! :C

Tulku: Mikor lesz zsözsé újra?:D

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5570) Empsepo válasza Aladdin (#5562) üzenetére


Empsepo
senior tag

Ez az óra úgy tökéletes ahogy van.
Gratula hozzá, használd egészséggel!

(#5571) phranxinatra válasza Aladdin (#5562) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Akkor mégegyszer gratula! :)

(#5572) Macyke82 válasza Aladdin (#5562) üzenetére


Macyke82
tag

Gratula!

Gonzi: azért ez kölcsönösen jó üzlet volt

[ Szerkesztve ]

(#5573) Tulku válasza Mercutio_ (#5569) üzenetére


Tulku
veterán

A kérdésedre és a többieknek is...

Nos én bevallom szívem mélyén kvarc párti vagyok, még ha a mechanika fensőbb rendűségét el is ismerem...
Miért? Nem a pontosságért (azért volt acél rollerem, amibe egy hónap alatt 2-3 mp volt) hanem a gondozásmentesség miatt...egyszerűbben...nem kell húzogatni, hordani folyton folyvást...
Persze mondhatjátok, hogy akkor minek nekem óra, vegyek búgócsigát, de azért sokan vagyunk így...
Nos már az első találkozáskor eldőlt, hogy ez a 8 napos (helyesebben 9-10 napos) vekker pont teljesíti ezen igényeim...persze tudom, hogy vannak már 50-60-70 órás szerkezetek, de ezek jobbára a hétvégi letételt hivatottak kiküszöbölni, viszont a 233-al már elég hetente egy alkalommal foglalatoskodni...ez nekem bőven belefér...
A 10 napos automata vaskosabb és kevésbé tetszetős volt...

Zsöszé nem lesz többé...nagyon nem eladható darabok, meg kiszerettem belőlük....

(#5574) g0n21 válasza Macyke82 (#5572) üzenetére


g0n21
senior tag

Én nem azt mondtam, hogy nem volt jó üzlet, hanem hogy sokkal szebb a GS.
Az explorernek megvan a kultja, de ez a típus nekem egyáltalán nem áll össze, nincs egy egységes képe, stíluskáosz maga a számlap.
Szóval üzletnek jó volt, de a Snowflake fényévekkel szebb, ha megtartós órát keresnék magamnak, egyértelmű lenne, melyiket választom.
Nem vetem meg, akinek bejön az explorer, de nekem nem.

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#5575) FLx válasza g0n21 (#5574) üzenetére


FLx
addikt

Melyik explorer? Regi vagy az uj? :)

(#5576) Macyke82 válasza g0n21 (#5574) üzenetére


Macyke82
tag

Ne vedd támadásnak amit írtam, hisz semmi "rosszindulat" nem volt benne.
A kettő közül ez esetben én is a Snowflake-t választanám.
Ezért írtam, hogy kölcsönös jó üzlet.

(#5577) resool válasza FLx (#5575) üzenetére


resool
aktív tag

Újabb Explorer, a 39es.

(#5578) g0n21 válasza FLx (#5575) üzenetére


g0n21
senior tag

214270
Macyke nem vettem támadásnak, nem úgy írtam. :)

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#5579) phranxinatra válasza resool (#5577) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

214270 Mk2.

(#5580) Tulku


Tulku
veterán

Mostpitonvan:

(#5581) Macika_MC válasza Tulku (#5573) üzenetére


Macika_MC
tag

Nekem ezért van szép, győnyőrű fa óraforgatóm.
Minden este megy be a kis helyére az óra én meg lefekszek aluszkálni, hétvégén meg van olyan, hogy a pizsamát se veszem le nehogy az órt venném fel :)

[ Szerkesztve ]

Olvastam,hogy 1,7milliárd év múlva a Nap miatt el kell költöznünk a Bolygóról.....Örülök, hogy időben szóltak, mert nem szeretek kapkodni

(#5582) CsigaGyilkos válasza Macyke82 (#5554) üzenetére


CsigaGyilkos
aktív tag

(#5555) phranxinatra, (#5557) Deskdiver, (#5563) WiZARD: Köszönöm Srácok! :R

(#5556) chef69: Ez egy lehetséges oka az optikai "csalásnak". Mert élőben nem ennyire vastag!

(#5558) Reverting: Melyik változat tetszett neked? Én direkt ezt választottam! Kicsit extravagáns a színe, de ez nem zavar, sőt. :)) Szeretnék majd egy "szolidabb" darabot, de azt nem PO -ből.

(#5573) Tulku: Óraforgató nem játszik?

Visca el Barcelona!

(#5583) Skimaster válasza Tulku (#5580) üzenetére


Skimaster
senior tag

Háááát, ízlésről nem vitázunk,de nekem(tudom nem nekem kell hogy összeálljon) nem túl szép ez a csodás óra,ezzel a szíjjal...mindegy miből van.

[ Szerkesztve ]

(#5584) CsigaGyilkos válasza Skimaster (#5583) üzenetére


CsigaGyilkos
aktív tag

Nekem nagyon tetszenek a Panerai Luminorok. A luxus órák között ez volt az első ami megtetszett (egy Jason Statham filmben láttam először)! Csak aztán láttam Omegat és Rolexet... :B A szíj az számomra sem az én világom, de maga az óra nagyon szép!

[ Szerkesztve ]

Visca el Barcelona!

(#5585) KelemenUhr válasza Tulku (#5580) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

Szerintem nagyon extra! :C Meg gondolom a kép vissza sem adja egy ilyen bőr textúráját, tapintását, de el tudom képzelni az összhatást.

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#5586) Mercutio_ válasza Tulku (#5580) üzenetére


Mercutio_
félisten

Vajon Alan Rickmannek tetszene :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5587) Deskdiver válasza Tulku (#5580) üzenetére


Deskdiver
senior tag

Nekem ez még lehet ,hogy befőttes gumin is tetszene. :U

[ Szerkesztve ]

(#5588) Tulku válasza Skimaster (#5583) üzenetére


Tulku
veterán

Azért nem annyira elkeserítő a helyzet mint látjátok, életben semmiféle "raj" illetve "lásoj" életérzést nem kölcsönöz, cizelláltabban megfogalmazva nem az a marketig mutatója van az egésznek csuklón, mint egy pitoncipőnek mondjuk a Hős utcában...számomra sokkal kevésbé feltűnő például, mint az alligátor farok...

(#5589) Miamiquake válasza Tulku (#5588) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Megy hozzá szerintem, semmi rajherceg diik tüdődrágjakiakígyó hatása nincs.
Én is agyalok valami extrán a PAM111-hez.

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#5590) Mercutio_ válasza Tulku (#5588) üzenetére


Mercutio_
félisten

Diszperzites nato szíj :DDD ;)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5591) Tulku válasza Miamiquake (#5589) üzenetére


Tulku
veterán

Ausztrál varangy :DD

(#5592) Szulita28


Szulita28
senior tag

Gonzi, Dávidnak milyen GS-kronoja van?

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#5593) saiyajin válasza Szulita28 (#5592) üzenetére


saiyajin
senior tag

SBGC001

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.