Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5751) Skimaster válasza WiZARD (#5745) üzenetére


Skimaster
senior tag

Köszi! :C

(#5752) Mercutio_ válasza Skimaster (#5741) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szép ez a nari, Grat!

Tulku: Ez most nem annyira fog meg, DE a következő biztos megint valami izgalmas lesz!:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5753) consono válasza Mercutio_ (#5752) üzenetére


consono
nagyúr

Jövő héten meglátjuk! ;)
Bocsi, Tulku!

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#5754) Lavie


Lavie
tag

Boldog karácsonyt kívánok minden hozzám hasonló betegnek!:-)

(#5755) Deskdiver


Deskdiver
senior tag

Boldog karácsonyt mindenkinek.

(#5756) Tulku válasza Deskdiver (#5755) üzenetére


Tulku
veterán

Szép ez a Tudor!

Áldott, boldog ünnepeket kívánok!

(és ne egyétek túl magatokat...mint én :O )

(#5757) g0n21 válasza Lavie (#5754) üzenetére


g0n21
senior tag

Békéset mindenkinek!

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#5758) xtremetuning


xtremetuning
addikt

Kellemes Ünnepeket kívánunk (én és a drágaszágom) minden mániákus Olvtársnak !!!

[ Szerkesztve ]

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#5759) phranxinatra


phranxinatra
aktív tag

KeKÜ!

(#5760) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Sziasztok
Szeretnek venni magamnak egy Omega Seemaster órát.
Kérdésem, hogy tudtok ajánlani itthoni olyan boltot/neppert aki értékesít használt, de 100%, hogy eredeti órákat?
Köszönöm.

(#5761) FLx válasza Gergőke88 (#5760) üzenetére


FLx
addikt

Hasznalt orak facebook csoport, vasarlas elott meg bevizsgaltatod.

(#5762) g0n21 válasza Gergőke88 (#5760) üzenetére


g0n21
senior tag

Seamasterből rengeteg féle van. Tudod, hogy pontosan milyet szeretnél?

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#5763) Gergőke88 válasza g0n21 (#5762) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ez tetszene a legjobban

(#5764) FLx válasza Gergőke88 (#5763) üzenetére


FLx
addikt

Tenyleg szep, de ez nem atlagos Seamaster, ez egy planet ocean. Hasznaltan lehet talani 8-900 korul ha szerencsed van.

[ Szerkesztve ]

(#5765) Miamiquake válasza Gergőke88 (#5763) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Jó választás, de ez is két féle méretben volt kapható.

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#5766) WiZARD válasza Miamiquake (#5765) üzenetére


WiZARD
addikt

és volt a 2500as szerkezettel szerelt, amit Te raktál be, meg az újabb, 8500as, amit Gergőke88 ;)

(8500as 800-900 körül viszont nem nagyon lesz)

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5767) Gergőke88 válasza WiZARD (#5766) üzenetére


Gergőke88
addikt

Igen hasznaltan 1m felett lesz az ára.
Van egy nagyon jó cikk róla, hogy pontosan milyen verziók is léteztek (ablogtowatch).
Szóval akkor azt mondjatok, hogy Face használt csoport és utána átvizsgálás?
Mennyiért vizsgálnak át egy órát? Hova érdemes vinnem?
Másik kiszemelt Rolex submariner nodate lenne de az 2x ennyi :(.

(#5768) Skimaster válasza Miamiquake (#5765) üzenetére


Skimaster
senior tag

Mérethasonlítás...8500-as verzióból. Az enyém(a kicsi) belefér a 900-ba,mert csak az óra van!

[ Szerkesztve ]

(#5769) FLx válasza Gergőke88 (#5767) üzenetére


FLx
addikt

Nem utana atvizsgaltatas, hanem az eladoval egyutt elmentek az Omega butikba vagy mas megbizhato helyre es ott veszed at az orat ha mar van rola papirod, hogy eredeti. Amugy nagyon nehez lesz ilyen verziot talalni, vagy chrono24-et bevallalod, vagy folyton a facebook csoporton logsz es talan fel ev alatt felbukkan egy.

[ Szerkesztve ]

(#5770) Gergőke88 válasza FLx (#5769) üzenetére


Gergőke88
addikt

Úgy értettem igen, hogy Face csoportban ha találtam akkor vele átvizsgálás.

(#5771) Mamuska válasza FLx (#5769) üzenetére


Mamuska
őstag

A hirdetésbe sokan beírják, hogy szervízigénymentes, vagy azt hogy 300-as lengésszög, közben elvileg ez még nem jelenti azt, hogy nem szorul szervizre. Meg a kamu szöveg, hogy még évekig gondozásmentes. Akkor hova vigyem, ha az eredetiséget és a szervizzel kapcsolatban is meg akarok bizonyosodni. Omega butikban is egyből megmondják? Körülbelül mennyibe kerül nekem ez? Köszönöm az infót! Én is veszek mostanában ~1 milliós Omegát és nem szeretnék hibázni. A szerviz díjakat tudom, 2500 140 ezer, 8500 és újabb 160 ezer.

Sajnos én már futottam lyukra Omegával, és a szervízigénymentes szöveggel nagy nevű neppernél.

[ Szerkesztve ]

(#5772) FLx válasza Mamuska (#5771) üzenetére


FLx
addikt

Omega-t vagy az Andrassy-ra vagy a Baross 20-ba vinnek. Ha jol emlekszem az eredetiseget akar ingyen is megmondja az Omega butik, ha at kell nezni a szerkezetet allapot szempontjabol az mar mas tema. Azt ugyis csak vasarlas utan tudod, mert ott kell hagyni.

Amugy Omegabol szinte hasznalt aron mennek Chrono24-en az uj darabok is. En is onnan veszem. Siman 25-30% kedvezmeny a listaarhoz kepest es ujat kapsz garival.

[ Szerkesztve ]

(#5773) Mamuska válasza FLx (#5772) üzenetére


Mamuska
őstag

Köszönöm a választ!

Szerk:
Ja, meg most Monacóban jó árak vannak. :K

[ Szerkesztve ]

(#5774) WiZARD válasza Mamuska (#5771) üzenetére


WiZARD
addikt

Szerviz egyszerű, 5-6 évente, mesétől függetlenül.

Hogy hova, az nehéz kérdés. Én egyre inkább hajlok arra, hogy hivatalos markaszerviz. (persze biztos lehet spórolni más szervizzel 5 évente 60ezer forintot egy milliós óránál...)

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5775) Mamuska válasza WiZARD (#5774) üzenetére


Mamuska
őstag

Rendben. :) Viszont olvasni olyanokat is, hogy a márkaszerviz sem tuti, például a Rolex kapcsán, hogy már Karcsika sincs ott, így már nem olyan jó. Persze az Omega szerviz lehet, hogy jó.

[ Szerkesztve ]

(#5776) WiZARD válasza Mamuska (#5775) üzenetére


WiZARD
addikt

Na igen, nem egyszerű kérdés.

Szívtam már jó nevű, sokak által ajánlott órással, ahova kb 6x kellett odamennem mire úgy-ahogy kész lett az óra, és még ő szólt be többször is, mintha ő tenne szívességet, és én akarnám átverni.
Másik, ajánlott órástól is kaptam már vissza órát úgy hogy a mutatóban van egy enyhe ív. Ismerem, és baráti áron csinálta, így kb nekem lenne kellemetlen emiatt visszavinni, kiegyenesíteni úgyse lehet, kezdődhet hogy rendeljünk mutatót, mennyibe kerül, ki fizesse ki, stb (amikor a gyári szervizben alap hogy cserélik az összes mutatót). Polírozást nem is kértem tőle, mert még az őt ajánló emberek is azt mondták, hogy nem ez az erős oldala...

Árat összehasonlítani se egyszerű, de márkaszerviz az feltehetően megcsinál mindent a cég előírásai szerint, cserél azt amit cserélni kell (és nem mérlegel, hogy "jó ez még, spóroljunk ezen párezer forintot"), teljes körűen hozzáfér alkatrészhez, szerviz leíráshoz, ismeri az adott szerkezetet. Ad nemzetközi garanciát, stb. Persze sajnos ez még nem garancia a minőségi munkára, és hozzáállásra.

(Seikoimat nem vinném a magyar márkaszervizbe, ha ők fizetnének akkor se, ott valószínűleg japánba küldöm az óráim, ha eljön az ideje. Rolex-et szintén nem tudom hova vinnék nyugodtan (talán Bécs?). Omega Andrássy útra se azt mondom hogy azért mennék oda mert sok jót hallottam volna róluk, inkább csak azért mert nem hallottam még rosszat)

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5777) Mamuska válasza WiZARD (#5776) üzenetére


Mamuska
őstag

Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalataidat velem. :R Amúgy kb. mindenki a Hantost ajánlja, pedig néha nagy ritkán felbukkan egy-egy ember aki viszont elég rossz véleménnyel van róla és az elvégzett munkájáról. Talán nincs is olyan amivel mindenki maradéktalanul elégedett lenne. :) A Grand Seiko szerviz az úgy kb. milyen árban van? A Spring Drive, meg a Hi-Beat 36000 van neked ha jól emlékszem.
Amúgy te külföldön élsz ha jól emlékszem, ennyit jársz haza?

(#5778) WiZARD válasza Mamuska (#5777) üzenetére


WiZARD
addikt

Csak szeretnék külföldön élni...

Nem tudom milyen árban van, majd ha itt az ideje akkor megtudom. Igazából lényegtelen, annyi amennyi.

A munkája egy dolog, bárki hibázhat. A körítés, a hozzáállása jobban zavart.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5779) FLx válasza WiZARD (#5776) üzenetére


FLx
addikt

Omega szervizzel volt dolgom mar, igazabol a vallalt hataridore kesz voltak a javitassal, de mondjuk a hozzaallas az mar mas tema. A szervizes kicsit ugy allt a dologhoz, hogy hogy mertem en elrontani ezt a draga orat, neki meg most dolgoznia kell vele. Biztos az volt a bajuk, hogy nem tokig oltonyben tiszteltem meg az uzletuket, bar ebbol a szempontbol a Rolex se sokkal jobb. Aztan meg a majd ertesitunk, ha kesz az ora se sikerult. De legalabb nem kaptam papirt, hogy pontosan mit is csereltek ki.

(#5780) Gempas 70


Gempas 70
aktív tag

Üdv. Urak! Találtam ezt és igen belezúgtam.. valaki képben van, hogy hol helyezkedik el a kívánsági listán? Nálam most éppen első. Thx.

(#5781) FLx válasza Gempas 70 (#5780) üzenetére


FLx
addikt

Szep orakat kalapal ossze a mester es talan el is csabulnek, ha nem tobb mint 8 millioba kerulne. :D :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5782) WiZARD válasza Gempas 70 (#5780) üzenetére


WiZARD
addikt

A kívánság listán nálam is aránylag elöl van egy Hajime Asaoka óra :)
Ha az ár a kérdés, akkor 2.5-3m JPY a Tsunami.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5783) ronin s8 válasza WiZARD (#5782) üzenetére


ronin s8
senior tag

Azon a számlap feliraton lehetne még mit fejleszteni...😉

"Spongyabob a víz alatt is tud grillezni."

(#5784) Gempas 70


Gempas 70
aktív tag

Na ugye hogy érzem a labdát... :) még jó hogy nem vettem nagy levegőt.. nincs mit kifújni. :R

(#5785) Anubris


Anubris
őstag

Sziasztok!

Óravásárlás előtt állok, mely FB vagy más csoportokat/oldalakat ajánljátok ahol ki lehet fogni jó darabokat?
Jelenleg a Használt órák eladása / vétele / cseréje és a Órakereskedők - Óra adás-vételi csoportot követem.

(#5786) FLx válasza Anubris (#5785) üzenetére


FLx
addikt

Az emlitettek kozul az elso eleg. Amit itt nem hirdetnek az nem elado.

(#5787) Veron


Veron
őstag

Nem a legegyszerűbb kérdéssel fordulok hozzátok, de hátha tud valaki segíteni.
Ismerősöm megy Japánba januárban és szívesen hozna nekem egy 9F GS-t. Viszont a sok utazás miatt csak a reptér a biztos pont a látogatása során.
Tudja valaki esetleg, hogyan lehet megszervezni, hogy a tokiói Narita reptérről tudja elhozni az oda szállíttatott órát? Vagy másik megoldás az lenne, ha Naritán venné meg. Ismer valaki olyan üzletet ott, ahol megérné vásárolni.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#5789) #45302528 válasza Veron (#5787) üzenetére


#45302528
törölt tag

A Google szerint a Narita tranzitjában - a FaSoLa Shop-ban - árulnak GS-t.

(#5790) Veron válasza #45302528 (#5789) üzenetére


Veron
őstag

Igen ezt én is láttam, de se a készletről nem írnak, se arról. Ráadásul az oldal is karbantartás alatt van. :(

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#5791) g0n21 válasza Veron (#5790) üzenetére


g0n21
senior tag

Írsz nekik egy mailt, hogy arra utazol, mikor, mi kell neked, mennyibe kerül, duty free-e.

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#5792) WiZARD


WiZARD
addikt

BUÉK!

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5793) Reverting


Reverting
őstag

BUÉK!2019


Katt

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#5794) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

BÚÉK minden kedves órakedvelőnek.

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#5795) Gempas 70


Gempas 70
aktív tag

BÚÉK minden órafüggő sorstársamnak! :)

(#5796) Skimaster


Skimaster
senior tag

Búék minden kedves fórum társnak!

(#5797) Aladdin


Aladdin
senior tag

Csatlakozom én is. BÚÉK!

(#5798) Sirati79


Sirati79
csendes tag

Üdv Urak!
BUÉK Mindenkinek!
Vacilálok két óra között és segítséget szeretnék kérni. Mivel esztétikai alapon jutottam el e kettőig, az nagy segítség lenne, ha megosztanátok velem a véleményeteket, tapasztalatotokat, hogy milyen egyéb szempont alapján melyik az előnyösebb (szervíz, szerkezet, stb.), azt megköszönném.

https://www.chrono24.hu/omega/nos-omega-geneve-vintage-swiss-automatic-watch-cal-1012-ref-1660173-3660832--new-old-stock--id9794938.htm

https://www.chrono24.hu/longines/admiral-five-star--id8908185.htm

[ Szerkesztve ]

(#5799) Mercutio_ válasza Sirati79 (#5798) üzenetére


Mercutio_
félisten

Típus, modell ismeretének hiányában nehéz lesz :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5800) Mamuska válasza Sirati79 (#5798) üzenetére


Mamuska
őstag

Szépek! :)
Én nem értek hozzá, de nekem a Omega Constellation Pie Pan a kedvencem kinézetre a vintage órák közül jelenleg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.