Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6501) OPiiPO válasza djeperto (#6499) üzenetére


OPiiPO
addikt

.

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#6502) Mercutio_ válasza OPiiPO (#6501) üzenetére


Mercutio_
félisten

Odaát szokott téma lenni.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6503) djeperto válasza Fall-N (#6500) üzenetére

Hát egy nagyonpicike talán igen. 8 szögű lünetta és a csavarok. Esetleg a chrono gombok alakja még.

OPiiPO: egy elég szépen feltörekvő márka. Kidolgozása, minősége magasan kiemelkedő, valamint a számlap, mutatók is. Ez a saját fejlesztésű SH21 es kaliberű szerkezet. Olykor - olykor kidobnak egy "exclusive"-nek mondható darabot is (persze, ha tisztába vagyunk vele, mit is jelent az, hogy exclusive)

[ Szerkesztve ]

"there are more jacks then one at the fair..."

(#6504) OPiiPO válasza Mercutio_ (#6502) üzenetére


OPiiPO
addikt

arrafelé eddig nem jártam, köszi

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#6505) Veron válasza WiZARD (#6496) üzenetére


Veron
őstag

Megírnád, hogy szerinted mely színek passzolnak a 19-es tokfülre? Alapvetően Bondot szeretnék, de lehet elgondolkodnék más megoldáson is.
Akár privátban is jöhet, köszi!

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#6506) WiZARD válasza Veron (#6505) üzenetére


WiZARD
addikt

írtam privát üzenetet...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6507) Szulita28 válasza djeperto (#6503) üzenetére


Szulita28
senior tag

persze, ha tisztába vagyunk vele, mit is jelent az, hogy exclusive

Pl. ezek?? ;)

Grat a Tridenthez, nagyon jó választás! :K

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#6508) squir


squir
aktív tag

(#6509) Tulku válasza WiZARD (#6498) üzenetére


Tulku
veterán

Igen....a kezdeti beinvesztálás....az nyilván erős plusz költség...viszont utána csak nálad lesz...
Keresnék azt ha lenne a weboldalon....szerintem...

(#6510) djeperto válasza Szulita28 (#6507) üzenetére

Pontosan :))

Köszönöm

Na de azért ez is egy icipicit szexclusive :DD

[ Szerkesztve ]

"there are more jacks then one at the fair..."

(#6511) OPiiPO válasza djeperto (#6503) üzenetére


OPiiPO
addikt

rendben, köszi - ez pl. tetszik

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#6512) Szulita28 válasza OPiiPO (#6511) üzenetére


Szulita28
senior tag

Nem igazán szép kék élőben.. (szerintem)

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#6513) Tulku


Tulku
veterán

Na ha már sub imitáció vagy homázs...nekem a Germano Walter tetszik....nevessetek ki, de van benne valami egyéniség mégis...szóval tetszik...

(#6514) WiZARD válasza Tulku (#6513) üzenetére


WiZARD
addikt

egyéniség Geronazzo Mariaban is van, és a nevek, külsők is hasonlóak elsőre :DDD

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6515) OPiiPO válasza WiZARD (#6514) üzenetére


OPiiPO
addikt

ezt nem kellett volna, eléggé vizuális típus vagyok :DDD

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#6516) Tulku válasza WiZARD (#6514) üzenetére


Tulku
veterán

Hát lehet...de ez nekem bejön....

(#6517) consono válasza Szulita28 (#6507) üzenetére


consono
nagyúr

Ez a Morgan Aero 8 Chono de szép...

"In God we trust. All others must bring data"

(#6518) squir


squir
aktív tag

Egy undorító hómédzs :))

ég is a fejem, hogy ide merem rakni :DDD

(#6519) WiZARD válasza squir (#6518) üzenetére


WiZARD
addikt

Nekem is csak egy lesajnalt seiko jutott mara, ez is csak valaminek a masolata, de nekem tetszik. Az oraim azert veszem, hogy nekem oromet okozzanak, nem azert hogy masoknak megfeleljek. Igy egyre kevesebe izgat, hogy masok mit gondolnak rola...

A datumot lassan ideje lenne atallitanod :D

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6520) squir válasza WiZARD (#6519) üzenetére


squir
aktív tag

Ezért nem szeretem a dátumos órákat... :DDD

(#6521) WiZARD válasza squir (#6520) üzenetére


WiZARD
addikt

Nincs azokkal baj, csak nem homage kell ;)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6522) BloodRay válasza WiZARD (#6519) üzenetére


BloodRay
veterán

Gyönyörű még mindig.
De mintha ezt a tokformát már láttam volna valahol... :U :DDD

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#6523) squir válasza WiZARD (#6521) üzenetére


squir
aktív tag

Ezt miről másolták? Mert az tuti, hogy nem saját ötlet :P

(#6524) Szulita28 válasza WiZARD (#6521) üzenetére


Szulita28
senior tag

Baszki..mennyiért vágják ezt az emberhez? :Y

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#6525) WiZARD válasza Szulita28 (#6524) üzenetére


WiZARD
addikt

60900 USD a listaára, de jomashopnál csak 53k :D

AUDEMARS PIGUET ROYAL OAK PERPETUAL CALENDAR REF. 26574 IN STAINLESS STEEL. HANDS-ON

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6526) Tulku válasza squir (#6523) üzenetére


Tulku
veterán

Nyilván lopták...Genta mestertől...azóta se tudnak ezen kívül épkézláb tokformát létrehozni, ebből élnek...

De mondjuk ez jó is...

(#6527) WiZARD válasza Tulku (#6526) üzenetére


WiZARD
addikt

Hirtelen nem sok gyártó jut eszembe, aki tokforma szinten meg tudna újulni, és ne ugyanabból az 1-2-3 tokformából élne évtizedek óta.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6528) Sanyi.mTs válasza WiZARD (#6521) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ezen nincs mp mutató? amit annak gondoltam, nyíllal a végén, az nem azt mutatja, hogy hányadik héten vagyunk?

(#6529) Tulku válasza WiZARD (#6527) üzenetére


Tulku
veterán

Dehogynem...pl a Hublottt....annál annyira egyedi minden modell... :DDD

Egyébként nem hiszem, hogy folyton váltogatni kell....japán autók voltak (vannak) ilyenek, minden új széria teljesen ismeretlen dizájn...míg merci és bömös azért mindig megtart egyet s mást...épp így az óráknál is lehetne kis igazítás esetleg a tokformán, nyilván a bevált formát lehet újra és újra kiadni...

AP-nál viszont azt hiszem mindenki látja, hogy még két külön formai elem sem létezik...már mint a tokon...

(#6530) WiZARD válasza Sanyi.mTs (#6528) üzenetére


WiZARD
addikt

Nincs, igen a hetet mutatja.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6531) pikkubee válasza squir (#6518) üzenetére


pikkubee
tag

Ráadásul tucat áru 😅💙

(#6532) phranxinatra


phranxinatra
aktív tag

Hogy ne csak a másolatokról szóljon a topik... ;)

(#6533) Szulita28 válasza WiZARD (#6525) üzenetére


Szulita28
senior tag

Valami ilyesmire számítottam. Köszi :R

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#6534) WiZARD válasza Tulku (#6529) üzenetére


WiZARD
addikt

Hublot-nál is lényegében ugyanaz a tok, csak a színek, anyagok, méret változik.

Értem, hogy divat az AP-t szídni az RO formája miatt, de PP, VC, IWC, Omega, Rolex, stb esetén se rémlik túl nagy újítás, ténylegesen újnak mondható tok...

Code 11.59 -nél a tok az pont nem lett rossz.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6535) s4tch válasza WiZARD (#6521) üzenetére


s4tch
veterán

Képzelem, ahogy az egyszeri telepi rapper megveszi, és egy beszívott hajnalban nekiáll kitekerni a csavarokat.

(#6536) phranxinatra válasza WiZARD (#6534) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Az óraipar egyik legjobban eltalált tokformája a Royal Oaké. Jellegzetes, jól felismerhető, kortalan. Miért kéne rajta bármit is változtatni? Ezt soha nem értettem.

(#6537) squir


squir
aktív tag

Hajrá, jöhetnek az unalmas ósdi kacatok ;)

pikkubee: gratula :C

[ Szerkesztve ]

(#6538) Tulku válasza WiZARD (#6534) üzenetére


Tulku
veterán

Hát nekem nem jön be....bár lehet a mutatók és számlap változtatása majd meghozza az elvárt eredményt...

(#6539) pulutodurumo válasza phranxinatra (#6536) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Mert unalmas. Ennyi.
Nyilván nem kell évente teljesen lecserélni a modellpalettát, de az elég ciki hogy ilyen hosszú ideje AP = RO. Az, hogy valakit ez nem zavar, előferdül. De ők is érezték hogy valami nem oké, nem véletlen a 11.59. Mondjuk azt meg jól elk*#ták, kivéve a tokot.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#6540) resool válasza pulutodurumo (#6539) üzenetére


resool
aktív tag

Az unalmas kivételével igazad van, bár te másról beszélsz, mint Sinatra. A RO úgy jó ahogy van, nem kell azon változtatni nagyban semmit csak apró upgradek.
Új modellvonalakra van szükség náluk, de ezt érzik ők is, más kérdés, hogy eddig nem jött be a próbálkozás.

[ Szerkesztve ]

(#6541) Brumi


Brumi
senior tag

Sziasztok!

FB-s csoportban próbáltam érdeklődni, de ott nem nagyon jött válasz, itt is próbálkoznék.
Kicsit fejleszteném a jövőben az órakollekciómat, amihez vennék egy normális forgatót, és ezt a modellt találtam. Erről valakinek van véleménye, vagy bármilyen tapasztalata? Esetleg valami hasonlót tudtok ajánlani?

Előre is köszönöm!

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#6542) djeperto válasza Brumi (#6541) üzenetére

Ezt a formát már láttam valahol, ez HOMAGE? Kiről másolták?

Csak viczeltem... most ez az in a topikon. :))

Én ezt az egyszerűbb, olcsóbb változatot használom. 2 is van belőle és nagyon szépen teszik a dolgukat harmad árért (természetesen izlések és pofonok különböznek)

https://www.electronic-star.hu/Haztartas/Haz/Clover-forgo-oraallvany-4-ora-3-forgas-4-sebessegfokozat-LED.html

De azért vannak sokkal de sokkal komolyabbak is. Ötletnek:

https://www.youtube.com/watch?v=fEOCVjhojBo

[ Szerkesztve ]

"there are more jacks then one at the fair..."

(#6543) djeperto válasza s4tch (#6535) üzenetére

Főleg ennél :))

Ha a csavarok 6szögőek (hexagon) és bele vannak süllyesztve a lünettába hexagonális méretpontos helyre, akkor mi a francnak a bevágás a csavarhúzónak? :W

Vagy csak kihagytam volna azt az órát az egyetemen, ahol erről lett volna szó? :DD

Nem, ez a 20k EUR design, mint a kamu kipufogóvég a mercinél és az audinál. Ott van, szép is csak épp semmire se jó, csak villantásra.

[ Szerkesztve ]

"there are more jacks then one at the fair..."

(#6544) Brumi válasza djeperto (#6542) üzenetére


Brumi
senior tag

Köszi! :)

Amit linkeltél az nagyon jónak tűnik, és az ára sokkal barátságosabb! Nem hálószobába tenném, így az sem baj ha nem teljesen hangtalan (úgy tudom ezek általában nem túl halkak).

Láttam én is sokmilliós darabokat, azért odáig nem mennék el érthető módon :D

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#6545) WiZARD válasza djeperto (#6543) üzenetére


WiZARD
addikt

dísz/design
Olyan kérdés mintha azt kérdeznéd minek a mintázat a számlapon, amikor egy sima fekete lap is elég lenne...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6546) WiZARD válasza Brumi (#6544) üzenetére


WiZARD
addikt

Ami nem teljesen gagyi, azok azért elég halkak.
Túl drágát nem vennék, annyival többet a drágábbak se nyújtanak.
A méretet érdemes megfontolni, ha esetleg széfbe tennéd akkor beférjen.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6547) Tulku válasza WiZARD (#6545) üzenetére


Tulku
veterán

Bocs, de ezek a csavarok nem egymásba csavarodnak?
(mint a bútor összefogató csavarok)

Mert akkor igen is értelme van...

(#6548) WiZARD válasza Tulku (#6547) üzenetére


WiZARD
addikt

de ami felül van, azt a 6szög forma fixen tartja...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6549) djeperto válasza WiZARD (#6545) üzenetére

Vágom én is a "felépítményét" így képről, a hangsúly és az összefüggés szarkazmusa ezen volt:

"Képzelem, ahogy az egyszeri telepi rapper megveszi, és egy beszívott hajnalban nekiáll kitekerni a csavarokat."

Dizájnilag ha egy imbusz lyukat raktak volna a bevágás helyett, lehet még jobb lenne, természetesen értelme akkor sem.

Brumi : nem túl hangos, teljesen elviselhető

[ Szerkesztve ]

"there are more jacks then one at the fair..."

(#6550) Macyke82 válasza squir (#6518) üzenetére


Macyke82
tag

Lehet ezt még ragozni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.