Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#693) Cybertrone válasza Tirexi (#691) üzenetére


Cybertrone
veterán

Kicsit gyors nekem a haladás, és bevallom meg is lepődnék ha stabil lenne, de sok sikert... Mindenesetre a ház oldalát vedd le, és több feszt azzal a hűtésrendszerrel ne adj neki!
Hiába húzod meg annyira, ha nincs lehűtve nem dobja markba pl azt az eredményt amit szeretnél, mert melegedik, és minél jobban melegedik, annál jobban hibázik, és minél jobban hibázik annál jobban kell magát javítania, és a végén megfagy vagy kék halál! :K
Viszont ha nem melegedik, akkor kevésbé hibázik!
90fok naggyából a maglassulási küszöb kezdete, efölött a teljesítmény már csak csökkenni fog, 105 foknál a rendszer kikapcsol, és csak a proci ventillátor fog menni addig míg vissza nem hűti a cuccost megfelelően, addig vissza sem fogod tudni kapcsolni... Nagy valószinűséggel itt már degradákódhat a processzor az-az gyengülnek a tranzisztorok ellenállásai, és nembírja majd a tempót tuningban, és lassan amortizálódik lefelé szerencsétlen mint egy bad sectoros vinyó!
Ezt csak úgy leírtam, gondoltam jobb ha tudod! :R

Igen ilyen ventikre gondoltam... fülest javaslok melléjük, elég hangos darabok, és vastagabbak mint az átlag 12-es ventik... de 223köbméter az szerintem magáért beszél! :R

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.