Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) knbs válasza westlake (#98) üzenetére


knbs
senior tag

Nem kell nagyzolni :) nalunk hollandba is siman kaphato, nemetbe ugyszinten!

"Megeri" ennek a lapnak az SLI valtozatat is megvenni vagy jogos a kb 2x-es arkulonbseg a class.-ert a sima sli-vel szemben? Kar hogy nem sok mokusnak van ilyen lapja igy nehez az infot beszerezni :(

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#102) westlake válasza knbs (#101) üzenetére


westlake
félisten

eleg rosszul vetted le, ha azt hiszed, hogy nagyzoltam.. pusztan kozoltem a forumozoval, hogy igenis beszerezheto a lap.. ha nagyzolni akartam volna, akkor azt irtam volna le, hogy bi-bi-bi.. nekem volt eloszor ilyen lapom.. de nem ezt irtam :U

Play nice!

(#103) knbs válasza westlake (#102) üzenetére


knbs
senior tag

A mosoly jel ott volt, nem is szantam cinkezesnek csak egy picit :) Csak az usa szurta a szememet, annyira nem kulonleges lap hogy eu-be nem lehetne beszerezni.
Bar hozzateszem, nem reg voltam az MSI-tuning versenyen itt hollandba, ott is eleg sok arc usa-bol rendel be alkatreszeket... azt mondtak foleg a penz miatt,de vannak tenyleg egyes dolgok amik ott "sokkal" (itt azert tobbnyire csak par hetrol van szo) elobb elerhetoek mint eu-ban. Az extrem tuningosok amugy is mindig a legujabb dolgokat huzzak magukhoz. Beszereztem par kontaktot pusztan gepbovites celjabol, gyorsan megszabadulnak az uj dolgoktol, igy remelhetoleg joval olcsobban hozza tudok jutni par tuningbarat peldanyhoz.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#104) westlake válasza knbs (#103) üzenetére


westlake
félisten

jo neked ;)

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#105) knbs válasza westlake (#104) üzenetére


knbs
senior tag

Inkabb ugy mondanam,hogy vannak pozitiv oldalai is :) Az mar nem hangzik olyan pozitivan amikor 1 eve mar nem voltam mo-n nem lattam a szuloket haverokat :( Persze ezt mindenki maga valasztja semmi sem kotelezo :) de teny jo volt latni par komoly tuningos dolgot, nitrogen meg a gtx 295-n is... :) Hatalmas nagy ballonokban erkezett a nitrogen [link] itt van par extra kep :)

[ Szerkesztve ]

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#106) knbs


knbs
senior tag

Lehet baromsagot kerdezek,de a procit mindket 8-pinesrol kell etetni? Melyik tapegysegnek van alapbol 2 db 8pines aga? Nalam a corsair 520-nal van ugy direkt a procinek 1 ag.
Kozben epp megtalaltam [link] Kerdes hogy egy huzott i7-t es egy qsli 295-t el birja-e az 1000W-os vagy okosabb lenne az 1200+t egybol.

[ Szerkesztve ]

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#107) 14adam válasza knbs (#106) üzenetére


14adam
addikt

Egy valamit nem értek,mért vesz mindenki 1kw-os Thermaltake tápot,van annál sokkal jobb választás is.Pl Corsair Hx-1000 vagy Enermax Revolution 85+ 1050W.Ezek elviszik a húzott I7-est és a quad 295-öt.

Laraxior: Igen,de ha tellig I7-re meg quad 295-re akkor az a 30k már nemfogja földhöz vágni

[ Szerkesztve ]

(#108) Laraxior válasza 14adam (#107) üzenetére


Laraxior
titán

mondjuk az egyik 60k, a másik meg 30k :)) gondolom csak ezért ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#109) knbs válasza 14adam (#107) üzenetére


knbs
senior tag

Azert is irtam mert nem tudom mekkorat vegyek, neten talaltam 8 millio core i7 konfigot a tulnyomo reszeben mind 1000w+ tapokkal mentek. Corsair- 520 hx-em van most is csak nem szeretnek olyan hibaba esni hogy nem lesz eleg.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#110) 14adam válasza knbs (#109) üzenetére


14adam
addikt

Gyere át ide.Itt majd megmondjuk,hogy milyen táp kell,csak nemakarok offolgatni a topicka :)

(#111) Laraxior válasza knbs (#109) üzenetére


Laraxior
titán

felesleges az 1000W... egy 650es Corsair is bőven elég :K ha quad SLi-t akarsz akkor is elég a 750, 850Wos :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#112) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Jövő hét végén remélem el tudom kezdeni a lap tesztelését / EVGA X58 Classified (E759) /
Remélem más is tud feltenni, majd bios beállításokat, kíváncsi lennék rá nagyon.

Üdv!

(#113) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Ennyire kevés EVGA tulaj lenne... :U

(#114) Szatesz


Szatesz
őstag

Van már itt valakinek EVGA X58 Classified lapja? Mivel tud ez többet mint a DFI lapocska....? ÉS ha esetleg tud valaki segiteni hol a legolcsobb manapság azt megköszönném...

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#115) -XadAnuX+ válasza Szatesz (#114) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Privi ment.

(#116) AirBooms válasza -XadAnuX+ (#115) üzenetére


AirBooms
addikt

nekem is! :K :R

(#117) P00By


P00By
nagyúr

(#118) westlake


westlake
félisten

ha valakiknek nem lenne eleg egyertelmu, hogy mi a kulonbseg a lap verzioi kozott.. magyarul a limitalt e759 tenyleg limitalt volt, es az e760 es e761 mar nem is annyira jo lap :D

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#119) Szatesz válasza westlake (#118) üzenetére


Szatesz
őstag

A legujabb 762 es ITT

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#120) Szatesz


Szatesz
őstag

Nem is tudtam hogy van 769 es sorszamu is...[link] Ezen van vizhutes is meg 4x PCI-E 16x es.... :Y 110 e ért nem is draga full vizzel....

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#121) Szatesz


Szatesz
őstag

Mennyiért vállnál meg a laptol, ha megvallnal? Az a baj nincs idom rendelgetni és majdnem 2 het mire ideérne ....

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#122) westlake válasza Szatesz (#120) üzenetére


westlake
félisten

szerintem ez kamu.. rakerdeztem az evga supportnal erre a lapra, es meg csak nem is valaszoltak.. minden mas kerdesemre meg igen.. nekem gyanus :U ;)

Play nice!

(#123) Szatesz válasza westlake (#122) üzenetére


Szatesz
őstag

Mondassz valamit , mert hiába keresem máshol nem találok rola semmit...Igy sanszos hogy csak kamu.... :F Bár valami uj laprol rebesgetnek EVGA ék , de az nem hiszem hogy az FTW lessz...Bár majdnem mindeggyik lapjukbol van FTW kiadás lehet ebböl is lessz de még nincsennek rola hirek...

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#124) BL@CK


BL@CK
aktív tag

hali midnenkinek!
Nemtudja valaki véletlenül hogy a Classified lapra muszály e 2*8 pines konnektorral áramot adni a lapnak? vagy 1 is elég? azért kérdezném hogy a corsair 650 em elboldogulna e vele?

Shatter your limits!

(#125) Lauda válasza Szatesz (#123) üzenetére


Lauda
félisten

(#126) Szatesz válasza Lauda (#125) üzenetére


Szatesz
őstag

Ez nem FTW ez a sima vizhütéses válltozat....Nem erre gondoltam

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#127) westlake válasza BL@CK (#124) üzenetére


westlake
félisten

nem, nem muszaj.. semmi mas az a secondary csatlakozo, csak mokusvakitas..

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#128) Lauda válasza Szatesz (#126) üzenetére


Lauda
félisten

A 769 miatt linkeltem, FTW-rol szo sem volt.

(#129) westlake válasza Lauda (#128) üzenetére


westlake
félisten

en valaszoltam rosszra a legelejen :B

Play nice!

(#130) Lauda válasza westlake (#129) üzenetére


Lauda
félisten

Ja akkor ezert volt a kavarc, igy mar tiszta. :R

(#131) Szatesz válasza Lauda (#128) üzenetére


Szatesz
őstag

5 hsz. el elötted linkeltem be ugyan azt a lapocskat..... :DD

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#132) Lauda válasza Szatesz (#131) üzenetére


Lauda
félisten

Ha megnezed ki kire valaszolt, akkor erteni fogod, miert linkeltem az evga-t. :)

(#133) Szatesz


Szatesz
őstag

Esetleg ha valaki jobban tud angolul mint én az benézhetne az evga forumra és emgnézhetné hogy lessz e a Classifiedböl B3 as steppinges vagy nem érdemes várni rá....
Elöre is köszönöm

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#134) Szatesz


Szatesz
őstag

Mivan akkor ha a tápon nincs 2 db 8 pines amit kell a lapba dugni..Persze Classifiedre gondolok...Van valami átalakito? Vagy más ezt hogy oldja meg...Mert amit rendeltem ultra X3 1000w on sincs csak 1 4pin meg 1 8 pines

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#135) westlake válasza Szatesz (#134) üzenetére


westlake
félisten

a 2 darab 8 pines tapcsati csak mokusvakitas.. de hivhatnank marketing bullshit-nek is.. semmi hatranyod nem szarmazik abbol, ha csak egy 8 pines tapcsatit kotsz az alaplapra..

Play nice!

(#136) Szatesz válasza westlake (#135) üzenetére


Szatesz
őstag

ÉS ha kettöt szeretnék akkor hogy oldhatnám meg? A pci-e 8 pines belemegy? Vagy hogy alakitsam majd át? :F Mert XS en radugja mindenki a 2 csatlakozot...

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#137) Thrawn válasza Szatesz (#136) üzenetére


Thrawn
félisten

Ők nem két külön tápegységet használnak? :F
Ha jól tévedek, akkor azért van rajta két nyolcas tápcsati, mert így összesen 600W-ot biztosít a lap a procinak (2x300).

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#138) Szatesz válasza Thrawn (#137) üzenetére


Szatesz
őstag

Neem nagyon sokan csak 1 táppal nyomják....A másik táp álltalában csak a vgaknak kell...Vagy 1 röl hajtjak az egész gépet...

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#139) westlake válasza Thrawn (#137) üzenetére


westlake
félisten

600 watt a procinak? megis minek? ;) szeritnem semmit szukseg a 2nd 8 pines csatira.. nalam (is) egy van csak radugva es teljesen jol megy a gep 4 ghz felett is (gtx 295-tel)..
a ket tapot is feleslegesnek tartom.. biztso meg lehet fektetni mondjuk egy 1600 wattos ultrat, de azert nem olyan egyszeru.. az meg mar tenyleg extrem tuning..

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#140) Szatesz válasza westlake (#139) üzenetére


Szatesz
őstag

Igen de extrém tuningnal lehet hogy szukseg van a masik 8 pines csatira is....Akkor nincs tipp hogy oda mit dugjak be? :DD

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#141) westlake


westlake
félisten

milyen kepre akadtam ;)

Play nice!

(#142) knbs válasza westlake (#139) üzenetére


knbs
senior tag

Pont az evga classos topikjabon olvastam, 5600 mhz-en kajolt a proci 500W-t oda mar kellhet a 2 8 pines :) De a ket tap tutira nem szukseges sztem.
Bar meg nem neztem quad sli-s full load fogyasztast, de nem hinnem hogy mondjuk ket 1000W feletti tapot megzabalna a komplett rendszer.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#143) westlake válasza knbs (#142) üzenetére


westlake
félisten

abban igazad lehet, hogy egy szelsosegesen magas sebessegen hajtott proci megehet 500 wattot is, de szerintem a ket csati nem kulon agon van, hanem egyben.. ebbol kifolyolag inkabb kell nagyobb teljesitmenyu tapot venni, mint ket csatlakozot rakotni.. akkor latnam ertelmet a ket csatlakozo bekotesenek, ha akkora aramfelvetel jelentkezne a negy darab 12 voltos vezeteken, amit mar nem birnak el.. en meg mindig nem tudom, hogy a tapoknal hasznalt vezetekek maximalisan mekkora aramfelvetelt birnak el.. az rajtuk van, hogy 300 volt, csak eppen ez nem mond semmit..

Play nice!

(#144) Szatesz válasza westlake (#143) üzenetére


Szatesz
őstag

Most néztem utána és irtak hogy kb. 5 ghz ig emgfelel ha 1 8 pinest dugsz bele de felette már kell a másikat is bedugni....Na most ha szentetek ha az egyikbe bedugom a 8 pinest a masikba meg a 4 pinest az segit valamit? Vagy a 4 pinest felesleges bedugni is? Vagy valami átalakito ami 8 pinesre átalakitja a 4 pinest olyan nincs? Apropo adhattak volna a laphoz...

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#145) Szatesz


Szatesz
őstag

Ugynézem megtaláltam hozzá a legmegfelelöbb tápot....Silverstone st1000-nv

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#146) westlake válasza Szatesz (#144) üzenetére


westlake
félisten

ezek szerint csak az a lenyeg, hogy ra legyen dugva.. teljesen mindegy, hogy te mikent "allitod elo" azt a 8 pines aramforrast ;)

Play nice!

(#147) Szatesz válasza westlake (#146) üzenetére


Szatesz
őstag

Ezt hogy érted?

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#148) Lauda válasza Szatesz (#147) üzenetére


Lauda
félisten

Gondolom ugy, amit en is irtam, hogy hiaba csinalsz a 4 vezetekbol atalakitoval 8-at, attol az meg 4-en tolja a kraftot.

(#149) Szatesz válasza Lauda (#148) üzenetére


Szatesz
őstag

Igen de a silverstone st1000 en 2db 8 pines van gyarilag és nem átalakitoval....Ezért nem értem.

[ Szerkesztve ]

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#150) westlake válasza Szatesz (#149) üzenetére


westlake
félisten

en a #144-re valaszoltam azt, te pedig a #145-ben irtal a silver taprol ;) egyebkent meg ugy ertettem, hogy a lapnak nem az a fontos, hogy tobb fazisrol kapjon 12 voltot, hanem az, hogy megfelelo szamu vezeteken keresztul jusson el a aram az alaplapig..

Play nice!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.