Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Tirexi


Tirexi
addikt

Oké elvileg kész a kiírás. :Y
Azért írom hogy elvileg mert a bin file-t bemountoltam próba képen és hát 1.45MB foglalt de ha megnyitom egy darab fájt sem találtam. :)

Na már most kiírtam ImgBurn-al a CD-re mint CD kép felírás és ott is 1.45MB a foglalt de fájlokat nem látok. :N

Mondjuk a Windows boot file-okat sem látni szal no para csak jó lesz. Vagy nem? :F

FÉLEK!!!! :DD :DD :DD

(#752) Cybertrone válasza Tirexi (#751) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ha nincs rajta semmi nemfog rola bootolni, ha bootol róla akkor is előtte leelenőrzi, és ha szar ki fogja írni, és nem csinál semmit no para! ;)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#753) Rajjmen válasza Tirexi (#751) üzenetére


Rajjmen
aktív tag

Ettől nem kell tartanod. Én egyik CD-men sem láttam a fileokat mégis tökéletesen működik.

(#754) Tirexi


Tirexi
addikt

Örömmel jelentem be, hogy sikerült a BIOS frissítés hála Cyber és Rajjmen kollégának.
THX :R :R

Mindent vissza is állítottam a 4.1Ghz-re 24/7-ben. :DDD

További szép napot nektek. :R

(#755) Rajjmen válasza Tirexi (#754) üzenetére


Rajjmen
aktív tag

Nincs mit, hisz azért van a fórum, hogy egymásnak segítsünk és megosszuk a tapasztalatainkat.

[ Szerkesztve ]

(#756) Cybertrone válasza Tirexi (#754) üzenetére


Cybertrone
veterán

Zsír szép munka! :K
Segítünk ahol tudunk, persze ez egyes NOOB emberkéknek úgy jön le hogy HSZ-t gyárt az ember, dehát nemvagyunk tökéletesek ;]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#757) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Na hamarosan nagy változások lesznek ha minden jól megy ;]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#758) Tirexi válasza Cybertrone (#757) üzenetére


Tirexi
addikt

Na mesélj Cyber hova tudod még fejleszteni azt a gépet? HOVA??? :D

(#759) Cybertrone válasza Tirexi (#758) üzenetére


Cybertrone
veterán

Mindent idejében :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#760) Tirexi válasza Cybertrone (#759) üzenetére


Tirexi
addikt

Nekem még egy SSD meg egy faja kis gépház kellene aztán egy darabig én elfelejtem a gépfejlesztést. :)

(#761) Cybertrone válasza Tirexi (#760) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nekem nemrég halt meg az ssd-m de nem érzem a hiányát...
:K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#762) Cybertrone válasza Cybertrone (#761) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nocsak megint kihalt a topik... nembaj majd kedtől felébred! ;] ;] ;] ;] :C

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#763) Tirexi válasza Cybertrone (#762) üzenetére


Tirexi
addikt

Hát most, hogy átvettem az alaplapom feletti uralmat már nem kell segítségért folyamodnom ebben a topic-ban.
De ne aggódj nem felejtkeztem meg róla. :)

(#764) Rajjmen válasza Tirexi (#763) üzenetére


Rajjmen
aktív tag

Sziasztok

Én se feledkeztem meg a topikról és tesztelgettem is a gépem, de úgy tűnik, hogy 220-nál megállt a a maxom. Így sajna nem tudok újabb/jobb eredményeket.

De majd még próbálkozok.

Ha minden igaz akkor nálam is lesz változás a következő héten. :D

(#765) Tirexi válasza Rajjmen (#764) üzenetére


Tirexi
addikt

A fenébe mindenki új "izét" vesz csak én nem? :D :)) :DD :DDD

(#766) Rajjmen válasza Tirexi (#765) üzenetére


Rajjmen
aktív tag

Te most vetted a lapod, nem?

(#767) Cybertrone válasza Rajjmen (#764) üzenetére


Cybertrone
veterán

Te mit veszel? :DDD Am kicsit emeljél a pce-x frektin úgy 106 körülre... jótékonyan hat a bclk-ra! :K :K :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#768) Rajjmen válasza Cybertrone (#767) üzenetére


Rajjmen
aktív tag

105-re volt állítva, csak már a proci 1,425V-t kapott. Ezt is picit sokaltam, de nem akarom tovább emelni. Ámbár néztem teszteredményeket és 225x21-nél mégcsak nem is állított a PCIE frekin.
Viszont próbálgattam 3DMark '03 tesztet futtatni (210x21 CPU; 970/1300 VGA; 2:8-s memó aránnyal), de mindig kifagyott az utolsó tesztnél.
Végül nem erőltettem tovább, de az lett az eredménye, hogy ha használom a CPU Turbo funkcióját, akkor csak 2:8 memóriaarányt enged, hiába állítok be 2:10 v 2:12-t a BIOS-ba. Ha kikapcsolom a Turbo funkciót, akkor pedig megy rendesen azon az arányon amit a BIOS-ba beállítok. Hogy ezt mi okozza, proci vagy az alaplap azt nem tudom. Hűtési gond elvileg nem lehet, mert tuning esetén az alaplapi részt 5db 12cs-s és egy 24cm-s venti hűti pluszba a vízen kívül.
Próbáltam másik BIOS-t feltenni(78-s), azzal is ugyanez a probléma, utána vissza a 77-s BIOS és akkor is maradt a gond.

Visszatérve a kérdésedre... Úgy néz ki, hogy memória cserém lesz. :DDD

(#769) Cybertrone válasza Rajjmen (#768) üzenetére


Cybertrone
veterán

Mire teccik cserélni a G.skill csodákat? :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#770) Rajjmen válasza Cybertrone (#769) üzenetére


Rajjmen
aktív tag

Ha minden rendbe megy akkor 6GB Corsair-re.

(#771) Cybertrone válasza Rajjmen (#770) üzenetére


Cybertrone
veterán

BMW féle cl8-as GT? :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#772) Rajjmen válasza Cybertrone (#771) üzenetére


Rajjmen
aktív tag

Telitalálat :DDD

(#773) Cybertrone válasza Rajjmen (#772) üzenetére


Cybertrone
veterán

Írta nekem is hogy eladja.. én meg neki hogy ha beszámítja a mostanit elviszem... de akkor mester vidd csak! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#774) Rajjmen válasza Cybertrone (#773) üzenetére


Rajjmen
aktív tag

:R

(#775) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Sikerült beszereznem egy full EK blokkot... Beteg árulta még lapot sem ért, de olcsón volt... :D :D Haladunk ;]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#776) Rajjmen válasza Cybertrone (#775) üzenetére


Rajjmen
aktív tag

Akkor jól haladsz. Épp szólni akartam, mire láttam, hogy már jegelve van.

(#777) Cybertrone válasza Rajjmen (#776) üzenetére


Cybertrone
veterán

Jah jég alá vágtam mihelyt megláttam :DDD :C

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#778) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Megjött a 980x ;] ;] ;] Holnap teszt... ma pihi, és ma utoljára ketyeg alapórajelen! ;] ;] ;] :C

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#779) Tirexi válasza Cybertrone (#778) üzenetére


Tirexi
addikt

Grat hozzá. :C :C
Használd és tuningold egészséggel. :R

(#780) Cybertrone válasza Tirexi (#779) üzenetére


Cybertrone
veterán

:R :R :R ;] 4.4ghz ujjgyakorlat volt... :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#781) Rajjmen


Rajjmen
aktív tag

Új BETA BIOS jött ki:
EVGA X58 - BIOS 80 BETA

Változtatások/frissítések a BIOS-ban:
- Updates Intel RAID Rom to 10.5.0.744
- Updates CPU Microcode to version 13
- Updates Intel AHCI Rom to 1.07.10
- Updates JMicron ROM to 1.07.25
- Updates Realtek PXE Rom to 2.39

Letöltési lehetőség az első hozzászólásba linkelve.

[ Szerkesztve ]

(#782) Rajjmen válasza Cybertrone (#780) üzenetére


Rajjmen
aktív tag

Gratulálok, szép eredmény! :R

(Közbe nekem is megjöttek az új ramjaim. :DD

(#783) Cybertrone


Cybertrone
veterán

24/7-es kínzás nélküli beállítás... 4250mhz 1.258v... csont nélkül viszi game alatt 50 fokot nyaldossa! :DDD :C :C :C

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#784) Rajjmen


Rajjmen
aktív tag

Új BIOS jött ki az EVGA X58 lapokhoz, a 81-s (2011.04.13.):

Változtatások az új BIOS-ban:
- Fix cold reset when VT is enabled
- Adds screen clear before invoking option rom
- Includes Intel RAID Rom to 10.5.0.744
- Includes CPU Microcode to version 13
- Includes Intel AHCI Rom to 1.07.10
- Includes JMicron ROM to 1.07.25
- Includes Realtek PXE Rom to 2.39

(#785) Rajjmen válasza Rajjmen (#784) üzenetére


Rajjmen
aktív tag

Van egy pici gond az új BIOS-sal.

A VT sajnos nem működik benne egyik állásban sem (nálam az E762-n).

(#786) Rajjmen válasza Rajjmen (#785) üzenetére


Rajjmen
aktív tag

Utána olvasgattam a kinti fórumon.
Ez a probléma nem mindenkinél jött elő, valakinél működik rendesen.
Nálam volt még egy érdekesség ezzel a BIOS-sal, hogy ugyanazon a sebességen 1,2V helyett 1,225V-t kellett adnom a procinak.

További tapasztalatom nincs, mivel a VT nekem kell, így visszaraktam 77-s BIOS-t. Ma veszek CD-t és akkor kiírom az utolsó BIOSokat. Azután kipróbálom 80 BETA BIOS-t, mert annak nem volt ilyen problémája.

(#787) Rajjmen válasza Rajjmen (#784) üzenetére


Rajjmen
aktív tag

Új BIOS jött ki az EVGA X58 lapokhoz, a 82-s (2011.04.22.):

Változtatások az új BIOS-ban:
- Fix cold reset when VT is enabled
- Adds screen clear before invoking option rom
- Includes Intel RAID Rom to 10.5.0.744
- Includes CPU Microcode to version 13
- Includes Intel AHCI Rom to 1.07.10
- Includes JMicron ROM to 1.07.25
- Includes Realtek PXE Rom to 2.39

Az új BIOS-ban orvosolták a VT-vel kapcsolatos problémát is.

(#788) Cybertrone válasza Rajjmen (#787) üzenetére


Cybertrone
veterán

Feltettem az új biost, eddig nem tapasztaltam semmi problémat, bátran feltehető! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#789) Rajjmen válasza Cybertrone (#788) üzenetére


Rajjmen
aktív tag

Amióta megjelent én ezt használom és nekem sincs semmi negatív tapasztalatom, sőt...
Ténylegesen tapasztalható gyorsulás a vezérlők új ROM-jai miatt.
Tuning alatt a stabilitással sincs semmi gond.

(#790) Cybertrone válasza Rajjmen (#789) üzenetére


Cybertrone
veterán

:R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#791) Cybertrone válasza Rajjmen (#789) üzenetére


Cybertrone
veterán

Sőt nekem a gulf még kicsivel kevesebb fesszel is beéri... végre elmondhatom hogy kész lett a rendszer :C

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#792) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Jön az új lap... kb 3 hónap mire le lesz garanciáztatva az evga... Volt tervben FTW3, Rampage3Extreme, de az oázisban van raktáron classified ;] ;] ;] ;] Újraépítem a rendszert elhatároztam nem adom fel! Most nem szép látvány szegény, de fog még szárnyalni a cucc szavamat adom! ;)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#793) Rajjmen válasza Cybertrone (#792) üzenetére


Rajjmen
aktív tag

Ha már így jött össze akkor gratu az új laphoz (ehhez több sikert)!

Kiderült, hogy mi a baja a tápnak?

(#794) Cybertrone válasza Rajjmen (#793) üzenetére


Cybertrone
veterán

Akedves eladó tett bele egy nem is ehhez a táphoz tartozó pci-e tápkábelt... kinézetre fasza volt csak épp zárlatot okozott a tápban... ez ellen nincs védelem! :W
Am az uj lap egy Rampage 3 Extreme lesz... gulf alá az való ahhoz optimalizálták, az evga meg ha visszajön ha visszajön megy az apróba, vagy megtartom tartalékba! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#795) Rajjmen


Rajjmen
aktív tag

ÚJ EVGA's E-LEET v1.09.3 (5-25-2011) jelent meg:

Változás(ok) az új programban:
- Adds support for EVGA P67 Motherboards

(#796) lancellott


lancellott
tag

Sziasztok! Nem tom jó helyen járok-e , de google ezt az oldalt dobta ki elsőnek. Szóval.. Szeretnék egy SLI-s gépet építeni... naggyából megvannak dolgok, de ami kellene az egy 1366-os alaplap ami tudja a 2x16X sebességet 2 kártyával is. (tehát a 16x-8x PCI-E , vagy a 8x-8x PCI-E nem jó) Ebben kérném a segítségeteket.
Egy lapot ajánlottak, de sajnos nem kapható sehol .. a tipusa EVGA 758 3-SLI...
Szóval valami hasonló ütős lap kellene amiért nem kell egy zsák pénzt adni.. Lényeges lenne az USB 3.0, és a 6G/sec-es Sata 3-as csati.. Egyéb kívánság elvileg nincs. :)

Ha nincs más mód, akkor érdekel beszerzéssel is.. fent említett lap 150$ (kb 30 000Ft) de nyílván mire beér kicsit drágább les. Nem beszélve a közvetítő díjáról sem, de csak nem lesz 80 000Ft mint egy Rampage :)

Köszönöm előre is a segítségeteket

[ Szerkesztve ]

Ne higgy olyan élőlénynek, amelyik 5 napig vérzik, de nem döglik meg!!!

(#797) Cybertrone válasza lancellott (#796) üzenetére


Cybertrone
veterán

Classified 3 vagy FTW 3 a te lapod akkor mind2 kapható itthol! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#798) Laraxior válasza Cybertrone (#797) üzenetére


Laraxior
titán

de nem 30ért :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#799) Cybertrone válasza Laraxior (#798) üzenetére


Cybertrone
veterán

Classified 3 újonnan 90+k FTW3 62k... Feltételeztem hogy ha már ideír akkor van is pénze rá... más nincs a kínálatban sajna EVGA-nak ami megfelel a követelményeknek! :K
758-at nem fog találni már nem gyártják, és azon nincs se sata3, se usb 3...

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#800) Laraxior válasza Cybertrone (#799) üzenetére


Laraxior
titán

Ha nincs más mód, akkor érdekel beszerzéssel is.. fent említett lap 150$ (kb 30 000Ft) de nyílván mire beér kicsit drágább les. Nem beszélve a közvetítő díjáról sem, de csak nem lesz 80 000Ft mint egy Rampage

jó lesz neki egy sima X58 is..abban is megy az SLi 2x16os sebességgel. Nem kell azért EVGA-t venni...mondjuk ennyiért nem is tudna :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.