Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5101) VR6-Fan válasza vans? (#5100) üzenetére


VR6-Fan
veterán

jah a hallott szöveg annyira nem volt vészes..

de a többi

csak meg lesz a 30 pont :( :O

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#5102) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Mi volt a levélnek a témája?Miről kellett írni?

(#5103) vans? válasza Bencus88 (#5102) üzenetére


vans?
őstag

A rövid levélben jelentkezni kellett egy tv castingos melóra, a hosszúban pedig tanácsot kellett adni egy barátodnak, hogy milyen jótékony-közhasznú stb. munkát csináljon, volt egy lista, hogy mik lehetnek, és tanácsot kellett neki adni.

hábm bábm

(#5104) Bencus88 válasza vans? (#5103) üzenetére


Bencus88
nagyúr

hm nemrossz.
Én 3 éve csináltam meg elég rosszul sikerült az angolom most készülök nyelv vizsgázni csak érdekelt, hogy úgy magamba egy érettségit hogy tudnék most összedobni:)

(#5105) vans? válasza Bencus88 (#5104) üzenetére


vans?
őstag

tényleg nem volt rossz, lehetett írni róla. túl kevés is szerintem a 100-120 szó a hosszúhoz...

hábm bábm

(#5106) MmDorian


MmDorian
őstag

na, megvolt az évvégi, mint kiderült, az idei angol érettségit írtuk.

remélem a 80% meglesz, úgyérzem, hogy 80-85 megvan.

(#5107) MmDorian válasza vans? (#5105) üzenetére


MmDorian
őstag

nekem a rövidhez is kevésnek tűnt az 50-80.

(#5108) :-I válasza vans? (#5105) üzenetére


:-I
tag

Igen, bőven lehetett volna akkor még 150-200 szó.

A rövid levélnél csak nekem bolt kevés a hely?
Mondjuk 8x szó lett a végére... :)

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#5109) vans? válasza :-I (#5108) üzenetére


vans?
őstag

Nekem is kevés volt, írtam alá még 2-3 sort, így is kis betűkkel...

hábm bábm

(#5110) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Német kinek hogy ment?
A levélírás egész könnyű volt, egyik téma a számítógépes játékok volt :D

(#5111) Kanczy


Kanczy
veterán

Az első levelemben (50-80) a 76. szónál vettem észre, hogy nincs még beleírva a 3. pont,és kihagytam, a másodiknál (100-120) 125. szónál ugyanígy, de ott inkább túlléptem a határt, és beleszorítottam. Ez van, ha az ember túl természetesen ír angolul... nem figyeltem, hogy mennyit írtam, és 1,5 perc után már majdnem, hogy túl voltam a határon.

A 4 modulom összesen tartott 1 óráig, de sajna (mondjuk érthető) végig kellett várjam az egészet. Még szerencse, hogy vittem iPodot, különben meghaltam volna.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#5112) Fooler89 válasza Kanczy (#5111) üzenetére


Fooler89
őstag

Te mit csináltál érettségin az ipoddal? :F

(#5113) Kanczy válasza Fooler89 (#5112) üzenetére


Kanczy
veterán

Zenét hallgattam, mi mást? ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#5114) :-I válasza Kanczy (#5113) üzenetére


:-I
tag

Nekünk nem engedték meg... :F

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#5115) Kanczy válasza :-I (#5114) üzenetére


Kanczy
veterán

nekem sem... :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#5116) Fooler89 válasza Kanczy (#5115) üzenetére


Fooler89
őstag

Az igen apám, ilyen helyen simán lehetett puskázni is :F

(#5117) :-I válasza Kanczy (#5115) üzenetére


:-I
tag

Akkor nagyon figyeltek rátok a tanárok...

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#5118) vans? válasza Kanczy (#5115) üzenetére


vans?
őstag

Komoly hely lehet, ahol ezt érettségin el tudod játszani.:)

hábm bábm

(#5119) Kanczy


Kanczy
veterán

Az biztos, hogy valami nem úgy volt, ahogy lennie kellett volna. Az egy dolog, hogy nem csaltam, de nyugodtan berejthettem volna a padba az iPodot, és a neten válaszokat kereshettem volna... ráadásul egy elit középiskolában, nem mucsajvalagpusztán történt az eset.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#5120) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Egy fontos kérdésem lenne az Informatikából érettségire készülő emberkékhez. Tehát az lenne a nagy kérdés, hogy középszinten milyen feladatok lennének informatikából, vagyis miket kellene megoldani, milyen programokkal kellene dolgozni,milyen op. rendszer alatt, illetve szóbelin mit kérdeznének/kérdezhetnének? Előre köszönöm a válaszokat.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#5121) Fooler89 válasza Tothgera30 (#5120) üzenetére


Fooler89
őstag

infoerettsegi.blog.hu

Olvasgasd vagy nézzél videót!

(#5122) Tothgera30 válasza Fooler89 (#5121) üzenetére


Tothgera30
Ármester

:R

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#5123) greenmukk


greenmukk
tag

hát bazz krvaszar volt ez a biosz :(

(#5124) greenmukk


greenmukk
tag

senki nem bioszozott?

(#5125) gyuri00 válasza greenmukk (#5124) üzenetére


gyuri00
aktív tag

én voltam sajna :F

szerintem is elég nehéz volt, korábbi érettségiket csinálgattam azok jobban mentek bíztam hogy írok egy 80% de az naogyn nem lessz meg szerintem:S

a megoldásaot te megtalátlad?

(#5126) greenmukk


greenmukk
tag

megtaláltam oh.hu-n [link]

(#5127) szabod


szabod
senior tag

Na milyenek lettek az eredményitek?
Nekem eddig ez van:
magyar 94%
matek 67% (számomra elég nehéz volt, nektek is?)
történelem 91%
emelt föci 86%
angol (még tavaly előrehoztam) 91%

(#5128) Muton


Muton
addikt

az létezhet hogy közép informatikából ezek lesznek a tételek?
link

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#5129) LA_COSTE válasza szabod (#5127) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Matekot mi megoldottuk haverommal. 30 perc alatt végeztünk az egésszel. (Persze mi tavaly érettségiztünk, csak kipróbálás gyanánt)
A véleméynünk: könnyű volt a középszint, lényegében olyan könnyű, mint a tavalyi. Szerintem jól összerakták.
Az irodalom nem az esetem, sok volt a kacskaringós mondat értelmezés benne. Grat az eredményekhez!

(#5130) szabod válasza LA_COSTE (#5129) üzenetére


szabod
senior tag

Köszi :)
Hát nálunk sokaknak nem sikerült valami fényesen a matek. Persze lettek 80-90%-osak is, de sokan elrontottuk. :((( Nem tudom, hogy miért, sok feladat elég nehéznek tűnt, mintha nem is tanultuk volna. Lehet, hogy a tanárunk nem adta le jól az anyagot.... mindensetre én nem akarok senkit sem hibáztatni. Ilyen lett és kész. Az első része nekem is könnyű volt, a második résszel voltak problémáim. A magyarnak a szövegértéses része elég nehéz volt, gyakran 3-4x is le kellett olvasni egy részt, hogy kiszedd a kellő információt belőle. Nálam az érvelés vitte fel a pontjaimat, mert hibátlan lett, egyedül 1 hibapontot vontak le a helyesírásért. (nem szeretném magamat fényezni :) ) Majd a szóbelin jól lerontom, mert ezen már könnyeb rontani mint javítani. A történelem viszont nagyon, de nagyon könnyű volt. Útólag megnézve 1-2 helyen elég nagy szarvashibákat vétettem, mert kapkodtam szerintem simán meg tudtam volna csinálni egy olyan 96%-ra is :) Mostmár azért jó hogy túlvagyok az egészen, már csak szóbeli van hátra magyarból és történelemből (föci már volt múlt hét pénteken). Így utólag megnézve nekem jobb hogy ezeket az érettségiket írtam és nem a tavalyiakat. (pedig ha nem jelentkezem a nyelvi előkészítőre, akkor azokat írtam volna :) )

(#5131) Thome


Thome
addikt

. Törölve, semmi.

[ Szerkesztve ]

(#5132) WRoli válasza Thome (#5131) üzenetére


WRoli
tag

jajj.. szóbeli para :((( :O :))
holnap :O

IQ

(#5133) :-I


:-I
tag

na, én kivégeztem a szóbeliket, már ma.

pót tételt nem húztam, beszéltem amennyit tudtam. csak sikerült.

a holnapi versenyzőknek meg hajrá! :D

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#5134) WRoli válasza :-I (#5133) üzenetére


WRoli
tag

jó neked,...
én majd péntek :U

IQ

(#5135) Thome válasza WRoli (#5134) üzenetére


Thome
addikt

Én majd szerda...

(#5136) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Nem is hittem volna, hogy van ilyen topik is. Én 21-22-23-én szóbelizek infóból.

Valaki tudna mesélni, hogy mire érdemes figyelni, hogyan is fog zajlani ez az egész? :F
Ti hogy álltok a tanulásával?

(#5137) :-I


:-I
tag

Nekem sikerült minden, most ti jöttök, sok sikert! :R

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#5138) Muton válasza Vasinger! (#5136) üzenetére


Muton
addikt

20 tételből már átnéztem 2-t :DDD szóval a bicajozás kimarad, amíg túl nem esek rajta :(

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#5139) VR6-Fan


VR6-Fan
veterán

nem kell beszarcsizni, a fele pontot arra kapod hogy milyen az előadás módod, egy negyedet arra hogy nem izgulod szét az agyad és csak egy negyed a tudás.

és ne feledjétek nem arra kiváncsiak hogy mit nem tudsz hanem hogy mit tudsz, egy dolognál lehet elúszni, ha nem arról pofázol amit kérnek, erre kelé figyelni, de amúgy nem nagy cucc ;)

sok sikert annak akinek még hátra van!

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#5140) Wictor válasza VR6-Fan (#5139) üzenetére


Wictor
senior tag

Mostmár én is tudom, hogy feleslegesen izgultam szét magam. Nagyon segítőkészek voltak a tanárok is. Iszonyatosan be voltam tojva, de simán túléltem. :)

Mondjuk olyan szintem mázlim volt, hogy olyan tételeket húztam, amit valamennyire tudtam + lehetett róluk rizsázni (kivétel német).

[ Szerkesztve ]

(#5141) Muton válasza Wictor (#5140) üzenetére


Muton
addikt

én ma tudtam le az infót, nem izgultam, mert sehol sem volt az államvizsgához képest :D
mondjuk könnyű tételt is húztam :)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#5142) #41635072


#41635072
törölt tag

Valakinem esetleg nincsenek szépen kidolgozott érettségi tételei? :D
A neten elég gázak, amik keringenek, használhatatlanok.
Ha valaki lenne oylan kedves, és megosztaná velem a sajátját/már érettségizett ismerőséét, akkor azt nagyon szépen megköszönném.
Amiből kéne:
Magyar irodalom és nyelvtan
Fizika
Angol
Történelem
Matematika
:R :R

(#5143) bok92


bok92
addikt

Üdv! Látom eléggé kihalt a topik.Úgy látszik mindenki szorgosan készül az érettségire. ;] Van esetleg olyan, aki idén érettségizik?És esetleg tudja,hogy melyik egyetemre megy tovább? :DDD

(#5144) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy már 2 éve próbálkozok bekerülni az egyetemre, és sajnos nem maradt más megoldás mint hogy matematika tantárgyból javító vizsgát tegyek.Egyszer már tettem javító érettségit sajnos nem lett jobb.A kérdésem a következő: Meg lehet ismételni akár hányszor?Vagy van valami szintemelő valami?Mert páran azt állítják nem lehet.De ha egyszer megismételtem már úgy gondolom én jogom eldönteni.Kérlek segítsetek. :R

(#5145) koshmar


koshmar
őstag

Szevasztok!

Habár én 2010-ben érettségiztem, és a topik neve "érettségire készülők", de úgy gondolom, hogy ennek ellenére szívesen segítek bárkinek bármilyen témában/kérdésben.

Ripper03: Én úgy tudom, hogy javító érettségit akárhányszor lehet tenni, sőt, a szintemelőt is.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#5146) Bencus88 válasza koshmar (#5145) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszi szépen!! :R

(#5147) runner 125 válasza Bencus88 (#5146) üzenetére


runner 125
nagyúr

..én is úgy tudom. Viszont 4-5000ft-ba belekerül 1 tárgy.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5148) koshmar válasza runner 125 (#5147) üzenetére


koshmar
őstag

Ennyit simán megér, ha az egyetemi felvételi múlik rajta.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#5149) bubi92 válasza koshmar (#5148) üzenetére


bubi92
őstag

viszont ha ilyen 200x csinál szint emelőt, akkor időt és pénzt spórol meg, ha költségtérítésesre megy:Y :C ;]

amúgy az egész érettségi téma fel van fújva a tanárok részéről. fele akkora para sincs, mint ahogy mondják. ha nincsenek g*ci tanáraid, akkor simán lelehet mindenből hármas, négyesre tolni az egészet, úgyhogy csak minimálisan tanulsz az egészre.

[ Szerkesztve ]

(#5150) koshmar válasza bubi92 (#5149) üzenetére


koshmar
őstag

Nálunk jó tanárok voltak, tanultam is, szóval elég jó eredmények születtek. :)

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.