Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4951) Balázs1621 válasza ZS3NI (#4950) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Remélem engedni fogják, mert én is 82ES-t használok :U
Egyébként nálunk az osztályban rajtam kívül még vagy nyolcan használnak ilyet.

(#4952) bandus válasza ZS3NI (#4950) üzenetére


bandus
veterán

ezt bőven engedik, semmi olyat nem tud, ami jogosulatlan előnyhöz juttatna. amúgy me gnem emlékszem, hogy bárkinek is csekkolták volna a számológépét az érettségin.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4953) eastsider


eastsider
nagyúr

holnap magyar.. :))
nem lehet olyan veszedelmes :))

(#4954) VR6-Fan válasza eastsider (#4953) üzenetére


VR6-Fan
veterán

egy kalappal minden érettségizőnek a hétre :)) :)

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#4955) Tomics válasza VR6-Fan (#4954) üzenetére


Tomics
addikt

+1

ne aggódjatok, visszagondolva ez volt a legkönnyebb tanulmányaim során. főleg a kandó után mondva ezt :))

PH! addikt since 2004

(#4956) eastsider válasza VR6-Fan (#4954) üzenetére


eastsider
nagyúr

Neked is!! meg mindenkinek :))
annyira nem érzem félelmetesnek...
év elején paráztam be... de tanultam elég sokat. s megnyugodtam...
nagyjából megvan, mire számíthatok

(#4957) VR6-Fan válasza eastsider (#4956) üzenetére


VR6-Fan
veterán

én úgy vagyok vele hogy nem izgat, majd jövőre, angol úgy se lesz meg szerintem :))

magyarból a 2-es szinte garantált ha értelmes témája lesz az érvelésnek akkor 4-es is.

töri az kedv függő azt nem tanulok 8éve 4-5-ös hozom mindjárt, a próba tesztek is 70% körül vannak, matek necces ott nem lesz meg az áhított 70%:(

Tomics:köszi :R

[ Szerkesztve ]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#4958) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Egy kalappal a hétre :DDD

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#4959) glutamin válasza bandus (#4952) üzenetére


glutamin
őstag

Ilyet kell vinni :DDD :

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#4960) grabber válasza glutamin (#4959) üzenetére


grabber
addikt


Én csak ezt nyomogattam,konkrétan super mario-ztam rajta :D Durva cucc,de sima számoláshoz nem szeretem.Bármit tud,mert be tudod programozni :D
Nekem ez van:

Egyetemhez elmegy,de oda már jobb kell.Középsuliba tökéletes.

Sok sikert a többieknek!Csak nyugodtan :R

[ Szerkesztve ]

(#4961) Jojo5


Jojo5
őstag

kalappal mára mindenkinek :U :K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#4962) hátlaplemez


hátlaplemez
újonc

Sziasztok!

Honnan tudhatom meg mik a mostani irodalmi tétek, a Tv-ben újabban már büdös leadni, hova fejlődik a világ....

(#4963) eastsider


eastsider
nagyúr

érdekes volt a 2. rész..
a novellaértelmezést választottam...

(#4964) gabo89


gabo89
senior tag

Volt olyan, aki az első részt nem tudta befejezni? Nekem nem sikerült, igaz kicsit rossz vagyok szövegértésből, de betudtam volna fejezni.
Én is a novella értelmezést csináltam, bár az összes nehéz volt. A novelláról alig tudtam összekaparni 3 oldalnyit.

indul a sörös aludni

(#4965) Balázs1621 válasza gabo89 (#4964) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Én sem tudtam befejezni, és még sokan mások sem az osztályunkból.

szerk: Ha valaki tudja esetleg, hogy ebben a két atlaszban hátul vannak-e évszámok, az megírhatná. :R

[ Szerkesztve ]

(#4966) eastsider válasza gabo89 (#4964) üzenetére


eastsider
nagyúr

nekem sem sikerült...1 feladat kimaradt

(#4967) eastsider válasza Balázs1621 (#4965) üzenetére


eastsider
nagyúr

szerintem a másodikban vannak..
nekem annak az elődje van, s vannak benne...

(#4968) Balázs1621 válasza eastsider (#4967) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Köszi, csak azért kérdezem, mert már kivoltak rakva az atlaszok a teremben, és aszthiszem e kettő közül volt valamelyik, remélem lesznek benne évszámok. Bár úgy tudom, hogy a sajátomat is használhatom és a jogszabályban is úgy van, h. azt a tanuló biztosítja :F

(#4969) vans?


vans?
őstag

Én simán befejeztem az első részt is...Olyan is lett:D Beírtam, hogy 1442-ben írta JP a cuccot a királynak, aztán kiderült, hogy nyóc éves volt akkor.:D

Amúgy én az érvelést írtam, öt oldalt, jó téma volt szerintem.

hábm bábm

(#4970) vans?


vans?
őstag

Ja, és ha valaki tudja, hogy a szarba kapható 5 pont a táblázatos feladatra, ahol 9 lyuk van, mondja már el!

[link]

hábm bábm

(#4971) Jojo5


Jojo5
őstag

A véleményem ennyi : pármai likőr xD

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#4972) Kanczy válasza Jojo5 (#4971) üzenetére


Kanczy
veterán

Panegyricus.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#4973) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Sok sikert a Matek érettségihez holnap, szükség lesz rá :K . De aztán odafigyelni, gyerekek, nem elrontani, átszámolni, ellenőrizni :D .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#4974) Wictor válasza Tothgera30 (#4973) üzenetére


Wictor
senior tag

És ha elrontjuk, majd gyököt vonunk a tanárból, amiért nem tanított meg minket normálisan számolni, az ezért kapott börtönbüntetésünket meg négyzetre emelik... :DDD

Amúgy én is a novellaelemzést választottam, de 1,5 oldal után azt mondtam, hogy gyerekek, akkor most jön a rizsa része... Aztán így jött ki milliméter pontosan a 3 oldal. Saját véleményem is kifejtettem a befejezésben, remélem nem csapkodnak meg érte (nem voltam éppen kíméletes a mai társadalom egyes "csoportjaival"...) ;]

[ Szerkesztve ]

(#4975) bandus válasza grabber (#4960) üzenetére


bandus
veterán

miért kellene több egyetemhez? :F akinek 40-60k-s számológépe van az sem használja ki, mert zh-n ugyanug ynem használhatod...

szerintem az egyetlen jó dolog az újabb casiokban, hogy tudnak komplex számokkal számolni, meg egyszerűbb mátrix műveletket elvégezni. ez néha nagy előny, illetve időmegtakarítás.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4976) leeate


leeate
senior tag

Most, hogy a fújmatek napja jön, elgondolkozok azon, miért is nem születtem előbb, és "érettségiztem" volna 2005-ben..

[link]
:DDD

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#4977) Tothgera30 válasza Wictor (#4974) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...kivéve ha nem tudnak bevinni, mert a rendőrt elfelezitek egy baltával, és a yard többi emberét elosztjátok 3-al, azután gyököt vontok belőlük is, persze miután kiszámoltátok a 3467387,5735773 gyökét, és négyzetre emeltétek a maradékot, amit azután hozzáadtatok a végeredményhez. Ezután (mert még nincs vége) ábrázolni kell legalább 99 dimenziós koordináta rendszerben, a kapott hiperbolát, de úgy hogy a kialakult -4326, +13, -75,4622386, -4533,63646, +2895749, +345647,86, -34363, ,688658, -553754745545755 -9979799759567985845 számok Maci-Laci képét adják.

Bár én ezen nyúltam... :))

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#4978) Wictor válasza Tothgera30 (#4977) üzenetére


Wictor
senior tag

Figyelem! Erős koncentrációt igénylő matek példa következik!

Ha másfél csirke, másfél tojást tojik másfél nap alatt, akkor egy szöcske a falábával mennyi idő alatt rúgja ki az összes magot egy kovászos uborkából? ;]

(#4979) Daweee válasza Wictor (#4978) üzenetére


Daweee
őstag

42

amúgy emberek! a szövegértésben az "ismerem" "nem ismerem" feladatban Mr. P ismerte az egész művet? szerintem igen, más szerint nem :F

[ Szerkesztve ]

(#4980) :-I válasza Wictor (#4978) üzenetére


:-I
tag

A kovászos uborkában van mag? :D :D

Amúgy holnapra egy nagy kalappal mindenkinek! Kicsit félek. :)

dawee: Nem ismerte, hiszen a kódexből idézte a részletet.
De nézd meg a megoldást. :)

[ Szerkesztve ]

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#4981) Wictor válasza Daweee (#4979) üzenetére


Wictor
senior tag

A javítókulcsban úgy van megadva, hogy mindkét választási lehetőséget el lehet fogadni, mert a szövegből egyértelműen nem derül ki, hogy mi volt valójában. Szerintem ismerte.

Nézd csak! :K

[ Szerkesztve ]

(#4982) Daweee válasza :-I (#4980) üzenetére


Daweee
őstag

a kódexből idézett egy részletet - ergo a kódexben benne volt az egész - valahol írja is hogy megtalálták teljes egészében, szóval...
Wictor: az a kulcs nem hivatalos, és sok helyen sántít :U

Egyébként nem került fel véletlen valahová a holnapi matek mint a régi szép időkben? ;]

#83: a hivatalos holnap reggel 8-kor lesz publikus, de asszem nem leszel net közelben ;] az idézeteknél mindenképp több szabadság lesz, a többit meglátjuk. Amúgy van valahol egy másik kulcs is, kicsit más válaszokkal mindjárt megkeresem.

[ Szerkesztve ]

(#4983) Wictor válasza Daweee (#4982) üzenetére


Wictor
senior tag

Az nagyon jó, mivel én már leírtam magam, hogy hogy lehetett ilyen ratyit írnom... Akkor ezek szerint ez még nem biztos? Csak a holnap reggeli? :U

(#4984) Jojo5


Jojo5
őstag

[link]

Örülök, hogy nálunk lettek ilyen igényesek :DD

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#4985) :-I válasza Daweee (#4982) üzenetére


:-I
tag

A csávó kereste az interneten, és pont a hiányzó részletet találta meg P idézetében.
P sem tudta, hogy ki a szerzője, ergó szerintem nem ismerte.

Ugye pedig a talált rész passzolt a meglévőhöz, így lett teljes a könyv. Amiből következik, hogy a D jelű képet kellett bejelölni a végén. (A könyv, amin a Janus Pannonius felirat volt.)

Amúgy: Nálunk is sokan itzéltek, hogy kevés volt a 60 perc. Én éppen meg tudtam csinálni az összes feladatot, azért még 5 perc jól jött volna és akkor szebben le tudom írni az utolsó feladatot. Érvelésből 4 oldalt írtam, a helyesírásom az osztályban a legjobb, tehát remélem 3-as szint megvan. Bár mondjuk a szóbeli tételeket nem tudom. (Őszintén megmondom, semmit sem készültem az érettségire, azok vannak meg, amiket az órákon megjegyeztem.)

[ Szerkesztve ]

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#4986) Daweee válasza :-I (#4985) üzenetére


Daweee
őstag

de nem, mert az volt, hogy felismerte a magyar a szöveg elejét, ergo egy része közös volt, ergo simán lehetett hogy benne volt az egész.

"Az idézett sorok egy részét nem volt nehéz azonosítani: megegyeztek a fennmatradt költemény elejével"

Alternatív javítókulcs

[ Szerkesztve ]

(#4987) :-I válasza Daweee (#4986) üzenetére


:-I
tag

Lehet, a lényeg, hogy mind a kettőt elfogadják. :))

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#4988) Wictor válasza :-I (#4985) üzenetére


Wictor
senior tag

A hsz-ed második részéhez csak azt tudom hozzáfűzni, hogy nem vagy egyedül. Velem ugyanez a helyzet. Egyetlen szóbeli tételem sincs kidolgozva + nem sokat tanultam az írásbelire (meg hát tényleg mit is lehetett volna... amit kellett - novellaelemzés - átnéztem 1x, ennyi).

vans? Milyen suliba jársz, hogy be lehet vinni érettségire mobilt? :Y

[ Szerkesztve ]

(#4989) vans?


vans?
őstag

Az origos szerint az enyém is szar néhány helyen, remélem a hivatalos jobb lesz. Majd telón megnézem a matek közben haha:D

hábm bábm

(#4990) Daweee válasza Wictor (#4988) üzenetére


Daweee
őstag

magyarra én sem tanultam semmit, tegnap este kinyomtattam a novellaelemzést, és reggel elolvastam... ennyi ;]

töriből pedig kb elolvastam a 4es könyv első felének magyar vonatkozású témáinak vastagon szedett részét... na attól én eléggé fosok :B

[ Szerkesztve ]

(#4991) Wictor válasza Daweee (#4990) üzenetére


Wictor
senior tag

És matekra? ;] Mit lehet átnézni? Ha pár előző évi feladatsort megoldok, az elég szerintetek?

Daweee: a töritől én is, mivel azt viszem tovább...

[ Szerkesztve ]

(#4992) Daweee válasza Wictor (#4991) üzenetére


Daweee
őstag

Ja, régieket kell oldani, az jó.
Angolra pedig nézzél sok sorozatot :DDD nálam bevált ;]

(#4993) :-I válasza Wictor (#4991) üzenetére


:-I
tag

Inkább olyan képleteket tanulj meg, amik nincsenek az FGT-ben, és jól jönnek. Én is azt teszem. :D

Törihez hozzászólva: Tanárom szerint a biztos kettes benne van az atlaszban. :D
Az esszétől fosok, azt nem tudom hogy kell. :D

[ Szerkesztve ]

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#4994) Wictor válasza Daweee (#4992) üzenetére


Wictor
senior tag

I'm not speak english. Ich lerne deutsch. Ich sauge groß... :(

:-[ Az esszétől vagyok én is betojva...

[ Szerkesztve ]

(#4995) Daweee válasza Wictor (#4994) üzenetére


Daweee
őstag

Io non capisco :F

(#4996) :-I válasza Wictor (#4994) üzenetére


:-I
tag

Ismerőseim azt mondják, hogy ha mondattá formálod az atlaszt, akkor meg lehet írni pár pontosra. :D

És nem i'm not, hanem I am not, mert így az I am két szónak számít levélírásnál. :DD

[ Szerkesztve ]

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#4997) Wictor válasza :-I (#4996) üzenetére


Wictor
senior tag

Áj em nát szpík inglis. Megfelel? ;]

(#4998) :-I válasza Wictor (#4997) üzenetére


:-I
tag

Ez már öt szó. :C

Amúgy angoltól fosik valaki? Én abszolút nem, amióta tanulom, szín ötös vagyok belőle, a tavalyit is 80%-osra írtam meg. ;]

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#4999) Daweee válasza :-I (#4998) üzenetére


Daweee
őstag

Nagyon könnyű, tavaly 93%ot írtam :D
aztán ősszel emeltet 80%-ra
egyik sem volt gáz, de a tuti recept még mindig a sorozatozás :DDD

(#5000) :-I válasza Daweee (#4999) üzenetére


:-I
tag

Angol után nekem háváj lesz,a fizika két héttel utána lesz majd. :DDD

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.