Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) Füly válasza Qorthral (#1993) üzenetére


Füly
tag

Igen ez igaz amit mondasz. Ezért voltunk idegesek egyik haverommal ma akivel holnap emeltezek..
A töri miatt nem paráznék ha elhalasztják ,meg változtattják stb.Tőlem a magyart is, ugyse lett olyan jo az a Kaffkás cucc (attol függetlenül nem volt nehéz), de a mateknak marhára örülök hogy vége van főleg hogy még egész jól is sikerült (legalábbis úgy érzem).

'' 'Cause money makes the world go 'round and the panties drop.'' -- Warren G

(#2002) Kinti válasza tildy (#1996) üzenetére


Kinti
csendes tag

jjah de hugi faktos volt azt ne feledd....
Amugy meg mindig para komolyan rem.h.uj teteleket adnak vagy tesznek valamit,m.ez eszmeletlen,h.minden kozkezen forog....:(:(:(
Mondjanak mar valamit hiradoban vagy valami....

(#2003) pyrannha válasza tildy (#1996) üzenetére


pyrannha
senior tag

Matekból is van szóbeli, ha az írásbelin elért eredmény a 10%-ot igen, de a 20%-ot nem haladja meg.

[Szerkesztve]

PSN ID: VDFPO

(#2004) Sianis válasza tildy (#1996) üzenetére


Sianis
addikt

ha bukod matekot, akkor van, amúgy meg, ha szóbelin valami nem sikerül, akkor bukó az egész, és nyalhatják a könnyűvérűek...

(#2005) anulu


anulu
félisten

nyah, túlvok a metakon. ha rosszabb lesz 5-ösnél, akkor mocskosul nyűgös leszek! szvsz könnyű volt, aki csak minimálisan is tudja a függvénytáblát használni, az már 3-as...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2006) Qorthral válasza anulu (#2005) üzenetére


Qorthral
őstag

Te hova felvételizel újra és mért :( ?

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2007) Esmein válasza anulu (#2005) üzenetére


Esmein
nagyúr

Te most érettségizel ? Nem úgy volt, hogy te már kinőttél ebből ?:D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2008) snt


snt
senior tag

Megvolt a matek, a 2. lap könnyebb volt mint az első :D

Mondjuk sikerült egy rahedli dolgot elkúrnom basszameg, de csak meglesz a kettes :D

Ha vkinek megvan a töri akkor dobjon már meg vele, nem kell link, jöhet magánba :DDD

(#2009) bLaCkDoGoNe válasza Füly (#1952) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Hol lehet japánul tanulni?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2010) Sianis válasza snt (#2008) üzenetére


Sianis
addikt

Bárcsak nekem is így kellett volna készülni, kiadott papírokkal! :D

Nem baj, aki nem tanul rendesen, egyetemen úgyis elbukik! :D Én hiába tanultam, még mindíg szenvedek, aki meg éppehogy bejutott, harmadik féléveben már messze lesz....

(#2011) lorcsi válasza Esmein (#1994) üzenetére


lorcsi
veterán

Ha akarod átküldheted.....van helyen....

(#2012) Esmein válasza lorcsi (#2011) üzenetére


Esmein
nagyúr

Subidubi.

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2013) Caesarion válasza Sianis (#2010) üzenetére


Caesarion
aktív tag

ha figyelembe veszed hogy egy vizsgát követően van UV és PirosUV valamint megfellebbezve a tanári kar döntését újra vizsgázhatsz másnál és annál is vagy PirosUV ki az a szerencsétlen aki egyetemre adott be jelentkezést, csalással bejutott és nem bír valamint átevickélni 5-6szori próbálkozásra sem?

egyetemre nehéz bekerülni, kibukni szvsz még nehezebb ( ha nem hagyod magad)

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#2014) anaqer válasza Sianis (#2010) üzenetére


anaqer
veterán

Erről van szó, csak persze ez nem hír. (Más kérdés hogy nem is hiszik el általában amíg nem tapasztalják. Én már csak tudom. :DDD)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#2015) snt válasza Sianis (#2010) üzenetére


snt
senior tag

Én eddig nem láttam semmit előre, ezért mondom, hogy ha töri van vkinek, az megdobhatna :D

Magyart simán meg lehet írni, matek nem lett volna rossz, de nem volt vészes... Töri viszont fontos :)

(#2016) Sanya válasza Esmein (#2012) üzenetére


Sanya
nagyúr

küldtem egy mélt

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#2017) Füly válasza bLaCkDoGoNe (#2009) üzenetére


Füly
tag

Szerencsém volt nekem lehetett az általános sulimba meg most a gimimben is. Ennek ellenére mivel nem tudták beépiteni az óráimba én külön tanulom délutánonként egy másik suliban. Ha komolyan érdekel a dolog elküldhetem a japán tanárnőm telcsi számát és beszélgess vele de előbb erről megkérdem őt is hogy eltud-e vállalni mégegy embert:)

'' 'Cause money makes the world go 'round and the panties drop.'' -- Warren G

(#2018) Caesarion válasza Esmein (#2012) üzenetére


Caesarion
aktív tag

2 527 232 bájt in .rar?
mod: a lemezterület

[Szerkesztve]

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#2019) Esmein válasza Caesarion (#2018) üzenetére


Esmein
nagyúr

tévedtél 1 kilót.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2020) Torry


Torry
addikt

Esetleg küldhetne valaki olyan nekem egy e-mail-t akinek megvan az egész érettségi.
Előre is köszi!

(#2021) anulu válasza Esmein (#2007) üzenetére


anulu
félisten

4éve érettségiztem, csak most év végén bye-bye-t fognak nekem prog-maton mondani (nem lett meg 4 félév alatt a 30kredit (sajnos tuti nem lesz meg :O)), így beadtam prog-infora a lapokat, de anno a központi matekom ponthatáros 2-es lett (elb@ftam, na!), és most írtam egyet újra, bár ezt csak középszinten.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2022) lorcsi válasza Esmein (#2012) üzenetére


lorcsi
veterán

természetesen.....:R

[Szerkesztve]

(#2023) Esmein válasza anulu (#2021) üzenetére


Esmein
nagyúr

Eh :( lehet majd nekem is az kell ha kivágnak végleg ptmről. Bár akkor lehet hogy le fogom sz*rni és megvalósítom az álmaimat.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2024) tildy válasza Kinti (#2002) üzenetére


tildy
nagyúr

:B:B
Igazad van:B
Faktom lehet én is négyes voltam:B

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2025) anaqer


anaqer
veterán

Valaki küldje már el nekem is a jövő heti villany ZH feladatait, köszi!

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#2026) lestaylor


lestaylor
csendes tag

Mikor én érettségiztem, az már a messzi homályba vész, nem is nagyon emlékszem, hogy meliyk verset elemeztem. Emlékszem, akkor még nagyon paráztam tőle, de hát ez érthető is, hiszen akkor az volt addig a legnagyobb próbatétel. Azóta persze kiderült, hogy az egyetemen egy vizsgaidőszak sokkal gennyesebb, sőt maga az élet sokkal több akadályt állít az ember elé, és szinte minden nap vizsgáztatja az embert. Nem akarok túl patetikus lenni, de pont azt akarom mondani, hogy az érettségi minden kárával és előnyével együtt mindenki életében egy szép emlék marad, az első olyan, ami nagyobb vizsgával és tudásról történő beszámolással kapcsolatos. Ez most sokak életéből kimarad, mert kidolgozott tételek betanulásával egy élménnyel lesz szegényebb az ember, nem beszélve arról, hogy jogosulatlanul jut előnyhöz mással szemben.

És az egész dologban az a legszörnyűbb, hogy kb. 2 perc alatt simán megtalálod a neten a tételeket, nem kell hozzá különösebb nehézség. És hogy ebből valaki még hasznot is húz, hát hánynom kell. Az embernek tényleg kinyílik a bicska a zsebében.:(((

Houston, we have a problem......

(#2027) Caesarion válasza Torry (#2020) üzenetére


Caesarion
aktív tag

A Duna vízállása és a menyasszonyom nem kéne? :D
( From Tanu thx to Pelikán elvtárs)

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#2028) Esmein válasza lestaylor (#2026) üzenetére


Esmein
nagyúr

Igazad van, hatalmas parázás ment érettségi előtt, de összekovácsolódott az osztály, és sajnálnám, ha azt kihagytam volna az életemből.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2029) erdeya


erdeya
senior tag

Most modom midenkinek, aki az adataimnál látható e-mail és msn címen keres, hogy nem adom ki a tételeket!
Felejtsétek el. Aki megtalálja annak granulálok, de ne tőlem kérje, mert rossz ajtón kopogtat.


[Szerkesztve]

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#2030) Sianis válasza Caesarion (#2013) üzenetére


Sianis
addikt

Gyere mesterem Miskolcra műszaki informatikára, vitatkozhatunk, hogy, hogy megyünk át, mikor olyan van a Zh-ban, ami se könyvben, se a leadott anyagban nincs. :)

(#2031) Caesarion válasza Sianis (#2030) üzenetére


Caesarion
aktív tag

akkor azon feltételezem nem csak az szív aki cs4lással került be, hanem a jófiúk is, egyébként meg ..nyem akajok Miskolcja menni! :P

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#2032) Qorthral válasza Caesarion (#2013) üzenetére


Qorthral
őstag

Ember, te melyik világban élsz ???

''Ki az a szerencsétlen aki egyetemre adott be jelentkezést, csalással bejutott és nem bír valamint átevickélni 5-6szori próbálkozásra sem?''

Ezt a baromságot... Nálunk (BME-EOK) csak kb 100-120 ilyen ''szerencsétlen'' ember volt első évben. És nem ez a legnehezebb hely, sztem anulu is tudna neked egyet-és mást mesélni a sima gondnélküli egyetemről...

Csak azt nem tudom te honnan veszed a marhaságaidat.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2033) Caesarion válasza Qorthral (#2032) üzenetére


Caesarion
aktív tag

barátnő politológia rulez, s nem kell szabadszájúskodni rögtön :(((
mod: bocs hogy nem ismerem az összen egyetem Zh és egyéb rendszerét..

[Szerkesztve]

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#2034) lestaylor válasza Esmein (#2028) üzenetére


lestaylor
csendes tag

Így van. Már leírtam ide az érettségivel kapcsolatos egyik élményemet (#1426). Mondjuk nem vagyok rá túl büszke, de néha jól felevenítjük a haverokkal. Egyébként néha nem értem, hogy most miért paráznak a felvételitől. Nálunk még az a nem túl humánus rendszer élt, hogy ''egy ember egy helyre''. Aztán ha nem sikerült fiam, akkor szoptál egy évig, meg elmentél szépen dolgozni.

Houston, we have a problem......

(#2035) Sianis válasza Caesarion (#2031) üzenetére


Sianis
addikt

jól feltételezed. Itt megtanulod, hogy az éretségi csak a formalitásokra jó. Vért izzadva, harcolunk a gonosszal. :) Sokan próbálkoznak, hogy pénzért mással megiratják, de bizony bebukják a személy igazolvány elkérős tanároknál! :D


Én elismerem, hogy nehéz annak az érettségi aki még nem volt egyetemista, mert tudom, hogy milyen érzés szívni a sok tétellel. De az milyen mikor még tétel sincs, csak 2x800 oldal. :D

(#2036) Caesarion válasza Sianis (#2035) üzenetére


Caesarion
aktív tag

Mások az elvárások elvégre más a korosztály is, ezt én gond nélkül megértem, úgyhogy csak annyit hogy egy kalappal a vizsgáidhoz. :)

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#2037) Qorthral válasza Caesarion (#2033) üzenetére


Qorthral
őstag

Tulajdonképpen egészen pontosan egy db egyetem egy db szakának rendszerét ismered és ebből frankón általánosítasz teljes bizonyossággal...

Most kb 20 fok van kint itt Budapesten. Ebből következik hogy mindenhol a világban 20 fok van? ... Na mindegy :)
Kívánom, hogy megtapasztald, hogy nem olyan laza a dolog, mint sejted.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2038) Caesarion válasza Qorthral (#2037) üzenetére


Caesarion
aktív tag

ha elnézést kérek ideiglenes tájékozatlanságomért leszálsz a témáról?
Szóval bocsánat. Na. :DDD
Én egyébként nagyon szeretném megtapasztalni, mondjuk most szeptembertől...

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#2039) erdeya


erdeya
senior tag

Nagybetűs BOTRÁNY van kéremszépen.
És legyen ennek önös érdek, pénzszerzési vágy vagy éppen politikai indíttatás a kiváltója, a szenvedői mégiscsak az a 90e diák.

Saccoljuk meg, vajon hányan jutottak hozzá eddig a holnapi történelem érettségihez? Végülis mindegy... Mert ha csak 1 tanuló akad, aki becsületes volt (bár most már nem jelent becstelenséget a letöltés, azon már túl vagyunk) és nem élt ilyen eszközökkel (nem akart, nem tudott) akkor már pot egyel töb szenvedő alanya van ennek az egésznek mint kéne...

Fel vagyok továbbra is háborodva...

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#2040) tildy


tildy
nagyúr

''Kevésbé mulatságos az egyik ingyenes tárhelyszolgáltató szerverén elhelyezett honlap. A tulajdonos ígérete szerint ugyanis emelt díjas sms-ért tájékoztatás olvasható az érettségiről. A kereken ezer forintba kerülő szöveges üzenetért azonban nem kap mást a látogató, csak egy olyan weblapot, amin az érettségi botránnyal kapcsolatban korábban megjelent cikkek, valamint néhány fórum oldala és több évvel ezelőtti tételek vannak belinkelve. Igaz, a honlap névtelen készítője nem ígéri magukat a tételeket, de kétértelmű megfogalmazásával már többeket megvezetett. A tárhelyszolgáltató tulajdonosának nyilatkozata szerint ugyan már közel száz emelt díjas sms érkezett, panaszt még senki nem emelt az átverés miatt.''

Ez de kész..Hogy szerezzünk gyorsan 100E forintot:Y

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2041) Integra


Integra
titán

az hogy magyar megy vagy sem, nem oszt vagy szoroz, nem lényeges
ez az egész viccparádé a kettős érettségi rendszer aláásásáról szól, ennyi
magyar személye annyira jelentéktelen

ja és hozzátenném, hogy ez a diákokat minősíti elsősorban, akik mamár basznak tanulni és csak puskázáson jár az agyuk.
ennyi, ilyen egyszerű a képlet. természetesen egyszerűbb bűnbakot keresni, mint tükörbe nézni

sajnálom azokat, akiket a szüleik arra neveltek, hogy tanuljanak és küzdjenek és most ''hátrányba'' kerültek:(


[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2042) Overlocker válasza tildy (#2040) üzenetére


Overlocker
veterán

Botrány botránya,ez már groteszk..

(#2043) ArGab


ArGab
őstag

Állítólag délután tartanak egy sajtótájékoztatót, és a törihez egy új feladatsort állítanak össze.

(#2044) Sanya válasza ArGab (#2043) üzenetére


Sanya
nagyúr

woohoo!!!

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#2045) Overlocker válasza Integra (#2041) üzenetére


Overlocker
veterán

hát igen....

(#2046) thaler2 válasza ArGab (#2043) üzenetére


thaler2
senior tag

Nem, hanem akokr döntik el, hogy holnap meglesz e tartva a töri, vagy nem...és később kell pótolni. Pedig ma már én is megszereztem a törit, szal nem bánnám, ha nem maradna el....

(#2047) Petes válasza ArGab (#2043) üzenetére


Petes
tag

Ezt hol hallottad?

(#2048) Overlocker válasza thaler2 (#2046) üzenetére


Overlocker
veterán

már én se...

(#2049) ArGab válasza Petes (#2047) üzenetére


ArGab
őstag

BME levelezési lista - még ott is terjedtek a tételek. :)

(#2050) Overlocker válasza Overlocker (#2048) üzenetére


Overlocker
veterán

Amúgy meg nem mindenkinek számít a töri...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.