Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4351) Senhi válasza Dr.Burn (#4347) üzenetére


Senhi
aktív tag

Igen, a kettes 20%tól van megy ami 30 pontot jelent minden esetben. Azonban mind a szóbelin mind az írásbelin legalább el kell érni 10%-ot, hogy egyáltalán nézzék az eredményed. (ez azonban még mindig 1-es...). Ezalatt biztos bukta. 10-20% közt pedig az írásbeli vagy a szóbeli húzza fel. Attól függ melyik lett jobb. Tehát 10%-tól át lehet menni, de összesen legalább 20%-ot azaz 30 pontot kell elérni. Remélem érthető voltam :D
Ez gyakorlatban: töriből: 6 pont, irodalomból 5 pont... ezalatt akármi van megbukott. (és 12 és 10 ponttól van meg a kettes)

(#4352) Dr.Burn válasza Senhi (#4351) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Szoval a sracnak ha lett töriböl 28pontja es 100 az elerhetö pontszam akkor az neki 28%-os eredmenyt jelent. De szobeliböl is el kell erni a 10%-ot azaz 6pontot es ez mar azt jelenti hogy neki meg van a kettes?

"Later Nerd!"

(#4353) raczger válasza Dr.Burn (#4352) üzenetére


raczger
őstag

igen :K

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#4354) Dr.Burn válasza raczger (#4353) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Szoval az ugy nem müködik hogy szobelire kap 2-3pontot es összesegeben van meg neki a kettes? Ha jol tudom 150pont a szobeli es az irasbeli összesen. Igy neki lesz 30-31pontja es az 20%. Akkor ez igy nem tuti? :)

"Later Nerd!"

(#4355) (Kolombusz) válasza Dr.Burn (#4354) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

10%-ot el kell érni a szóbelin.

(#4356) Dr.Burn válasza (Kolombusz) (#4355) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Es ha masik tetelt kell huznia, mert nem megy neki akkor is 10%? Vagy az mar akkor kemenyebb dio?

"Later Nerd!"

(#4357) Senhi válasza Dr.Burn (#4356) üzenetére


Senhi
aktív tag

Akkor az elért pontszámot felezik... azaz 10 vagy 12 pontot kell elérnie.

(#4358) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

hűha, hűha holnap szóbeli

Áthámoztam magam az irodalmon, most még egyszer megnéztem azt 2-3 húzósabb tételt belőle, aztán átfutom a nyelvtant még egyszer, meg egy-két kémia tételt.

Utána pedig remélem, hogy jól húzok holnap. :D

(#4359) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

Rokon kerdezi hogy nincs valami taktika arra a 6pont összeszedesere? Ö inkabb az a fajta hogy tanulas helyett alszik. :DDD Nekem nem jutott eszembe semmi jo ötlet.
En mondtam neki hogy volt neha irva valami a tetel papira es volt aki csak azt olvasta el es elegseges volt a kettesre. :D Mondjuk neki holnap lesz a vizsgaja. Csak valami olyasmit mondott hogy lehet hogy öt a keddi napra teszik at.

"Later Nerd!"

(#4360) raczger válasza Dr.Burn (#4359) üzenetére


raczger
őstag

vagy tanul, vagy nem, és akkor magára vethet:) én azt mondom aki még érettségire se képes egy kis időt sem szánni a tanulásra, akkor ott valami nincsen rendben, egyébként meg ha szerencséje van, akkor olyan kötetet fog kapni amiben van az adott költőről életrajz

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#4361) Dr.Burn válasza raczger (#4360) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Csak töriben gyenge, magyar meg van mar neki. :) Lusta törit tanulni.

"Later Nerd!"

(#4362) (Kolombusz) válasza Dr.Burn (#4361) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hát, a törin olyan jó forrásokat kapsz, hogyha csak azokat elmondja, már akkor megvan a hármas szerintem.

(#4363) bandus válasza Dr.Burn (#4361) üzenetére


bandus
veterán

pedig full logikus az egész tárgy, ráadásul ha a forrásokból sem tud kiszedni 6 pontnyit, akkor tök felesleges az egész érettségi téma. szerintem :U

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4364) Dr.Burn válasza (Kolombusz) (#4362) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Mar mint a tetelhez kap valami forrast?

"Later Nerd!"

(#4365) raczger válasza Dr.Burn (#4361) üzenetére


raczger
őstag

pedig azt még könnyebb megtanulni mint a magyart:), nemtudom, töriből vagy van annyi már meglévő tudása ami elég lesz, vagy nem, és akkor tanul, de ha adnak ott valami jó forrást akkor az alapján szerintem simán

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#4366) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

Nem tudtunk rola hogy van forras a tetelhez. Ugy szerintem azert menni fog neki.
Köszi a segitseget. :R

"Later Nerd!"

(#4367) Senhi válasza Dr.Burn (#4366) üzenetére


Senhi
aktív tag

Atlasz is van :D Azzal meg 4-esre is fel lehet hozni a jegyet szinte 0 tudással :) Csak kis ügyesség kell hozzá.

(#4368) Dr.Burn válasza Senhi (#4367) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Gondolom ev szamokat ki tudja nezni belöle. Vagy van hozza valami mas különleges modszer? :)
Atlaszrol tudtunk, de a forrasrol nem.

[ Szerkesztve ]

"Later Nerd!"

(#4369) Senhi


Senhi
aktív tag

Egyébként 1 tétel 1 nap csak 1x lehet? Vagy, hogy megy ez? :)

(#4370) raczger válasza Senhi (#4369) üzenetére


raczger
őstag

igen:)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#4371) Genius007


Genius007
őstag

Holnap szóbeli :U
És alig ragadt meg a fejembe valami .. :W

Sok sikert mindenkinek!

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#4372) Senhi válasza raczger (#4370) üzenetére


Senhi
aktív tag

Az jó :D Mert viszonylag a végén leszek és akkor már lehet azzal játszani, hogy mit húztak és mit nem :)

(#4373) raczger válasza Senhi (#4372) üzenetére


raczger
őstag

igen:) remélem én is a végén leszek, ez kedd reggel fog eldőlni:S

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#4374) Gergello


Gergello
addikt

Nekem szerencsére csak 20.án. Addig nyomom az irodalmat, valami ragadjon meg... :O
GL mindenkinek!

(#4375) Genius007 válasza Gergello (#4374) üzenetére


Genius007
őstag

Thanks :R
Bár nem sok minden ragadott meg, sőőőt ... :U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#4376) raczger válasza Genius007 (#4375) üzenetére


raczger
őstag

a sok csé helyett tanulni is kellett volna, mi? :DD irodalom tételek végén járok, nem hittem volna, hogy ekkora baromságok is léteznek... szánalom, csak ennyit tudok mondani egyes dolgokra, és még hogy ettől lesz az ember művelt, kultúrált? fenéket...

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#4377) Genius007 válasza raczger (#4376) üzenetére


Genius007
őstag

Mi ? Hol ? Én ? Áhh kizárt ...
Nem is CSS-ztem mostanába :( Most is csak Playing time:38hrs past 2 weeks :U :DDD
Magyart olvasgattam én is ... de fohhh, annyi hülyeség, meg felesleges sz*rok vannak benne ... :U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#4378) biker válasza Senhi (#4372) üzenetére


biker
nagyúr

tényleg így gondolod?

20 tétel, napi 6 vagy 7 vizsgázóval, minden nap utolós emberének marad még 13 vagy 14 tétel, ebből te nem számítasz ki semmit, főleg, hogy egyszerre hívnak be 5-6 embert, mikor mennyit, és amikor bemész, még 15 tételt kell tudnod a 20-ból.

semmi értelme erre számolni :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4379) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Na, én mindjárt indulok, köszönteni kell a bizottságot, ezért hiába délutánra vagyok ütemezve, be kell mennem.

(#4380) raczger válasza biker (#4378) üzenetére


raczger
őstag

napi 6-7? biztos vagy te ebben? nálunk 2-3 nap alatt fog lemenni kb 40 ember!

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#4381) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Bakker, tiztől szóbelizek, nem kettőtől.
Drukkoljatok! Semmit nem tudok.

(#4382) Gergello válasza (Kolombusz) (#4381) üzenetére


Gergello
addikt

GL :DD

Nálunk nevetséges. Kiírtak 20.ára, akkor felelek. De menjek be 18.án is, mert lehet, hogy változik.... nc

(#4383) Gazala


Gazala
aktív tag

kikapcsoltam a telefonokat, majd ha a fekete meci jon, na majd akkor :)

(#4384) biker válasza raczger (#4380) üzenetére


biker
nagyúr

nálunk 27 ember 3 napra, nappalisoknak 35ember 4 napra van elosztva, ez napi 9 max

de akkor is, a 2 max 3 turnus van, mikor bemész, még ha utolsó is leszel, kint még nem tudod, melyik 14-15 tétel maradt bent.
ezért folösleges erre számolni

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4385) Senhi válasza biker (#4384) üzenetére


Senhi
aktív tag

Nálunk közel 55-60 (rengeteg a külsős, alsós... belvárosi iskola :D ) ember van beosztva 4 napra... előttem holnap több, mint 10-en lesznek. Itt azért már talán lehet játszani :)

Érettségi elnök magyar-töri szakos... szívás. Nem tudok hülyeségeket mondani :DDD

(#4386) t1


t1
addikt

Szerda vizsga :O
Semmit nem tudok kajakra... 2 napom van tanulni és ráadásul akkora mákos van, hogy 31en vegyunk és 3 napra osztják be, hogy valószínű 18-án már szóbelizek. Félek nagyon

(#4387) Gazala válasza t1 (#4386) üzenetére


Gazala
aktív tag

nyelvtan 3. tetelnel tartok, meg hatra van 15 irodalom es 4 tori tetel, szerdan szobeli... rosszat erzek :)

(#4388) t1 válasza Gazala (#4387) üzenetére


t1
addikt

80 szakmai tétel..10 irodalom 15 nyelvtan...20 töri...asszem vesztettem

(#4389) Daneeka


Daneeka
senior tag

Na nekem 23.ám lesz minden egybe.

Ma kezdem a tanulást. Igazából infóból kb. hibátlanul kéne felelnem, magyar, töri, angol annyira nem izgat.
Lényegében 5 nap alatt fel lehet készüli vagy már mindegy?

(#4390) t1 válasza Daneeka (#4389) üzenetére


t1
addikt

sose mind1... nekem 2 napom van... neked 5
Hajrá!

(#4391) Senhi válasza Daneeka (#4389) üzenetére


Senhi
aktív tag

Simán :)
Én is 5 nap alatt készülök/készültem fel :)

(#4392) _ATi_1 válasza t1 (#4390) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Nyugi...ugyanebben a helyzetben vagyok.
Szerdán vizsga, és eddig 20 nyelvtan tételt tudok. Ezek a legkönnyebb tételek.
A töri, irodalom, angol és az info még hátra van. Mindez 2 nap alatt. :(
Sok kitartás és szerencse kell hozzá. Hátha jó tételt húzunk ki. :D

(#4393) zoli03


zoli03
őstag

Ti se sietitek el a tanulást. Csütörtökön megyek, vasárnapra mindent megtanultam (hátha ma kellett volna mennem), már csak át kell olvasnom őket.

(#4394) t1 válasza _ATi_1 (#4392) üzenetére


t1
addikt

az nyugtat, hogy kb minden haver ilyen helyzetben van..együtt lógtuk el az időt

(#4395) Daneeka


Daneeka
senior tag

Húha látom nagyon lazák vagytok, akkor lehet nekem se kéne elsietnem a dolgot. :D
Nehogy aztán az legyen, hogy ma megtanulom azt hétfőre elfelejtem :D

(#4396) _ATi_1 válasza t1 (#4394) üzenetére


_ATi_1
senior tag

jah igen...ez kicsit engem is nyugtat, azért a környezetemben legtöbben sokkal előrébb vannak mint én. :DD
még abban bízok, hogy betesznek péntekre. :D

Daneeka:
Nehogy aztán az legyen, hogy ma megtanulom azt hétfőre elfelejtem :D
erre fogom én is :DD

[ Szerkesztve ]

(#4397) Gazala válasza _ATi_1 (#4392) üzenetére


Gazala
aktív tag

akkor nyelvtanbol csak a mi tanarunk adott geci teteleket :F

(#4398) _ATi_1 válasza Gazala (#4397) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Mert miket kaptatok ? :D

(#4399) Senhi válasza Gazala (#4397) üzenetére


Senhi
aktív tag

Nekem a nyelvtannal az a baj, hogy a tétel címeket nem tudom társítani a tartalmával... így könnyű elvérezni :D Pedig nagyjából tudom.

(#4400) _ATi_1 válasza Senhi (#4399) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Igen, most épp ezt figyeltem én is. Nálam is ez van.
De lesznek a kihúzott tételen segítségek, amivel tudod majd társítani a megtanult szöveggel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.