Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) maross válasza genndy (#5050) üzenetére


maross
veterán

Ha lenne, ott pihenne egy ideig, igen :). Witcher1-et még kijatszottam, witcher2-ot ketszer kezdtem el, de lepattantam rola par ora utan. Elobb-utobb sort keritek dolgokra, csak ezek honapokban-evekben merheto.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#5052) ayo


ayo
Topikgazda

ahogy látom senki se írt róla és mellesleg én is csak ma délután vettem észre, de azért összedobtam egy kis cikket róla, mert nem rossz játék:

Krautscape az IndieGameStandon 1 dollárért

közvetlen link: https://indiegamestand.com/deal/

http://jateknaplo.blog.hu

(#5053) FollowTheORI válasza maross (#5051) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ezzel énis így vagyok... rengeteg ilyen játékom van, igyekszem is uralkodni magamon ne vegyem meg őket előre... :)

Megdöbbentő de olyan játékokon mint Mass Effect trilógia, Dragon Age trilógia, Witcher trilógia, Borderlands trilógia nem rágtam még át magam pl, pedig érdekel mind... mindig amikor jó áron volt megvettem őket hogy na majd most... aztán sosem jutottam a végére... van amit el se kezdtem. :D
Vagy valami mással csesztem el az a kis szabadidőm... (BF multi pl). :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#5054) kalozhun100 válasza maross (#5051) üzenetére


kalozhun100
őstag

Én elkezdtem az egyet, de megakadtam vele, mikor be kell jutni a toronyba, kell 8 kristály, az utolsó hiányzik, a gólemet most nyírtam ki asszem.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#5055) i2k


i2k
senior tag

EA-Origin - On The House - Jade Empire - Special Edition INGYEN!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#5056) AAtt1la válasza i2k (#5055) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Csak jelenleg nem engedi hozzáadni a fiókhoz.

(#5057) ollie válasza i2k (#5055) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Működik neked? Nekem hibát ír ki, amikor redeemelni akarom.

***

(#5058) maross válasza ollie (#5057) üzenetére


maross
veterán

Orak ota nem mukodik, valamit elrontottak. Tulterheles nem hiszem, mert joparszor volt mar ilyen akciojuk, es soha nem volt gond. Majd javitjak.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#5059) AAtt1la válasza maross (#5058) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Az utolsónál volt,de akkor kiírták mi a gond.

(#5060) Zamery válasza ollie (#5057) üzenetére


Zamery
senior tag

Nekem sem megy, sem az Origin webstore-ból, sem a kliensből. :(

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#5061) Crytek


Crytek
veterán

Biztos most döbbentek rá ,hogy mennyien nyomkodják a Download now gombot és majd valami 1$-os bundleba belerakják és ömlik a sastojás. :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#5062) alratar válasza Crytek (#5061) üzenetére


alratar
addikt

Ezzel azért ne viccelj!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#5063) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Mennyi fog az, csak türelem!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#5064) AAtt1la


AAtt1la
aktív tag

Javítva lett,az ára is. :U

(#5065) MrTwister válasza AAtt1la (#5064) üzenetére


MrTwister
őstag

Túl szép volt, hogy igaz legyen. :U

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#5066) gyimger válasza AAtt1la (#5064) üzenetére


gyimger
őstag

Hogy ezek mekkora suttyók!

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#5067) ZsZso válasza gyimger (#5066) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Nem kell aggódni. Valószínű ez lesz a következő ingyen játék, csak nem most.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#5068) sto1911 válasza gyimger (#5066) üzenetére


sto1911
veterán

A rohadekok, mar megint nem adtak ingyen valamit! Mocskos egetnivalo szemet banda! :U

(#5069) Csapoati válasza sto1911 (#5068) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Most már az a minimum, hogy a Jade Empire mellé mondjuk egy Mass Effect Trilogy is ingyen jár mindenkinek. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5070) oriic válasza i2k (#5055) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg régió lockolt. :(

Live-Die-Respawn

(#5071) gyimger válasza sto1911 (#5068) üzenetére


gyimger
őstag

Nem érdekelnek az ilyen játékok (Origint se használtam még), de vicces volt olvasni, amit leműveltek. De örülök, hogy érted a különbséget.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#5072) sto1911 válasza gyimger (#5071) üzenetére


sto1911
veterán

En meg annak orulok, hogy elsore is igy kifejtetted. Ja, nem, csak hozongtel.

(#5073) oriic válasza oriic (#5070) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mégsem, valami gubanc van, már vizsgálják.

[link]

Live-Die-Respawn

(#5074) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ér ennyit ez a Jade Empire, hogy kuncsorogni meg vergődni kelljen miatta, amiért mégsem ingyenes?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5075) Vertigo18 válasza Dilikutya (#5074) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nem, kuncsorogni nem kellene. Tényleg gáz, hogy azért szídja őket valaki, mert nem lett ingyenes...

Emellett az is gáz, hogy belebegtetik, hogy "nesztek, itt van ingyé'", aztán meg nem úgy van.

Mindkét felet meg lehet érteni bizonyos mértékig.

A játék pedig óriási, én imádom! Akinek bejött a KOTOR, az szeretni fogja, hasonlít rá, csak keleti kultúra.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#5076) ollie válasza Dilikutya (#5074) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jó játék, de mivel 3-4 euróért is meg lehetett már venni (meg valszeg most Karácsonykor is ennyi lesz), ezért felesleges hőbörögni.

***

(#5077) tomsolo


tomsolo
őstag

igaz a második levélre, de a nordic csak elküldte a Darksiders DE kódot, a DS1+DS2+Season Passért :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#5078) cskamacska válasza FollowTheORI (#5053) üzenetére


cskamacska
addikt

Nincs ebben semmi szokatlan. Azért kerül egyre több játéba egy "story mode"(könnyített fokozat), hogy a 20-30 órányi tényleges történeti tartalom ne sikkadjon el 200 órányi farkashere betakarítás közepette, a játékokon felnőtt, de már dolgozó korosztálynak nincs 100+ órája egy játékra. Az egész F2P MMO tábor pont ebből él meg, hogy a zsebpénzből gazdálkodó lurkók az idejüket verik el a +22-es lézerparittyára, a felnőttek meg a 20-30 dollárjukat / ládányi farkashere / hó.

Egyébként egyik játék sem trilógia. ;] Mass Effect 4 részes, csak az egyiket Bioware pontokból kell összelegózni, Dragon Age-ből egy volt(meg valami TPS, meg egy grindolós-fetchquestes MMO), Witcher a 2. résztől kezdődött, Borderlands meg egy vég nélküli farkashere hajtotta fegyverkereskedő vállalkozás. :P

sto1911: Ha tényleg meglépik, hogy az eddigi egyetlen értelmes ingyenes játékuk(ami nem előkukázott abandonware, és nem olcsó GOTY verzió loss leader alapváltozata többszörös áron mért DLC-vel) ígérete csak beetető kamu volt, akkor tényleg rohadékok. :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#5079) ollie válasza cskamacska (#5078) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hú de rámozdultál erre a farkashere témára. Mi történt? :P

***

(#5080) Hokunda


Hokunda
aktív tag

"Ha tényleg meglépik, hogy az eddigi egyetlen értelmes ingyenes játékuk"

Azért volt már egy SimCity2000-ük is ingyenes. Igaz, hogy kijövetel után kb 19 évvel, de ettől függetlenül mind a mai napig zseniális játék. Amit csak a 4 meg a Skylines tudott felülírni, a sima SC nem.

(#5081) cskamacska válasza ollie (#5079) üzenetére


cskamacska
addikt

Mély lelki sérüléseket okozott a Grav ingyé hétvége. :DDD :B

Legrosszabb MMO szerű harcrendszer és mobok(1-1 ponton feltűnő újratermelődő ellenség csoportja, ami teljesen helyhez kötött) kombinálva a Minecraft klónok bányászati fetisizmusával, valami nagyon alap tákolási rendszerrel, bénácska építéssel, és tetejébe multiban minden épületed egyszerűen eltűnik, ha nem játszol folyamatosan a játékkal. De eszedben sincs játszani, mikor órákig tart egy(!!) új fegyverhez való alapanyag előállítása - bányászása, és akkor is választhatsz vagy 4-5 fegyvertípusból amik ugyanazt tudják, ellenséges szörnyekből sincs nagy választék, csak a szintjük változik, a játék tele van bugokkal, és nagyon nagy a gépigénye a látványhoz képest. A legvégén "end game" sincs, szó szerint nincs miért küzdeni, nincs semmi cél, ha már az ember mérhetetlen kínok között megépített mindent, bejárt minden bolygót(azt az 5-6 térképet), kraftolt minden fegyvert(nem árt külön hangsúlyozni hogy a receptek random esnek a szörnyekből, ha az ember peches akkor egyáltalán nem..), megvett-megépített minden járművet(megint van vagy 4-5 féle) akkor letörölheti az egészet, várhat még 6 hónapot az esetleges új tartalomra, és nekikezdhet újra a taposómalomnak(mert karakter törlés az lesz biztos).

A fejlesztők egyébként rendesek, hallgatnak is a közösségre, csak sajnos a játékuk egy be nem fejezett ZS kat Survival ZombieCraft Z IN SPACE :(

Hokunda: De pont ez a poén, hogy nem a 12 éves Sim City 4-et adták oda, ami se kinézetre, se tartalomra nem vészes mai szemmel sem(cserébe, ahogy mondod, közvetlen konkurenciája a Sim City rebootjuknak :U ), hanem a 21 éves nagy öreget, amit DOSBox-al ástak ki az abandonware temetőből. ;] :P

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#5082) i2k válasza tomsolo (#5077) üzenetére


i2k
senior tag

Akkor itt meg is kaptam a választ a STEAM-en feltett kérdésemre. :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#5083) pigster válasza cskamacska (#5081) üzenetére


pigster
senior tag

... hát kegyetlen dolog egy bolygón túlélni.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#5084) Predator2


Predator2
addikt

Nem fűzök hozzá nagy reményt, szerintetek megbízható?

Alien Isolation: [link]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#5085) Niczo


Niczo
senior tag

gondoltam jelzem, hogy péntek este küldtem egy levelet a nordic supportnak, ma délelőtt egy válasz emailben már ott is volt a Darksiders DE kód.
le a kalappal a nordic support előtt :K

Predator2: volt már 12,5 euróért akcióban steamen is, én nem kockáztatnék.

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#5086) i2k válasza Niczo (#5085) üzenetére


i2k
senior tag

"le a kalappal a nordic support előtt "
Ez annak fényében Q-va vicces, hogy előtte napokon keresztül mit (nem) műveltek azokkal (velünk), akik az első pillanattól ki voltunk akadva - a már részletezett okok miatt.
6 nap után voltak hajlandóak foglalkozni leveleinkkel.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#5087) Niczo válasza i2k (#5086) üzenetére


Niczo
senior tag

nem ki kell akadni, hanem türelmesnek lenni ;]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#5088) MrGeE


MrGeE
csendes tag

nem tudom volt e már free Cult Of The Wind

(#5089) i2k válasza Niczo (#5087) üzenetére


i2k
senior tag

Ezek szerint, nem ismered a háttérsztorit.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#5090) pigster


pigster
senior tag

Developer Alliance Bundle vásárlása
http://store.steampowered.com/sub/66904/

4 elemet tartalmaz: Polarity, BEEP, Camera Obscura, Out There Somewhere

EUR 0,74

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#5091) Niczo válasza i2k (#5089) üzenetére


Niczo
senior tag

elismerem, nem olvastam utána.

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#5092) tomsolo


tomsolo
őstag

Shadowrun: Dragonfall Director's Cut -2,79€

history low

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#5093) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

A Witcher balhé után most úgy fest, hogy a GMG szürkén nyomatja az Activision és a Ubisoft kulcsokat is.

/s

(#5094) wesker24


wesker24
senior tag

Még jó hogy egyik Ubisoft és Activision játék se érdekel engem :D

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#5095) FollowTheORI válasza wjbhbdux (#5093) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem is tudom mikor vettem náluk utoljára bármit... nem versenyképesek már. :)
Gondolom ők is érezték ezt, ha itt ott egy két húzócímnél szürkevonalra tévedtek a jobb árak miatt...

Ettől független engem meglepett hogy más ismert oldalaknál ez még nem merült fel problémaként. Pedig vannak érdekes árak máshol is... csak ezek szerint még tömegesen nem buktak meg. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#5096) Dilikutya válasza wjbhbdux (#5093) üzenetére


Dilikutya
félisten

Eddig se sűrűn vásároltam náluk, legfeljebb majd sehogy se, ők se rokkannak bele, én se. :)

Activision-ről jut eszembe, a Funstockdigital-on még mindig 9,99€ (- a kupon) a CoD: Ghosts, az túl olcsó online ár, azok is valami sufnibolt?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5097) Hangm4n válasza wjbhbdux (#5093) üzenetére


Hangm4n
tag

Ha már szóba került a GMG, még 1 hetünk van elkölteni a GMG crediteket, mert utána elveszik november 24-én: [link]

[ Szerkesztve ]

(#5098) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Hol lehet most normális áron AC Syndicate-t (PC) vajon venni?

;) - The Power of the Light Side

(#5099) Heavyrain válasza Anonymus23 (#5098) üzenetére


Heavyrain
őstag

Szerintem jelenleg NVIDIA Bullets or Blades kuponnal a legolcsóbb. Hardveraprón 7000,de lehet találsz máshol ocsóbban is.

(#5100) Anonymus23 válasza Heavyrain (#5099) üzenetére


Anonymus23
veterán

Köszönöm, még is oldódott a kérdésem :R

;) - The Power of the Light Side

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.