Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Game Giveaway of the Day - Aquitania

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#4052) Anubris válasza FollowTheORI (#4037) üzenetére


Anubris
őstag

Itt jól látom, hogy nincs arra lehetőség, hogy upgrade-eljem a már meglévő játékom, mint ahogy régebben lehetett 10 euro-ért az alapjátékot delux-ra?

Anno megvettem a digital deluxe-ot meg a Hakkon-t.
Most a deluxe és a goty között van 10 euro, de így, hogy az már megvan külön ha megveszem a maradék dlc-ket 40 euroba kerülnének....

(#4053) FollowTheORI válasza Anubris (#4052) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem nem lesz ilyen... vagyis elég kicsi az esély (előző részeknél sem volt).
Külön kell megvenned azokat a DLC-ket amik érdekelnek, vagy nincsennek meg.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#4054) Anubris válasza FollowTheORI (#4053) üzenetére


Anubris
őstag

Jah, hát azt elfelejtetik, az ilyen hozzáállással érik el, hogy az emberek inkább letöltik törten a fenébe.

Witcher 3 óta mondjuk, egyszer nem jutott eszembe belépni a játékba.

(#4055) tomsolo válasza Anubris (#4054) üzenetére


tomsolo
őstag

Én a witcher 3 -ba is csak egyszer léptem be. ;]

A sztorija ugyanaza a gyenga mint a könyvben, az idegbeteg rángatozó növényzet meg számomra játszhatatlanná tette.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#4056) sagem


sagem
addikt

Nem egy AAA cím, de -98%-os akcióban van, így kerül 0,21 euróba és kártyás, szóval..:)
Tiny Bridge: Ratventure

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#4057) Sirandrish válasza sagem (#4056) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én már megvettem. Ugyan még nem próbáltam ki de videók alapján tisztára Wold of Goo szóval kellett :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4058) bobalazs válasza sagem (#4056) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

S még tetszik is, köszi. ;)

(#4059) warcat


warcat
veterán

Hmm nuuvemen brazil áron beszerezhető a Warhammer: End Times - Vermintide 49.99 BRL, PayPal balanszról 12.22€ vont le.
Kapható a Collectors is de ha spórolás a cél nem nyújt extrát.

A játékon jelenleg nincs régiózár,és Paypal lakcímet sem ellenőriznek jelenleg,de a fizetés elindítása előtt IP check van.

EA: It's in the crate!

(#4060) maross válasza warcat (#4059) üzenetére


maross
veterán

Koszi. Kulcsot 23-adikan ad?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4061) warcat válasza maross (#4060) üzenetére


warcat
veterán

Most még nem adnak kulcsot,de :
Van ugyebár egy hét early access az előrendelőknek - ekkor a fejlődést már nem fogják resetelni,ha nem futnak bele semmi kritikus bugba (nyilván exploit/trükközésről van szó). Erről azt mondták,hogy igyekeznek minden forgalmazóhoz eljuttatni időben a kulcsokat.
Október 14-15 egyébként még béta,ha aktiváltad korábban az alienwares kulcsot,lehet majd játszani.

EA: It's in the crate!

(#4062) tomsolo válasza warcat (#4059) üzenetére


tomsolo
őstag

kár hogy megint egy ilyen coop marhasággal szúrják ki a szemünket, emlékeim szerint az utóbbi idők összes ilyen szemete ideig óráig működött

régi vágyam hogy egymagam ütve/vágva aprítsak vmelyik warhammer univerzumban(sima v 40k) egy jó sztorival felvértezve

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#4063) maross válasza tomsolo (#4062) üzenetére


maross
veterán

ha jol latom akkor ez valami killing floor/left4dead klon, azok még viragoznak

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4064) warcat válasza maross (#4063) üzenetére


warcat
veterán

Horda játék,remekül átemelt l4d elemekkel, mellé lootrendszerrel, és jól eltalált,sötét Warhammer hangulattal.
Mostanra nem nagy titok,Hogy a Games Workshop elpusztította ezt a világot egy reset/reboot kedvéért,szóval tényleg világvége van :D

A béta nekem bejött,már csak az árát fájlaltam kicsit (hiszen van benne kockázat,hosszabb távra azért csak a magasabb nehézségi fokokat használva köt le,amihez jó csapat kell,ami nem tudom lesz-e). Viszont ennyiért ha csak a 13 pálya lesz végigtolva párszor egy kis fejlődéssel/farmolgatással,már megéri.

EA: It's in the crate!

(#4065) Frod válasza warcat (#4059) üzenetére


Frod
addikt

Na, kb pont ez az az ár amit kifizetnék érte, csak PayPal játszik???
Továbbá biztosan aktiválható, semmiféle régiós tökölés nem lesz? Mert akkor lehet rápályáznék.
Van olyan megbízható fórumtárs aki tudna venni egyet PP-vel? Sima banki utalással rendezném is a dolgot egyből.

Do you see the white shadow?

(#4066) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Sniper Trilogy 6,99 BRL (513 Ft) a Nuuvemen. Nem kell semmi trükk, ohne régiólock.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4067) Sirandrish válasza Csapoati (#4066) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezek steamen aktiválhatóak?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4068) Anubris válasza Sirandrish (#4067) üzenetére


Anubris
őstag

Azt írja, hogy steam-en.
Megpróbálom én is megvenni, korábban sokszor vásároltam innen, aztán egy idő után szinte csak régió lock-os termékeket láttam.

(#4069) Sirandrish válasza Anubris (#4068) üzenetére


Sirandrish
legenda

Majd írd meg hogy hogy megy és hogy okés-e :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4070) Anubris válasza Sirandrish (#4069) üzenetére


Anubris
őstag

Már aktiváltam is, minden rendben van, paypallal fizettem. (533 HUF)

[ Szerkesztve ]

(#4071) Sirandrish válasza Anubris (#4070) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah akkor ezt lehet bevállalom én is :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4073) joe-ker válasza Anubris (#4070) üzenetére


joe-ker
senior tag

Külön kulcsokat ad?

(#4074) eami válasza joe-ker (#4073) üzenetére


eami
addikt

csak egyet, úgyhogy most dilemma hogy aktiváljam e Sniper Ghost Warrior 2: Digital Extras és Sniper Art of Victory miatt. Csak ezek hiányoznak :P

(#4075) joe-ker válasza eami (#4074) üzenetére


joe-ker
senior tag

Közben megvettem és kiderült,nekem csak a Sniper Art of Victory hiányzik.

(#4076) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Game Giveaway of the Day - Vampire Saga: Welcome to Hellock

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#4077) cskamacska válasza maross (#4063) üzenetére


cskamacska
addikt

A Vermintide-al azért érdemes vigyázni. Legutóbbi bétára nem tudták megoldani a host migrationt a p2p rendszerűkhöz, így minden host kilépésnél újraindította a pályát azonnali agybajt okozva. Jelenleg dolgoznak rajta, mint ahogyan a dedicated server gondolata sincs elvetve, de mi sül ki belőle még rejtély. Arról nem is beszélve, hogy mégis a Fatshark-ról van szó, amelyik már 4(!) bukott multi címen van túl 5 év alatt. :))

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#4078) maross válasza cskamacska (#4077) üzenetére


maross
veterán

Elso resze nem zavarna, ha annyit jelent hogy eltoljak a megjelenest...de az utolso mondat kellemetlen :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4079) Kareszovics válasza cskamacska (#4077) üzenetére


Kareszovics
addikt

OFF - Vermintide rövid rívjú - OFF

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4080) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Sziasztok!
A múltkori HB-ból maradt ki FEZ valakinek? Érdekel.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#4081) warcat válasza cskamacska (#4077) üzenetére


warcat
veterán

Sok az off, szerintem kikapunk,de azt ugye tudod,hogy erre a "rettenetes" problémára van megoldás: te hostolod a játékot?! Mekkora gond volt ;]

EA: It's in the crate!

(#4082) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Sleeping Dogs™ Definitive Edition 6,74€, kuponnal csak 5,19€.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4083) gyimger válasza Dilikutya (#4082) üzenetére


gyimger
őstag

Kellhet ez nekem, ha az alapjáték és az összes DLC megvan? :F

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#4084) maddionmax válasza gyimger (#4083) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Nem!!!! A régi grafikailag szebb szerintem. Mindkettő megvan, de a régit játszottam inkább ki.

(#4085) gyimger válasza maddionmax (#4084) üzenetére


gyimger
őstag

Épp nézem ezt az összehasonlító videót, és elég nagy a különbség. A régi javára, sajnos. De köszönöm, majd egyszer.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#4086) Dilikutya válasza gyimger (#4083) üzenetére


Dilikutya
félisten

Fölösleges. Az eredetihez van egy ingyenes HD textúra DLC, értelmetlennek tűnik újra megvenni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4087) xuser


xuser
tag

Nuuvemen akciós a Dead Island Franchise Pack, de azt nem tudtam egyértelműen eldönteni aktiválható e nálunk (sztem steamdb alapján igen)

(#4088) cskamacska válasza warcat (#4081) üzenetére


cskamacska
addikt

Háromszor akartam hostolni, egyszer el kellett mennem, egyszer kifagytam, egyszer a kapcsolat szakadt meg. Csak hogy erősítsem a statisztikát. :DDD :B A többi sem volt sokkal jobb gazda, szóval ha ezt nem javítják akkor már csak barátokat látsz vendégül a kiadás utáni második héten. :P Többi az OFF-ban. :)

más

Nuuvem: Saints Row Ultimate Franchise Pack 19 reál(1400 forint környéke)
benne: Saints Row 2+3+4 és összes DLC(a legújabb Gat out of Hell viszont nem)
Úgy néz ki nem záras, és így nagyon, nagyon jó vétel, de aki biztosra akar menni inkább hagyja ki, hátha vegyesek a kulcsok.

Direct 2 Drive(nem gondoltam volna hogy tőlük ajánlok valamit :DDD ): Metro Redux EU 7,5€ a csomag, de a 10NEWSLETTEREU kupon 10%-ot levesz egyszeri használatra

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#4089) genndy válasza xuser (#4087) üzenetére


genndy
addikt

Dead Islandek híresen zárasak, én nem merném venni.
steamdb-be sajnos már nagyon bele kell mászni, a névre rákeresve nem ad releváns találatot, minden átkerült ilyen Sub... jelzésűre, aközött meg nehéz keresni.

cskamacska: Saints Row-ok szintén, a 4-ből biztosan van brazil verzió.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#4090) xuser


xuser
tag

valaki aki pro steamdb-ben megnézhetné, de elvileg ausztráliában működött

(#4091) bobalazs válasza cskamacska (#4088) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

this item is unavailable in your country
saints rowra!

(#4092) Lackki válasza xuser (#4090) üzenetére


Lackki
senior tag

Dead Island Franchise Pack (NA)

mivel van ilyen verzió ezért kötve hiszem, hogy braziliában nem ilyet osztogatnának :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#4093) FollowTheORI válasza xuser (#4090) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Van belőle brazil régiós... szóval nem venném meg.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#4094) Sirandrish válasza bobalazs (#4091) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oh bakker..pedig az kellett volna annyiért

Amúgy ez hova van írva? Én csak valami portugál szöveget látok ami Németországot zárja ki...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4095) FollowTheORI válasza Sirandrish (#4094) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ne bánd... valszeg azis régiós...[link]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#4096) Sirandrish válasza FollowTheORI (#4095) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát akkor ennyivel több marad a zsebemben :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4097) Dilikutya válasza xuser (#4087) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azt már a Steam-en is megkapod bármikor fillérekért.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4098) Sirandrish válasza Dilikutya (#4097) üzenetére


Sirandrish
legenda

Na hja...jelenleg 40 euro az első és a Riptide :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4099) FollowTheORI válasza Sirandrish (#4098) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha nagyon most kell akkor ez elvileg jó ajánlat: Dead Island Franchise Pack {EU}

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#4100) Dilikutya válasza Sirandrish (#4098) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egy hónapja a Riptide 2,99€ volt. Mondjuk nekem nem kellett, mert állítólag nagyon alibi-fejlesztés, de ennél olcsóbban már csak fillérbeszás, az első is simán megérte a 4,99€-t. Valameddig lehet és érdemes az olcsóbb árra várni, de ami nem ér meg 5€-t, arra már kár is költeni - én nem hiszek az "1€-ért majd jó lesz" játékokban, amiről ezt gondolom, az valójában semmit sem ér. Persze ha megkapom ennyiért, örülök, de nem életcélom. :)

NetTom: ez bőven remek ár érte.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.