Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) bullseye válasza Sirandrish (#5798) üzenetére


bullseye
addikt

Én a gép előtt ülve inkább YT-t vagy GF-t néznék, mint szarnék, de te tudod.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#5802) Sirandrish válasza bullseye (#5801) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tudod mi az a mobiltelefon? Képzeld! Azt már akár a WC-re is magaddal tudod vinni...csúcstechnikás :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5803) tomsolo válasza maross (#5800) üzenetére


tomsolo
őstag

mennyi mindenre jó egy topik :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#5804) lafaty80 válasza Out (#5799) üzenetére


lafaty80
őstag

A súlyvesztés

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#5805) Out


Out
addikt

Ha már szarozunk, akkor Tompi Jones ingyen Steam

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#5806) micafighter válasza csaba951 (#5790) üzenetére


micafighter
nagyúr

:R

Többieknek: én a Fallout 4-hez vettem 4,9$-ért prima guide-ot, nekem megért 1500Ft-ot hogy jobban megértsek egy játékot amibe tudom hogy több száz óra gameplay-t fogok tenni. A youtube videók pedig szuperek és hasznosak, de az e-guide-al nem váltják ki egymást :N

Nyilván nem az 1$-os bundlis játékodhoz (amit sose fogsz elinditani) fogja megérni eguideot venni :)

(#5807) Out válasza micafighter (#5806) üzenetére


Out
addikt

Szerintem az e-guide-ot csak azok használják, akik nem játszani akarnak egy játékkal, hanem minél hamarabb "végigtolni". Ne kelljen gondolkozni sehol, ne akadályozza semmi a gyors továbbjutást, mert arra már nincs idő manapság.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#5808) Sutee89 válasza Out (#5807) üzenetére


Sutee89
aktív tag

Pontosan, egy Falloutnak pont az a szépsége, hogy te jössz rá magad a dolgokra, miközben felfedezed a világot. És a legjobb, hogy ehhez lehet 3-4 végigjátszás kell majd.
Anno emlékszem 100 oldalas guideok voltak az Oblivionhoz, hogy hogyan lehet kimaxolni egy-egy karaktert, hogyan kell átverni a fejlődési rendszert. Nem nagyon látom értelmét ezeknek.
Ja, Dark Souls-ról ne is beszéljünk... :D

[ Szerkesztve ]

(#5809) micafighter válasza csaba951 (#5790) üzenetére


micafighter
nagyúr

Kupon kóddal a 10$-os e guide 5 lesz, de ha van közösségi adószámod és megadod akkor $3.93 a vége :)

(#5810) bullseye


bullseye
addikt

Szerintem aki nem pont ugyanazt és ugyanúgy élvezi egy játékban, mint én, az egy barom.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#5811) Out válasza bullseye (#5810) üzenetére


Out
addikt

És igazad is van! :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#5812) MrTwister


MrTwister
őstag

Sziasztok!
Valaki meg tudná nekem venni steamen a This war of mine-t amíg még akciós-t? Pénteken kapok fizut, akkor kifizetem akár paypalen is, természetesen addig nem kérem a giftet. Megbízhatóságomnak utána tudtok nézni vagy ha nem bántom meg ezzel maross kollégát akkor tőle is érdeklődhettek rólam. Köszönöm szépen! :R

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#5813) Dilikutya válasza Sutee89 (#5808) üzenetére


Dilikutya
félisten

Bármilyen játéknak az a lényege, hogy te jössz rá, te csinálod meg.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5814) [Prolixus] válasza Sirandrish (#5783) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Headhunter paxk-ok nagyon túlárazottak. Fél óra alatt ki lehet játszani egyet. Max. az utolsó éri meg az árát, a többi teljesen kihagyható. A rendes DLC-k tényleg jók, bár a Hammerlock dlc azért már véleményes kategória.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#5815) eami válasza MrTwister (#5812) üzenetére


eami
addikt

ment a privi.

(#5816) Mr.Csizmás válasza Dilikutya (#5813) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Silent Hill 3, hard rejtvényekkel :C csak Shakespeare életművét kell ismerni az első fél órában rögtön ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5817) Tombi válasza Adam_Shepard (#5789) üzenetére


Tombi
senior tag

Arkham knight-hoz nem kapnak korábbi részeket azok, akiknek már megvan?
Jól jönnének a giftek, tudtok erről vmit?

nov.4-.én vettem meg

(#5818) eami válasza Tombi (#5817) üzenetére


eami
addikt

elvileg igen, aztán majd kiderül :)

más:
IG Monday $2
Out there önmagában megéri, kicsit sajnálom is hogy $2 bundleben landolt.

[ Szerkesztve ]

(#5819) Adam_Shepard válasza Tombi (#5817) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Akik Nov. 16-ig vették meg, azok kapják meg az Arkham Collectiont.

Arról, hogy giftet kap az akinek megvanb nem volt szó.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#5820) Crytek válasza eami (#5818) üzenetére


Crytek
veterán

Nem 2 $ hanem csak 1.61$ Csak össze kell állni mint sok kicsi lego

Next PC Upgrade: 2022

(#5821) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Originen BF4 9,99€-hoz képest megéri a BF4 Pemium Edition 19,99€-ért? :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#5822) Joco_77 válasza rizso (#5821) üzenetére


Joco_77
aktív tag

20Euróért ingyen van a Bf4 premium edition ha szereted a battlefieldeket és multival eltöltenél 300+ órákat.
Pár hónapja csak a premium volt 10k (és nem akart lejjebb menni) úgy hogy abban nem volt benne az alapjáték.
Mostmegkapod 6000 körül cakkpakk.
Neked kell tudnod mennyi időt akarsz beletolni a játékba, ha sokat akkor nagyon jó ár érte!

(#5823) Dilikutya válasza Joco_77 (#5822) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mivel tud többet a Premium? 2000-2500 Ft volt mostanában a Tescoban a BF4, szóval annyira ingyennek nem mondanám, többe kerül a Premium része, mint az alapjáték.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5824) FollowTheORI válasza Dilikutya (#5823) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

20 plusz pálya... fegyverek és pár új játékmód. :)

Szerintem aki most száll be, annak már csak prémiummal érdemes.
Persze aki nagyon fillér érzékeny az mehet alapjátékkal is, de az nem "optimális".

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#5825) Polllen válasza Dilikutya (#5823) üzenetére


Polllen
nagyúr

A premiumban van az összes dlc, pontos 5 db. Új pályák, fegyverek, eszközök, stb-stb.

Ha komolyabban akar valaki BF4-gyel játszani, erősen ajánlott.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5826) Mr.Csizmás válasza Dilikutya (#5823) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

imho kötelező darab

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5827) Csapoati válasza Dilikutya (#5823) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem a sima is jó lesz majd ingyen az Originről (mint a 3), úgyis csak singleben játszom FPS-eket pár éve.

Ja tegnap végigvittem a Black Ops 1-et, az valami zseniális volt. A későbbi CoD-oknak szarabb a sztorija? Mert lassan kezdenek normális áron felbukkanni itt-ott (ezt speciel valami 5,5 USD-ért vettem).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5828) Dilikutya válasza Csapoati (#5827) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hol volt annyi? Bár az edigitálos 1990 Ft-os miatt sem panaszkodom. A BO1 után még jött a MW3, az a MW2 után kevésbé erős sztoriban, viszont pörgős, engem lekötött. Utána a BO2 is jó volt, folytatja a BO1 sztoriját, főleg az első fele tetszik, ami még a hidegháború utolsó éveiben játszódik, a második felében talán 2025-ben vagyunk, ott van már futurisztikus hadviselés. Van néhány furcsaság benne, a főgonoszt 1986 óta üldözzük 2025-ig, de nem néz ki 60+ évesnek. :)
Nekem a Ghosts is bejött összességében, az eleje picit döcögősen indul, de aztán beindul. A búváros pálya a legjobb.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5829) Csapoati válasza Dilikutya (#5828) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Köszi, ezekre akkor lecsapok majd. A túlságosan jövőbeli epizódok már nem izgatnak.
A BO pedig szürke oldalon (cdkeys.com) volt ennyi. De azóta is megvan meg már végig is játszottam, szóval vihetik, ha akarják. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5830) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Újra $4 a Book of Unwritten Tales Collection!

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#5831) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Hol leget a legolcsobban legavy of the voidot venni, varhato vmi akcio esetleg?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#5832) TBT válasza $p@rr0w (#5831) üzenetére


TBT
addikt

Mivel még csak most jelent meg, így biztosan nem lesz akció rá a Blizzard hivatalos forrásaiból (dobozos verzió vagy Battlenet shopból való digitális verzió).
Gékettőan 8000 Ft körül megy jelenleg, meg a kulcsos oldalakon is.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#5833) ZsZso válasza ZsZso (#5830) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

LOL, úgy fest, hogy megismételték a múltkori félreárazást, mert most már teljes áron kapható csak.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#5834) gubisadam válasza Joco_77 (#5822) üzenetére


gubisadam
aktív tag

Sziasztok,

tudja valaki linkelni azt a BF4 premiumot? én csak az 50euros-t látom

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#5835) $p@rr0w válasza TBT (#5832) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Koszi, jobb akkor megbizhato forrasbol.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#5836) Egon válasza $p@rr0w (#5831) üzenetére


Egon
nagyúr

Én is erre várok (idén már nem nagyon akarok venni semmilyen játékot, csak azt, viszont - tekintettel arra, hogy multiban nem játszom - ennyiért nekem sok).
Remélem lesz valahol 6K környékén karácsonyig.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5837) Csapoati válasza Egon (#5836) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kizártnak tartom, új AAA játék, ráadásul Blizzard.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5838) x_o_n válasza Csapoati (#5837) üzenetére


x_o_n
veterán

25-29.90 eu között láttam itt DE több üzletben a Shopban viszon 40eu,de hogy miért drágább a blizzardnál....

(#5839) nepszter1 válasza $p@rr0w (#5831) üzenetére


nepszter1
addikt

[link]

Én is innen vettem megbízható oldal :)

(#5840) warcat


warcat
veterán

Civilization V: The Complete Edition 7.49 $

EA: It's in the crate!

(#5841) nepszter1


nepszter1
addikt

This War of Mine $6.79 [link]

Nem tudom aktiválható e

(#5842) reelc válasza warcat (#5840) üzenetére


reelc
veterán

Valamelyik nap emlegette valaki a Borderlands 2-őt. Most akciós a Complete Edition.

(#5843) i2k


i2k
senior tag

Cyber Monday a Humble Bundle Store-ban: Bethesda + Activision + Ubisoft

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#5844) Dilikutya válasza reelc (#5842) üzenetére


Dilikutya
félisten

Valamelyik nap is ennyi volt. Lassan a Steam is felfedezhetné magának ezt az árat, mert a Macgamestore-on ez már lassan alapárnak számít. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5845) KisApám válasza i2k (#5843) üzenetére


KisApám
addikt

Az Ubisoft az Assasin's Creed Unity-det miért nem tudja már végre 15 EU-ért (vagy dolcsiért) adni... :(

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#5846) CanibelZ


CanibelZ
aktív tag

de.gamesplanet.com-ról mi tudunk vásárolni, vagy csak német barátom tudna? Fallout 3 és New Vegas jó áron van, és (ha jól néztem) nincs belőle "német verzió", de ebben erősítsen meg valaki.

[ Szerkesztve ]

(#5847) reelc válasza CanibelZ (#5846) üzenetére


reelc
veterán

Tudsz vásárolni az oldalról.
De a New Vegassal az a gond, hogy nem lehet hazánkból aktiválni. Rajta is van az adatlapján "This game has regional restrictions. I cannot be activated from:" szövegnél írja.
A Fallout 3-ról nem tudok semmit.

(#5848) CanibelZ válasza reelc (#5847) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Előbb nem vettem észre, hogy ott van a NV-nál... A 3-hoz is ír valamit, de ennyire nem értek németül már, sajnos.

(#5849) Niczo


Niczo
senior tag

[FREE] JADE EMPIRE™: SPECIAL EDITION (ORIGIN ON THE HOUSE SPECIAL)

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#5850) i2k válasza Niczo (#5849) üzenetére


i2k
senior tag

Extrák: hm - cd-kód a képen :(

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.