Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) Csapoati válasza Niczo (#5849) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szemét EA, hogy már két hete kijátszhattam volna! ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5852) warcat válasza Niczo (#5849) üzenetére


warcat
veterán

Nagyon jó játék volt anno,de már akkor is a csőjáték/láthatatlan falak korszak végén jártunk és ez zavart benne erősen.Persze aki túlteszi magát rajta,mág most is jól szórakozhat.Star Wars: Kotor is ilyen volt ha az ismerősebb.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#5853) Niczo válasza i2k (#5850) üzenetére


Niczo
senior tag

semmi, az előbb nem töltötte be a képet.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#5854) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Humble Bundle-ben kikerültek az extra játékok. Megéri az 5.50 dodó-t, vagy jobb vétel az 1 dolláros pakk?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5855) reelc válasza CactuS (#5854) üzenetére


reelc
veterán

Ezt neked kell eldöntened, megéri-e többet fizetned?
Láthatod, hogy a bundliban az autós játékok vannak fölényben. Ha nem szereted őket, akkor nyilván nem éri meg megvenned.
Nézhetsz videókat, értékeléseket a játékokról, segíthet eldönteni a dolgot.
De azt senki sem tudja megmondani neked, hogy megéri-e megvenned? :)

[ Szerkesztve ]

(#5856) x_o_n


x_o_n
veterán

paff,én megvettem,szinte mindet cserélem....a francba

és egy meg aki kapja marja:

öt +YJVP- 2Xypszilon +42N- D+ ell betű +YIA

Rise of the Argonauts

(#5857) joe-ker


joe-ker
senior tag

A Humble Weekly Bundle-nál megduplázták ezeket a kulcsokat.
Worms Revolution GOLD
Worms Reloaded
Flockers
Schrödinger’s Cat And The Raiders Of The Lost Quark

(#5858) ayo válasza joe-ker (#5857) üzenetére


ayo
Topikgazda

Flockers-t szívesen elfogadnék :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#5859) joe-ker válasza ayo (#5858) üzenetére


joe-ker
senior tag

Pű ment!

(#5860) Niczo válasza x_o_n (#5856) üzenetére


Niczo
senior tag

köszi, nem gondoltam hogy még él :R

gali777: 2Xypszilon=yy

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#5861) kemotox válasza joe-ker (#5857) üzenetére


kemotox
addikt

Egy Reloadedet leboltolnék valakivel! :P

(#5862) gali777 válasza Niczo (#5860) üzenetére


gali777
őstag

De jó, próbálkoztam vele, de nem sikerült :D Mi volt a kód? Csak mert a középső része 6 karakterből állt, ami nem lehet :D

Ja, hogy az 2*ypszilon akart lenni, aha... :((( Pedig pont akkor néztem az oldalt amikor kirakta a kódot, azóta próbáltam értelmezni a középső részt :D

[ Szerkesztve ]

(#5863) Adam_Shepard válasza x_o_n (#5856) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ninják, ninják mindenhol...

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#5864) Out válasza Niczo (#5860) üzenetére


Out
addikt

Nekem nem jön ki sehogy sem a kulcs. Tudom, hogy már elvitted, de mi a megoldás? :F

Rájöttem :D

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#5865) CactuS válasza reelc (#5855) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szeretem az autós játékokat. De a bundle-ben lévőket nem ismerem. Annak is utána kellett néznem, hogy a Grid-ek hogy jönnek sorrendben, az, hogy melyik DLC éri meg, már végképp sötét folt. Ha jól értelmeztem mondjuk a Grid Autosport csak a 15 dodós pakkhoz jár, így az 5.50-esben fölösleges a 2 DLC.

Overlord szintén kimaradt. Ha valaki ismeri, akkor 1 mondattal el lehet intézni, hogy hulladék vagy egy igényesebb játék.

Lackki: Köszönöm. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5866) Lackki válasza CactuS (#5865) üzenetére


Lackki
senior tag

Grid 1 - jó
Grid 2 - instant delete
Grid autosport - elmegy

Privátot hamarabb észreveszem

(#5867) ayo válasza joe-ker (#5859) üzenetére


ayo
Topikgazda

nagyon köszi!

http://jateknaplo.blog.hu

(#5868) kemotox válasza CactuS (#5865) üzenetére


kemotox
addikt

Steam értékelések? Vagy metascore vagy bármi.

(#5869) x_o_n válasza Niczo (#5860) üzenetére


x_o_n
veterán

Szívesen :)

(#5870) NyMRooD válasza CactuS (#5865) üzenetére


NyMRooD
őstag

Grid Autosport az 5 dodós pack-hez jár, a 15 dollárosban a seasson pass-van.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#5871) Csapoati válasza Lackki (#5866) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kimondottan élvezetes árkád játék a Grid 2 pedig.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5872) arty válasza CactuS (#5865) üzenetére


arty
veterán

Az 5.5$ pakkban ott a Grid Autosport és a Grid is, a két legjobb. (ezek mellett a grid2-nek nincs létjogosultsága).

Így az Autosporthoz kapsz 2 DLC-t is:
- Road & Track Car Pack
- Drag Pack

Ehez a karácsonyi akcioban (1.5 eur lesz) megveszed a Sprint pack DLC-t (hosszu, A-B versenyek, nem körpályák) és "megvagy". Ha DLC mániás vagy, akkor persze a 15$-os a jobb vétel, az ugy olcsóbb, mint akár a karácsonyi akcioban lesz a komplett pakk és itt még megkapod a többi CM játékot is.

Grid-hez szerintem két mod kell:
- 8-Ball dlc (pécére meg nem jelent kieg)
- Broski updated grid szebb graf mod és rengeteg más javítás/fejlesztés

Autosporthoz semmi, csak a Sprint Pack dlc ;) Imádom a hosszú, nem-körpályákat.

(#5871) Csapoati - volt. Mondhatni a Grid2 az Autosport early accesse :D

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#5873) Lackki válasza Csapoati (#5871) üzenetére


Lackki
senior tag

grid autosport jobb arcade mint a 2

Privátot hamarabb észreveszem

(#5874) rizso válasza Joco_77 (#5822) üzenetére


rizso
addikt

Addig agyaltam, hogy faszán lekéstem ;] Nem baj, karácsonyi akcióban tuti lesz megint, akkor jöhet a prémium :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#5875) Dilikutya


Dilikutya
félisten

GTA V 29,99€

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5876) eami válasza Dilikutya (#5875) üzenetére


eami
addikt

nem €32 volt most steamen?

(#5877) CactuS válasza eami (#5876) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

32,99 ha jól emlékszem.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5878) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Nah most nézem hogy éjjel levolt a humbli 3521 FT-ot , kiváncsian várom a kínálatot. Ehhez is van olyasfajta előrejelzés mint az elsőhöz volt?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#5879) Dilikutya válasza eami (#5876) üzenetére


Dilikutya
félisten

De az Steam. Ez nem az, ha valaki kérdezné. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5880) eami válasza Dilikutya (#5879) üzenetére


eami
addikt

vágom, csak ha valakinek nem sürgős annyira, akkor érdemes lehet várni mert steamen is meg lehet venni €3-val többért és az is ad rockstar kulcsot :)

(#5881) kigyi_23 válasza eami (#5880) üzenetére


kigyi_23
addikt

Akárki akármint mond én a steam-es verziót venném mindenképpen. Annyi szívást mint amit az SC-s verzió jelentett sok embernek én még játék telepítéssel és patcheléssel nem láttam.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#5882) Dilikutya válasza eami (#5880) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én se venném máshogy. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5883) i2k válasza Lackki (#5866) üzenetére


i2k
senior tag

"Grid 1 - jó
Grid 2 - instant delete"

GRID (1) - szerettem, és sok aspektusból jobb, mint a folytatás
GRID 2 - szeretem. Pedig, multiban sok idióta akad, aki a bundle-t nemrég megvette, és a Codemasters játékait összekeveri [azt hiszi, hogy ez a Showdown = roncsderbizik, oldalról, hátulról beléd szakít egyenesben és kanyarban, még olyan versenytípusban is, amikor gyakorlatilag csak az idő ellen versenyzünk].

Viszont (saját kép): KLIKK!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#5884) Dilikutya válasza i2k (#5883) üzenetére


Dilikutya
félisten

Karácsonyra én is felrakom a kormányt, aztán nyomom. Tetszett a GRID2 demója, szép volt a táj, grafika rendben, és gyönyörűen morgott a Mustang. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5885) Lackki válasza i2k (#5883) üzenetére


Lackki
senior tag

Autosportra vettek rá hogy nézzem meg a multit... kár volt, elment a kedvem az egész GRIDtől :D
Alapból nem tom miért menő az hogy egy versenypályát visszafelé tolják a legtöbben. Időmérő nincs, 2-3 kör egy SPA verseny és mindig uccsó helyről indultam. Jó rajt után jobb kanyar jött, áhh mondom inkább elengedem a sok derby idiótát lökjék ki egymást, én meg megvárom... aha... hát mondanom sem kell hogy direkt belémszállt egy paraszt :D

Raceroomban ilyet sose tapasztaltam...

Privátot hamarabb észreveszem

(#5886) Frogged


Frogged
aktív tag

Sry a noob kérdésért de még sosem hallottam a gamesplanet.com-ról ez is ilyen szürke bolt mint a g2a?
Vagy itt nem kell paráznom ha beruháznék a fentebb linkelt gta5-akcióra hogy törölhetik az accomról?

(#5887) Dilikutya válasza Frogged (#5886) üzenetére


Dilikutya
félisten

Legális, de nem Steam-es, ahogy írtuk is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5888) De4d


De4d
őstag

[link]

Erre nincsenek szavak....

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó!

(#5889) CactuS válasza arty (#5872) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

5.64 lett mire eljutottam oda, de megvettem az átlag felettit. Ha hazaérek, belekukkantok, hogy mit tudnak. Köszönöm a részletes leírást még egyszer.

De4d: Én valahogy lemaradtam az 1 dodós lehetőségről, de ennyiért biztos nem venném meg. Ez már tényleg a pofátlanság határát súrolja. Értem én, hogy mindenki pénzből él, de... (ott van a másik hirdetése is. ha jól emlékszem, akkor az is hasonló árréssel megy)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5890) Adam_Shepard válasza De4d (#5888) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Tiszta jó!

Még a gékettőán is 3 e ft a legdrágább :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#5891) TBT válasza Adam_Shepard (#5890) üzenetére


TBT
addikt

Pöce Guru mellé a jelenlegi teljes játék (Steam-es) és az csak 2000 Ft. :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#5892) Adam_Shepard válasza TBT (#5891) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

ez a +500as amiben a new vegas is van?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#5893) oriic válasza TBT (#5891) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerinted neki honnan van meg valszeg? :DDD

Live-Die-Respawn

(#5894) Adam_Shepard válasza oriic (#5893) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

De azt nem redeemelni kell?
Vagy ad kulcsot?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#5895) Mr.Csizmás válasza De4d (#5888) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

két dolog, hogy árulni akarja, vagy eladni :DDD az ilyenek általában az elsőt ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5896) De4d válasza CactuS (#5889) üzenetére


De4d
őstag

Sose beszélek senki ellen, és nem akarok rosszat, nyerészkedjen bárki, de ez engem felmérgesített...és azért linkeltem be
Már a 2 legismertebb játékmagazinhoz is volt már ingyen, bárhol bármilyen bundleban is beszerezhető

Minden jó, ha a vége jó!

(#5897) Agyzuzo válasza De4d (#5888) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ez még jobb :D

Nem tökölt, megdobta kicsit a 4 dolcsis Critter Bundle árát. :D Remélem már talicskázza maga körül a pénzt, megérdemli. :)

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#5898) Csapoati válasza Adam_Shepard (#5894) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Redeem után sima Steam kulcsot kapsz azt eladhatod. Én is megváltam az e havi Gamestarhoz járó Tomb Raidertől. Csak én emberi áron adtam szerintem (900 Ft).

Agyzuzo: Kicsit rácuppant erre az 5000-es számra. :D

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5899) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Ne lovagoljunk már azon, hogy X Y mennyit akar keresni Z terméken, ha ezzel nem éppen valamilyen nonprofit szervezet elől lapátolja a lóvét (lásd Humble charity).

Miért kell ide beírni?
a, Felháborít: ha igen, akkor valószínűleg nem lep meg az a tény, hogy valószínűleg másból is hasonló érzéseket fog kiváltani. Kérlek tiszteld meg vele a többieket, hogy nem teszed ki ide és így legalább őket nem cseszed fel vele.
b, Újdonság: ha csak azért mert azt hiszed még sosem láttunk ilyet, akkor el kell szomorítsalak, ez a jelenség - sajnos - nem különlegesség, szinte bármikor találsz rá példát (nem csak a PHn! akárhol!).

Flémkeltésre tökéletes időről-időre ez a téma, semmi egyéb másra nem. Szépen kérek mindenkit, hogy mellőzük az ilyen dolgokat - legalább itt. Ha ez valakit tényleg érdekel és szeretne erről beszélni, akkor érdemes lenne neki egy külön topikot nyitni, ahol direkt ilyen esetekről lehet olvasgatni és véleményt nyilvánítani.

Ebben a topikban segítsük egymást a jobbnál jobb akciók megosztásával és az esetlegesen felmerülő kérdések megválaszolásával! Ne térjünk már át megint az ellenségeskedésre és végképp ne uszítsuk társainkat egy-két balfékre. :U :R Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#5900) micafighter válasza ZsZso (#5899) üzenetére


micafighter
nagyúr

+1

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.