Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • P@ly

    tag

    válasz drdr #12294 üzenetére

    #drdr
    Sajna komolyabb műszerem nincs, de 2-3 méterről alig halható. Ha filmet nézek egyáltalán nem hallom. Ha hazaérek, rátudok engedni egy Androit appot, hogy hány dB-s a zaja, de nem hiszem, hogy a mérés mérvadó lenne :DDD

    #zsola32
    Pfff pedig azt hittem, hogy mindenhez jár, ha már ilyen szörnyű ára van :(

    Láma kérdés ON (kellő ingerküszöbbel olvasni :B)
    Ez lehet láma kérdés lesz, de azért megkérdezem. Alaplappal próbáltam állítani, hogy leveszem legkisebbre a fordulatszámot, de nem éreztem semmi különbséget (3 pinesek a ventik).
    Vagyis 5V-sítani úgy kell, hogy beteszek elé egy ellenállást és szépen leosztom vele a ventinek az 5V-tot? Azt kézzel kell szerelnem, vagy van rá kész megoldás, normális árért?! Félreértés ne essen nincs bajom a szereléssel. Csak nem akarok gányolni vele...
    Aztán nekem csak 2 tüském van a ventik számára. Nekem meg ugye 3 db ventilátorom van. Azt tudom, hogy létezik Molex->2pin-es ventilátor átalakító (talán még van is itthon).
    Láma kérdés OFF

    Én is gondolkodtam full passzív házban, de a mostani tapasztalatim alapján, hogy ennyire melegszik a winyó jó időre elvetem. Később úgyis akarom bővíteni még plusz winyóval (2x2TB Raid1 ez lesz a biztonsági meghajtó, csak a winyók ára még horror, várok vele még lejjebb megy az áruk) a rendszert aztán nehogy gond legyen az egyikkel. Szvsz, a hő esküdt ellensége a winyóknak, ahogy én itt melóhelyen a szereverkben tapasztalom...

    Amúgy írtam azoknak akitől vettem a házat, hogy az egyik venti csapágyas lehet, és kiterjed-e rá a garancia. És azt válaszolták, hogy igen! Ez azért kellemes csalódás volt :)
    Küldjem fel nekik letesztelik és kicserélik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák