Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Elsüllyedt világok

Hozzászólások

(#1) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Ez egy ~15 éves francia rajzfilm, 13 éve vetítették mtv-n
megvan valakinek digitalizálva?
/mikor beazonosítottam neten, hogy ez az, ráébredtem, hogy visszakapom gyermekkorom egy darabját/

(#2) PeliScan válasza joysefke (#1) üzenetére


PeliScan
addikt

Hűűű... ez nem volt sorozat is..? Valami rémlik!

Volt benne egy olyan ufó-szerű hajó is? Ami tudott beszélni..! De durva...! Nagyon kicsit voltam, és nagyon féltem rajta! :)

De szerettem én is!

(#3) PeliScan


PeliScan
addikt

Meg nagyon lettszett benne a csajszi is... :DDD már ha egyről beszélünk. Asszem volt egy srác, egy csaj, meg két ilyen lény, aki az orrát összedugva tudott vmi gömböt csinálni.. ez az?

(#4) launcser


launcser
senior tag

nekem is vannak emlékfoszlányaim, lehet ez a rajzfilm volt
valami jármű, meg egy nagy hadsereg
ez az 1 kép maradt meg
valami jó kis fantasztikus rajzfilm lehetett
kutatgatok :)
dc-n csak mp3 volt..

tütüü

(#6) neduddki válasza joysefke (#1) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Folotteb szar rajzfilm volt, mar elnezest de nekem nem jott be! vmikor, vhol ujra nyomtak nem????
De aszt legyszives elarulni hogy mi lett a vege mert arrol mindig lemaradtam!
maxigaz, popocici etc.
de szerintem errol mar volt vmifele totyik itten nem????

udv


neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7) Pötyi


Pötyi
őstag

Volt nem is olyan rég egy szééép viág...
Ma már nyoma sincs a föld szinén...

(Itt jön az a rész, amire nem emlékszek)

Lá-lá-lááá!

Jön Szpartakusz, Bob, Rebeka...

Na meg a kalózok!

PopoCici, a nagyseggü kalóz-néni és Maxigáz... Meg Zsebpiszok!

''Az én nevem egyszerűen Zsebpiszok!
Gyertyalángként néha csak pislogok!''

Atyaég, hogy lehetett ilyen egyszerű arcú dalszövegeket irni egykoron rajzfilmekhez??? :D

QNX is cool!

(#8) PeliScan


PeliScan
addikt

Mégvalam; de ígérem, mára az utcsó! :)

Stereo, joint stereo, forced joint stereo?

Egyrész melyik legyen, másrész miért? :))

Stereo; ez még megy... :)

Joint stereo; amig nincs különbség a csatornák között, mono, ha van, sztereo, semmi minőségromlás... nem?

Forced joint stereo; csak arra tudok gondoloni, hogy ha csak kicsi az elérés a két csatorna között, akkor (kis minőségromlás mellett) vmi átlagolt mono-jelet alkalmaz..?

Köszi!!

(#9) PeliScan válasza PeliScan (#8) üzenetére


PeliScan
addikt

ehhh.... BOCSÁNAT! :(

így van ez, ha az ember off-line írogat, majd rosszat komipésztel be...

(#10) klepto


klepto
addikt

Árkádiára (azt hiszem így hívták a várost), meg Pupucicire (azt hiszem ez meg a dagadt nő neve volt) gondolsz? Ha igen, akkor egy példányra, ami a teljes sorozatot tartalmazza, én is vevő vagyok ;)

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#11) PeliScan válasza klepto (#10) üzenetére


PeliScan
addikt

mondom én, hogy sorozat! :DDD De ugye azok az izék összedugták az orrukat, és lett ilyen sárga gömb?

(#12) klepto válasza PeliScan (#11) üzenetére


klepto
addikt

Sorozat, az tuti, de a sárga gömbre már nem emlékszem :(

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#13) joysefke válasza neduddki (#6) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

najo, te akkor asszem ki is szálhatsz a topicból, ezt 10 éves fejjel kell megélni,
nem 2X évesen ítélni....
Index forumkeresőbe írjátok be: elsüllyedt világ....
Most nincs időm ódát írni, de engem a zenéje fogott meg, ezt föl fogom rakni valahova....

(#14) joysefke válasza joysefke (#13) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Igen volt benne egy csaj. aki nekem is nagyonb bejött 6 évesen,
meg volt benne egy Spartacus nevű ficko, akinek egy íj volt az6 alkarjára erősítve, meg volt benne két olyan lény is...

(#15) _Volkovy_ válasza PeliScan (#11) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Most volt egy topic,hogy mi volt Mo-n a 80-as években az a furcsa idegen eredetűnek mondott gömb.Asszem megvan a megoldás :)

''De ugye azok az izék összedugták az orrukat, és lett ilyen sárga gömb?''

(#16) klepto válasza neduddki (#6) üzenetére


klepto
addikt

Igen, egyszer én is csináltam hasonló topicot, amiben régi mesékről érdeklődtem, de nem jártam sikerrel :(
Egyébként hány évesen láttad először? Miért nem tetszett? Milyen rajzfilmek tetszettek, tetszenek?

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#17) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

ural2.hszk.bme.hu/~shagma.mod

na ez a dallam nagyon nagyon megfogott akkoriban, pláne mivel nem is értettem az egészből semmit, és ez bennemaradt a tudatalattimban :) és ha valami hasonlót hallottam emlékfoaszlányok ugrottak be. Na éveken keresztül kerestem...

(#18) joysefke válasza joysefke (#17) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

izé hülye vagyok, lécci javítsa ki egy admin:
ural2.hszk.bme.hu/~jj306/shagma.mod

(#19) PeliScan válasza joysefke (#18) üzenetére


PeliScan
addikt

Dallam..? :)

Vagy csak nekem jött úgy le, mint ha légköri zavar lenne? Biztos, hogy ezt akartad belinkelni? Bár már én alig emléxem vmire, szóval elhet, hogy ez tényleg jelent vmit. :)

Bennem az maradt meg, amikor emelkedik az a nagy hajó... ami uyge tudott beszélni... vmi alagutban... asszem az elején, vagy a végén volt minig.

(#20) Sanyo válasza Pötyi (#7) üzenetére


Sanyo
senior tag

Nem ebben a rajzfilmben volt az Agyalap vagy Agyalapi Mirigy nevű figura? :) Esetleg vmi mással keverem?

(#21) G@ben


G@ben
addikt

Az űrhajót Sag-Sag-nak hívták és volt belőle kisebb változat is, a Sagi. A szereplők meg Spartacus, Bob, Rebeka, Arkana, Popocici, Agyalap, Maxigáz, Zsebpiszok, meg az a 2 sárga gömb, amiknek vagy egy hónapja nem jövök rá a, hogy mi volt a neve. Valaki ha esetleg tudja, hogy mi e nevük, árulja el légyszi, mert nagyon idegesít, hogy nem emlékszem rá! :) A zenéje meg megvan mp3-ban, most épp az megy. :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#22) G@ben


G@ben
addikt

Ja meg arra emlékszem, hogy vagy 5 perc volt az elején a zene, ami nem volt rossz, csak nagyon hosszú volt és alig bírtam kivárni, amíg elkezdődött a mese. :D
Meg de irigyeltem Spartacust azért a cuccért, ami az alkarján volt! Nekem is kellett volna olyan! :DD

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#23) PeliScan válasza G@ben (#21) üzenetére


PeliScan
addikt

Nincs meg vhol on-lány? az mp3? nagyon kiváncsi lettem, jönnek a flashback-ok. :DDD

(#24) G@ben


G@ben
addikt

Megosztom DC-n. Most hirtelen nem tudok jobbat. [HUN][SZE]vacak-ot keresd!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#25) Sidaries válasza G@ben (#22) üzenetére


Sidaries
őstag

Emlékszem nekem éppen abban az időben törött el a kezem, és pont oda kaptam a gipszet, mint Spartacus. Irigyelt is mindenki a suliban! :)

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#26) PeliScan válasza G@ben (#24) üzenetére


PeliScan
addikt

Köszi, végülis nem életbevágó, viszont nekem sajnos nem müxik a DC. Maj nyáron fejlesztek. :)

(#27) vicces válasza G@ben (#21) üzenetére


vicces
addikt

a két kis gömböcnek nem hosszú, széles, lapos orruk volt??

:)

(#28) Phantom válasza G@ben (#21) üzenetére


Phantom
tag

''Agyalapnak hívnak a társaim,
Kalózok ők tengerek habjain...''

Fel tudod tenni valahova? Cserébe annyi sört töltök beléd, hogy csak győzd meginni! :)

Tudod, hogy nincs bocsánat...

(#29) PeliScan válasza vicces (#27) üzenetére


PeliScan
addikt

dede, mondom, és állandóan összeértngették. (meg asszem lett is belőle gömbvillám de nem biztos.:) )

komolyan, durva, 19 évesen itt nosztalgiázok... :DDD

(#30) Keitaro


Keitaro
addikt

Hú anno megvolt az opening meg a kalózdal... Gyerekkorom nagy rajzfilmje ^____^
Rengeteget turkáltam utána, de nem találtam anno csak ennyit :(
Viszont amit találtam azon meglepődtem. Volt egy másik rajfilm ami külföldi adón ment, így persze egy szót se értettem belőle anno, de emlékeztem, hogy öt oroszlán-robotból lett egy nagy robot és csuhaj. Nah abból találtam részeket Voltron címmel ha valaki láttott anno ilyet :)
Viszont ha valaki valami csoda folytán találna teljes sorozatot, engem is érdekelne :DD

(#31) G@ben válasza Phantom (#28) üzenetére


G@ben
addikt

FTP megfelel? Megpróbálok csinálni egyet haver segítségével, de ő még alszik. :) Én meg nem tudok ilyet csinálni még. De talán a mai nap folyamán meglesz.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#32) G@ben


G@ben
addikt

Ha adtok ftp címet jelszóval meg mindennel, ahova feltölthetem, akkor feltöltöm oda.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#33) Keitaro válasza G@ben (#32) üzenetére


Keitaro
addikt

Mekkora hely kéne? Hány zene van meg belőle? ^^

(#34) Keitaro válasza Keitaro (#33) üzenetére


Keitaro
addikt

Mekkora helyett mennyi... nah mind1 :DD

(#35) rog


rog
addikt

valaki tudja mi lett a vege?
en sokaig neztem, de valahogy lemaradtam rola.
csak nyujtottak-nyujtottak, neha mintha forgatokonyvirot csereltek volna menetkozben... vagy lehet hogy meg se vettek vegig a sorozatot?



(#36) Phantom válasza G@ben (#31) üzenetére


Phantom
tag

Hello

Persez, hogy megfelel. Bármi. Sajnos én nem tudok biztosítani egyet sem. De egy ingyenes webszerverre is feltolhatod, mire észreveszik, úgyis letöltöttük :)

Tudod, hogy nincs bocsánat...

(#37) ArchElf válasza rog (#35) üzenetére


ArchElf
addikt

Lement végig, de én sem emlékszem már rá...
De valami olyasmi, hogy megmentették Árkádiát...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#38) zsoltee10 válasza Kalandor (#5) üzenetére


zsoltee10
addikt

Ez az! erre én is emlékszem. Ez tényleg sorozat volt. Imádtam!

(#39) rog válasza ArchElf (#37) üzenetére


rog
addikt

de megis hogy? :)
arra emlekszel, hogy miert tartott olyan sokaig visszamenniuk? masik uton jottek vagy mi?

(#40) G@ben válasza Keitaro (#33) üzenetére


G@ben
addikt

2 szám van meg belőle, illetve már nem tudom, hogy volt, de van az a kezdő zene meg az kalózok dala. Mondjuk az mintha egyben lett volna. Összesen kb 4,5 mega az egész.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#41) Keitaro


Keitaro
addikt

Próba szerencse bár router mögött vagyok.

81.182.48.32:1412

guest/guest

Ha működik, fent hagyom pár órára, hogy le tudja szedni mindenki

(#42) joysefke válasza Keitaro (#41) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

nincs is fönn semmi

(#43) Keitaro


Keitaro
addikt

Vacaknak raktam oda, hogy először fel tudja rakni...
Nekem is pont az op megvan valahol, de nem tudom hova raktam...

(#44) neduddki válasza joysefke (#13) üzenetére


neduddki
nagyúr

hI!

1x eves koromban sem tecccet, de amit akkor szerettem azrt meg most is szivesen nezem aholtallaom! de ha te ennyire nagy fan vagyakkor mond ma el a veget!!!:-))))

UDV

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#45) Keitaro


Keitaro
addikt

Nem tudja valaki mi a szám címe? Hátha megtalálom a vincsin

(#46) GeorgeTerror válasza Keitaro (#41) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

És mégis micsoda ftp scp vagy mi?

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#47) Keitaro válasza GeorgeTerror (#46) üzenetére


Keitaro
addikt

orooo... egy bulletproof g6 ftp futkározik most, de töredelmesen bevallom, hogy bár ismerősen hangzik valahogy nagyon nem jövök képbe, hogy mi az az scp :O

(#48) neduddki válasza klepto (#16) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Kedvencek magyar nepmesek, egyszer volt sorozatok, valdisnejek kozul sokan , shrek, meg mittom en van vagy 30 giga rajzfilmem, de amit kiirtam cd-ra azt mindig elkunyeraltak es azota is sirok utanna, azxota virnyon tartom!\

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#49) Keitaro


Keitaro
addikt

Francia op meg pirate dance megvan pici mpgben beraktam a könyvtárba de az angolt nem találom... nem tudja valaki mi volt az angol címe?

(#50) Keitaro


Keitaro
addikt

Most hogy megvan a francia címe találtam DC-n szebb minőségű pirateot meg openinget, de angol kéne...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Elsüllyedt világok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.